Skocz do zawartości


Zdjęcie

Banowanie CD-Keyów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
82 odpowiedzi w tym temacie

#81 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 16 października 2006 - 15:21

Czy to nie jest chore ??

Nie sadze. Mozna z tym wytrzymac. W odroznieniu od sytuacji, w ktorej wszyscy by grali na botach.

#82 MastaOli

MastaOli
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 listopada 2006 - 21:08

...ale bann za bota to imć nie to samo co za używanie scroll'a hę????

#83 Astinus

Astinus
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 19 stycznia 2007 - 11:27

bany RD chwilowe te niby na IP, musza byc tak naprawde banami na cd-keya, mialem przerwe na wowa (prawie 2 lata) od D2, teraz jak gram raptem tydzien czasu czesto lapie RD i nie mam pojecia czemu, ot laze sobie po baalrunkach wychodze z gry i trach RD ban ludzie oni naprawde przeginaja to jest strasznie wkurzajace, dodam tylko ze nieprzelogowuje sie co 5 sek. a normalne baalruny :P

oni blokuja cd-keya chwilowo, wiem bo mam zewnetrzne IP ktore moge zmieniac i po takiej zmianie IP loguje sie na acc brata i co? dupa dalej wejsc nie moge, strasznie to wkurzajace takie odcinanie od gry na kilkadziesiat minut bez zadnego powodu

dodam tylko ze nie mam zadnych hackow czy botow, mam natomiast zainstalowane PlugY te od single grania, no ale to sie chyba wogole nieuaktywnia jak odpala sie gre normalnie, no chyba zebym sie mylil?


a i jest jeszcze cos kiedys tego niebylo, a teraz bardzo czesto, gram sobie i jest ok potem chce zalozyc nowa gre i co wchodzi mi na ekran ladowania a drzwiczki stoja zamkniete i po chwili komunikat ze sie niudalo :P i tak kilka razy pod rzad, moj rekord to 12razy jeden za drugim, moze to tez ma wplyw na te chwilowe RD?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych