Skocz do zawartości


Wasze najdziwniejsze znaleziska.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_BGRAD_*

Guest_BGRAD_*
  • Gość

Napisano 08 września 2004 - 13:00

Tutaj mozecie powiedzieć, jakie dziwne przedmioty ( moze być ze względu na nazwe ) wam wypadły i w jakich nietypowych miejscach.

Mi z baala na koszu raz wypadł arreat 4%ll, a niedawno z Andy na Hellu wypadły podrużniczki 32.

NO teraz wasza kolej....

#2 Guest_orzech_*

Guest_orzech_*
  • Gość

Napisano 09 września 2004 - 20:50

hmmmm hmmmmmmmm hmmmmmmmm....................
moim najdziwniejszym znaleziskiem byla żółta rzech chociasz to nie
byla dziwna rzecz ale chodzi o śmieszną nazwę ta rzecz to zbroja "Zejdzieskórka".Bardzo mnie zaskoczyla ta nazwa..........:P

#3 Guest_turek_*

Guest_turek_*
  • Gość

Napisano 10 września 2004 - 20:39

Nie wiem co to bylo, ale jak otworzylem raz skrzynke (taka duza normalna skrzynka, jakich duzo wszedzie) wypadlo z niej chyba z 15 zeczy (wszystkie zolte). Jak otworzylem skrzynke, to jakis dziwny dzwiek byl, taki swist, czy cos... Co to moglo byc? Czy komus sie tak przytrafilo? Gralem swiezym druidem z 2 kompanami na normalu, a magic find mialem 7%...

#4 Guest_wilczypomiot_*

Guest_wilczypomiot_*
  • Gość

Napisano 11 września 2004 - 11:32

to może nic takiego ale śmieszy mnie zawsze trofeum z kościelnego. mój kolega ma na nazwisko Kościelny ...

#5 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 11 września 2004 - 14:02

Heh, dobre... masz trofeum z kumpla... Mnie najbardziej bawi ten boss o imieniu Pelzajaca Czesc Twarzy... Cale szczescie, ze juz mam eng version...

W wersji 1.0 znalazlem raz ziolo... Nie wiem, jak i skad. Po prostu male ziolo.

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 06 października 2004 - 21:01

ja kiedyś zabiłem Duriela i wypadł z niego tylko run tal....... a ze skrzynką z masą żółtych przedmiotów też się zetknełem

#7 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 15 października 2004 - 07:30

Jak szłem na Mefista ( w celu uzyskania itemów, miałem wtedy 612 mf :D ) po 120 zabiciu tego kolesia wypadł mi...uwaga.....ZWÓJ MIEJSKIEGO PORTALU!!.
Poszłem do skrzynki i mi jakieś zółtaki wypadły a najśmieszniejszą ksywą dla potwora jaka widzialem było "Czerń Pleśni" wogóle te nazyw są wszytkie zabawne...I jeszcze nazwa broni z koszmaru "KNUT" :D
C you jak by co to pisac na gg 5521111

#8 Kitiara_uth_Matar

Kitiara_uth_Matar
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • LocationAktualnie Łódź

Napisano 15 października 2004 - 07:37

Moim najdziwniejszym znaleziskiem były... same mikstury super leczenia, które wypadly mi z Mefa na hellu, podczas mfrun'u. (facet byl pijany, czy co? ;P)

#9 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 października 2004 - 15:33

A propos imienia przeciwnika - nie pobijecie tego - Mord Smierci :)

I jeszcze cos - nie pijce mikstur leczenia znalezionych przy trupach... Widac wtedy nie zadzialaly :P

#10 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 15 października 2004 - 16:06

To już są przegięcia...przedchwila na BRH wypadla mi...
ŚWIETA ZBROJA CHAOSU...polevam do teraz:D

#11 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 15 października 2004 - 16:13

hmm... ja moze nie znalazlem ale KUPILEM tarcze u Larzuka na hellu, bo bardzo mi sie podobala - duza obrona bo aż 4 i do tego taka wspaniala wlasciwosc - NIEZNISZCZALNOSC :P 8O

#12 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 15 października 2004 - 16:18

Moim zdaniem ten tamt jest bez sensu...powinni go dac do zakldaku szmieszny out off topic albo coś bo ino szkoda miejsca:D
Ludzie pisza co znajduja albo kupuja, moim zdaniem to strata cennych literek i czasu...
Milego pisania pustych bzdur:P

#13 Kitiara_uth_Matar

Kitiara_uth_Matar
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • LocationAktualnie Łódź

Napisano 16 października 2004 - 13:58

Mr. Kubcio.
Coś mi się wydaje, że jesteś za bardzo zapatrzony w siebie. "Wszystko już napisałem i można temat zamknąć" - cytat z innego topicu. Daj sobie na luz. Może pisanie w tym temacie jest stratą "cennych" literek (jakoś nie płacę za nie ani grosza ;P) Ale ludzie też chcą się czegoś dowiedzieć. A temat, gdzie można się pośmiać, też jest potrzebny.

#14 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 16 października 2004 - 20:09

Popieram Szanowną Waćpannę :). Kuba, zrób sobie urlop, odpocznij od tego wszystkiego :). Pójdź do energoterapeuty :P. Jestem przekonany, że nie wiesz wszystkiego o diablo. Jest taka zasada: "To, że klepiesz dziobem przez cały czas nie znaczy, że masz coś do powiedzenia".
Przemyśl to.
zdrówka

#15 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 16 października 2004 - 20:26

ehem...
Napisalem w jednym z moich postów ze przepraszam za to ze sie tak przechwalam ale denerwuje mnie to jak jakis koles sie kloci o cos o czym nie ma pojecia...
Wybaczcie jeszcze raz:D
Postaram sie zmienic zachowalem sie jak gówniarz <lol2>

#16 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 16 października 2004 - 20:42

jak koles nie wie o czym mowi to go naucz a nie po nim jezdzisz... o to chodzi na forum, tzn taka jest jedna z jego funkcji!

#17 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 16 października 2004 - 20:44

Meto ale ja go nie jade tylko mówie ze koles sie pyta co to jest SOj to jak tu sie z kolesia sie nie smiac
Czlowiek pisze na forum czeka caly dzien na odpowiedz a tak do by wlazl na czata głównego albo napewno mial jakis kumpli i by sie zapytal OMG co za problem ...
Ale jak cos to jeszcze raz sorry

#18 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 16 października 2004 - 23:33

Ale my nie o SOJu tu prawimy, tylko o z grubsza dziwnym podejsciem do tego tematu... Jesli nie masz juz nic do podciagniecia na nim, to trudno, ale dyskusji nie musisz zamykac, po a nuz widelec, ktos sie znajdzie, ktory bedzie sie mogl pochwalic zalezieniem bojowego widelca resztki :P

#19 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 17 października 2004 - 09:59

Dobrze dobrze....
mówiąc ze konczymy temat chodzi o to ze ja koncze :D
a nie ze usuwam go...to byla przenosnia

#20 Guest_BGRAD_*

Guest_BGRAD_*
  • Gość

Napisano 18 października 2004 - 11:56

Meto ale ja go nie jade tylko mówie ze koles sie pyta co to jest SOj to jak tu sie z kolesia sie nie smiac


Nie trzeba sie śmiać tylko kogoś takiego edukować, bo nie każdy jest zaawansowany w tej grze.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych