Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy - internet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 14 marca 2012 - 21:29

Od dluzszego czasu mam problemy z netem. Router rozsyla sygnal na 2-3 komputery, ale tylko na moim sa problemy. Juz nawet nie pamietam kiedy ostatnio udalo mi sie cos sciagnac przy maksymalnym transferze (~550kb/s). Obecnie srednia predkosc to 10-20kb/s z torrentow czy serwerow. strony internetowe wczytuja sie z wielkim opoznieniem, albo nie wczytuja sie wcale. czesto strony wyswietlaja sie tylko w kawalku lub bez obrazkow. dziwne jest to, ze nawet laczac sie z wifi przez ipoda internet chodzi w miare szybko i plynnie dlatego tez podejrzewam ze wina lezy po stronie mojego laptopa. zmiana przegladarki nic nie daje, probowalem skanowac system antywirusem (uzywam aviry, ale skanowalem tez nortonem), sprawdzanie dyskow, czyszczenie ccleanerem, defragmentacja itp wszystko robione. da sie cos z tym zrobic? jakis miesiac temu wszystko dzialalo jak nalezy.
/e
nawet tego topa udalo mi sie postawic dopiero za 3 razem :(

Dołączona grafika


#2 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 14 marca 2012 - 22:51

antywirus to nie wszystko

Spybot - Search & Destroy lub cos podobnego sciagnij, zainstaluj aktualne definicje i przeskanuj calosc

http://www.safer-net...g/pl/index.html

a i skanowanie pelne antywirusem przy rozruchu polecam

wywalic wszystko z autostartu poza antywirusem polecam

sprawdzic uzytkownikow na wifi polecam

jak te rzeczy nic nie znajda to sie zwalila jakas konfiguracja

#3 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 16 marca 2012 - 04:59

pobralem, zainstalowalem i przeskanowalem. znalazlo jakis jeden problem, toolbar z torrenta czy cos.
jesli chodzi o inne komputery u mnie w domu to regularnie je skanuje i robie aktualizacje. jeden sluzy tylko do handlu na allegro, a drugi w sumie do znalezienia czegos w googlach.
uruchomilem w bezpiecznym rozruchu przez msconfig, przeskanowalem jeszcze raz i nic nie znalazlo.
internet dalej ledwo dziala, chociaz chyba troszke sie poprawilo

Dołączona grafika


#4 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 22 marca 2012 - 22:11

w sumie sam nie wiem w czym byl problem. w akcie desperacji przywrocilem system z kopii sprzed ~miesiaca i dziala cacy :)
troche to dziwne bo od dawna nie instalowalem zadnych programow itp. po przywroceniu systemu zadnych zmian nie zauwazylem, ale net dziala to jest ok.

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych