Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo III - pierwsze wrazenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 19 grudnia 2012 - 00:31

Tak.. zlamalem sie i na swieta zrobilem sobie prezent. Klucz D3 juz aktywowany, postac na ~40lvlu.

Kupilem wczesniej WoWa, ale pandy wymagaja zbyt duzego zaangazowania w gre, a ja potrzebowalem czegos do odmozdzenia po pracy. D3 wydaje sie do tego swietne.. Barb, szarza, ww i tak w kolko.. Potem bedzie trudniej?

Co powinienem wiedziec na start z tych mniej oczywistych faktow?

Czemu itemy na AH maja tak rozbiezne ceny? Od 1 do 500k golda za prawie taki sam epax na 40lvl? Tutaj tez perfy sa tak samo cenne jak w D2?

Jakby ktos chcial pograc z pieknym barbarzynca na low lvl.. :)
bt: kowal2300#2173

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#2 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 20 grudnia 2012 - 07:16

siema, dawno mnie nie bylo poniewaz jestem teraz w holandii i nie zbyt mialem na czym siedziec. w koncu ja postanowilem sobie laptopa zoorganizowac jako prezet. co do diablo 3 dlaczego sa takie ceny nie wiem dawno nie gralem. perf itemy nabieraja tutaj innego znaczenia jesli chodzi o legendarne itemy. z pewnoscia crafty i rare z dobrymi statami tak jak to bylo w d2. ale z tego co zdazylem zauwazyc nie ma jakies gornej granicy narazie bo coraz lepsze pojawiaja sie na ah. dodam do fl jak wroce z pracy. czesc
Dołączona grafika

#3 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 20 grudnia 2012 - 21:08

wbilem 47 poziom, na ah za grube $$ widzialem epickie dwureczne bronie z 1.2k dpsu Dołączona grafika a ja ganiam z jakims epikiem z ah 123,6 dps Dołączona grafika to dopiero musi byc miazga, szczegolnie jak ma leczenie +1.2k na hita

sprezentuje mi ktos na swieta takie cudo? skorn to sie chyba nazywa, czy jakos tak Dołączona grafika

/e wlasnie podczas expienia wydropilem belkotliwy klejnot, to do kucykow, prawda?

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#4 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 20 grudnia 2012 - 21:44

wbilem 47 poziom, na ah za grube $$ widzialem epickie dwureczne bronie z 1.2k dpsu Dołączona grafika a ja ganiam z jakims epikiem z ah 123,6 dps Dołączona grafika to dopiero musi byc miazga, szczegolnie jak ma leczenie +1.2k na hita

sprezentuje mi ktos na swieta takie cudo? skorn to sie chyba nazywa, czy jakos tak Dołączona grafika

/e wlasnie podczas expienia wydropilem belkotliwy klejnot, to do kucykow, prawda?


Klejnot jest do kucyków. Ale na pony lvl warto wejść tylko raz, żeby to zobaczyć. Krowy były lepsze ;)
A na skorna musisz poczekać do 60 lvl ;) Teraz mogę podrzucić ci toporek 8xx dps i dużo loh. W sam raz na nabijanie doświadczenia
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#5 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 20 grudnia 2012 - 22:20

nie patrzmy na maksymalne oferty - one zazwyczaj znikają wraz z upływem czasy ekspozycji na AH
nie dotyczy to wąskiego zakresu itemów z najwyższymi statami
ceny na AH zaczynają spadać - moim zdaniem efekt odpływy waluty
przeciętny gracz ma coraz mniej kasy do wydania ( starożytni mieli na to swoje określenia, jednym z nich była - recesja )
wracam do swojej poprzedniej tezy - Blizz manipuluje dropem
najlepiej widać to po rare

Dołączona grafika


#6 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 21 grudnia 2012 - 04:08

Klejnot jest do kucyków. Ale na pony lvl warto wejść tylko raz, żeby to zobaczyć. Krowy były lepsze Dołączona grafika
A na skorna musisz poczekać do 60 lvl Dołączona grafika Teraz mogę podrzucić ci toporek 8xx dps i dużo loh. W sam raz na nabijanie doświadczenia


super sprawa te toporki (wycyganilem dwa <3), ale.. :) juz czekaja do oddania albo jak wspominales, na nowego, expiacego gracza :D doslownie przed chwila wygralem aukcje na jakis axe 2h 1.4k dpsu (co prawda z intem, ale dmg skoczyl mi z 18 do prawie 27k). Mam tez skorna w banku, skromny, z 1.2k dpsu, ale poluje tez na takiego z 1.4k :D

przed chwila wszedlem tez na pieklo, mp3 i mobki sa za slabe, zeby przetrwac szarze - jest sens podbic do np 7-8, czy raczej nie widac roznicy w xp / dropie?

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#7 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 21 grudnia 2012 - 19:50

super sprawa te toporki (wycyganilem dwa <3), ale.. Dołączona grafika juz czekaja do oddania albo jak wspominales, na nowego, expiacego gracza Dołączona grafika doslownie przed chwila wygralem aukcje na jakis axe 2h 1.4k dpsu (co prawda z intem, ale dmg skoczyl mi z 18 do prawie 27k). Mam tez skorna w banku, skromny, z 1.2k dpsu, ale poluje tez na takiego z 1.4k Dołączona grafika

przed chwila wszedlem tez na pieklo, mp3 i mobki sa za slabe, zeby przetrwac szarze - jest sens podbic do np 7-8, czy raczej nie widac roznicy w xp / dropie?


Toporki przekaż kolejnym expiącym :) A nad wyborem skorna się zastanów. Chyba, że chcesz takiego, jak mój. Kosztował 2 mln
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#8 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 22 grudnia 2012 - 18:30

co do mp to zobacz jak bedzie ci szło na wysokim jak masz się męczyć z zabiciem moba to lepiej mniejszy mp ale będziesz szybciej zabijał ja mniszkiem przeszedłem kosz i prawie cały hell na 10mp i może troche szybciej szło bo grupe mobów rozwalałem w pare chwil więc i exp dobrze dobijał.
a drop bez zmian na jedną postac jeden legend zamin dobije 60lvl. możesz tez założyć set caina daje 30%więcej expa za jakieś 20mln można kupić ring leoryka też z 30% expa no i hełm z sox i wsadzic rubina to chyba tez 30% zależy jaki klejnot możesz mieć.

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#9 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 26 grudnia 2012 - 00:20

Opes jak zaczyna sie gre, to troche ciezko o 20mln $$. Barb juz jest wyexpiony.

Teraz prosze o jego przeswietlenie i informacje, co z nim nie tak. Dzisiaj na uberach padal na hita..

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#10 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 26 grudnia 2012 - 12:24

ogólnie cięzko o 20mln no niestety nie masz hajsu to grasz na mp0-2 gdzie dorobić się to jest bardzo ciężko

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#11 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 26 grudnia 2012 - 12:32

Opes jak zaczyna sie gre, to troche ciezko o 20mln $$. Barb juz jest wyexpiony.

Teraz prosze o jego przeswietlenie i informacje, co z nim nie tak. Dzisiaj na uberach padal na hita..


Zainwestowałeś wszystko w dps, a zapomniałeś o resach. Na hellu nie były potrzebne, ale na inferno nie przeżyjesz bez 400-500 all res.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#12 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 26 grudnia 2012 - 16:06

a jakies konkretne propozycje itemow, ktore daja all ress i na ktore mnie bedzie stac? do 2-3mln powiedzmy

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#13 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 26 grudnia 2012 - 16:44

a jakies konkretne propozycje itemow, ktore daja all ress i na ktore mnie bedzie stac? do 2-3mln powiedzmy


Napierśnik (np. żarowa tunika - stracisz jeden socet, zyskasz ponad 40 @res i kupisz za grosze), naramienniki (za 1kk kupisz z przyzwoitą siłą, vita, % życia), pas (mam na sprzedaż 196 str, 142 vit, 40@, 2,4 ll za 1,7kk), spodnie itd... Musisz podnieść resy, bo nawet na mp0 nie dasz sobie rady

W sumie pas mogę ci pożyczyć, znajdę też jakiś w miarę przyzwoity pierścień. I zastanów się nad zmianą builda. Double ww pozwoli ci zabijać unikając ciosów. Obejrzyj barba Opesa
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#14 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 26 grudnia 2012 - 23:56

Napierśnik (np. żarowa tunika - stracisz jeden socet, zyskasz ponad 40 @res i kupisz za grosze), naramienniki (za 1kk kupisz z przyzwoitą siłą, vita, % życia), pas (mam na sprzedaż 196 str, 142 vit, 40@, 2,4 ll za 1,7kk), spodnie itd... Musisz podnieść resy, bo nawet na mp0 nie dasz sobie rady

W sumie pas mogę ci pożyczyć, znajdę też jakiś w miarę przyzwoity pierścień. I zastanów się nad zmianą builda. Double ww pozwoli ci zabijać unikając ciosów. Obejrzyj barba Opesa


troche zmienilem eq, bary / rekawice / pas.. jeszcze buty IK, wristy lacuni i mempo, a potem bizuteria

btw chce ktos kupic 1k fg d2jsp za igg?

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#15 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 28 grudnia 2012 - 18:13

troche zmienilem eq, bary / rekawice / pas.. jeszcze buty IK, wristy lacuni i mempo, a potem bizuteria

btw chce ktos kupic 1k fg d2jsp za igg?


Na dobre mempo musisz wydać xx000000 igg. Kup lepszą andy. Z fire res dmg 5-7%. I socketem, jeśli będziesz miał fundusze. Ale zostaw trochę kasy na pierścionki i amulet, klatkę, spodnie i buty
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#16 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 03 stycznia 2013 - 20:41

Widzę, że dałeś sobie spokój z barbem i przeszedłeś na dh :) Akurat tą postacią jeszcze nie grałem, ale patrząc na znajomych, to powinieneś zainwestować w life reg (ok 2000 - dzięki temu reflect dmg nie jest taki straszny). I smoke screen - to już chyba podstawa u każdego dh
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#17 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 05 stycznia 2013 - 19:35

Widzę, że dałeś sobie spokój z barbem i przeszedłeś na dh Dołączona grafika Akurat tą postacią jeszcze nie grałem, ale patrząc na znajomych, to powinieneś zainwestować w life reg (ok 2000 - dzięki temu reflect dmg nie jest taki straszny). I smoke screen - to już chyba podstawa u każdego dh


ja tam wiem, czy to byl reroll.. po prostu wbilem max lvl Dołączona grafika jeszcze szaman i koniec gry

wartownika uzywam do zwiekszenia dpsu; na ciezsze walki moc cieni + smuga cienia, ale raczej jej nie potrzebuje
fakt.. odbicie obrazen robi ze mnie miazge, ale life reg i ll jakos daja rade.. jak zestackowac 2000 life reg? :D

moj budzet atm to jakies 34m - potrzebuje upgrade dla dh, zeby przetrwac uberki i spokojnie biegac po inferno +/- mp3-5, jakies pomysly?

no i zwroccie prosze uwage na mojego skorna, bo wydaje mi sie, ze jest troche wart..moze warto go spieniezyc? :D myle sie? Dołączona grafika
http://eu.battle.net...3/hero/23321705

btw rece ik, ktore kupilem za 300k wlasnie sprzedaly sie na ah za 1.5kk :D biznesmen rosnie


pewnie w nastepnym tygodniu zdecyduje ostatecznie dh vs barb.. jesli juz, to zrobie go z dual wieldem i frenzy, zmasuje all ress i lifesteal // loh.. zeby mogl wszystko tankowac bez problemow Dołączona grafika

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#18 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 05 stycznia 2013 - 20:56

Jak mieć 2k life reg? Znaleźć (kupić) odpowiednie przedmioty ;) Tu masz linka do znajomego dh http://eu.battle.net...310/hero/982363 , który opera się na reg. Żeby biegać spokojnie na mp5 będziesz potrzebował czegoś więcej.
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#19 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 06 stycznia 2013 - 12:26

co do andy to mam całkiem całkiem więc moge ją sprezentowac ;)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#20 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 06 stycznia 2013 - 13:36

co do andy to mam całkiem całkiem więc moge ją sprezentowac Dołączona grafika


jak masz taka z dex ~150 / all ress ~50 to jestem zainteresowany kupnem :D

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych