Skocz do zawartości


Samowystarczająca organizacja dojrzałych emocjonalnie graczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 24 października 2004 - 10:08

Jaki numerek ma IST??:|
Jeżeli ma wiekszy niz 35 to przykro mi ale cheaster klamiesz poniewaz z kuźni moze wypaść runa do GUL, ale nie jestem pewny bo nie wiem jaki nr ma IST
Nie chce facetów :P
ja narazie need travelerki shako ;/ i zak

#42 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 24 października 2004 - 13:32

policz sobie :D http://www.dalekaoaz...uny_wlasciwosci

#43 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 24 października 2004 - 15:00

War Travellera pozbylem sie niedawno za Valora, Shako mam u wrozki, a Zakarum... ciezko bedzie, ale daj mi troche czasu ^-^

Ist jest 24, Gul 25

#44 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 24 października 2004 - 15:03

Kubusiu mój drogi, chciałeś powiedzieć, że wciskam kit? No... u mnie masz już, że tak powiem - przepier****ne:).
Czyli w wielkim skrócie: Uj**** cI główkę, wypróżnię się do szyi, ugotuję w smole, obkleje kaczym pierzem i nabiję na pal :)
i tY niby wiesz wszystko o diabełku, hmmm...???
Zdrówka :)

#45 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 24 października 2004 - 15:46

Nie na pal, ale pul :)

#46 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 24 października 2004 - 17:37

thul mu w oko :P

#47 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 24 października 2004 - 19:40

widac ze cala grupa moderatorska wrecz mnie kocha...:(
Dlaczego tacy dla mnie jestescie;/
Happy dlaczego mam u Ciebie prze**** ??:>

#48 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 24 października 2004 - 20:03

Buehehe, ani wielmozny happyslayer ani ja nie jestesmy modami, wiec nie martw sie, po prostu nic nie znaczace gluty z podlogi probuja nadkruszyc twoja krysztalowa reputacje :P (jus jokin :P)

#49 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 25 października 2004 - 19:17

spox ale Kati i ten drugi tez mnie nie lubia...w sumie ja nie wiem co was ugryzlo...:(

#50 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 25 października 2004 - 22:06

"Kati i ten drugi" XDDD I ty sie jeszcze zastanawiasz, czemu cie nie lubia XD

#51 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 27 października 2004 - 16:49

Trzymaj się stary - tatuś jest przy tobie :lol:
score na dzisiaj: mara 25 i shako ;p

#52 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 27 października 2004 - 17:03

Co z tego, ze shako, skoro nonladder -_-" Kiedy sie inwazji doczekamy i bedzie z kim grac, co?

#53 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 27 października 2004 - 18:00

hohoho happy to ty masz cienki dzienny blians ja dzisiaj mam dorobienie z 650 mf na 707, ist, um, 2 czaka, anihil...
Powaznie mówie

#54 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 30 października 2004 - 13:58

I stad ten jezyk, dzieciak ;].
Tymczasowo pogrywam na hc z gosciem, ktory oddal mi wszystkie swoje itemy na sc za darmoszke, bo stwierdził, że rzuca wszystko dla perwersyjnego grania na hc :).
Kubuś, uważaj, bo wiem, gdzie mieszkasz ;] Staraj się uważać na to, co mówisz i jak mówisz, bo mogę być tam z wiarą w 2 godziny :lol:
Z brutalnym pozdrowieniem
ja ;)

#55 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 01 listopada 2004 - 17:52

Dzisiaj uderzyło mnie pewne pytanie, które usłyszałem na mojej ulubionej częstotliwości, czyli 91,3 ;). Co sądzicie o zastępowaniu naszych rodzimych świąt o długiej historii przez wymyślne bajerki pochodzące od kulturowego misz-maszu zza oceanu? Całe to helołin... Pytanie, które usłyszałem brzmiało mniej więcej tak:
"Czy dajmy na to za trzydzieści lat nadal będziemy przemierzać wiele kilometrów, by zapalić jakże znaczący znicz na grobie kogoś blikiego? A może weźmiemy przykład z USA i zaczniemy się bawić w przebieranie i te śmieszne dynie?"
rozpoczynamy burzę mózgów :)
Moim zdaniem wszystko, co pochodzi z usa jest durnowate, prostackie i śmieszne :lol:. Jestem dumny z mojego Europejskiego pochodzenia ;). W całym USA nie ma takiego byle kościółka, który stoi u nas w każdej wsi od wielu, wielu wieków. Nie mówię tutaj tylko o kościółkach :). Nie chciałbym być częścią tego ich całego systemu. Spójrzcie nawet na te wybory i ludzi obklejających swoje własne domy plakatami wyborczymi... Albo maski kandydatów... Serce się kraja :) PŁYCIZNA! ;)

#56 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 01 listopada 2004 - 18:32

A ja jestem przeciwko nazywaniu wszystkiego, co amerykanskie durnowatym i plytkim. Dla mnie kazda kultura jest ciekawa i naprawde mi sie podoba pomysl wesolego uczczenia pamieci zmarlych. A u nas? U nas jest tak, ze kazde swieto jest smutne. Mamy ze zgroza pamietac straszliwe czasy drugiej wojny. A cos wesolego? Nawet Boze Narodzenie mamy :placze z zimna, nie dala mu matula sukienki"... wspaniale, zyjemy w kulturze smutku.

#57 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 01 listopada 2004 - 19:21

Widzę, że rozwinie się interesująca rozmowa ;). To nie jest smutne święto. To jest jedyne święto w roku, które nie ma otoczki z całego tego świństwa, jakim są durnowate przebrania, świąteczne reklamy w tv i sklepowe wystawy. Jeszcze tego nie ma... Chociaż... Czytał kto "Pana Tadeusza"? Kiedyś polacy czerpali wszystkie ideały z Francji. Nawet stare, dobrze znane prawdy były przyjmowane dopiero wtedy, gdy napisała o nich paryska prasa. Dzisiaj ulegamy nieświadomie amerykanizacji :). Trzeba zachować pewien dystans. Nie można przecież obchodzić rocznicy wybuchu II WŚ upijając się z kumplami w trupa w jakimś podrzędnym lokalu... Nie mówię, że nie możesz co piątek chodzić do parku na tanie wino ;).

#58 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 01 listopada 2004 - 21:33

Ale i tak zawsze mielismy zrzynane swieta. A niby Boze Narodzenie nie jest obce? Albo Wielkanoc? Wszystko bylo zrzynane! Po prostu na topie bylo to, co robia ludzie u naszych sojusznikow militarnych - najpierw u chrzescijan, potem we Wloszech, potem Francji, Rosji, ZSRR i teraz USA, bynajmniej nie uwazam tego za zle - to jest ksztaltowanie naszej kultury.

#59 Kitiara_uth_Matar

Kitiara_uth_Matar
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • LocationAktualnie Łódź

Napisano 03 listopada 2004 - 07:40

[quote]Wszystko bylo zrzynane! Po prostu na topie bylo to, co robia ludzie u naszych sojusznikow militarnych - najpierw u chrzescijan, potem we Wloszech, potem Francji, Rosji, ZSRR i teraz USA[/quote]

Wiesz... Wielkanoc nie była zrzynana z żadnej z tych kultur. Tak! Wielkanoc jest świętem, które wywodzi się jeszcze z religii prasłowiańskich. Jest świętem z religii politeistycznej. Lecz Kościół przypisuje tylko sobie to święto, a zostało ono przyjęte w kościele, gdyż ludzie zamieszkujący tereny państwa Mieszka I nie chcieli z niego zrezygnować, węc Kościół musiał coś zrobić, aby nie wyszło, że w państwie chrześcijańskim są praktyki politeistycznej religii.

[quote]U nas jest tak, ze kazde swieto jest smutne. Mamy ze zgroza pamietac straszliwe czasy drugiej wojny[/quote]

Zgadzam się z tym stwierdzeniem. A czemu każde święto w Polsce jest smutne? Bo Polska to "naród wybrany" i musi cierpieć za wszystkie inne narody -_-. Totalna bzdura, ale tak właśnie od wielu wieków myśleli ludzie i tak już się u nas przyjęło.
Lubię święta Bozego Narodzenia, Wielkanoc czy inne, podobne. A czemu? Gdyż mam wówczas wolne. Przyziemna ta odpowiedź, ale prawdziwa. Gdy mam nieco więcej niż 2 dni wolnego, mogę pojechać gdzieś i z kimś się spotkać.

A amerykanie przynajmniej umieją się bawić i czasami mają niezłe pomysły.[/quote]

#60 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 03 listopada 2004 - 18:34

Umberto Eco dla ubogich :(
z jakże brutalnym pozdrowieniem
jak zwykle
Ja ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych