Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrażenia z bety D3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 22 kwietnia 2012 - 06:09

Witam, jako że wiekszość z nas miała już przyjemność zagrać w open bete D3 chciałbym podzielić się z wami moimi pierwszymi wrażeniami. Otóż pomijając fakt problemu z logowaniem który i tak przypuszczałem że wystąpi, gra się przyjemnie każde uderzenie barba i odrzut zwłok możemy odczuć w połączeniu ze znakomitym udźwiękowieniem miaźdźy tyłek. Dla mnie jest to jeden z najważniejszych aspektów bo dostrzegamy to z samego początku gry.

Minusem D3 dla mnie jest inventory już pal licho ikonki przedmiotów ale chodzi o liczbę ich kratek w serii diablo byłem przyzwyczajony do dużych dwuręcznych mieczy zajmujących 8 kratek gdzie mały sztylet zajmował dwie, teraz po powrocie do miasta w inventory mam ładnie nasrane itemami i z początku gdy nie spamiętam ikony przedmiotu nie będę odróżniał 1h axa od 2h i musże najeżdżać na item i dokładnie sprawdzić co to, nim sprzedam :P Ofc jest to drobny minus ale jakiś musiałem znaleźć bo w tej grze to trza jednak ich szukać na siłę :P

Dzisiaj postaram się jeszcze jakąś postacią przejść i może coś jeszcze dopisze, liczę na wasze komentarze pozdrawiam.
Dołączona grafika

#2 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 22 kwietnia 2012 - 12:16

uhhh udalo mi sie pograc. zagralem witch doctorem Dołączona grafika
baardzo wciaga gra, przeszedlem za jednym razem konczac na 9lvlu.
ogolnie gra na plus, spodobalo mi sie kilka rzeczy, nie liczac grafiki.
+ zbieranie zlota, bardzo fajnie ze nie trzeba juz klikac na kazdego grosza zeby go podniesc.
+ kapliczki, w koncu widac ile czasu pozostalo do konca dzialania i co dokladnie ono daje.
+ gra jest trudniejsza od d2 i to zdecydowanie (przynajmniej grajac witch doctorem). w d2 bieglem przez mapy niszczac wszystko bez problemow. tutaj trzeba sie troche nameczyc, ale nie udalo mi sie jeszcze zginac Dołączona grafika
+ inventory, duzo wieksze niz w d2, a przedmioty zajmuja mniej miejsca.
+ spodobalo tez mi sie rozwiazanie problemow z town portalami. naciskasz guzik i nie martwisz sie o to ze zabraklo scrolli. fajnie ze pojawiaja sie z opoznieniem, w d2 za zatwo mozna bylo uciekac do miasta\
+ super ze dziala namelock. bardzo latwo poradzilem sobie z ostatnim bossem ktorego tylko namierzalem lotkami praktycznie nie obrywajac zadnych hitow Dołączona grafika

nie moglem znalezc nikogo co by mi zidentyfikowal zlote itemki z ostatniego szkieleta. pytalem wszystkich po miescie i nikt chyba nie mial (gdzie to sie kurde robi?)

nie moglem znalezc w menu klawisza co by mi podswietlil itemy lerzace na ziemi, tak jak to bylo w d2.

jak sobie przypomne cos jeszcze to dopisze Dołączona grafika

/e
ahh i skille. jak dla mnie czesciowo plus, czesciowo minus. fajnie ze odblokowuja sie same po danym levelu. bardzo spodobalo mi sie tez ze kazdy skill ma swoje runy i moze dzialac na kilka sposobow zaleznie od wybranej runy. niestety taki pomysl traci troche wzgledem d2 gdzie co lvl dostawalismy punkty do rozdania. pozwalalo to na zrobienie bohatera unikalnego, innego niz inni. ja maxowalem to, a siemior tamto i niby mamy te same postacie ale inaczej rozdane skille juz jakos tam nas roznia. w d2 moznabylo pisac miliony buildow i kazdy roznil sie od siebie, w przypadku d3 postacie beda sie roznily jedynie eq Dołączona grafika
ta sama sprawa sie tyczy statystyk postaci. nie zauwazylem zebym mogl rozdawac punkty wg wlasnego widzimisie. wszystko automatycznie rozdawane zaleznie od klasy i płci (?). szkoda, bo podobnie jak w przypadku skilli dawalo nam to niezliczone mozliwosci konfiguracji postaci zaleznie od naszego humoru. troche dziwie sie ze zrezygnowali z tego Dołączona grafika

/e2
szkoda ze skilli jest tak malo. z jednej strony pozbyli sie niepotrzebnych umiejetnosci z d2 ktore tylko przeszkadzaly bo musielismy marnowac punkty "na dojscie", ale za to moglismy robic kilka roznych postaci z jednego bohatera (paladyn - hammer, smite, zeal, auradin, ut etc). niech ktos zliczy ile roznych buildow dla kazdej profesji moglismy tworzyc w d2! tutaj niestety kazdy witch doctor bedzie mial takie same obrazenia z lotek i z pajakow, niezaleznie od tego na ktora droge sie zdecyduje.

jesli gdzies sie myle, prosze mnie poprawic. wszystko pisze po przejsciu bety jedna postacia, nie wiem czy uda mi sie dzisiaj pograc kims jeszcze :(

Dołączona grafika


#3 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 22 kwietnia 2012 - 14:33

Identyfikujesz, klikajac prawym przyciskiem na przedmiocie. To tak gwoli scislosci.

Reszte minusow sadze, ze zweryfikuje pelna wersja. Na 60 poziomie, z kompletem runow na kazda postac bedziesz miec spory wybor, zeby dopracowac builda

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

#4 NuterX

NuterX
  • Użytkownik
  • 341 postów
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp NuterX

Napisano 22 kwietnia 2012 - 20:51

Więc tak:
Najpierw minusy:
- uproszczenie jak cholera - GDZIE SA MOJE SKILLEEEE????
- 2 pod mysza + 4 pod klawiszem.. gdzei czasy D2:LoD - ogarnialo sie 16 (szesnascie) klawiszy ze skillami
- konczy sie an tym ze trzaska sie 2-4 skillami (przynajmniej narazie)
-brak mozliwosci przestawienia funkcji klawiszy myszki,
- dlaczego nie mozna samemu rozdzielic punktow (sila, dex itp) ??!!
- dlaczego samemu nie mozna wybrac umiejetnosci (gdzie moje drzewko)
- "i need more time".. kuFa powrot do Baldursa i wiecznie ten sam txt.. w D3 jest (narazie) tylko jedna odzywka na CD dla czarow itd.
- ekwipunek - dlaczego sztylet zajmuje tyle samo miejsca co łuk lub zbroja??
- brak butelek many... no coz trudno
- "prowadzenie za reke" - spodziewalem sie nieco mniejszej pomocy ze strony gry
- w sumie dosc malo-klimatyczne ubijanie mobow
- interaktywne otoczenie jest srednio interaktywne (bardzo przewidywalne)
- duzo zmian do ktorych ciezko bedzie mi sie przyzwyczaic
- baaardzo łatwa i krotka ta BETA (przeszedlem w 1.20 godz nie ginac ani razu i uzylem tylko 1 butelke z hp - dlaczego?, napisze w "plusach")

A teraz Plusy:
- DIABLO 3 - no wreszcie DIABLO 3!!!!!!!!!!
- po mobkach zostaja czerwone "kulki" uzupelniajace na zycie - pomysl fajny, zmuszajacy nas do ubijania mobkow
- CD dla czarow, butelek z HP
- czy ja juz mowilem ze to DIABLO 3!!!!!!!!????
- elementy zrecznosciowe... atak, ucieczka, zwrot, atak, obejscie, atak... jupi
- zloto zbiera sie samo... dosc marnowania czasu na klikanie
- "CUT" Scenki... fajne i klimatyczne
- DIABLOOOOO 3!!!!!!!!!!!!
- duzo skryptow.. idziemy to cos sie zawali, to cos odfrunie, to rozne dziwne rzeczy
- interaktywne rozne rzeczy.. naginamy po klasztorze i widzimy przed soba dechy oparte o sciane a obok wpierdzielajace padline zombiaki, strzelamy w dechy a na padlinozercow zawala sie mur - sporo takich smaczkow
- sporo dodatkowych informacji zwiazanych z fabulą (podobnie jak w WoW), znajdujemy ksiazke - a lektor "opowiada" ze ten zrobil to, a potem stalo sie tamto
- DDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIIAAAAAAAAAAAABBBBBBBBBLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOO 33333333333333333!!!!!!!!
- skrzynia i zloto wspolne dla wszystkich postaci z konta (nie trzeba juz przezucac przedmiotow z jednej postaci na druga)
- muzyka
- klimat - jak narazie poprawny, ciesze sie ze niejest kolorowy jak w WoW
- sporo innych mniejszych fajnych rzeczy
- na koniec napisze tylko ze to DIABLO 3
Posted Image




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych