Skocz do zawartości


Zdjęcie

Barb vs szał


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Szopen00

Szopen00
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 01 listopada 2011 - 13:58

Witam wszystkich, dopiero zacząłem gre na battel.necie wczesniej grałem 6lat w d2 ale tylko sam. mam taki mały problem, czy zna ktos jakis dobry build barbarzyncy oparty na szale bitewnym i oczywiscie na 2broniach?? Chodzi mi o to zeby pograc dla siebie ale zeby nie dostawac batów od kazdego na pvp.
Bede wielce wdzieczny za pomoc w tym temacie. Browara postawie ;D

#2 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 01 listopada 2011 - 20:59

przypomniales mi moje poczatki na bnecie Dołączona grafika
jesli chodzi o frenzy barba to tak: to jest postac tylko pod pvm. jesli chcesz nim walczyc pvp to zapomnij o tym buildzie bo nikogo ogarnietego nie zabijesz. w pvm radzi sobie dobrze. nie kosi jak java czy light soso, ale za to nie ma szans na smierc, bo to twardy skurwiel.
nie mamy u nas strategii, wiec dam ci link do konkurencji: http://diablo.phx.pl...frenzy-barb-pvm
pomijajac statystyki i skille powiem wiecej o itemach:
jedynym nadajacym sie i najlepszym rozwiazaniem jesli chodzi o bronie jest duet beast + lw. dostajesz swietne combo aur ktore daje dmg i ias. z tymi broniami zakladasz drakule, forti, verdungo, gore ridery, highlorda, arreat, ravena i bk 5. na switch cta 3 + dzide 3bo, a merc w sumie jest ci zbedny.
lw musisz zdobyc z cb przynajmniej 65, bo z gore riderami i beastem wyjdzie 100%
dodatkowo ignorujesz obrone przeciwnika i masz 6% na rzucenie znikniecia z lw co daje okolo 60@ i 10% na life tapa.
teraz, kiedy w sanktuarium rycerze nie rzucaja zelaznej dziewicy jestes niesmiertelny i mozesz smialo biegac po wszystkich mapach. jedyne na co musisz uwazac to torch. przy atakach wrecz masz 5% szansy na rzucenie burzy ognia (w nowym torchu, w starym 25%) ktora czasto crashuje gry. ty, majac bardzo szybkie ataki bedziesz ja puszczal co chwile, i nawet bedac samemu w grze moze cie czesto wywalac. osobiscie gdybym robil frenzy, zrezygnowalbym z torcha. majac okolo 90lvl i przedmioty ktore wypisalem wyzej nie ma szans na smierc. resy i tak beda 75@, a strata tych 150pkt zycia to tyle co nic.

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych