Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reaktywacja WC?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#21 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 26 kwietnia 2012 - 22:24

Jak pamiętam, to WC nie było od "wojowania polskiej ligi"... Ale cóż, może Siemior to wyjaśni ;]

#22 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 27 kwietnia 2012 - 06:11

WC to byl raczej klan dla zabawy beki itp
A co do D3 to zamierzam nolifić tylko nie wiem jeszcze czy bede mial czas caly dzien czy tylko popoludnie - noc

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#23 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 27 kwietnia 2012 - 06:44

myślicie że takim spontanem zawojujecie polską ligę ?

wiecie że to trzeba trenować ?
nie jesteście za leniwi ?
wierzycie w te opowieści z mchu i paproci ?

Klan jest tyle wart ile wywalczy, i przypadkowa rekrutacja nie ma sensu.
tyle powiem. resztę dopowiedzcie sobie sami...

Więcej optymizmu, bo siedząc z założonymi rękami nic się nie zrobi, to raz.
Dwa, cieszy mnie to że tak wiele osób aktywnych teraz pamięta WC i chyba nawet byli CZŁONKAMI :P
Trzy, tak jestem leniwy :)
Cztery, ja wierze w duchy z opowieści wigilijnej, ofc joke bo nie wiem co ma piernik do wiatraka.

A teraz kilka słów czym był wtedy WC klan i czym zamierza być teraz. WC klan wymyślił Jacoop z jeszcze kimś tylko cholera zapomniałem nicku coś na Ryryry ;d i pamiętam że w sygnaturce czy tam w ava miał kotka :P Chyba zaczęło się to od jakiegoś tematu ze screenami jakiegoś trade z jakimś małolatem co spamował coś w stylu "Pokasz mi co nosiżżżrż" stąd wzięło się motto oraz pomysł na założenie klanu Wybrańcy Charsi. Ludzie do nas dołączali nie ze względu że dzięki nam coś mogli osiągnąć ale poznać nowych ludzi i przy tym świetnie się bawić ze zdziwieniem czytałem posty ludzi którzy wydawali się "normalni" :P A co do samego gamingu za czasów gdy istniał UTE (uber trist exp) potrafiliśmy w między czasie grać w ganianego czy też urządzić na skype karaoke. No i mieliśmy swojego ulubieńca zbyt dużo opisywać wystarczy że napisze jego nick: kto z was pamięta epickiego CHSZANA lub kilka jego nowych profili CHSZANIO etc. Ja żeby obalić teorie iż nie jestem leniwy stworzyłem wtedy krótki filmik z UT oraz pomagałem ludziom zdobyć torcha gdy mieli klucze a nie posiadali smitera ofc za free bo ja miałem z tego duży fun, później stworzyłem temat o zapisywaniu się na UTE z bardzo dobrym skutkiem bo zawsze miałem komplet graczy a że posiadałem 4 keye potrafiłem na jednym kompie all zmontować. W podzięce i w oczekiwaniu na następne UTE gracze dawali dotacje w postaci kluczy żeby troszkę mnie wyręczyć ale i tak każdy świetnie się przy tym bawił przy okazji wyexpił nowego chara. Mam nadzieje że nowe WC będzie choć troszkę podobne i że D3 wprowadzi sporo świeżego powiewu, bo już teraz widać jak dużo old members odezwało się u nas na forum wraz ze zbliżającą się premierą.

Co do filmiku może wykonamy pomysł który kilka lat temu miałem zamiar zrealizować ale zaprzestałem gry, nie wiem ile z was ma postać na non ladder czy też na open bn można otworzyć UT bo myślałem o stworzeniu party które ubije UT przy jak największym ppl bez użycia smitera nie dość że pokażemy ludziom jacy my są pro to jeszcze każdy będzie miał pamiątkę z tego eventu. Jakby co ja się pisze choćby nas miało być 3-5 i tak będzie epicko. Co do montażu już na pewno lepiej mi z tym idzie jak 5 lat temu więc mogę się postarać fajnie to zmontować. Co wy na to?
Dołączona grafika

#24 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 27 kwietnia 2012 - 08:47

ja oddalem moje acc do crap stashu :D ale na czas filmika moge barbem wbic na ut :D barb pvp ww ^^ ale dawalem rade solo ut :P

a co do tego ze mi d3 nie dziala ;< pc mam zlozonego z tego co dostalem od kumpli z d2 ^^ po spaleniu starego ;/ na dniach moze bede miec zastrzyk wiekszej floty to wtedy zloze szybko pc zeby d3 chodzilo bo kolekcjonerka d3 zamowiona :D

Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0


#25 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 27 kwietnia 2012 - 08:56

jak dobrze pamietam to niedawno byl juz pomysl tworzenia takiego filmiku :) jak cos sie ruszy, jestem za. na nld mam hammera i bone necra.

Dołączona grafika


#26 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 27 kwietnia 2012 - 09:05

Na nld mam (odkurzam regularnie, żeby nie zniknęło XD) singera. Wydaje mi się, że nawet jest kompletny i nic z niego nie wywalałem - jest eni, 2xhoto, anni, torch...

Kurde, aż sprawdzę. Singer ma najlepsze bo w grze, ładnie straszy moby i robi safe tp.

/edit

Sprawdziłem. Jest kompletny, ma wszystko ładnie błyszczące, a nawet trochę mid runek od pula po gula na nim leży po hrabrunach :)

#27 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 27 kwietnia 2012 - 10:39

hmmm a moze tak to ut postaciami lld zrobic co??

Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0


#28 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 27 kwietnia 2012 - 10:39

Mi moje postacie wcięło...

#29 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 27 kwietnia 2012 - 11:04

baala z ga na lld bys lał z 15min ^ ofc jak by stał w miejscu i nic nie robił ^ on ma chyba większy repl jak amka dmg ^
wystarczy mieć normalne party bez charów pod ut i jest ciężko ;)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#30 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 27 kwietnia 2012 - 11:11

e tam daloby rade chyba Dołączona grafika nec z ampem i chyba daloby rade Dołączona grafika do tego pala z fanem zeby ias byl i chyba dalo by rade ^^

a jak nie tak to moze mld ??

Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0


#31 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 27 kwietnia 2012 - 11:59

Rap dobry support a co do ut panowie to nie ma być pro ut możemy tam padać jak kawki w końcu JEZDEŹMY WYBRANICAMI CHARSI!!1!11!!ONE!!IONE11!!
Ja mam chyba nadal sorc z tego co mi sie wydaje i nie ubranego jakiegos pala moze ktos cos pozyczy na tego palasia w trakcie filmu powiedzmy cos tam pod zeal moze byc crap i bedzie git.
to by było tak:
Ja - Loladyn
Rap - Pancernik
Dead - WW
Elfi - Bone najlepiej żeby były zróżnicowane chary

No i pewnie jak ktoś ma jakiegoś chara może zaufać Meto i mu pożyczyć :) mówię wam będzie ubaw a najlepiej będzie iść od początku chodzi mi o klucze lilith izu duriel ;)
Dołączona grafika

#32 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 27 kwietnia 2012 - 13:15

ja sie na to pisze ;p

Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0


#33 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 27 kwietnia 2012 - 14:54

Ja moge zrobic kazda postac na nld
Posiadam juz:
psn java
bow pvm
hdin
kick asska w czesciach
psn nek
pvm bone nek
bers barb
horker
melee dru w czesciach
fire sorc
blizz / orb sorc
foh
trang nec


Moznaby zrobic uta w 8 postaci w setach ala aldur itd :P
tylko czy dalibysmy rade xD

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#34 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 27 kwietnia 2012 - 15:34

Asarov ale wiesz ze tylko assa ma jakies konkretne bonusy z setu ;p cala reszta to kibel ^^ ewentualnie dudu ale mis/wilk :P

Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0


#35 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 27 kwietnia 2012 - 15:37

Asarov ale wiesz ze tylko assa ma jakies konkretne bonusy z setu ;p cala reszta to kibel ^^ ewentualnie dudu ale mis/wilk Dołączona grafika

Jak kibel! Necro się zmienia w wampira ;p

Zmiana w wampira to kibel? ;p

#36 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 27 kwietnia 2012 - 15:57

Asarov ale wiesz ze tylko assa ma jakies konkretne bonusy z setu ;p cala reszta to kibel ^^ ewentualnie dudu ale mis/wilk Dołączona grafika


sorc fire w talu ladnie nawala
nec w trangu ma ~10k dmg
zeal w grisie da rade imo
dru w aldurze moze nie bedzie ownil ale oak jest :P
barb w ik da bo a i troche dmgu zrobi
ama w mavinie tu zalezy od inv
asska trap/kick da rade

jaki kibel? :o

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#37 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 27 kwietnia 2012 - 16:02

kibel z legendarnym stuffem od charsi Dołączona grafika ja need pozyczenie od kogos chara na czas filmu, konto mi wcielo Dołączona grafika

Jeżeli Asaro byś mi udostępnił to ja bym chciał pala w grisie ;<
Dołączona grafika

#38 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 27 kwietnia 2012 - 16:31

kibel z legendarnym stuffem od charsi Dołączona grafika ja need pozyczenie od kogos chara na czas filmu, konto mi wcielo Dołączona grafika

Jeżeli Asaro byś mi udostępnił to ja bym chciał pala w grisie ;<


spoko atm gram w lola i nie ma mnie do wieczora sb chyba ze u kuzyna bede mial D2
bedzie pal tylko jaki?
ew moge ci zostawic do rozdania (:

/e mam gdzies grisa tylko nie pamietam gdzie xd
pal sie znajdzie (:

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#39 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 27 kwietnia 2012 - 16:57

Więcej optymizmu, bo siedząc z założonymi rękami nic się nie zrobi, to raz.
Dwa, cieszy mnie to że tak wiele osób aktywnych teraz pamięta WC i chyba nawet byli CZŁONKAMI Dołączona grafika
Trzy, tak jestem leniwy Dołączona grafika
Cztery, ja wierze w duchy z opowieści wigilijnej, ofc joke bo nie wiem co ma piernik do wiatraka.

A teraz kilka słów czym był wtedy WC klan i czym zamierza być teraz. WC klan wymyślił Jacoop z jeszcze kimś tylko cholera zapomniałem nicku coś na Ryryry ;d i pamiętam że w sygnaturce czy tam w ava miał kotka Dołączona grafika Chyba zaczęło się to od jakiegoś tematu ze screenami jakiegoś trade z jakimś małolatem co spamował coś w stylu "Pokasz mi co nosiżżżrż" stąd wzięło się motto oraz pomysł na założenie klanu Wybrańcy Charsi. Ludzie do nas dołączali nie ze względu że dzięki nam coś mogli osiągnąć ale poznać nowych ludzi i przy tym świetnie się bawić ze zdziwieniem czytałem posty ludzi którzy wydawali się "normalni" Dołączona grafika A co do samego gamingu za czasów gdy istniał UTE (uber trist exp) potrafiliśmy w między czasie grać w ganianego czy też urządzić na skype karaoke. No i mieliśmy swojego ulubieńca zbyt dużo opisywać wystarczy że napisze jego nick: kto z was pamięta epickiego CHSZANA lub kilka jego nowych profili CHSZANIO etc. Ja żeby obalić teorie iż nie jestem leniwy stworzyłem wtedy krótki filmik z UT oraz pomagałem ludziom zdobyć torcha gdy mieli klucze a nie posiadali smitera ofc za free bo ja miałem z tego duży fun, później stworzyłem temat o zapisywaniu się na UTE z bardzo dobrym skutkiem bo zawsze miałem komplet graczy a że posiadałem 4 keye potrafiłem na jednym kompie all zmontować. W podzięce i w oczekiwaniu na następne UTE gracze dawali dotacje w postaci kluczy żeby troszkę mnie wyręczyć ale i tak każdy świetnie się przy tym bawił przy okazji wyexpił nowego chara. Mam nadzieje że nowe WC będzie choć troszkę podobne i że D3 wprowadzi sporo świeżego powiewu, bo już teraz widać jak dużo old members odezwało się u nas na forum wraz ze zbliżającą się premierą.

Co do filmiku może wykonamy pomysł który kilka lat temu miałem zamiar zrealizować ale zaprzestałem gry, nie wiem ile z was ma postać na non ladder czy też na open bn można otworzyć UT bo myślałem o stworzeniu party które ubije UT przy jak największym ppl bez użycia smitera nie dość że pokażemy ludziom jacy my są pro to jeszcze każdy będzie miał pamiątkę z tego eventu. Jakby co ja się pisze choćby nas miało być 3-5 i tak będzie epicko. Co do montażu już na pewno lepiej mi z tym idzie jak 5 lat temu więc mogę się postarać fajnie to zmontować. Co wy na to?



no dobra, przekonaliście mnie
ja mogę założyć klub kibica :)

Dołączona grafika


#40 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 27 kwietnia 2012 - 17:51

Asaro podasz passy zmienisz na moment na czas gry i z powrotem przestawisz a z jednego konta mozna multi wiec tez zagraj ja jakiegos zeala bym chcial w razie czego.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych