Skocz do zawartości


Wasza pierwsza postać W DIABLO II i jej krótka Historia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_RaVen_*

Guest_RaVen_*
  • Gość

Napisano 03 grudnia 2004 - 08:37

moja pierwszą postacią w diablo 2 był necrus długo i daleko nim nie pociągnąłem ale fakt że był ze mnie lajik jakich mało dobiłem do 35 poziomu i nie dałem radu Durielowi coż zchrzaniłem kilka rzeczy, mianowicie nie zainwestowałem wogóle w klątwy, maiłem praktycznie same szkielety 8 zwykłych 12 magów i golema marnego ognistego praktycznie malutko many i ganiałem z mieczem i tarczą(a nie róźdżką) i walczyłem jak barbian no ale jak powiediałem daleko nie zajechałem sentyment jednak pozostał

#2 Guest_FeniX_*

Guest_FeniX_*
  • Gość

Napisano 08 grudnia 2004 - 15:21

Moją pierwszą postacią w D2 był paladyn. Kuzyn mnie gorąco namawiał, żeby nim grać, więc zagrałem. W skrócie: ładowałem punkty w byle co i doszło do tego, że w III akcie nie mogłem sobie poradzić. To była chyba moja najgorsza postać. Następny raz paladynem grałem długo, długo później.

#3 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 08 grudnia 2004 - 18:53

Pierwszy byl barb :) Zdecydowalem o tym na dluuugo przed wydaniem Diablo2, kiedy jeszcze razem z kumplami gralismy w Hellfire'a... Sobie liste zrobilem na podstawie przezyc z bety, zapowiedzi i filmikow, jakie postacie bede dralowac. Na pierwszym miejscu byl barban, potem nekromanta i amazonka... Trzeba stwierdzic, ze sa to postacie bardzo przypominajace te z jedynki... Barb poszedl w trabe i przepadl razem z formatem... Potem nekromanta - poszedl w kosci... po wielu modyfikacjach dalej go mam. No i amazonka - tych zrobilem mnostwo, ale pierwsza byla yposazona w rare Cho Ko Nu i Wymiatanie :>

#4 Guest_Shiften_*

Guest_Shiften_*
  • Gość

Napisano 18 grudnia 2004 - 18:27

Moja pierwsza postacia byla zabojczyni ktora nie przeszedlem pierwszego zadania w I akcie bo nie umialem znalezc Siedliska Zła. Taki to ze mnie pro-player

#5 Guest_Tura_*

Guest_Tura_*
  • Gość

Napisano 25 grudnia 2004 - 14:38

Shiften rzeczywiscie jestes profesjonalistą ;) moja pierwsza postac to był barba grałem nim w kawiarence internetowej jakies 10minut :)dociągnąłem go do 2albo 3 lvl :)wydawało mi sie ze jest najlepszy bo stoi po srodku i ma duze mięśnie.A taką pierwszą lepszą postacia był druid którym gram do tej pory. Niestety gram tylko na singlu bo nie mam oryginału no ale teraz jest gwaizdka i dsotałem hajs po swietach jade po oryginał i dołącze do grona maniaków BN (oczywiscie bede grał druidem)

Pozdrawiam

Tura

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 26 grudnia 2004 - 14:19

moja pierwsza postacia w diablo 2 byla czarka dobilem chyba do 20 lvlu a przedmioty mialem takie jak: kaptur, skorzana zbroja, szarfa, mniejsze miksturki leczenia, dwureczny miecz... juz nie wspomne o czarach... :lol:

#7 BSP

BSP
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Locationokolice Lbn

Napisano 01 maja 2005 - 22:40

moja pierwsze postać to była Amka (wybralem ja bo byla pierwsza od brzegu:D). miałem 19lvl i doszłem do I poziomu katakumb. Później grałem innymi postaciami, a póżniej mialem LoD-a i zaczełem druidem, lecz go tak schrzaniłem, że aby zabić mefa musiałem kupić kusze i nawalać z dystansu. <razoth>

#8 Guest_Wersfik_*

Guest_Wersfik_*
  • Gość

Napisano 02 maja 2005 - 08:36

Moją pierwsza postacią była Amka na strzale zimna ta na 30lvl. Doszedlem nią do 3 a kosz a potem przenioslem sie na BN.

#9 Guest_Suld_*

Guest_Suld_*
  • Gość

Napisano 03 maja 2005 - 13:53

Moja pierwsza postac to paladyn 1.09. Fajnie sie nim gralo ale byl skopany - probowalem wiekszosci skilli (chcialem zobaczyc co w ogole daja i jak wygladaja :) ), mialem malo life ar defa itp, ale jakos udalo sie dojsc nawet do hella :). Diablo kosz zabijalem godzine zuzylem wtedy jakies 120 miksturek leczenia :). Na hellu juz kompletnie nie dawal rady ale na jego czesc nazwalem tak samo mojego pala na bn :P

#10 Guest_Fosa_*

Guest_Fosa_*
  • Gość

Napisano 03 maja 2005 - 19:38

Moją pierwsza postacią w D2 był Paladyn dociągnełem nim do 3 aktu a później lipa , a moja pierwszą postacią w D2 LOD był Druid dociągnełem nim tylko do 5 aktu i też lipa :roll:

#11 Guest_Falcon_*

Guest_Falcon_*
  • Gość

Napisano 04 maja 2005 - 16:50

[glow=brown]Moja first person był barbus doszłem do 25 lva i na tym skończyłem.
Ale nie był taki zły:P [/glow]

#12 Guest_FixUS_*

Guest_FixUS_*
  • Gość

Napisano 09 maja 2005 - 18:47

Moja pierwsza postać to była czarodziejka:] Pamiętam, że bardzo spodobał mi się czar ognisty piorun, którym zabijałem podrzynaczy (stwierdziłem więc, że jest doskonały). Wszystkie skille dawałem w siłę, bo wydumałem, że bez tego ani rusz xD Wysiadłem po wejściu do klasztoru, ponieważ many wystarczało na dwa czary, a na miksturki mnie stać nie było (oj zabijali zabijali :mrgreen: ) xD. Potem miałem Askę, którą doszedłem do zaginionego miasta, kolejny był Barba, którym skończyłem norm:] Potem odkryłem zabawkę zwaną BN i dobiłem Pala do 74 lvl:]

#13 Guest_rudolf4_*

Guest_rudolf4_*
  • Gość

Napisano 24 maja 2005 - 17:55

Barb lv3x chyba, z trudem przeszedl 'normal'. Skille glownie w odrzucanie. Najlepszy przedmiot - "Rozpruwacz" (koncerz). Nie poradzil sobie ze wzmocnionymi potworami na nightmare, ktore pojawily sie po zainstalowaniu 1.10. Skonczyl chyba w zewnetrznym monastyrze?

#14 cyngiel

cyngiel
  • Użytkownik
  • 620 postów
  • Location3. planeta od slonca
  • Konto D2 nicram

Napisano 24 maja 2005 - 18:37

moja 1st byla sorc (wtedy gralem na piracie... i wogole netu nie mialem)... pzreszedlem normal (slo mi tak pzrecietnie, ale nie najgorzej) jako broni uzrywalem "kuszy masakry" miala ok. 50 dmg max... wszystkie skille na 1 i pakowalem we wszystkie mistzrostwa... skonczylem grac na koszu w 2 akcie (bo niechcialo mi sie pzrechodzic 2 raz gry:P)...(n/c):|

#15 Guest_Drake_*

Guest_Drake_*
  • Gość

Napisano 27 maja 2005 - 12:58

Moją pierwszą postacią był Barbarzyńca, którym grałem w zwykłe Diablo bez dodatku.Wybrałem Braba bo wszystcy moi kumple nim grali i mi go polecili.Ale zadużo nim nie ugrałem.Przeszedłem tylko normal dzięki Mefistowi, który wyrzucił mi rzadki koncerz Pragnienie Zamętu, który pamiętam do dziś :) .Pózniej nie mogłem już sobie poradzić w 2 akcie koszmaru.

#16 Guest_immortal_*

Guest_immortal_*
  • Gość

Napisano 05 stycznia 2006 - 17:00

A maja pierwsza postacia byl nekro dawalem w kazda umiejetnosc po jeden pkt i myslalem na 99 bede mial do wszystkiego po 3 to bede naprawde wymiatal :lol:
Skonczylem nim gre gdy kiedy mialem 18 lvl pokonal mnie 9 levelowiec (robiony na szkielety :oops: )
Jak cos to chodzilem z mieczem kiel cienia <razoth>
BYLEM THE BEST... :oops:

#17 Boozy

Boozy
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • LocationRybnik

Napisano 05 stycznia 2006 - 17:11

Moja pierwsza postać to barb. Dodawałem w Odrzucanie na max, atak z wyskoku coś dodałem :) w mistrzostwa tez cos dalem :) Doszłem nim do 60lvl i stwierdziłem, że to już dużo :mrgreen: Grałem na początku na single.

#18 Guest_Ponury_*

Guest_Ponury_*
  • Gość

Napisano 06 stycznia 2006 - 09:41

na singlu i na BN pierwszą postacią był Nerco na singlu dałem sobie spokuj po skończeniu norma (bez dodatku wówczas) a na BN jakoś do 80 lvl dobrnął dałem max w trującą nove (na krowach na norm i kosz wymiatał) trujący sztylet max, ognika z 15 punktów trochę w mistrzostwo golem, jakoś działał, do czasu kasacji :cry: nie mogłem już patrzeć jak często ginie :wink:

#19 Guest_ArTv_*

Guest_ArTv_*
  • Gość

Napisano 06 stycznia 2006 - 11:00

Buhehe ja barba zrobilem. Doszedlem do 2a stanalem przy robalu tym co laski strzegl. :F Robilem go na totem berka i ww bo myslalem ostatnie skille = best skille ;F

#20 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 06 stycznia 2006 - 13:46

Ja mialem baba na 82 juz na BN. Dalem mu Max na szal Max na mistrzostwo i Max na resy. Problme w tym ze nie dalem nic na okrzyki :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych