Skocz do zawartości


Zdjęcie

oaza umiera !!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#1 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:08

wyzywaliscie  Madzię   pacany,  jak patrze  teraz na oaze  po 3 miechach  przerwy   to mi was szkoda. Michał  ID   GDZIE  JESTESCIE>???????   co tu sie dzieje   ???   prosze o opamietanie  

modified by raptoos

#2 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:15

naprawde nie bylo nikogo by opla powstrzymac

pffff ano umarla

#3 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:16

Nie tylko Ciebie to wkurwia. A szczególnie chyba opel.

Ja próbuje ratowac Oaze. http://forum.diablo2...ic,14615.0.html

To forum naprawde sie sypie ; /

O kay, a jednak jestes ; ) . Myslalem juz ze sie stad zwijasz.
e ; //// Nowe konto kay ... Szkoda. ; <

#4 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:18

jestem? zaraz przyjdzie opel i bezkarnie powie wszystkim ze jestesmy kretynami

wiec nie berdzo jestem

#5 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:22

Powiem Ci ze raczej tak bedzie... niestety. Dopuki mu sie nie znudzi. Bo dopiero co dostal moderowanego a inne jego konta wyciszone a on juz ma nastepne TeaTime.
To przez niego sie sypie wszsytko tutaj.

Jak myslicie da sie to odraztowac ?

#6 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:29

dopuki admini nie zrozumieja, ze trzeba z tym zrobic definitywny porzadek to nic tu dobrego sie nie stanie

wlozylem w oaze duzo dobrej woli i pracy, nie chcialem byc modem, chociaz przez chwile bylem, moze to zle bo bywalem tu czesciej niz inni i jakbym mial uprawnienia to bym do takiej sytuacji nie dopuscil, a tak tylko doszlo do pyskowki i wszechobecnego panowania tutaj opla

konto mam ale wroce tutaj jak zobacze, ze kazda proba jakiejkolwiek obecnosci tutaj opla i jemu podobnych bedzie banned



#7 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:32

To mam nadzieje kay ze Cie tu jeszcze zobaczymy ; ) I ze admini zrobia z nim porzadek.

#8 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:38

Ja już myślałem że tylko ja zauważyłem że oaza upadła


A tak w ogóle , co ten opel wam zrobił ?

#9 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:44

dopuki admini nie zrozumieja, ze trzeba z tym zrobic definitywny porzadek to nic tu dobrego sie nie stanie

wlozylem w oaze duzo dobrej woli i pracy, nie chcialem byc modem, chociaz przez chwile bylem, moze to zle bo bywalem tu czesciej niz inni i jakbym mial uprawnienia to bym do takiej sytuacji nie dopuscil, a tak tylko doszlo do pyskowki i wszechobecnego panowania tutaj opla

konto mam ale wroce tutaj jak zobacze, ze kazda proba jakiejkolwiek obecnosci tutaj opla i jemu podobnych bedzie banned



      Jeśli dostanie bana na jedno konto, to założy drugie. Nic na to nie poradzisz. Chyba, że jakiś mod będzie pilnował forum 24h na dobę. Przestań przejmować się Oplem. Ignoruj tego półgłówka i nie daj się sprowokować idiocie

#10 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:46


dopuki admini nie zrozumieja, ze trzeba z tym zrobic definitywny porzadek to nic tu dobrego sie nie stanie

wlozylem w oaze duzo dobrej woli i pracy, nie chcialem byc modem, chociaz przez chwile bylem, moze to zle bo bywalem tu czesciej niz inni i jakbym mial uprawnienia to bym do takiej sytuacji nie dopuscil, a tak tylko doszlo do pyskowki i wszechobecnego panowania tutaj opla

konto mam ale wroce tutaj jak zobacze, ze kazda proba jakiejkolwiek obecnosci tutaj opla i jemu podobnych bedzie banned



      Jeśli dostanie bana na jedno konto, to założy drugie. Nic na to nie poradzisz. Chyba, że jakiś mod będzie pilnował forum 24h na dobę. Przestań przejmować się Oplem. Ignoruj tego półgłówka i nie daj się sprowokować idiocie


Wydaje mi sie ze jest to jedyny sposob na niego. I mu sie moze to znudzi. jak nie bedziemy reagowac na jego wyczyny, bo on wlasnie z tego przyjemnosc czerpie, ze sie wkurwiamy ; /
Hangingman dobrze mowi... trzeba go jakos zniechecic.

#11 Przeher

Przeher
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 22:48

Chłopaki, posłuchajcie starego wygi, jest najlepsza recepta na całą tę sytuację, ignorancja, po prostu olewajcie wszystko co napisze ten pan, im więcej się z nim kłócicie tym on ma większą uchachę, nie reagujcie na jego teksty i mu się to znudzi. Nie bójcie się oaza będzie dalej funkcjonować, z tego co zauważyłem, jesteście zgraną grupą kumpli, naprawdę nie warto zaprzepaszczać tego ze względu na jednego człowieka, pozdrawiam!!!

#12 angus666

angus666
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 23:02

od kilku miesiecy ogladam forum, mimo ze dopiero kilka dni temu zalozylem konto, poniewaz spodobalo mi sie tutejsza atmosera, i uwazam ze opel nie jest w stanie tego zepsuc.
popieram ww uzytkonikow, olac gnoja sikiem prostym.!
pozdrawiam

And We Salute You!!!

#13 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 13 czerwca 2010 - 23:37

A tak w ogóle , co ten opel wam zrobił ?

W skrócie: Posprzeczał się z innymi na temat swojego sklepiku, potem napisał co myśli o innych i że strasznie wszystko biorą do serca, i dochodzimy do miejsca gdzie każdy chce się go pozbyć. Mnie tam wszystko jedno mi nic nie zawinił.

Btw. Wy wszyscy chcecie go ignorować, ale ciągle o tym piszecie. Już to widzę gdy on to zobaczy wyśmieje to i znowu wam przekaże co myśli.

#14 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 14 czerwca 2010 - 09:04

zignorowanie opla na pewno pomoze
nie tykajcie gowna bo zacznie smierdziec

#15 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 14 czerwca 2010 - 09:16

ja nie mogę być 24h terez na forum bo mam sesję na studiach i mam sporo nauki, ale w lipcu już będę miał więcej czasu. A do tej pory po prostu nie dajcie się sprowokować. W końcu wszystkim się znudzi ciągła walka i będzie spokój. Btw Inlu Ty jako osoba ze starej gwardii powinieneś wiedzieć że to walka z wiatrakami (Jest coś takiego jak zmienne IP i co 2 minuty można robić nowe konto) btw już w historii naszego forum były przypadki takich e-dram (np KKsh vs Raptor). Tak więc proszę o cierpliwość, bo z czas to i tak wszystko ucichnie :)

#16 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 14 czerwca 2010 - 10:36

; D Dzieki za dobre rady wszystkim. A co do Oazy to nie powiem ze nie przywiazalem sie do tego miejsca ; P I uzytkownikow ; )

#17 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 14 czerwca 2010 - 11:43

porzadna moderka nie pozwoli na takie teksty jak teatime

mozna edytowac jego post, wykasowac co napisal i napisac ze tekst byl obrazliwy dla innych dlatego zostal moderowany, koniec piesni, pisal na darmo :)

takiemu sie sztbciej znudzi jak bedzie mial swiadomosc ze co napisze bedzie kasowane lub zmieniane, i niech ma 100 kont to i tak mu nic to nie pomoze

to jest forum dyskusyjne, albo jestes po to tutaj aby dyskutowac albo w innych celach, jak w innych celach to jest to niezgodne z regulaminem wiec jest spamem wtedy do widzenia

kwestia checi moderowania takich zachowan

powtarzam co innego dyskusja, nawet ostra ale na temat, co innego pisanie tylko po to by kogos obrazic lub spam

pozdr

#18 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 14 czerwca 2010 - 14:28

opcja "moderowany" pozwala mi dopuścić lub nie dopuścić do wyświetlenia czyjejś wypowiedzi, tym samym mogę kontrolować co dana osoba chce napisać ;) Czyli w skrócie taka profilaktyka :)

#19 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:31

coz z tego jak was nigdy nie ma, widuje modow co 2-3 dni

poza tym w sieci nie piernicza sie z userami ktorzy pisza co popadnie, juz po chwili taki post jest moderowany i zamiast niego jest tekst, ze post zostal usuniety jako niezgodny z zasadami

trzeba wybrac modow, ktorzy bywaja tutaj chociaz raz dziennie by zapobiec takim sytuacjom, uzdrowic atmosfere i bedzie kk

innego wyjscia nie widze

#20 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 14 czerwca 2010 - 15:42

no kayman ma troche racji bo modow mogloby byc wiecej ale z drugiej strony patrzac to tylko forum. nie myslicie sobie chyba ze byle smiec zawroci w glowie to mody beda godzinami przed kompem siedziec, real life > oaza poza tym tu i tak malo sie pisze, malo jest tematow i mysle ze 3-4 modow aktywnych raz na 2 dni bylo by dobrze.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych