Skocz do zawartości


Zdjęcie

Profanowanie Hip Hopu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
80 odpowiedzi w tym temacie

#41 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 13 marca 2010 - 19:48

Najbardziej wkurwia mnie te całe jp...chwdp jakie ono ma znaczenie?wszystko przez tą jebną firmę jakiś porządny raper powinien ich z dupić w chuj bo,aż mnie to wszystko rozpierdala.Zbytnio chcą się upodobnić do czarnuchów ale coś im to nie wychodzi pierdoleni analfabeci

#42 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 13 marca 2010 - 21:34

i doszedłes do sedna sprawy , francuzi mogli znalezc własny styl , niemcy [jak kolwiek mizerny ale zawsze ]  nawet rosjanie  a polacy kseruja jak leci czrnochow  ale daleko im nadal  , poza na prawde jednostkami  cały polski rap w mniejszym lub wiekszym stopniu wzorowany jest na czarnych .

pieknie temat opisał czarek pazura w chłopaki nie płacza !!!!

#43 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 13 marca 2010 - 22:18

Gdyby N.W.A nie powiedziało pierdol się policji to takie coś jak jp nie istniało by dzisiaj w polsce.Bo to właśnie eazy-e[*] i jego cała grupa zaczęła się stawiać prawu,policji bo mieli swoje powody,a jakie my mamy?Bo nas łapią za to,że wypijesz piwo na mieście albo za to że robi się jakieś awantury?

#44 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 13 marca 2010 - 22:51

Gdyby N.W.A nie powiedziało pierdol się policji to takie coś jak jp nie istniało by dzisiaj w polsce.Bo to właśnie eazy-e[*] i jego cała grupa zaczęła się stawiać prawu,policji bo mieli swoje powody,a jakie my mamy?Bo nas łapią za to,że wypijesz piwo na mieście albo za to że robi się jakieś awantury?


nie znam sie na rap/hiphop teksty płaskie muzyka żadna ale

piwo na mieście tak awantury nie, policja tak cenzura nie
wielu mądrych pisało/śpiewało o polskich realiach i nikt ich nie skuchal wiec czemu za sparwa hiphop/rap ma ich sluchac???? :))

trzeba mądrze dorosnąć niezależnie od trendów/awangardy/stylu/ topu/muzyki/etc.

btw w muzyce barokowej znajdziesz bunt w stosunku do średniowiecza, rokoko w stosunku do baroku itd.  :) sprawa jest starsza niz hiphop/rap xD


i jesze jedno inlu ma racje na --> na sprzecie high end szkoda prądu na to :) sa lepsze kawalki xD

#45 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 13 marca 2010 - 23:24

Dla was są lepsze.Dla mnie rap niesie przesłanie a w innych gównach nie widzę(rocku posłucham jeszcze xD,trochę metalu)

#46 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 14 marca 2010 - 18:38

ale imo muzyka powinna sprawiać przyjemność z samego jej słuchania a co ona niesie to już druga sprawa.. każdy słucha to co lubi :D

#47 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 14 marca 2010 - 18:46

no tak, ale polski hip hop jest muzyka w ktorej glownie chodzi o przekaz, co innego murzynski gangsterski rap w ktorym i tak chyba malo kto cos rozumie :)

#48 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 14 marca 2010 - 20:32

są tłumaczenia ale też mają b.duży przekaz ~~

#49 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 14 marca 2010 - 20:35

no tak przekaz maja, ale jak ja mam po kazdej nucie czytac tlumaczenie to ja dziekuje :) i tak wole polski rap, przynajmniej opowiada o naszych realiach, o tym co sie dzieje tu a nie w ameryce czy gdziekolwiek

#50 DominatorMC

DominatorMC
  • Użytkownik
  • 281 postów
  • GG 10830402
  • LocationKielce
  • d2jsp bezimienny123
  • Konto D2 Nowiutki

Napisano 14 marca 2010 - 21:00


Gdyby N.W.A nie powiedziało pierdol się policji to takie coś jak jp nie istniało by dzisiaj w polsce.Bo to właśnie eazy-e[*] i jego cała grupa zaczęła się stawiać prawu,policji bo mieli swoje powody,a jakie my mamy?Bo nas łapią za to,że wypijesz piwo na mieście albo za to że robi się jakieś awantury?



Gdyby N.W.A nie powiedziało pierdol się policji to takie coś jak jp nie istniało by dzisiaj w polsce.Bo to właśnie eazy-e[*] i jego cała grupa zaczęła się stawiać prawu,policji bo mieli swoje powody,a jakie my mamy?Bo nas łapią za to,że wypijesz piwo na mieście albo za to że robi się jakieś awantury?


nie znam sie na rap/hiphop teksty płaskie muzyka żadna ale

piwo na mieście tak awantury nie, policja tak cenzura nie
wielu mądrych pisało/śpiewało o polskich realiach i nikt ich nie skuchal wiec czemu za sparwa hiphop/rap ma ich sluchac???? :))

trzeba mądrze dorosnąć niezależnie od trendów/awangardy/stylu/ topu/muzyki/etc.

btw w muzyce barokowej znajdziesz bunt w stosunku do średniowiecza, rokoko w stosunku do baroku itd.  :) sprawa jest starsza niz hiphop/rap xD


i jesze jedno inlu ma racje na --> na sprzecie high end szkoda prądu na to :) sa lepsze kawalki xD


nie znam sie na rap/hiphop teksty płaskie muzyka żadna ale

piwo na mieście tak awantury nie, policja tak cenzura nie
wielu mądrych pisało/śpiewało o polskich realiach i nikt ich nie skuchal wiec czemu za sparwa hiphop/rap ma ich sluchac???? :))

trzeba mądrze dorosnąć niezależnie od trendów/awangardy/stylu/ topu/muzyki/etc.

btw w muzyce barokowej znajdziesz bunt w stosunku do średniowiecza, rokoko w stosunku do baroku itd.  :) sprawa jest starsza niz hiphop/rap xD


i jesze jedno inlu ma racje na --> na sprzecie high end szkoda prądu na to :) sa lepsze kawalki xD


Dla ciebie Hip Hop to dno a dla mnie całe życie więc uważaj na teksty bo możesz nimi kogoś urazić. To jedna sprawa.

Dwa. Uważasz, że raperzy mają teksty płaskie ?? Zauważ, że żeby robić rap trzeba mieć pojęcie i znać w huj pojęć.

Trzy. Muzyka żadna powiadasz. A ja Ciebie zagnę. Podczas rapowania bardzo łatwo możesz zjebać flow, muzyka ma bardzo duże znaczenie w rapie. Dobry bicik, majk i znajomość polskiego to podstawa przy nagrywaniu. Jak ci wyjdzie kawałek to pokażą to umiejętności rapowania.

Następnym razem pomyśl zanim powiesz coś bezsensownego...

#51 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 14 marca 2010 - 22:49

w porównaniu do metalu to naprawdę muzyka w hip hopie jest bardzooo słaba(nie mówię, że nie jest istotna w hh) :) żeby być dobrym gitarzystom i zagrać np the troopers to musisz się uczyć grać na gitarze co najmniej z 5 lat + z rok na opanowanie samego kawałka ^^ tak samo perkusiści... u nich liczy się prędkość...wszystko jest poparte latami treningów i ćwiczeń.
Btw większość polskich "raperów" śpiewa o tym jak to jest przejebane w wiezieniach, choć nigdy tam nie byli, a jak byli to obwiniają za to policję etc... obstawiam, że bez powodu ich nie zamknęli. Btw wszystkie teksty typu JP.... rany boskie, dno... Ci ludzie nie mają więcej jak 70 IQ. Albo śpiewają o tym jakie to ciężkie warunki mieli w domu, bo zamiast się uczyć i wyjść na ludzi, woleli siedzieć pod blokiem z kumplami, palić i pić piwo. A to, że w co drugim wersie jest "ku***; ja pier****; ch***" etc świadczy tylko o ich poziomie i "znajomości" języka polskiego. Jak się nie wie co powiedzieć to się mówi "k***"... po prostu brak jakiegokolwiek zasobu słownictwa.
Btw jak Hip Hop (czy inna muzyka) może być dla kogoś całym życiem? mam to rozumieć, że ta muzyka kogoś wychowała? to przykre i nieprawdziwe, bo w 20% rodzice wychowują, w 7x% społeczeństwo/znajomi i reszta to Twoje uwarunkowanie genetyczne. Btw chyba powinno się brać przykład z najlepszych, mnie nie imponują jakieś pajace które nic nie osiągnęły w życiu. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, nie taki jest mój zamiar pisząc to ;)

#52 Analien

Analien
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 15 marca 2010 - 02:52

Dobra ale ugolniasz jakby troche w tej swojej wypowiedzi piszesz ze hiphop jest wulgarny. Rozumiem ze wszystkich zespolow juz posluchales?:)

#53 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 15 marca 2010 - 07:22

Dobra ale ugolniasz jakby troche w tej swojej wypowiedzi piszesz ze hiphop jest wulgarny. Rozumiem ze wszystkich zespolow juz posluchales?:)


nie napisałem, że wszystkie zespoły, tylko większość :)

#54 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 15 marca 2010 - 07:43

w porównaniu do metalu to naprawdę muzyka w hip hopie jest bardzooo słaba(nie mówię, że nie jest istotna w hh) :) żeby być dobrym gitarzystom i zagrać np the troopers to musisz się uczyć grać na gitarze co najmniej z 5 lat + z rok na opanowanie samego kawałka ^^ tak samo perkusiści... u nich liczy się prędkość...wszystko jest poparte latami treningów i ćwiczeń.
Btw większość polskich "raperów" śpiewa o tym jak to jest przejebane w wiezieniach, choć nigdy tam nie byli, a jak byli to obwiniają za to policję etc... obstawiam, że bez powodu ich nie zamknęli. Btw wszystkie teksty typu JP.... rany boskie, dno... Ci ludzie nie mają więcej jak 70 IQ. Albo śpiewają o tym jakie to ciężkie warunki mieli w domu, bo zamiast się uczyć i wyjść na ludzi, woleli siedzieć pod blokiem z kumplami, palić i pić piwo. A to, że w co drugim wersie jest "ku***; ja pier****; ch***" etc świadczy tylko o ich poziomie i "znajomości" języka polskiego. Jak się nie wie co powiedzieć to się mówi "k***"... po prostu brak jakiegokolwiek zasobu słownictwa.
Btw jak Hip Hop (czy inna muzyka) może być dla kogoś całym życiem? mam to rozumieć, że ta muzyka kogoś wychowała? to przykre i nieprawdziwe, bo w 20% rodzice wychowują, w 7x% społeczeństwo/znajomi i reszta to Twoje uwarunkowanie genetyczne. Btw chyba powinno się brać przykład z najlepszych, mnie nie imponują jakieś pajace które nic nie osiągnęły w życiu. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, nie taki jest mój zamiar pisząc to ;)


Michał masz rly blade pojecie o tym gatunku. Piszesz ze taki gitarzysta musi lata trenowac, podobnie perkusista. To ich odróżnia od raperów, bo raper nie wyćwiczy flow. On albo ma do tego talent, albo nie. Nie pomoze playback, lata cwiczen etc. Piszesz też, że większość raperów śpiewa o pierdoleniu policji etc. Wymien mi teraz chociazby 10 polskich raperów których mottem artystycznym jest jp, bo ja atm moge tylko powiedziec o tym niedorozwoju Popku i HG. To nie jest tak, pisalem o tym wczesniej. W starym hip hopie nie było pojecia JP, to pojecie rozwinelo sie wraz z dorastaniem rocznikow ciut mlodszych odemnie (93-90). Zreszta na udowodnienie tej tezy moge ci podac 5-10 linkow do hitow z "starych lat" i sam sie przekonasz. Na dzień dzisiejszy na legalu działa bardzo mało godnych uwagi raperów - O.S.T.R (ktory sie powoli konczy jak juz wczesniej wspomnialem), Pezet, może Małpa (nie pameitam juz czy ten jego album to legal czy nie). Dzisiejszego rapu z sensem musisz szukać niestety w podziemiu, bo tylko tam nie sięga komercja bo było by to totalnym absurdem. A to, że leci tyle kurwa, chujów etc - nie mów mi że w metalu czegos takiego nie ma : ))))))))))))

#55 Garena_master

Garena_master
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • LocationGozulandia

Napisano 15 marca 2010 - 15:13

Najbardziej wkurwia mnie te całe jp...chwdp jakie ono ma znaczenie?wszystko przez tą jebną firmę jakiś porządny raper powinien ich z dupić w chuj bo,aż mnie to wszystko rozpierdala.Zbytnio chcą się upodobnić do czarnuchów ale coś im to nie wychodzi pierdoleni analfabeci

Stary jesteś dla mnie w tym momenice umysłowym impotentem.Jp = Jestem Porządny,ty zapewne myślałeś , że to znaczy Jeb"ć Policje.chcą upodobnić się do murzynów?z jakiego masz to żródła?analfabeci?typowy internetowy hejter w kategorii wiekowej max 13 lat zgadza się?wsłuchaj się w to o czym śpiewają gamoniu.a poza tym chcesz powiedzieć , że Dawid Kostecki na ksw wchodził na ring pod piosenkę zrobioną przez " pier.dolonych analfabetów " ? zresztą nie wiem po kij słuchasz zespołu w którym padają słowa typu " fest " " atanda " "lipo " i inne zamienniki i określenia więzienne których nie znasz znaczenia a póżniej pierd.olisz głupoty na forum,że robią z siebie murzynów.Po czytaj parę ich wywiadów,relacje z tras koncertowych nim zaczniesz krytykować człowieka.On samego początku kiedy pojawił się promo mix ich pierwszej płyty pod tytułem " brat " było powiedziane przez zespół,że ich piosenki mają przekaz dla ludzi po więzieniu,po przejściach jak i dla ludzi nie karanych by się mieli na baczności.no tak bo metal ma przesłanie w szczególności piosenki behemoth'a.

Gdyby N.W.A nie powiedziało pierdol się policji to takie coś jak jp nie istniało by dzisiaj w polsce.Bo to właśnie eazy-e[*] i jego cała grupa zaczęła się stawiać prawu,policji bo mieli swoje powody,a jakie my mamy?Bo nas łapią za to,że wypijesz piwo na mieście albo za to że robi się jakieś awantury?



Dałeś mi kij teraz do ręki,że jednak masz te 13 lat.aha to ludzie z zagranicy mają prawo stawiać się policji bo mają powody zaś w Polsce tych powodów brak?Ty wiesz co Ty piszesz?to,że zbuntowanych nastolatków łapią za picie piwa czy za durne robienie przypałów by się popisać przy kolegach to nie jest żaden powód.Kur.wa zakładam,że nigdy nie byłeś w sytuacji,że chciałeś komuś pomóc a policja Cie zawija na komisariat,stawiają Tobie zarzut pobicia by zamknąć sprawy które mają w toku.
Potem lądujesz na puchę i stąd wywodzi się nienawiść do Policji.


ale imo muzyka powinna sprawiać przyjemność z samego jej słuchania a co ona niesie to już druga sprawa.. każdy słucha to co lubi :D


racja o gustach i guścikach się nie dyskutuje ; )

są tłumaczenia ale też mają b.duży przekaz ~~


tam jest inna mentalność..Oni śpiewają o sprzedaży Kraku,zabójstwach jak i innych wielu przykrych zdarzeń.a teraz mi powiedz gdzie Polscy HipHopowcy śpiewają o " strzelaninach " i o " gangsterskim życiu " skoro twierdzisz , że wzorują swoją twórczość na murzynach.


no tak przekaz maja, ale jak ja mam po kazdej nucie czytac tlumaczenie to ja dziekuje :) i tak wole polski rap, przynajmniej opowiada o naszych realiach, o tym co sie dzieje tu a nie w ameryce czy gdziekolwiek


i w tym cały sęk ; ) My a ameryka czy inny kraj za granicą to dwa różne światy.Nie da się przełożyć życia ludzi bytujących w innym kraju na nasze Państwo.

#56 NuterX

NuterX
  • Użytkownik
  • 341 postów
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp NuterX

Napisano 15 marca 2010 - 16:28

Huh... podajcie mi chociaz jedek kawalek firmy ktory jest prawdziwy, opowiada o zyciu i ma w sobie powazny przekaz...

Sprowadzanie kogokolwiek do jakiejkolwiek kategorii wiekowej na podst. jego zdania odnosi odwrotny skutek jak zamierzony...

Twierdzenie ze z czegokolwiek nigdy sie nie wyrosnie swiadczy o tym ze jeszcze sie nie doroslo do tego aby z tego czegos wyrosnac ( huh.. az sie zadyszalem ;) ) - i wiem o czym pisze - juz to przerabialem.

W sprawie policji... to 99,99% interwencji (takich czy innych) jest uzasadniona (prewencja to tez uzasadnienie - cholernie wazne zreszta).

Zakladam ze (podobnie jak Inlu) jestem nieco starszy jak pozostali userzy, i nieco inaczej podchodze do niektorych  spraw.

Co do samego Hip - Hop-u , muzyka jak KAZDA inna - jednak doszukiwanie sie JAKIEGOKOLWIEK przekazu w muzyce jest... poprostu niepowazne - z tego sie poprostu wyrasta :)

#57 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 15 marca 2010 - 16:49

Huh... podajcie mi chociaz jedek kawalek firmy ktory jest prawdziwy, opowiada o zyciu i ma w sobie powazny przekaz...

hip hop to nie tylko firma. prawdziwy fan hip hopu potrafi rozroznic dobry rap od zlego (firma czy waszka g). nie wszystkie piosenki tego gatunku to jeb*c policje czy inne hwpd jp etc

#58 NuterX

NuterX
  • Użytkownik
  • 341 postów
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp NuterX

Napisano 15 marca 2010 - 16:54


Huh... podajcie mi chociaz jedek kawalek firmy ktory jest prawdziwy, opowiada o zyciu i ma w sobie powazny przekaz...

hip hop to nie tylko firma. prawdziwy fan hip hopu potrafi rozroznic dobry rap od zlego (firma czy waszka g). nie wszystkie piosenki tego gatunku to jeb*c policje czy inne hwpd jp etc


zgadza sie - przyznaje Ci racje,
jednak ktos pisal ze utwory firmy maja przekaz... a ja prosze o konkrety - bo w utworze "brat" ani przekazu, ani sensu nie znalazlem - moze zle szukalem... prosze w takim razie mnie oswiecic i wskazac co jest przekazem (i jaki on jest oczywiscie)

#59 Garena_master

Garena_master
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • LocationGozulandia

Napisano 15 marca 2010 - 17:09

Huh... podajcie mi chociaz jedek kawalek firmy ktory jest prawdziwy, opowiada o zyciu i ma w sobie powazny przekaz...

Sprowadzanie kogokolwiek do jakiejkolwiek kategorii wiekowej na podst. jego zdania odnosi odwrotny skutek jak zamierzony...

Twierdzenie ze z czegokolwiek nigdy sie nie wyrosnie swiadczy o tym ze jeszcze sie nie doroslo do tego aby z tego czegos wyrosnac ( huh.. az sie zadyszalem ;) ) - i wiem o czym pisze - juz to przerabialem.

W sprawie policji... to 99,99% interwencji (takich czy innych) jest uzasadniona (prewencja to tez uzasadnienie - cholernie wazne zreszta).

Zakladam ze (podobnie jak Inlu) jestem nieco starszy jak pozostali userzy, i nieco inaczej podchodze do niektorych  spraw.

Co do samego Hip - Hop-u , muzyka jak KAZDA inna - jednak doszukiwanie sie JAKIEGOKOLWIEK przekazu w muzyce jest... poprostu niepowazne - z tego sie poprostu wyrasta :)


może i to przerabiałeś ale twierdzę iż zostałeś na tym poziomie.
Starszy jak Inlu?a co to ma do rzeczy człowieku?starszy nie znaczy,że mądrzejszy a to,ze inaczej patrzysz na inne sprawy to tylko i wyłącznie oznaka tego,że każdy człowiek spostrzega inne pozytywne rzeczy w życiu.
A co do Przekazu Firmy to nie będę Ci przewijał bajery chyba oszalałeś?


Ej! Men, Kazet, Arek, Adrian.
Wszyscy dobrzy ludzie, trzymajcie się.

[Bosski Roman]
To dla wszystkich dobrych ludzi,
Niech was nie opuszcza wena,
To dla tych, których tu nie ma,
To dla Kazka i dla Mena.
Pozdrowienia do więzienia,
Wszystkim ziomkom te życzenia.
Firma grana zawsze dla was
No i tyle na ten temat.

To jest rap, a nie kicho,
Przekaz dla Ciebie bandyto,
Przekaz dla Ciebie człowieku dobry,
A nie hipokryto.
Ufasz wielu różnym typom,
Na ich słowie też polegasz,
Czujesz pewny sie, bo wiesz,
Jesteś typem co nie sprzeda.

To na faktach, teraz ta gadka,
Leci ode mnie prosto do Ciebie.
Nie wiadomo, kiedy będzie dobrze,
Ale będzie na pewno,
źle nawet w niebie.
Nie wiadomo kiedy będzie koniec,
Ale będzie na pewno, tego jestem pewien.
Nie wiadomo jaki tłum, jaki skun,
Ale Firma na żywo znowu rozjebie.
Pozdrówki dla Mena dla Kazka
Ta nuta leci do więzienia.
Ten styl się nie zmienia.
Pedały naraska, psy do widzenia.
Jednak uderzenia dla dobrych ludzi,
Ulice podziemia. Kiedy nie ma wykupienia,
Poczuje na skórze to coś ma hiena.

[Bilon]
Zabrana wolność, ale nigdy honor.
W więzieniu brat, już grzejesz pajdę sporą.
Nadejdzie dzień, gdy zerwą się kajdany,
Otworzą bramy i znów coś zajaramy.
Jebane psy, jebać ten syf.
Kryminalny rym dla tych,
Których system ma za złych.
My ponad tym, plując policji w ryj.
JLB ekipa, czeka na braci swych. ELO.

[Wilku WDZ]
Uliczny styl życia to nie zabawa
Na dzielnicy gończe psy, hasło: obława.
Śledczy będzie Cię namawiał
Byś jak dziwka dupy dawał
Morda gada, morda odpowiada, prosta sprawa.
Taka zasada, bo tu są ludzie z zasadami.
Przez bajkopisarzy, bracia siedzą za kratami. {słychać okrzyk: CHWDP}
System zjebany, więzi niewinnych latami.
FIRMA, HG, to dla was o wolność wołamy.

[Kali]
To dla was od lat to robimy,
Tak, jest, aby dodawać otuchy,
By tęsknoty nadszedł kres.
Żaden fest, ani pies z tego nie zrozumie, durnie.

co znaczy słowo fest?koleżko starszy.

[Tadek]
Są jeszcze ludzie, ksyw nie chcę wymieniać,
Ważne dla nich są zasady, nie najgrubsze rozliczenia.
To dla tych, którym hajs widzenia nie zmienia.
Nie pierdoli im po głowie w biedzie i od wzbogacenia.

wiesz jaki tutaj jest przekaz czy jesteś na tyle oporny,że mam Ci wytłumaczyć?

a to,że ty nuter jesteś na zażyłych relacjach z dzielnicowym jak i pewnie z całą komendą to pewne utwory do ciebie nie trafiają.
bo dla ciebie z tego co piszesz można wnioskować,że zasadami są układy z policją.i tak jak Wilku śpiewał " Przez bajkopisarzy, bracia siedzą za kratami " i zakładam,że jakbyś trafił na komendę z kolegami to byś pierwszy się rozje.bał.
Ale jak ty sobie wyobrażasz,jak widzę w knajpie człowieka po 40-stce ubranego jak metal i słuchający tej muzyki to mam mu zarzucić,że nie wyrósł z tego?gz
za to ty nuter pewnie na kawałkach Chopina się wychowałeś.

#60 NuterX

NuterX
  • Użytkownik
  • 341 postów
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp NuterX

Napisano 15 marca 2010 - 17:20

tylko zakladalem  - ale teraz jestem pewien... ty jestes jeszcze dzieciakiem jesli nie "wiekowo" to napewno emocjonalnie

co ma wiek do reszty - oj cholernie duzo, moje zazylosci z dzielnicowym/policja.. a owszem bardzo dobre - ludzie jak kazdy inny - a praca... bardziej popieprzona jak wiekszosc innych (podziwiam ich za cierpliwosc przy uzeraniu sie z gowniarzami po 16-20 lat)

jesli twoim zdaniem madrzy ludzie laduja w wiezieniu i nalezy im sie szacunek .. to oswiec mnie ... za co szacunek, bo jak juz napisalem 99,99% interwencji ma podstawy... a ten 0.01% blad w zawodzie... lekarze tez sie myla i udowodnic im wine jest cholernie trudno.

a sprawa kolejna.... mozna miec i 60 lat i nadal byc emocjonalnym gnojkiem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych