Skocz do zawartości


Zdjęcie

jaja sobie robią


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#21 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 29 marca 2012 - 21:29

grafika here ;) moze nie na wysokim poziomie ale coś mogę wykminić tylko potrzebuje uzgodnić co tam ma być jakie boxy kolorystyka etc. Potrzebowal bym też kogoś co by solidnie zrobił css pod to bo sam moge sobie nieporadzić :(

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#22 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 01 kwietnia 2012 - 16:05

Ja ogarnę html i css :-)

#23 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 02 kwietnia 2012 - 10:11

No to meto, dla ciebie byłoby ogarnięcie tego:

http://blue.cardplace.com/

Trzaby opracować na wordpressa wtyczkę, która importuje newsy z tego skryptu na stronę.
Ponadto przydałaby się synchronizacja najnowszych postów z samą stroną.

Poza tym poprosiłbym o dodanie tego do cssa:

.blizzardquote 
{
font-size:11px;
color:#00C0FF;
background: #13181E url(http://i.imgur.com/1hUC0.png) left top no-repeat;
margin:11px 22px;
padding-bottom: 10px;
padding-left: 15px;
padding-right: 10px;
padding-top: 25px;
border-radius: 15px;
border: solid 2px #BBB;
box-shadow:black 2px 2px 2px 0px;
}

@opes - spoko, czekam na jakieś propozycje. Kolorystyka mniej więcej taka, jak jest teraz - piaskowo - czarno - pomarańczowa. Ale jeśli masz propozycje w innych kolorach, to wal w ciemno.

#24 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 03 kwietnia 2012 - 14:24

Hajo. Jako, że poruszacie tematy d3 i innych portali, w tym takze d3cl co mnie cieszy, skrobne kilka slow.
Dawno mnie tu nie bylo.
D3CL jak wiadomo jest polaczeniem dwójkowego pcl oraz bnpl z angrenostu. Nie chciałbym byśmy byli odbierani jako jakaś konkurencja, czy ktos z kim trzeba będzie walczyć o userów, w końcu różnorodność jest czymś bardzo dobrym. Troche przyofftopuje, ale napisze jeszcze raz - zachęcam wszystkich do rejestracji na D3CL. Na dzien dzisiejszy nasze forum sie rozwija i zaczynamy nawiazywac jako taka wspolprace z roznymi srodowiskami, ludzi przybywa. Forum i organizacja na dzien dzisiejszy będzie miala na celu zastapienie PCL, a dokładnie DANIE ALTERNATYWY GRACZOM DLA MATCHMAKINGU . Przy braku supportu eventow typowo PvP jest to dosc ciekawa perspektywa.
Nie musze chyba mówić, że działają w jej strukturach ludzie, którzy na D2 zjedli zeby, od grania, przez organizacje roznych eventow (jak np Oficjalne Mistrzostwa Polski w D2), po programowanie i zabawe typowo techniczną z grą (np tryb 5v5 na AR, czy multi pvm). Ludzie, którzy grali w tą grę kiedy część z Was z pewnoscia była jeszcze młodzikami (podobnie jak i ja, wszakze gra ma juz 12 lat). Dlatego wszystkich jeszcze raz zachecam do rejestracji. Mozecie pomoc nam rozkrecic to forum, niedlugo pewnie zaczna nadciagac zagraniczni gracze, polska czesc "elity" juz jest, wypowiada sie wiekszosc szanowanych graczy w srodowisku PvP. Nie musze tu zaznaczac chyba, ze i dzialanie od najwczesniejszego dnia bedzie wiele dawalo, dla nas i dla Was.
Możemy stworzyć, a raczej stworzymy świetną scenę PvP, która z pewnością zrobi w tej grze wiele. Ale jak to mówią W KUPIE SIŁA.
Dlatego, trzeci i ostatni raz. Zachecam was do rejestrowania się i postowania. Pare osób z Oazy już postuje, nawet takie oldschoole jak Obee.
Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#25 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 04 kwietnia 2012 - 13:23

Troche przyofftopuje, ale napisze jeszcze raz - zachęcam wszystkich do rejestracji na D3CL.


Nie gram pvp, ale wspieram inicjatywę, bo bardzo słuszną jest Dołączona grafika Tutaj chciałbym za to zorganizować jak największe wsparcie dla handlu, wyceny, poszukiwania kupców i gromadzenia informacji na temat rynku.

//edit

Tak sobie przeglądałem wasze forum i widzę że jest jeden niezagojony konflikt pomiędzy nami. Dałbyś się przekonać do wytłumaczenia sobie nawzajem owych sytuacji?

#26 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 04 kwietnia 2012 - 17:40

Nie gram pvp, ale wspieram inicjatywę, bo bardzo słuszną jest Dołączona grafika Tutaj chciałbym za to zorganizować jak największe wsparcie dla handlu, wyceny, poszukiwania kupców i gromadzenia informacji na temat rynku.

//edit

Tak sobie przeglądałem wasze forum i widzę że jest jeden niezagojony konflikt pomiędzy nami. Dałbyś się przekonać do wytłumaczenia sobie nawzajem owych sytuacji?


eee??

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#27 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 04 kwietnia 2012 - 18:18

Nie gram pvp, ale wspieram inicjatywę, bo bardzo słuszną jest Dołączona grafika Tutaj chciałbym za to zorganizować jak największe wsparcie dla handlu, wyceny, poszukiwania kupców i gromadzenia informacji na temat rynku.

//edit

Tak sobie przeglądałem wasze forum i widzę że jest jeden niezagojony konflikt pomiędzy nami. Dałbyś się przekonać do wytłumaczenia sobie nawzajem owych sytuacji?


Ja to wywolalem tam xDD
i tak btw czytam wszystkie posty tutaj od ~2 lat

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#28 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 05 kwietnia 2012 - 10:57

No to meto, dla ciebie byłoby ogarnięcie tego:

http://blue.cardplace.com/

Trzaby opracować na wordpressa wtyczkę, która importuje newsy z tego skryptu na stronę.
Ponadto przydałaby się synchronizacja najnowszych postów z samą stroną.

Poza tym poprosiłbym o dodanie tego do cssa:

.blizzardquote 
{
font-size:11px;
color:#00C0FF;
background: #13181E url(http://i.imgur.com/1hUC0.png) left top no-repeat;
margin:11px 22px;
padding-bottom: 10px;
padding-left: 15px;
padding-right: 10px;
padding-top: 25px;
border-radius: 15px;
border: solid 2px #BBB;
box-shadow:black 2px 2px 2px 0px;
}

@opes - spoko, czekam na jakieś propozycje. Kolorystyka mniej więcej taka, jak jest teraz - piaskowo - czarno - pomarańczowa. Ale jeśli masz propozycje w innych kolorach, to wal w ciemno.

Będę robił update forum dzisiaj lub jutro to wrzucę CSS.
Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk

#29 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 05 kwietnia 2012 - 18:34

z konfliktem to bym jednak nie przesadzał - wymiana zdań i owszem.
czasami warto trochę dorzucić do pieca.
wasze merytoryczne wypowiedzi są wystarczającym na to dowodem.

co do d3cl, to jedno nie wyklucza drugiego, i też uważam że różnorodność jest jak najbardziej ok.
d3cl będzie moim zdaniem w większym stopniu skłaniać się w stronę pvp, to zaś forum może stanowić ciekawą alternatywę ( nie konkurencję ) dla innych graczy.

Dołączona grafika


#30 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 05 kwietnia 2012 - 22:45

To moze troche kontrowersyjne
Ale moze jakies partnerstwo z d3cl ? oni pvp oaza pvm
tylko nie wiem co na to rogh / mag (:

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#31 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 06 kwietnia 2012 - 23:20

imo nie ;)

to ze d2cl ma starych userów nie znaczy że to jest wyznacznik jakiś do d3 napewno wejdzie czesć ludzi z d2 ale i napewno masa ludzi która poraz pierwszy spotyka się z tytułem Diablo prosty przykład Rap grał w d1 i teraz grał w d2 a ja nie grałem w d1 odrazu zasiadlem do d2 z diablo 3 będzie tak samo wiec róbmy swoje a userzy będą tak czy tak oaza podupadła bo pod koniec nie rozwijala się tak jak inni (priv realmy, fora z fg, sklepy) teraz bedziemy mieli nowe pole do popisu. o ile będą chętni do prowadzenia tego interesu...

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#32 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 10 kwietnia 2012 - 11:49

Nie gram pvp, ale wspieram inicjatywę, bo bardzo słuszną jest Dołączona grafika Tutaj chciałbym za to zorganizować jak największe wsparcie dla handlu, wyceny, poszukiwania kupców i gromadzenia informacji na temat rynku.

//edit

Tak sobie przeglądałem wasze forum i widzę że jest jeden niezagojony konflikt pomiędzy nami. Dałbyś się przekonać do wytłumaczenia sobie nawzajem owych sytuacji?


Hm, nie chcialbym tego nazwac konfliktem, raczej niezrozumieniem Twojego dzialania w swoim czasie.
I nie mam tutaj raczej wiekszych uprzedzen do Twojej osoby, jako ze zawsze traktowales mnie ok. Moze tamten post zabrzmial troche "na wyrost". Jesli masz ochote, mozesz ustosunkowac sie do tych moich "pseudo zarzutow".

Nie chcialbym natomiast zeby cos tam miedzy nami sie narodzilo niezdrowego.
Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#33 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 10 kwietnia 2012 - 16:20

Nie mówię o rodzeniu, ale zaszłościach.

Zdaję sobie sprawę z tego, jak chujowo musiało wyglądać moje zachowanie wtedy, kiedy pożarłem się z kakaszem. Było to spowodowane moim stosunkiem do cheaterów w D2 oraz do samego kakasza, którego traktowałem jak... hmm... podopiecznego, któremu pokazałem, na czym polega ta gra? W każdym bądź razie wstydzę się swojego zachowania i z pewnością nie powtórzyłbym tego, gdybym miał okazję to naprawić.

Potem, jak pojawiało się coraz więcej newsów o D3, pomyślałem, że może to okazja, żebym próbował naprawić, co zepsułem? Najpierw przeczytałem dokładnie wszystkie swoje posty na forum, co jeszcze bardziej postawiło mnie w przeświadczeniu, że zachowałem się wtedy jak gówniarz. Wznowiłem kontakty z kakaszem, przeprosiłem go, ze zdziwieniem przyjąłem to, że on do mnie urazy nie chował (po mniej więcej 2 chyba latach milczenia?). Wróciłem na forum, zaproponowałem pomoc, posprzątałem, przygotowałem wszystko pod kątem nadchodzącej premiery i robiłem co mogłem, żeby zakończyć konflikty na forum.

Ale nic nie ucinam. Dalej zarówno ty, jak i Vaust macie admina i z otwartymi ramionami przyjmę jakąkolwiek pomoc przy przywróceniu drugiego życia dla Oazy, a właściwie samego forum. Bardzo wysoko cenię waszą działalność, jaka się odbywała na Oazie w czasie, kiedy mnie tu nie było i dziękuję, że opiekowaliście się wtedy tym miejscem.

Od razu powiem, że nie czerpię, nie czerpałem ani nie będę czerpać żadnych zysków z Dalekiej Oazy. Jest to portal - i forum - meta i on de facto za wszystko odpowiada. Ja jestem jedynie wolontariuszem, który robi to z powodu dobrych wspomnień, jakie miałem zarówno z tym miejscem, ludźmi jak i grą w Diablo.

#34 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 11 kwietnia 2012 - 08:30

Ok, dla mnie juz all jasne. Dzieki za sprostowanie.
Chetnie w czyms wam pomoge, ale wiadomo ze czasu czlowiek dorosly nie ma duzo i roznie to bywa.
Nie ma co juz wracac do starych czasow, nadchodzi nowa, pelni chwaly epoka d3 ; )
Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#35 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 11 kwietnia 2012 - 12:14

Tak, jak z D2 - czy chwały, czy nie, to od ludzi zależy ;)

Jeśli masz jakiś napad weny twórczej, pomysł na konkurs, czy to pvp, czy pve, wal tu śmiało. Jak tylko ogarnę trochę treści na caldeum.pl, to oczywiście dodam ci tam redaktora, żeby można było pisać newsy dotyczące również d3cl-a.

#36 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 25 kwietnia 2012 - 07:56

To jeszcze dodam, że uruchomiliśmy nasz portal. Gorąco polecam, można dowiedzieć się ciekawych rzeczy nt starej sceny d2.
http://www.d3cl.com
Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#37 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 25 kwietnia 2012 - 10:43

Skomponuj jakieś zaproszenie w htmlu, to wrzucę do newsów u nas :)

#38 Guest_pink56_*

Guest_pink56_*
  • Gość

Napisano 02 października 2018 - 09:48

nei da sie chyba jakos duzo rzeczy wdrozyc



#39 Guest_alonzo12_*

Guest_alonzo12_*
  • Gość

Napisano 02 października 2018 - 13:56

Damy radę.. wystarczy chcieć :D



#40 xraptorx

xraptorx
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 stycznia 2020 - 23:35

Ja mogę dostarczyć dobre artykuły dla dowolnej gry ale bez ekipy mocnej nic się nie zmieni.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych