Skocz do zawartości


Samowystarczająca organizacja dojrzałych emocjonalnie graczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 11 października 2004 - 21:06

Witam serdecznie Zacne Panie, Szanownych Panów, emerytów, rencistów, matki z dziećmi, kombatantów i przedstawicieli innych grup społecznych, których nie wymieniłem, za co kajam się i chłostam skórzanym pejczykiem :). Ostatnio w mojej głowie pojawił się pomysł zorganizowania mojej dawno obumarłej frjendslisty na cbn. Koncepcja jest następująca: jeżeli nie masz z kim tłuc plebsu w dupsko piątkowymi wieczorami, a przy tym miło spędzać czas na rozmowie z użyciem większej ilości słów, lub poprostu szukasz ludzi do już zorganizowanej paczki, to pisz śmiało tutaj.
Na początku zgłaszam moją ofertę :)
Gram na ScNldr oraz HcLdr :)
GG macie na dole, konto na cbn *holokaust
czekam ;)

#2 Kitiara_uth_Matar

Kitiara_uth_Matar
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • LocationAktualnie Łódź

Napisano 11 października 2004 - 21:23

No cóż... Nie wiem, czy jestem takim całkowicie emocjonalnie dojrzałym graczem, ale lubię prowadzić długie rozmowy zarówno przez GG, jak i na BN (BGRAD jest tego świadkiem ;) )
Czasami owszem, nie mam z kim pograć/porozmawiać i wówczas przydał by się ktoś, z kim można by pogadać "na poziomie" (bez przekleństw - nie toleruję tego, czasami na poważne tematy, czasami na śmieszne i zupelnie z grą nie związane).
Grywam niemal codziennie, jeżeli tylko mam czas, a w piątkowe i sobotnie wieczory czasu mam wyjątkowo dużo ^^.
Jestem chęna do przystąpienia do owej organizacji :)
GG: (tajemnica, ale mogę zrobić wyjątek :P) 1587400
a konto jest w podpisie.

#3 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 11 października 2004 - 21:49

hehe apropos "klepania kogokolwiek w piątkowy wieczor po dupsku" to ja mam inne propozycje :twisted: :twisted: :twisted:

#4 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 12 października 2004 - 15:23

Hakuna matata :).
No, ciekaw jestem, jakie propozycje kolega wysunie :).
Oczywiście z tą dojrzałością przesadziłem. To miało zabrzmieć ironicznie :). Chociaż... Z drugiej strony, nie lubię grać z łebkami, których można poczytać na naszych, polskich kanałach :). Ostatnio jeden trafił w mój czuły punkt, w moje miękkie serce i dałem mu świetliczek ~185ed, durielka, dwa ognistobrzuche i jakieś podróżniczki ledwo wystające ponad 30mf (ale podróżniki, to podróżniki, nie?:) ). Zbluzgał mnie równo, mówiąc, że to gówno :P. Może i miał rację... Prosił... a raczej plizował "sprzent na poczontek, rzeby barbazynce uzbrojić" :). I tutaj zaznaczam, że moja oferta dotyczy wszystkich ludzi (także początkujących:)), z którymi można miło spędzić czas, bo przecież o to twórcom diablo i gospodarzom bn chodziło (pomijając pieniądze :) ).
czaszunia :)

#5 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 12 października 2004 - 15:52

Przylacze sie chetnie, sam tez nie lubie ludzisk, ktorzy jak na taxi dostana ode mnie pare unikow za free zaczynaja bluzgac cos o gownie... Raz nawet robilem jednemu taxi a ten stwierdzil z cala powaga (cheater jeden) "nie masz enigmy. wejdz wrozka" ja na to "spieszy ci sie gdzies?" a on na to "nie. za slaby jestes" a to byl normal, a ja ze swoim barbe, 85 nie wiedzialem co takiemu chamowi zrobic...

Konto *k2r

#6 Kitiara_uth_Matar

Kitiara_uth_Matar
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • LocationAktualnie Łódź

Napisano 12 października 2004 - 18:45

Te, te, Meto ;) Już ja wiem o czym Ty myślisz :P
Jestem jedyną udzielającą się na tym forum dziewczyną i jestem już przez kogoś zajęta.
Co do "wdzięcznosci" ludzi, którym robi się taxi, to też miałam podobny przypadek, lecz byl on jeszcze na starym ladderze - teraz nie bawię sie w taxi na normie. Bylam w trakcie robienia temu komuś (dokładny nick to: siwy-pol) taxi i doszlam sobie do 4 aktu i ta osoba zaczęła mnie błagać o jakieś itemy. Akurat miałam nieco slabego sprzętu, który trzymałam dla brata, więc dalam mu to. Użył wielu niecenzuralnych słów i wyszedl z gry, stwierdzajac na koniec, że z idiotami nie gra (to nic, że cały czas bral mnie za faceta :P).
To się nazywa "wdzięczność" niektórych ludzi...

konto *Kitty-chama i w najblizszym czasie pewnie jeszcze jakieś konto zostanie założone.

#7 Guest_BGRAD_*

Guest_BGRAD_*
  • Gość

Napisano 12 października 2004 - 21:02

i jestem już przez kogoś zajęta.


A ja nawet wiem przez kogo :P

Na poczatku laddera było całkiem przyjemnie z taxi;. Zrobiłeś komuś taxi na normie to byłeś prawie bogiem :P no moze mała przesada. Inne zdażenie z poczatku laddera to wchodzi taki jeden do gry i chce zeby mu pomóc, a ze musiałem kończyc i pwoiedziałem mu, ze nie mam czasu to odrazu zwyzywał od aspołecznych gnojków - ponikeąd miał racje.

#8 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 12 października 2004 - 21:07

tak bywa... w koncu polska to kulturalny kraj nie??... :P

#9 Kitiara_uth_Matar

Kitiara_uth_Matar
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • LocationAktualnie Łódź

Napisano 12 października 2004 - 21:14

Tak, jasne. A przyklady tej kulturalności można spotkać dosłownie wszędzie (u mnie w domu też - brat). No... Tylko, że ci ludzie maja wlasną definicję czlowieka kulturalnego.

#10 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 12 października 2004 - 22:16

moze zacznijmy od definicji czlowieka...

#11 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 13 października 2004 - 10:02

Definicja człowieka? Proszę bardzo :)
Człowiek - gatunek ssaka należący do rodziny człowiekowatych, rzędu naczelnych. Obecnie najbardziej dominująca istota na planecie Ziemia.
Jedną z cech wyróżniających współczesnych ludzi od innych ziemskich istot jest wrodzona zdolność do opanowania umiejętności przekazywania informacji za pomocą artykułowanych dźwięków i pisma, emocji i potrzeb wyższych również za pomocą muzyki instrumentalnej, śpiewu, tańca.
Według ekoetyki człowiek jest wartością najwyższą, lecz nie jedyną. Wszystkie istoty żywe mają prawo do istnienia, a człowiek jako istota rozumna nie ma moralnego prawa do nieograniczonego korzystania ze swego położenia, a raczej powinien poczuwać się do odpowiedzialności za los innych istot żywych.
źródło: wikipedia.org
Jak ładnie to ujęli ;)

#12 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 13 października 2004 - 14:29

Preferuje definicje Pitagorasa -"istota dwunozna, nieopierzona" :P

To co, kiedy owa grupa sie zbiera na bnecie? Ja jestem wieczorami i w weekendy, wczoraj widzialem tylko, ze Kitiara grala na private game, a tak to nikagda.

#13 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 13 października 2004 - 17:05

Ja dzisiaj zacząłem z barbie hell :). Idzie jak burza :) Jeszcze 7 lvl i będę mógł wdziać cały zestaw ik :). Ciekawe, jak to u niego z resami będzie :).
Ja gram, gdy tylko mam czas. Teraz długi weekend, więc będę popołudniami i wieczorami :).

#14 Guest_BGRAD_*

Guest_BGRAD_*
  • Gość

Napisano 13 października 2004 - 18:43

Ja w dnie powszednie gram po 20 do 22 i w środey jeszcze rano. Jutro pewnie po 21.30 bede na chile i pewnie w weekend praie non stop z kimś przy jedym kompie bede grał - bede na wyjezdzie.


A co do resów ik barba to bedą one praie max - mam takiego jednego.


A aktualnie tworze zelota z przeznaczeniem na kuznie hell - wciecie jak trudno znelsć osoby, której możnaby zrobic taxi na hellu ??

#15 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 13 października 2004 - 20:06

Są chętni na męczenie hell'a na sc bez laddera? :)

#16 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 13 października 2004 - 21:25

ja w sumie nie gram na non ladder...

#17 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 13 października 2004 - 22:34

Niestety, nie gram na nl... Ale zawsze mozesz ty zaczac na ladder grac, na pewno czlonkowie (i czlonkini rzecz jasna) klubu wspomoga cie itemkami ( na zbyciu mam lomy IK, niechaj sie nie kurza, bo na razie moge z nich stolik zrobic :mrgreen:

#18 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 14 października 2004 - 00:07

Wiecie, jak się wyraża wdzięczność dzieciaków na bn? Właśnie grałem sobie w 2 akcie na piekle, biegam po kanionie, druid padł w sanktuarium. Prosi, żeby pomóc odbić jego zwłoki - pomagam... Sytuacja się powtarza... Ładnie mi dziękuje, proponuję, żeby wraz ze mną poganiał po kanionie. Wchodzimy do grobowca, przechodzimy 2 korytarze, tłukę potworka, wypada runka mal. Chcę ją podnieść, a tutaj wbiega ten baran, zabiera rune, przy okazji ginie i wychodzi z gry. Pytanie: Warto robić z siebie złodzieja dla głupiej runki? :/ Niech mu służy. Wiecie... grając z tymi idiotami można się szybko czajnąć, że w ludzkiej naturze leży pogoń za... za dobrami, o ile tak to można nazwać w przypadku gierki ;].
Wczoraj spotkałem na koszmarku :) skromną panią, której miałem przyjemność ofiarować kilka sprzęcików z mojego skromnego skarbczyka. Nie miała wiele, ale po wszystkim rzuciła zbrojkę idealną pod enigmę, mówiąc "jeśli ci się przyda - weź, ja nie mam run, które mogłabym tam wsadzić - dla mnie jest bezużyteczna". Serce się kraja :)
Ladder...? Czy ja wiem? :) Najpierw wypadałoby zrobić czarkę na mf, żeby nie przepłacać w odzieżowym :). Pomyślimy, pomyślimy ;)
1... czasem się zastanawiam, czy kładę się spać coraz później, czy coraz wcześniej... ;)

#19 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 14 października 2004 - 23:05

Ja moge podarowac jakis podstawowy sprzet, bo ostatnio sie przelewa... Kumpel znalazl podczas 2 godzin robienia runow Lightsabre, Doombringera i Andariel Visage :)

A co do mala - chyba i owszem, warto... ale trzeba przyznac, ze gosc jest nieprzecietnym wredniakiem... czasami warto grac exp game'y samotnie, a dopiero od 25 poziomu baalrunki z innymi...

#20 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 15 października 2004 - 10:41

Myślicie, że będzie ze mnie dobry świeżak na ladderze? :) Pozostaje wybór postaci... Druid, amka, czy paladyn na miecz? :)
Rozpoczynam erę sarkastycznych walk z lamerstwem i chamstwem na bn ;p Jak wiadomo - przemoc rodzi przemoc, więc będziemy tłuc obojętnością i ironicznym humorem ;). Jako pierwszy cel stawiam resocjalizajcę kanałów pol-x ;D Romantyczny plan ;p Szkoda, że wszystko, co romantyczne jest zarazem tragiczne, ale... może kiedyś uda się zmienić ten stereotyp? :)
Zaproście przyjaciół :P
Kto w najbliższym czasie planuje założenie postaci na sc ladder? :) Chętnie się przyłączę w walce ze złem i amerykańską propagandą :).
Motto dnia: "nie ma to jak cyber-sex, gdy przynajmniej jedna strona ma norton firewall'a i modemowe łącze"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych