Skocz do zawartości


Zdjęcie

oaza umiera !!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#101 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 15 lipca 2010 - 13:58

ok  dzis wieczorem przysiadam do tematu

#102 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 lipca 2010 - 14:07

Parę tematów już sam przesunąłem.

Fajnie by było też w ich tytułach porobić znaczniki [PVP], [LLD] itd. W SMF tego nie widać, ale po przejściu na IPB już będzie ważne ;)

#103 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 15 lipca 2010 - 14:10

chodzi Ci o ikonki wiadomości? propozycja taka przy tworzeniu tematu w dziale handel ustawienie ikonki need przyklad: N i offer O widziałem to na jakimś forum więc w sumie może być afera o plagiat :(

#104 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 lipca 2010 - 14:22

Nie, o tytuł tematu ;] w SMF jak zmienię nazwę tematu, to posty w temacie pozostają ze starymi nazwami. Ale ikonki też dobry pomysł :)

#105 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 15 lipca 2010 - 20:02

nie chce zasmiecac forum nowymi tematami bo raptor i tak ma sporo do roboty dzieki nam, wiec pisze tutaj.
mam mala propozycje ktora moze i nie pomoze w promocji strony ale na pewno nie zaszkodzi.
mozna by bylo dodac na glownej baner pajacyka lub siepomaga.pl obie strony pomoga biednym a malo kto pamieta o klikaniu codziennie. stronke siepomaga zobaczylem niedawno u kogos z tad w podpisie i klikam tam, dodatkowo maja licznik klikniec co bardzo mi sie spodobalo. mysle ze meto ani administracja nie malaby nic przeciwko
co wy na to?

#106 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 15 lipca 2010 - 20:18

Ja jestem za ; ) Chyba u kowala 2300 go widziałeś.

#107 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 15 lipca 2010 - 20:28

nie chce zasmiecac forum nowymi tematami bo raptor i tak ma sporo do roboty dzieki nam, wiec pisze tutaj.
mam mala propozycje ktora moze i nie pomoze w promocji strony ale na pewno nie zaszkodzi.
mozna by bylo dodac na glownej baner pajacyka lub siepomaga.pl obie strony pomoga biednym a malo kto pamieta o klikaniu codziennie. stronke siepomaga zobaczylem niedawno u kogos z tad w podpisie i klikam tam, dodatkowo maja licznik klikniec co bardzo mi sie spodobalo. mysle ze meto ani administracja nie malaby nic przeciwko
co wy na to?


Już dawno była taka propozycja,mówiłem wtedy że na stronie d2trade jest specjalny baner,którego kliknięcie uruchamia kilka [w tym przypadku 10] stron wspomagających rożne fundacje. Z tego co pamiętam stanęło na tym,iż potrzebna jest osoba która by takie cudo mogła zrobić :)

#108 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 15 lipca 2010 - 20:40

mowisz i masz :D

klikamy, klikamy w trakcie ogarniania forum

#109 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 lipca 2010 - 20:57

Rozumiem waszą chęć pomagania, jednakowoż przełóżmy to na, hmmm... po 1 sierpnia, kiedy będzie zmieniany silnik forum, a może i portalu. Robienie czegoś teraz na dwa tygodnie to nie jest zbyt dobry pomysł :)

Z innej beczki - dzięki waszej pomocy podskoczyliśmy w googlu z 61 na 50 pozycję. Dlatego mam prośbę, żebyśmy naciskali i, jeśli ktoś z was ma profil na innym forum, bądź własną stronę, to bardzo możecie pomóc - jeśli zamieścicie tam prosty link do diablo2.pl z anchorem diablo, diablo 2 bądź diablo2 - możemy wtedy polecieć jeszcze wyżej :)

#110 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 15 lipca 2010 - 21:12

Myślę, że to nasz pierwszy, wspólny sukces. Chyba należą się nam jakieś małe gratulacje od samych siebie ; )

#111 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 lipca 2010 - 23:37

Założyłem Oazowe konto na mediafire. Odtąd, jeśli ktoś chce, mogę tam zamieszczać postacie do buildów, a skróty będą zamieszczane razem z samymi strategiami. Co wy na to?

#112 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 16 lipca 2010 - 10:23

Założyłem Oazowe konto na mediafire. Odtąd, jeśli ktoś chce, mogę tam zamieszczać postacie do buildów, a skróty będą zamieszczane razem z samymi strategiami. Co wy na to?

chodzi ci o save'y?

a co do pajacyka to jeszcze bede o tym pisal, juz drugi raz próbuje i nie wychodzi ale jak to mowia do trzech razy sztuka :)

#113 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 16 lipca 2010 - 11:54

Spokojnie, zacytuję meto "zrobi się spoko" ;)

Elfisher - tak, chodzi mi o save'y. Jeśli chcesz, mogę wrzucić tam save twojej javki, a potem całość damy na portal :)

#114 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 16 lipca 2010 - 12:04

potrzebna osoba która grywa na modach i później umieszczanie ich w dziale download wraz z opisem i jakąś ocenką (sposobem instalacji) jeśli wymaga

edit:

Spokojnie, zacytuję meto "zrobi się spoko" ;)


skąd ja to znam :)

edit2: dostałem uprawnienia do dokończenia nowej bazy itemów dokończę sety i będzie gotowe do wstawienia na stronę.



#115 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 16 lipca 2010 - 17:06

Gdyby tak Eury wrocil :) on sie znal i pomocny był :P

#116 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 16 lipca 2010 - 17:10

jak chcecie to mogę też trochę pomóc napisać nowe strategie dla necro pvp,smita pvp,oklepanych postaci typu hammer pvm/mf i soso^^ zawsze się komuś przyda

#117 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 16 lipca 2010 - 18:09

Oczywiście, że się przyda. Prosiłbym jednak o opisanie jakichś nietypowych strategii, a w przypadku typowych - napisanie raczej poradnika całej klasy postaci.

AsaroV - owszem, Eury był świetny, jednak z powodu poziomu forum, opuścił je, tak jak np. stasia, Obee, radagasto, kakash... i wiele, wiele innych osób. Ale to do nich należy decyzja, co dalej, a my musimy sobie radzić z tym, co jest teraz :)

Siemior - jak zrobisz, to daj znać, wszyscy sprawdzimy, czy poprawność bazy dogoniła wreszcie czołówkę ;) Tymczasem też każdego zapraszam do sprawdzania, jakie błędy można jeszcze poprawić.

#118 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 16 lipca 2010 - 19:01

Ja bym proponował dodać do tej nowej zbrojowni Siemiora itemy z starych patchy takie jak valki 1.09 :P z tego co wiem to w zadnej zbrojowni takiego czegoś nie ma

#119 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 16 lipca 2010 - 22:55

@AsaroV - k nie ma problemu lecz powiem tak 2 lata czekam na umieszczenie poprawionej bazy gdy już ją wszyscy będziemy oglądać będę miał więcej motywacji do zrobienia pozostałych i ze starych patchy jak i nawet przedmiotów zwykłych do mikstur gemów itp.

RaptoR niestety ma racje wielu odeszło i można powiedzieć że elita odpowiedzialnych i ambitnych ludzi co potrafili utrzymać te forum odeszła jako że ja pamiętam ich za czasów kiedy byłem tylko zwykłym udzielającym się czasami userem. Później pisałem podanie o redaktora o dziwo udało mi się a z powodu że oni odeszli wzięli idiotę takiego jak ja na moda ;) a za zaangażowanie meto mianował mnie adminem. Wiadomo miłe gdy ktoś docenia to co się robi ale nie można mieć rangi w nieskończoność skoro się już nie ma na to czasu więc sam przekazałem pałeczkę Piotrkowi i Vaustowi.

#120 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 17 lipca 2010 - 12:32

mysle ze wielkie odchodzenie zaczeło sie od najmilszej osobyw historii tego forum mianowicie Madzi, pozniej byłojuztylko gorzej .............




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych