Skocz do zawartości


Zdjęcie

No to mam betę :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#41 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 23 grudnia 2011 - 11:22

jest w tej grze chociaz 3 potwory do zabucia czy to tylko przygodowka do polazenia :D

#42 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 grudnia 2011 - 11:32

Po pierwsze - w becie jest dużo niższy poziom trudności. Zasoby regenerują się szybciej, postacie mają więcej życia itp. Poza tym to normal jest, powiedz mi, czy w D2 do 13 poziomu było trudno?

Po drugie - to monk, który ma już za sobą zrobienie bety. Ludzie zaczęli już nawet robić Leoric runy, z tego co widzę, Leoric jest na poziomie mniej więcej 8-9 poziomowej postaci. Robią to na 13 i mają naprawdę łatwiejszą robotę

#43 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 23 grudnia 2011 - 11:35

taaaaa , idz na 5 lvl zabic orlice z tym co znajdziesz to sie przekonasz jakia jest roznica miedzy d2 a tym gniotem :)

#44 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 grudnia 2011 - 11:40

Jak już powiedziałem - jest obniżony poziom trudności dla bety. Ale wolisz krakać, zamiast przeczytać ;)

Zawsze Orlicę zabijam na 5 poziomie.

Następny filmik będzie pokazywał przechodzenie od 1 poziomu całą betę.

#45 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 23 grudnia 2011 - 11:44

widzialem film z calej bety gra x 3 trwa 1.24 i poza lazeniem nic tam nie ma, cemno pusto i nudno :)

czekalem na d3 bo d2 sie z lekka znudzilo ale ja ma byc takie d3 to w cholere z nim :)

#46 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 grudnia 2011 - 12:18

Pokaż mi jeden moment, w którym w D2 jest więcej rozpierduchy, niż w moim filmiku na tym poziomie ;)

Kraczesz, żeby krakać. Argumentów!!! Dołączona grafika

#47 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 23 grudnia 2011 - 12:29

bronisz gniota to bron, zobacz co pisza na innych forach, gra je dla graczy a nie dla administratora forum z za duzym ego, ktory wciska ciemnote tylko po to zeby utrzymac jakis ruch na forum , czas pokaze kto mioal racje :)

#48 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 grudnia 2011 - 12:52

Nie bronię gniota, tylko bardzo dobrej i porządnie wykonanej gry przed bezpodstawnymi stwierdzeniami dotyczącymi na dodatek aspektów, w których na dodatek jest bardzo mocna.

Mówisz "ciemno" - wiedząc z pewnością, że ustawienia gammy można zmieniać
Mówisz "pusto", tymczasem z ekranu wylewają się wątki fabularne, sieczka potworów, a gra na dodatek jest pełna elementów, które w różny sposób reagują na naszą obecność i działania.
Mówisz "nudno", a... no cóż. Nie grałeś. Nie wiesz, jak to przyciąga do kompa. Nudno ci oglądać, no cóż. Większość ludzi nie odczuwa frajdy z patrzenia, jak inni się bawią.

#49 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 23 grudnia 2011 - 13:24

szukasz argumetow ode mnie - wiec oto argumet -> ja gracz w d2 mowie ze kontunuacja gry jest zle zrobiona, nie mam jaj i mi sie nie podoba, nie jestem w tym osomotniony wiec cos jest nie tak, runek gier jest naprawde przepelniony a tu byla okazja by skusic wiernych fanow serii do kontynuacji zabawy

nie robi tak sie nastepnej wersji bo mozna zostac z kilkuset tysiacami wytloczonych dvd na magazynie, mam nadzieje ze jest jak piszesz i ta cala beta jest baaaardzo okrojona a jak nie jest i jest tak jak ja mysle to ze poprostu wezma gosci co robili d2 i poprawia te gre by miala rece i nogi

innymi slowy wole grac w zabocone d2 niz w to a to chyba wstyd dla firmy ze czlowiek ktory lubi ich produkt tak sie wypowiada o nastepnym

pozdr

#50 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 grudnia 2011 - 13:37

No ale nie rozumiem. Jak się nie robi? Beta to beta, nie demo. Nie służy do tego, żeby gracze się pobawili i zobaczyli, jak będzie wyglądać gra, tylko wyszukaniu ostatecznych bugów, nie znalezionych przez zatrudnionych, wewnętrznych betatesterów przed skompilowaniem wersji RTM.

Widzimy w becie mały wycinek pierwszego aktu, możliwość zagrania każdą postacią i sprzedajemy hinty Blizzardowi, co jest nie tak. Kiedy ktoś napisał o niskim poziomie trudności, Blizzard od razu odpowiedział, że postacie są mocno zbuffowane, a potwory znerfowane tak, aby sami betatesterzy mogli spokojnie zwracać uwagę na inne elementy. To, że z łatwością przebijamy się przez pierwsze 13 poziomów nie ma znaczenia, bo ten moment bety, który jest w tej chwili służy raczej testowaniu RMAH.

Kay - jest olbrzymia ilość graczy, którzy uwielbiają D2. I znaczna ich część nie lubi żadnych innych gier, ba! Sporo jest takich, co nigdy nie grali w inne gry, niż Diablo2! Sceptyczne wypowiedzi na oficjalnych forach Diablo III nie są puszczane jednak mimo uszu - jak sam zauważyłeś, gra jest ciemna, ja pamiętam narzekania, że zbyt kolorowa - jak widać poprawili ten aspekt. Były też uwagi co do zmieniania skilli w terenie - w każdym momencie można było zmienić builda. Blizz powtarzał, że to po to, żeby betatesterzy mieli elastyczną możliwość testowania wszystkiego bez wracania do miasta, ale po kilkuset topicach, w których fani (nawet nie betatesterzy) wytykali ten element, Blizz wprowadził zmianę skilli tak, jak to będzie się odbywało w samej grze - przy kontakcie ze specjalnym artefaktem stojącym w mieście.
Jeśli tylko masz możliwość pisania, co ci nie pasuje w D3 jakim go widzisz teraz, to idź na eu.battle.net/d3/pl/ i tam je opisz. Mamy od niedawna polskiego Community Managera, który często wpada na forum i można z nim dyskutować o samej grze (wymieniłem z nim np. parę zdań na temat formy RMAH i elementach, które mogą je uzdatnić)

#51 Kakash

Kakash

    ~groovy

  • Użytkownik
  • 539 postów
  • GG 7795406
  • LocationKatowice
  • d2jsp lightmafire

Napisano 23 grudnia 2011 - 13:51

Generalnie ja o d3 jestem dziwnie spokojny, blizzard jeszcze nie popsul zadnej gry ;).
Dołączona grafika

#52 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 23 grudnia 2011 - 13:55

no to jestesmy w domu, oni dali wam nie gre tylko grafike do obejrzenia tak naprawde (btw, ten co animowal postacie powinien raczej animowac krolewne sniezke i 7 krasnolodkow dla dysneya niz gre typu sieka), to po co w ogole ta beta jak glownej rzeczy w grze czyli grywalnosci nie da sie w ogole odczuc?

e:/ a Ty mowisz Raptor ze nie widac tego ze jest slaba grywalnosc, widac jak chorera i nie wiem czy taka beta w ogole powinna byc tak testowana bo tylko zraza do gry

#53 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 grudnia 2011 - 14:10

no to jestesmy w domu, oni dali wam nie gre tylko grafike do obejrzenia tak naprawde (btw, ten co animowal postacie powinien raczej animowac krolewne sniezke i 7 krasnolodkow dla dysneya niz gre typu sieka), to po co w ogole ta beta jak glownej rzeczy w grze czyli grywalnosci nie da sie w ogole odczuc?

Ja czuje :) Czuje i nie mogę się oderwać od kompa, odkąd dostałem grę, codziennie spóźniam się do pracy i dostaję burę od dziewczyny za brak seksu. Czuje miód cieknący z ekranu i robię masę screenshotów na takich głupotach, jak drzewo wisielców, czy dziurze po meteorze.

W tak zajebiście przygotowaną grę nie grałem jakoś z 10 lat już.

e:/ a Ty mowisz Raptor ze nie widac tego ze jest slaba grywalnosc, widac jak chorera i nie wiem czy taka beta w ogole powinna byc tak testowana bo tylko zraza do gry

Nikt nie każe betatesterom testować gry, jeśli chcą zobaczyć dopiero ostateczną wersję, to mogą klucz oddać komuś, kto chce testować grę, a nie się bawić.

I powiedz mi wreszcie, co to znaczy "Ty mowisz Raptor ze nie widac tego ze jest slaba grywalnosc, widac jak chorera" - co widać, gdzie widać? Ja się świetnie bawię testując D3, mam też nadzieję, że niedługo będę mógł z kimś z Oazy pograć, żeby zobaczyli, co my tu mamy.

#54 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 23 grudnia 2011 - 14:24

ojojoj :D brak seksu bad idea

kobieta > beta

wesolych swiat

#55 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 24 grudnia 2011 - 11:02

10 min obejrzalem - albo jestem juz za stary na takie zabawki, albo blizzard, idac systemem: upraszczamy gre, nastawiamy sie na $$ (wow) wypuscil na rynek gowno. Powiedz mi, ze ta beda dorownuje d1 / d2 / sc / wow classic w momencie beta release, to Cie wysmieje.

Tak czekalem, zastanawialem sie, czy komp mi wytrzyma, a widze, ze bede musial nadal grac w wowa na at. To juz nawet wysmiane przez wszystkich pandy moga odniesc wiekszy sukces.

Okej, grafika i ogolnie wytroj wnetrz (a jak to inaczej nazwac? kurwa to diablo, a ja uzywam zwrotow jak z pani domu, bo staram sie ratowac produkcje) ladny, ale szalu nie ma. Ot - zwykle lokacje, jak w baldurze. Podniecac sie scianami, ktore mozesz rozwalic? Przestan. W wowie tego nie ma, a i tak bije d3 w obecnym na glowe. Wykonywanie questow tez jest maksymalnie uproszczone. Nie musisz ganiac do miasta co chwile, a sporo osob krytykuje wlasnie takie rozwiazanie. Spodziewalem sie fajerwerkow i dlugich godzin przed monitorem i powiem szczerze, ze chyba wspolczuje Twojej kobiecie, ze dla takiego gowna potrafisz ja olac.

I nie mow, ze beta jest stworzona do testowania. Beta juz powinna miec swoj urok i klimat. Takiego tutaj nie widze i nie czuje. Beta testy wowa (czy tam alfa, juz nie pamietam) i taureny bez mountow ganiajace na czterech kopytkach do dzis zapadly mi w pamieci. Co bedziesz wspominal za 7 lat z tych testow? Walace sie sciany? Leze.

Moze multi i granie w druzynie na hiper turbo mega poziomie trudnosci cos zmieni - przy takim gameplayu jednak moze byc ciezko.

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#56 NuterX

NuterX
  • Użytkownik
  • 341 postów
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp NuterX

Napisano 24 grudnia 2011 - 12:14

Wow.. ale sie narobilo :)
Dawno tu nie zagladalem a tu kłóci sie gosc ktory ksiazke czytal z gosciem ktory widzial okladke i nasluchal sie opinii innych (z zalozenia tez tylko widzacych okladke ew. kilka ilustracji).

Poki nie zagram oceniac nie bede - dlaczego??!!

Bo po samym ogladaniu bylem baaardzo negatywnie nastawiony do D2 ("(...) co to ma byc??!! w D1 to byl klimat - a tu co to za (...)" ; "ja w D2 gral nie bede - lipa jak cholera" ; itd. itp.) na wypisywanie konkretnych argumentow nie mam ani ochoty ani czasu - gracze zaczynajacy od "wczesnego" D1, potem HellFire i zderzajacy sie z D2 pewnie wiedza o jakim klimacie i jakiej lipe pisze :).

Wiec - poki ksiazki nie przeczytasz nie pisz ze jest do bani.

Co do nastawiania sie na $$... DZIWNE BYLOBY ABY BYLO INACZEJ... a granice "przyzwoitosci" zostaly przekroczone baardzo dawno temu.

Ja na D3 czekam i zakładam ze bedzie tak dobre jak do tej pory sa dobre gry Blizzarda.

Dziekuje i pozdrawiam :)
Posted Image

#57 Bop

Bop
  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 24 grudnia 2011 - 12:20

Obejrzałem kilka minut, wizualnie i dzwiękowo mi się podoba. Grywalnośći itd nie oceniam,bo wpływa na nią tak dużo elementów, których na krótkim filmie z testowania bety wg mnie nie da się ocenić.

Wygląd i zachowanie pomocnika od razu zwróciło moją uwagę, prezentuje się jak zwykły gracz, i do tego jest jakiś za bardzo inteligentny. Mam nadzieję, że w 3 radykalnie zmniejszą moc najmemników, w Lod są zdecydowanie za silni.

Ogólnie na +, film wzmocnił moją chęć zagrania w diabła 3.

#58 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 24 grudnia 2011 - 15:43

@kowal - na portalu wrzucilem artykuł dotyczący tego zjawiska, które można określić jako "wszystko co nowe, jest do dupy, bo jest inne niż stare\bo jest takie same, nic nie poprawili więc lecą na kasę". Już sama informacja o wyjściu d3 wzbudziła w tobie pewnie negatywne emocje, ponieważ grę, którą kochasz uważasz za skończoną i doskonałą. Tak?

Powymieniałeś same stare gry Blizza. Pamiętam, jak niechętnie podchodziłem do Quake'a 2. Ba! Nawet Heroes2 nie chciałem początkowo włączać, bo do pierwszej części byłem tak przyzwyczajony.

Graficznie D3 podbiła moje serce. Walące się ściany? Tak, kurde, walące się ściany, enviroment (raczej to słowo, nie "wystrój wnętrz" ;)) który niszczy się gdy używamy umiejętności - tak, to robi we mnie niezwykłe wrażenie, cały czas, kiedy to widzę w grze, czuję, że będzie grubo.

Klimat też jest poważny. Ciężki. Wszędzie panuje półmrok, niektóre oświetlające otoczenie elementy sprawiają na mnie wrażenie naprawdę olbrzymigo kroku naprzód.

Co będę pamiętał z bety? Z pewnością liczniki combosów (jeśli można to tak nazwać) - 12 killi w krótkim czasie. 17, 18, 23 (w tej chwili mój rekord Wizardem). Są też liczniki - ilu przeciwników za jednym zamachem, ile beczek jednym ciosem, ilu zombiaków zdechło pod celnie zawaloną ścianą - mam wtedy wrażenie płynności rozgrywki, latam między grupką a grupką i staram się ich zabić w jak najbardziej widowiskowy sposób. Będę właśnie to pamiętał ;)

Wczoraj wieczorem nagrałem 3 godziny, jak robiłem od zera Demon Huntera a potem Wizarda. Demon Hunter spodobałby się Kaymanowi, bo radzi sobi tak sobie, musi unikać, uciekać, a walka z Leoriciem trwała 5 minut. Wizard jest za to ekstremalnie silny, ale ma mało hp, zginąłem 2 razy, ale rozpierducha była świetna.

A potem się zorientowałem, że nic się nie nagrało :< Sorry...

Wesołych Świąt, kolejne filmiki będą najwcześniej w poniedziałek

#59 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 24 grudnia 2011 - 16:43

Co będę pamiętał z bety? Z pewnością liczniki combosów (jeśli można to tak nazwać) - 12 killi w krótkim czasie. 17, 18, 23 (w tej chwili mój rekord Wizardem). Są też liczniki - ilu przeciwników za jednym zamachem, ile beczek jednym ciosem, ilu zombiaków zdechło pod celnie zawaloną ścianą - mam wtedy wrażenie płynności rozgrywki, latam między grupką a grupką i staram się ich zabić w jak najbardziej widowiskowy sposób. Będę właśnie to pamiętał


czyli nic, czego nie widzimy w innych grac - liczniki masz w wowie, niewiadomo po co, ale sa i niektorzy z nich korzystaja

wybacz, nadal mnie nie przekonujesz

wesolych swiat :D

Efli nie dziala to, o co pytales na gg ;D

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#60 Kakash

Kakash

    ~groovy

  • Użytkownik
  • 539 postów
  • GG 7795406
  • LocationKatowice
  • d2jsp lightmafire

Napisano 06 stycznia 2012 - 13:20

Dobra, z racji ze zdalem zalegle kolokwium (anatomia, you be hated) pozwolilem sobie zagrac wczoraj wizardem (plci zenskiej, jak na opaslego starego gracza z broda i pryszczami przystalo). Mysle ze rzeczywiscie troche bardziej cukierkowo wypadla gra, ale zaliczam to do pozytywow, znajomi z akademika jak jeden wszyscy przyznali ze gra prezentuje sie swietnie (gralem bez aliasingu, na full detalach, na 1600x900 z racji ze uzywam laptopa). Niesamowite jest niszczenie otoczenia, jak to skwitowalem raptorowi srednio co 30 sekund dochodzilem wiadrami, animacje sa po prostu bajeczne. O ile fabuly liznalem bardzo malo, o tyle tez musze uznac za plus, widac ze bardziej rozbudowana od d2 gdzie w zasadzie albo podnosilismy albo zabijalismy. Tutaj eskortujemy, ratujemy, podnosimy, zabijamy i przezywamy survivale czasowe w ramach eventow (a to dopiero beta). Ale zeby nie bylo kolorowo moze troche o wadach w moim odczuciu - system ubierania postaci nie jest dla mnie przejrzysty i jasny, to samo tyczy sie statystyk ktore sa ukryte w podmenu - o ile wynagradza to porownanie statystyk dodawanych przez przedmioty w pozniejszym planowaniu buildow bedzie to minus. I teraz najgorsze skoro o buildach mowa - 3 skille na krzyz, motyla noga jego mac. Zupelnie nie podoba mi sie ten system zaczerpniety z wowa, w ktorym kazdy bedzie mial dwie/trzy mozliwosci buildu i beda w grze latac te same postacie. Jasne ze kazdy powie ze w d2 tez latalo ich pare na krzyz, ale poza tym byla mozliwosc tworzenia postaci pokroju bear sorc czy innych dziwacznych eksperymentow, a tutaj juz tego nie bedzie. Co wiecej, 5 skilli i 2 na myszce przywodza na mysl port konsolowy gry, a nie gre dedykowana na komputery, identycznie sytuacja ma sie np. w DC online universe, przez co gra ogranicza sie do grania 3 skillami, wiec czuje ze casuale poczuja sie jak w domu. Na razie tyle moich wrazen, potem zagram sobie monkiem i moze warrkiem, to skrobne co mi jeszcze przyszlo na mysl.
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych