Skocz do zawartości


Zdjęcie

czy ktoś gra w POE ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 rip

rip
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 08 grudnia 2013 - 17:27

sorry że pytam tutaj.

 

od bardzo niedawno odrobinę pogrywam.

przyznam że w pierwszej chwili wydała mi się ( za sprawą grafiki ) aż za bardzo old school.

po nie za długim graniu - mam ledwo 42 level wciąga coraz bardziej.

 



#2 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 17 grudnia 2013 - 23:40

Gralem we wczesniejsza bete. Grafika troche mnie odrzucala (zdecydowanie za duza postac), ale drzewko kusilo. Nie doszedlem za daleko, powiesz cos, jak wyglada rozgrywka dalej niz w 2 akcie? (Tam byly akty, tak? =.=)

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2



#3 rip

rip
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 20 grudnia 2013 - 18:38

Na dzień dzisiejszy mam skończony Cruel i jestem dopiero gdzieś w połowie 1 aktu na Merciless.

Notoryczny brak czasu powoduję że mogę trochę pograć jedynie w ciągu weekendów.

Oczywiście mam tylko jeden char - Witch na spells ( obecnie 51 level ) - więc moje doświadczenie jest jeszcze stosunkowo ubogie.

Ciągle jestem na etapie poznawania szerokich moim zdaniem możliwości jakie daje ta gra.

Grafika jeszcze raz podkreślę mocno old school ( zdecydowanie mało zachęcająca ) , za to możliwości budowania postaci niesamowite.

Drzewko umiejętności genialne - duże wyzwanie dla początkujących graczy ( takich jak ja ) - daje ogromne możliwości i przyznam że planowanie rozwoju sprawia mi nie mniejszą przyjemność niż pokonywanie kolejnych leveli.

Bardzo ciekawy moim zdaniem system orbów i skomplikowana itemizacja w połączeniu z gemami umiejętności i wspierającymi również bardzo rozszerza możliwości różnorakiego wyposażenia postaci.

W tej grze w odróżnieniu od d3 nie ma prostych rozwiązań ograniczających sie do kilku kluczowych itemów typu skorn, furia czy też mantrykora. W tej grze nawet biały przedmiot może być bardzo wartościowy - wszystko zależy od koncepcji gracza.

PvP nalazie nie dotykam ze względu na zbyt niski level - tutaj nic nie powiem.

Mechanika samej gry nie stanowi większego wyzwania niż w d3 - wyzwanie stanowi poziom trudności i utrata expa po śmierci postaci co podnosi poziom adrenaliny :)

To tyle w dużym skrócie.



#4 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 23 grudnia 2013 - 18:30

Poe co to za giera?


Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#5 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 23 grudnia 2013 - 23:02

Poe co to za giera?

Path of Exile

 

imo najbardziej podobna gra do D2 z tych nowszych ^^


Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#6 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 24 grudnia 2013 - 09:17

Tylko ze slaba grafa. Ale da sie przyzwyczaic, bo drzewka skilli i system socketow sa naprawde porzadne


#7 mordownik

mordownik
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 29 maja 2015 - 12:24

Trzeba przyznac, że to bardzo dobra gra z przyjemnym systemem mikro płatności który zmienia tylko wygląd bochaterów. Wkurzało mnie tylko to, że można było cofnąć tak mało wydanych punktów rozwoju postaci. W pewnym momęcie mogło się okazać,że popełniliśmy gdzieś bląd i nie bardzo można coś z tym zrobić.



#8 kasa8

kasa8
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 01 lipca 2015 - 09:08

Gralem .Nie doszedlem za daleko :)nabierzesz  najlepiej  sam  wprawy :)pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych