Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w DH i pare pytan ;p


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 07 lutego 2013 - 16:49

Wkońcu i mnie zawiało na krater arreat i znowu gram DH i teraz nie pamietam czy

 

- LoH i LL dziala na wartowniki pułapki

- IAS tak samo

- czy opłaca sie cos takiego ?? na 50 lvl mam 3x 5k dps na smieciach

 

jezeli ktos stwierdzi ze nie itp to niech da opinie i poda jakis lepszy buildek jak mozna smile.png

 

 

 

http://eu.battle.net...7/hero/25076239

 

tak to wyglada ja wiem smieszne ;p powinienem miec kolo 20k dps xD ale co poradze jak odziedziczylem konto na ktorym jest tylko barb a nie chce mi sie farmic golda jak narazie ;p


Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0


#2 rip

rip
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 11 lutego 2013 - 14:41

z 50 do 60 levela to praktycznie max 1 godzina grania na mp10 ( z przerwą na kawę )

zamiast się męczyć i rozważać możliwe buildy, może warto pomyśleć o forumowym efektywnym systemie taxi ?

 

Jak by co to jestem w stanie pomóc zarówno w taxi jak i crapach na pierwszy okres gry.



#3 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 11 lutego 2013 - 18:35

ładnie nie grasz za długo ma masz niezłe itemy^ znasz bt więc pisz jak coś ;)


Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#4 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 11 lutego 2013 - 18:52

DeadMan, wybierz dwa, trzy skille ofensywne, resztę ustaw pod obronę. Na to, co teraz masz i tak nie wystarczy ci nienawiści. Pogadaj z Kowalem, z Oazy to on najdłużej gra dh. Pewnie coś doradzi. 


I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#5 rip

rip
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 11 lutego 2013 - 20:07

skile na przeżycie i szybki bieg ( tyle ile jest potrzebne w taxi ).

co do gry na inferno szukaj - jest wiele opcji wartych wypróbowania.

ja często czerpię inspirację z diablo progres i oficjalnego forum.

pvp wywróci moim zdaniem dotychczasową optymalność skili.



#6 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 11 lutego 2013 - 20:37

Wybór skilli na pvp i pvm to dwie różne bajki. Przynajmniej tak mi się wydaję, bo nie gram na ptr. DeadMan ma już 60lvl, więc musi się skupić na wyszukaniu ekwipunku, który pozwoli mu biegać na inferno.


I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#7 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 11 lutego 2013 - 23:08

DeadMan, wybierz dwa, trzy skille ofensywne, resztę ustaw pod obronę. Na to, co teraz masz i tak nie wystarczy ci nienawiści. Pogadaj z Kowalem, z Oazy to on najdłużej gra dh. Pewnie coś doradzi. 

 

 

no wlasnie nie wiem, czy te 30 paragonow gry cokolwiek zmienilo.. d3 jest bardzo schematyczne, szczegolnie jak sie w kolko farmi ten sam akt..

http://eu.battle.net...3/hero/23393507

 

tak wyglada moj dh, na wyzsze mp (4-6) zakladam mante z 1sox, zblizonym dps i 2.7%ll, tak jak teraz farmie mp2-3, nizej nie odpalam gry, chyba ze mnie cos najdzie na expienie, to zakladam caina i smigam mp0 biggrin.png

 

 

nietoperz bardzo ladnie odnawia nienawisc, kolczatka na elitki z wyzszym hp / dmg (jak gram bez manty z ll, jak ja mam zalozona, to praktycznie kazdego moba tankuje - nawet jak dyscypliny na moc cieni nie ma, oczywko o ile nie ma mnie na hita biggrin.png)

 

ubralem go pod life regen, jak mi doradzono (wzor: http://eu.battle.net...310/hero/982363), ale teraz widze, ze duzo bardziej efektywny bylyby chyba loh / ll + 50k hp

 

nie wiem tez, czy od Strzelec wyborowy bardziej nie oplaca sie wrzucic Nocny łowca.. ale lacuni / mempo z critem to majatek, na zakup 3 partow natalii jeszcze sie nie zdecydowalem..

 

poluje na okazyjna mante dex / 2sox / ll, ale takie w granicach 1.1-1.2k dps kosztuja okolo 200-300kk.. wink.png

 

tanim kosztem wymienilbym pasek na setowy iny (zeby nie stracic bonusu do agi), chest ring buty natalii, vw.. tanim tj. 50kk.. tylko czy warto tak czesciowo ulepszac postac?


www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#8 Guest_kasiaw_*

Guest_kasiaw_*
  • Gość

Napisano 02 października 2018 - 09:32

ojeju jeszcze do tego nie doszlam wiec nie pomoge :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych