Skocz do zawartości


Zdjęcie

oaza umiera !!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#81 Bodhistawa

Bodhistawa
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • LocationOkolice Szczecina

Napisano 15 lipca 2010 - 09:46

Jak wroce do domu dam ci namiary na jego gg i pogadajcie sobie.

Tutaj macie link do profilu na FB -> dodawac do friends. Narazie tylko prowizorka. W domu ogarne lepiej.

http://www.facebook....100001311973114

Nie zakładaj konta jak dla osoby. Na FB jest coś takiego jak fansite i w ten sposób to zrób. Daje to większe możliwości promocji i ludzie chętniej będą dodawać.

#82 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 15 lipca 2010 - 09:48

Postacie w World Of Warcraft:

1. Warrior - klasyczny wojownik,
ma do dyspozycji 2 szarze,
wiele atakow meele (z bliska uzywajac broni) i zaledwie 2 z daleka (rzut bronia)
Uzywa on rage'a ( stopien czegos w stylu wkurzenia )
Warrior moze tankowac i dpsowac ( utrzymywac bossa/moby przy sobie by ten nie atakowal innych - tank,
lub zadawac mu obrazenia )

2. Shaman - postac wladajaca zywiolami
moze przyzywac na okreslony czas wilki lub ognistego potwora.
Shaman uzywa przedewszystkim lighing boltow do dps'u, i chain heal'ow do healowanie (heal - leczenie).
Shaman moze dps'owac i heal'owac.
Uzywa many ( cos jakby punktow magii )

3. Druid - postac walczaca pod postaciami drzewa/niedzwiedzia/kota/sowy
Druid to jedna z postaci ktora mozna zrobic na wiele sposobow.
Moze ona atakowac z bliska jak i z daleka zadajac obrazenia magiczne jak i fizyczne.
Druid moze tankowac (niedziedz), dpsowac (kot/sowa), lub healowac (drzewo).
Druid uzywa rage'a (niedziedz), energi (kot), many (drzewo/sowa).

4. Death Knight - postac walczaca z bliska, meele.
Death Knight to mroczny rycerz, uzywa on czarow frost ( zimna ), blood (krwawych),
oraz unholy (cos w stylu mrocznych/zlych).
Death Knight moze miec peta Ghoula ( cos w stylu zombiaka)
Death Knight moze tankowac oraz dpsowac.
Death Knight uzywa runic points, dzieki ktorym mozemy uzywac specjalnych atakow.

5. Warlock - cos w stylu maga, ale uzywajacego zlej energii.
Warlock uzywa dwoch rodzajow magii fire (ognia) i shadow (mrocznej).
Warlock moze miec peta ( potwor pomagajacy mu nad ktorym warlock ma kontrole )
Warlock moze tylko dpsowac. Uzywa on many.

6. Mag - klasyczny mag.
Moze on uzywac 3 rodzajow magii fire (ogien) frost (zimno) orac arcane (cos w stylu zwyklej magii cos pomiedzy swieta a mroczna magia)
Mag moze tylko dpsowac.
Uzywa on many.

7. Paladyn - jest to swiety wojownik.
Paladyn moze atakowac z daleka, jak i z bliska oraz moze tez healowac.
Moze on dps'owac, tankowac, healowac.
Uzywa on many

8. Rogue - skradajacy sie wojownik
Rogue moze atakowac z nienacka ( gdy sie skrada nie jestesmy w stanie go zobaczyc )
Atakuje on z bliska.
Uzywa on energi.

9. Hunter - lotrzyk atakujacy z dystansu.
Hunter moze uzywac kuszy/luku/strzelby.
Ma on bardzo dobrze wyszkolonego peta.
Moze on tylko dpsowac.
Uzywa on many,chociaz ma sie to zmienic w dodatku cataclysm i bedzie on uzywal
energi.

10. Priest - postac magiczna atakujaca z daleka.
Priest uzywa 2 typow magii holy oraz shadow ( swietej i mrocznej )
Priest moze healowac ( holy ) oraz dpsowac ( shadow ).


takie cos o wowie zrobilem na poczatek jakby byl dzial pomoc do wowa to moge wkleic :).

Sciagne worda to cos wiecej popisze bo w notatniku to beznadzieja :P.

//e: moge napisac Vademecuum necia/pala/duda.

#83 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 15 lipca 2010 - 10:10


Jak wroce do domu dam ci namiary na jego gg i pogadajcie sobie.

Tutaj macie link do profilu na FB -> dodawac do friends. Narazie tylko prowizorka. W domu ogarne lepiej.

http://www.facebook....100001311973114

Nie zakładaj konta jak dla osoby. Na FB jest coś takiego jak fansite i w ten sposób to zrób. Daje to większe możliwości promocji i ludzie chętniej będą dodawać.


Gdzie to zalozyc?

#84 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 15 lipca 2010 - 10:15

http://nk.pl/profile/34411145

#85 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 15 lipca 2010 - 10:30

Mam jeszcze taki pomysł, żeby zrobić filmik promujący Oaze :) niestety ja tego nie zrobie :)
a z mojej strony to moze z tą muzyczką:
//e: jak cos robie nowe gg i bede na nim siedzial w wakacje :) (specjalnie dla was ^^)
gg --->  24954665

#86 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 15 lipca 2010 - 10:36

Witam:D 

Widzę  ze  w przypływie  gniewu założony temat przynosi piekne rezultaty :D ,jesli moge dołozyćswoje pieć groszy  to moze  wspólnie  z Opesem  zrobimy dzial lld  Opes ma ogarniętą  stronę techniczna  , a wspólnie mozemy ogarnąć  strategie  zbrojownie  , podzielic to na 9/18/29/30  moze  i mld 48  , jako ze juz długo sie w to bawimy ,    co do twojej  stronki  Kayman  jedno zastrzezenie  niebieskie napisy nazielonym tle to za duzo jak na moje zmeczone oczy nie idzie tego przeczytac 

pozdrawiam



#87 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 lipca 2010 - 10:44

http://www.facebook....137960349567149 <--- założyłem grupę. Dołączać proszę :) Wyznaczę też osoby, które będą wklejały linki do newsów.

naszej klasy nie posiadam, więc tutaj proszę o działanie we własnym zakresie ;)

Filmik - bomba. Dodamy do facebooka i na stronie głównej Oazy.

inlustra - na razie proszę o zamieszczanie informacji o jakichkolwiek turniejach i pojedynkach w dziale PvP i TvT. Jeśli temat się rozrośnie, to rozdzielę dział :) I wybacz, że nieco zedytowałem twój post - chcę uwolnić forum od jakichkolwiek przytyczek osobistych pomiędzy userami... Wiem, że to chowanie głowy w piasek, ale zdaję sobie sprawę z tego, jak negatywny to miało oddźwięk wśród nowych użytkowników.

#88 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 15 lipca 2010 - 11:07

@ Siemior. Ja myślę, że trzeba po prostu dorwać naprawdę dobrą stronę ze stuffem i kopiować opisy a potem lekko zmienić kolejność czy coś . Bo tak to się zajebiesz...

Czytaj ze zrozumieniem, ta baza jest już gotowa przeze mnie którą pisałem jakieś dwa lata temu tylko nie została umieszczona.

Edit: Co do wowa wydaje mi się zbędne otóż kkash prawdopodobnie nadal zajmuje się tym portalem http://www.world-warcraft.pl/ mamy ich w przyjaciołach i chyba nawet meto ich hostinguje.

Edit2: Postaram się to nagram rozgrywki ironmana co będą za niedługo materiał posłuży do nakręcenia czegoś promującego.

Edit3: Pamiętacie ostatnią propozycję ironmana na wakacje ktoś zaproponował inny rodzaj zabawy ten bez używania skillów tylko klątwy etc. Jesteście na bieżąco na jsp i innych portalach gdy znajdziecie jakieś podobne konkursy jak ironman wyślijcie zasady na pmke albo gdziekolwiek poza ironmanem mozna tworzyc inne toury przecież nie wymagające posiadania dobrej postaci. Ave!

czwartego edit nie będzie :P

#89 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 15 lipca 2010 - 11:34

A to sorki za nie porozumienie. 
Ta filmik fajna rzecz. Pamiętacie może... Kiedyś było coś o drużynie PvP / TvT Oazowej. Może też da się coś wymyśleć ?

#90 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 15 lipca 2010 - 11:36

Postacie w World Of Warcraft:

1. Warrior - klasyczny wojownik,
ma do dyspozycji 2 szarze,
wiele atakow meele (z bliska uzywajac broni) i zaledwie 2 z daleka (rzut bronia)
Uzywa on rage'a ( stopien czegos w stylu wkurzenia )
Warrior moze tankowac i dpsowac ( utrzymywac bossa/moby przy sobie by ten nie atakowal innych - tank,
lub zadawac mu obrazenia )

2. Shaman - postac wladajaca zywiolami
moze przyzywac na okreslony czas wilki lub ognistego potwora.
Shaman uzywa przedewszystkim lighing boltow do dps'u, i chain heal'ow do healowanie (heal - leczenie).
Shaman moze dps'owac i heal'owac.
Uzywa many ( cos jakby punktow magii )

3. Druid - postac walczaca pod postaciami drzewa/niedzwiedzia/kota/sowy
Druid to jedna z postaci ktora mozna zrobic na wiele sposobow.
Moze ona atakowac z bliska jak i z daleka zadajac obrazenia magiczne jak i fizyczne.
Druid moze tankowac (niedziedz), dpsowac (kot/sowa), lub healowac (drzewo).
Druid uzywa rage'a (niedziedz), energi (kot), many (drzewo/sowa).

4. Death Knight - postac walczaca z bliska, meele.
Death Knight to mroczny rycerz, uzywa on czarow frost ( zimna ), blood (krwawych),
oraz unholy (cos w stylu mrocznych/zlych).
Death Knight moze miec peta Ghoula ( cos w stylu zombiaka)
Death Knight moze tankowac oraz dpsowac.
Death Knight uzywa runic points, dzieki ktorym mozemy uzywac specjalnych atakow.

5. Warlock - cos w stylu maga, ale uzywajacego zlej energii.
Warlock uzywa dwoch rodzajow magii fire (ognia) i shadow (mrocznej).
Warlock moze miec peta ( potwor pomagajacy mu nad ktorym warlock ma kontrole )
Warlock moze tylko dpsowac. Uzywa on many.

6. Mag - klasyczny mag.
Moze on uzywac 3 rodzajow magii fire (ogien) frost (zimno) orac arcane (cos w stylu zwyklej magii cos pomiedzy swieta a mroczna magia)
Mag moze tylko dpsowac.
Uzywa on many.

7. Paladyn - jest to swiety wojownik.
Paladyn moze atakowac z daleka, jak i z bliska oraz moze tez healowac.
Moze on dps'owac, tankowac, healowac.
Uzywa on many

8. Rogue - skradajacy sie wojownik
Rogue moze atakowac z nienacka ( gdy sie skrada nie jestesmy w stanie go zobaczyc )
Atakuje on z bliska.
Uzywa on energi.

9. Hunter - lotrzyk atakujacy z dystansu.
Hunter moze uzywac kuszy/luku/strzelby.
Ma on bardzo dobrze wyszkolonego peta.
Moze on tylko dpsowac.
Uzywa on many,chociaz ma sie to zmienic w dodatku cataclysm i bedzie on uzywal
energi.

10. Priest - postac magiczna atakujaca z daleka.
Priest uzywa 2 typow magii holy oraz shadow ( swietej i mrocznej )
Priest moze healowac ( holy ) oraz dpsowac ( shadow ).


takie cos o wowie zrobilem na poczatek jakby byl dzial pomoc do wowa to moge wkleic :).

Sciagne worda to cos wiecej popisze bo w notatniku to beznadzieja :P.

//e: moge napisac Vademecuum necia/pala/duda.



haha myślałem że padne jak to czytałem :D

#91 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 15 lipca 2010 - 11:40


@ Siemior. Ja myślę, że trzeba po prostu dorwać naprawdę dobrą stronę ze stuffem i kopiować opisy a potem lekko zmienić kolejność czy coś . Bo tak to się zajebiesz...

Czytaj ze zrozumieniem, ta baza jest już gotowa przeze mnie którą pisałem jakieś dwa lata temu tylko nie została umieszczona.

Edit: Co do wowa wydaje mi się zbędne otóż kkash prawdopodobnie nadal zajmuje się tym portalem http://www.world-warcraft.pl/ mamy ich w przyjaciołach i chyba nawet meto ich hostinguje.

Edit2: Postaram się to nagram rozgrywki ironmana co będą za niedługo materiał posłuży do nakręcenia czegoś promującego.

Edit3: Pamiętacie ostatnią propozycję ironmana na wakacje ktoś zaproponował inny rodzaj zabawy ten bez używania skillów tylko klątwy etc. Jesteście na bieżąco na jsp i innych portalach gdy znajdziecie jakieś podobne konkursy jak ironman wyślijcie zasady na pmke albo gdziekolwiek poza ironmanem mozna tworzyc inne toury przecież nie wymagające posiadania dobrej postaci. Ave!

czwartego edit nie będzie :P


Czajcie już dziala :DD:D:D:D zobaczcie jaki link gosciu podał :D
http://forums.d2jsp....&o=0#p306701161

#92 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 15 lipca 2010 - 12:12

żle mnie zrozumiałeś przyjacielu chodzi mi o zupełnie nowy dział , który jest diabelnie popularny  a ktorego ewidentnie brakuje na oazie  LLD na ten moment  jest tak popularne albo i bardziej , niz pvp 

#93 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 15 lipca 2010 - 12:21

chcecie oazowe TvT / PvP / LLD // KGB / MP3 / PIS / DVD etc :) to mam propozycje dla ludków nie mających uprawnień a mających sporo wolnego czasu wiedzę w danej dziedzinie i znających się na HeroEditorze. Tworzymy gotowe postacie perfy które później umieścimy na stronie w dziale download (fakt cholernie zaniedbany) i wtedy takie potyczki można realizować na obn lub tcp/ip (fakt mogą się znaleźć oszuści ale żadna satysfakcja z wygranej jeśli używało się hacków). Ktoś bardziej ambitny może napisać skrypt na stronie wyzwań i kto później w nich wygrał (wiem mam fantazje) ale pomysł do omówienia przez was.

#94 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 15 lipca 2010 - 12:31

Mogę tworzyć te postacie w HE, zresztą kilka już mam od dawna zrobione. Składajcie tylko zamówienia :)

#95 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 15 lipca 2010 - 12:42

Mogę tworzyć te postacie w HE, zresztą kilka już mam od dawna zrobione. Składajcie tylko zamówienia :)

hmm jeżeli dałoby rade przykład dział strategie taktyka amazonki pvp i save z samplem takiego tworu to by była rewelacja ogólnie podzielić strategie na postacie 4fun/pve/pvp/lld

#96 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 lipca 2010 - 12:53

O save'y w strategiach zawsze zabiegałem, niestety z wykonaniem gorzej :/

Dział strategii można podzielić na kategorie buildów, owszem... Ale ktoś musi przejrzeć wszystkie buildy, przeanalizować, do czego się nadają i porozkładać je tam, gdzie trzeba. A na razie z całej moderacji dostałem informację o żywocie dwóch osób ;>

Siemior, dołączysz do grupy modów na czas robienia porządku ze strategiami?



#97 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 15 lipca 2010 - 13:18

Nie bardzo się nadaje ponieważ z diablo 2 nie jestem na bieżąco i wiele zapomniałem.  Co do walk i ochrony przed hackami zawsze można stawiać serwer na hamachi (zdaje się że wtedy host będzie posiadał save'y) w trakcie trwania tourów itp.

#98 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 15 lipca 2010 - 13:27

pogadajcie z Opesem  on ogarnia temat  ze strony technicznej ,a merytorycznie moge mu pomoc  we dwoch  damy rade raczej

#99 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 15 lipca 2010 - 13:45

Savy z PvP charami to pikus. Jak dobrze pamietam save z bnetu da sie normalnie przerobic na single player postac -> w tkaim razie sciaga sie wszystkie predefy z angrenostu i macie save jak na tacy.

#100 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 lipca 2010 - 13:50

Ok, zrobiłem działy do kategorii Strategie. Jeśli macie jakieś sugestie, to piszcie tutaj.

Inlu - dostałeś tymczasowego moda. Nie jest to pełna funkcja, jedyne, co masz robić, to porządek w strategiach - przenoś topici z działu "strategie" do poszczególnych nowych działów (nie zostawiaj informacji o tym, gdzie przeniesiono)

idid - rozumiem, że się da, chodzi mi tylko o kwestie łatwego uploadowania ich w jakieś miejsce przez osoby tworzące strategie dla Oazy :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych