Skocz do zawartości


Zdjęcie

postac pvm for fun NLD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 09:37

jak zwykle mam dylemat :D chce sobie zrobic postac do zwyklego grania pvm ale zeby sobie radzila wszedzie :D

Mam soso light i jest nawet fajna tylko ze pada jak nie wiem co ;/
podam jej item setup bedzie latwiej :D
griffon
mara/tal amu
eshuta 20light 29 ene
ormus light perf light dmg
ww
lidles x2
cta 552
2x soj
arach

+ infi na mercu :D shaft/forti leb tala
radzi sobie niezle + jest mobilna czytaj ladnie zapitala :D ale pada strasznie myslalem dodac jej coha i spirita dla fhr ress moze by zyla wiecej ale nie wiem :P
albo upg visci dla max bloku + ewe coh albo viper
ewe hoto jakies
z minusów to na pvp jest denna
ma dziadowskie bo i nie radzi sobie jak infi nie zdejmi immuna albo na grach 3+ players ;D na hellu ofc

2 postac jaka myslalem to pb nec na cs'y i fri róles pe fał pe
tu juz czekam na wasze opinie :D

3 barb ala csy i wszystko :D ww barb ofc
tylko tu nie wiem bo sie nie znam dac go z tarcza czy bez tarczy :D? moze flucznia i tarcza i benciem spartan ? co myslicie kocCiAkI? ?
XDDD
+ eq dla merca czy dac go eni(tele) czy z forti (dmg)
wiem ze barb ma takei same progi jak soso ale tak szybko robi tele ?
bo an słicza mozna by dac 2x hoto 80 fcr aracha + cos z 5 fcr ewe hoto i wizzy albo 2wizzy i strace na lvlu bo :D
bedzie on sobie radzil wszedziez ? i jakimi scs go wypakowac? albo bo skillery  psn ? na 3/20/20 mnie nie stac odrazu mówie :D  
czasami bede mu zmienial rekawice itd na gf ale to czasami
4 zeal :P
tu bedzie chyba malo mobilny
licze na opinie i rady :D


5 assa trap
uff zapomnialem o niej jeszcze :D


6 bear soso :D

i chyba na tyle jesli macie jeszcze jakies ciekawe postacie to piszcie :D

licze na mobilnosc rozwalenie all :D wiadomo uberki mam smita :D
wmiare szybka, przyzwyczilem sie do soso ;P
z góry dziekuje



#2 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 28 kwietnia 2010 - 10:30

Trapka radzi sobie wszędzie ; ) Czy zna ktoś miejsce gdzie nie da się nią grać ? Nawet na rand eq.

#3 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 10:43

a nie bedzie z nia tak jak na helly z sorc ?? 3/4 graczy i juz infi nie zdejmuje immuninni :D
i chce jak juz to zrobic pod dual claw i na co dziala ten blok czy dziala podczas biegania i ile % i na co nie dziala

#4 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 28 kwietnia 2010 - 10:59

^^ Dual claws. Jak już to 2 x claws 5 / 6 ls  i 2 x 15ias w nie, lub 15 ias /15 @ I z samych claws masz 60 @ plus 60 ias.
A ten blok o ile się nie mylę to działa także w biegu ;P działa vs mele, a na strzały już nie.

Dobrze mówię ?

A czemu ma niby immunów nie sciągać ? Zresztą masz okazje to sprawdzić.

#5 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 28 kwietnia 2010 - 11:58

jak popoludniu bedziesz mial czas to daj pm przetestujemy mobilnosc mojego zeala :) zrobimy cs albo cos tam

na nld rozumiem chcesz char?

#6 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 12:10

ta nld jak w temacie

#7 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 28 kwietnia 2010 - 13:43

co do soski - zle ja ubrales. ja mialem podobna do twojej tylko: wiecej str i zakladasz spirita, zamiast ormusa coh. wtedy masz max resy i sporo life, dmg. radzilem sobie w niej wszedzie, zrobilem wszystkie zadania, wp etc bardzo fajnei sie nia gralo
co to trapki - 2 assa 3 ls 2soc clawy kosztuja ~150 fg za jeden wiec musisz miec troche kasy. poza tym c/c robi sie na pvp... na pvm radze zrobic hoto + spirit asske. bedzie miala prog taki jak u pala 75, czyli tele dosyc szybkie, sredni dmg i trroche life ale mi jakos nie pasowala. zamiast pakowac kase w clawy, kup jej skillery z life...  blok szponami dziala ze wszystkimi atakami tak jak tarcza, z ta roznica ze lapie tez ataki takie jak duchy neca i jesli sie nie myle to tornada elera... % bloku masz ze skilla - tam jest pokazane ile jest na prawde. przy takiej trapce jak ja mialem (hoto + spirit) musisz miec tylko bodajze 9 lvl bosa i nic wiecej iasu ci nie potrzeba bo masz max. przeszukaj forum, gdzies jest moj temat.
bone nec jest dobry. ogarniety robi csa naszybciejj ze wszystkich wiec wybor jest dobry ale pamietaj ze na csy to tylko z max blockiem
ww barb - imo postac tylko pvp. na pvm slabo sobie radzi, choc jest niesmiertelny (prawie). jesli uprzesz sie na barba to polecam frenzy (beast + lw) bo kosi ladnie, a teraz bez im nikt go nie zabije

@edit
ja ci polece jave. ale napisz najpierw ile masz fg do dyspozycji bo jak nie ubierzesz jej odpowiednio to nie oplaca sie jej robic... widziales moja jave - moze i nie radzi sobie na pvp ale na baalruny niezastapiona
dosyc fajnie tez mi sie gralo singerem ale musialbys sie przyzwyczaic ze ta postacia nie zabijesz zadnego moba :) taki pomocnik
tyle ode mnie

#8 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 18:53

hm przerobilem lighte ale nadal potrzebuje 2 postaci :P
tylko ze z lighta mam problem
mara hoto shako spirit 30 arach mage 2x soj ( zmienie na soj raven chyba) coh ww
i brakuje mi 7 fcr ;/ co zrobic ? shako o dziwo daje WIEKSZY DMG NIZ GRIFFON serio :D

#9 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 28 kwietnia 2010 - 18:58

trza zmienic amu na moje :)

#10 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 19:05

tzn ? na co ?

dobra znalazlem crap craft amu 7 fcr 2 soso


#11 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 28 kwietnia 2010 - 19:27

shako daje wiekszy dmg bo lightka obrazenia dostaje ze skilla (synergii), dlatego tez zamiast eschuty lepiej nosic hoto. lightka ma o ile dobrze pamietam 3xx % dmg z samego mistrzostwa wiec roznica kilkudziesieciu % jest na prawde mala.
daj jej jakis amu z minimum 7 fcr albo soja zamien na 10 fcr ringa z life/mana/str
i ze tak zapytam: po co ci raven?!

#12 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 28 kwietnia 2010 - 19:29

tzn ? na co ?

dobra znalazlem crap craft amu 7 fcr 2 soso


o widzisz

#13 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 28 kwietnia 2010 - 19:49

dobra znalazlem crap craft amu 7 fcr 2 soso

^^ juz wyjasnione wiem ze ma dmg od skilla :D ale mysallem ze wiecej dostanie od tamtych :D

#14 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 29 kwietnia 2010 - 15:00

Co do barba na csy to frenzy daje rade z lw + eth botd.
Mocny skowyt i jedziesz + merc z 3 aktu. Zniszczy all. Sk mogą być na pvmke do bo z lifem jak Cie stać , kochanego zdrówka nigdy za wiele.
Lub barb na berserka z buildem z lw + tarcza . Widzialem kilku takich nawet obu mialem i daja rade ;]

#15 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 29 kwietnia 2010 - 15:32

Co do barba na csy to frenzy daje rade z lw + eth botd.
Mocny skowyt i jedziesz + merc z 3 aktu. Zniszczy all. Sk mogą być na pvmke do bo z lifem jak Cie stać , kochanego zdrówka nigdy za wiele.
Lub barb na berserka z buildem z lw + tarcza . Widzialem kilku takich nawet obu mialem i daja rade ;]


Barba na bers to jest imo cs'er.

#16 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 29 kwietnia 2010 - 15:43

a taki barb co sie kreci dookola nie daje rady :D ?
czytaj ww :D

#17 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 29 kwietnia 2010 - 17:32

a taki barb co sie kreci dookola nie daje rady :D ?
czytaj ww :D


pvm i cs to typowy berserker najlepszy. WW może i da rade ale slabszy jest niestety.

#18 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 29 kwietnia 2010 - 17:38

a taki barb co sie kreci dookola nie daje rady :D ?
czytaj ww :D

barb ww jest dobry na pvp. na pvm powoli zabija potwory, ma maly dmg i nie oplaca sie go robic. tak jak napisal michal barby pvm to tylko cs (zerk) albo frenzy

#19 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 29 kwietnia 2010 - 17:59

e tam robilem kiedys barba na koncentracje a wybralem ten skill ze wgledu na to ze BO jest synergia do niego

mial posluszenstwo w lapie i wyszlo mi jakies kosmiczne dmg, wyobrazam sobie co by bylo jakbt mu dac botd :)

nie ma dziewicy na cs wiec mozna sie teraz barbem pobawic


#20 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 29 kwietnia 2010 - 18:06

no w sumie masz racje kay a do tego kosmiczny def :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych