Skocz do zawartości


Zdjęcie

Angrenost Realm - 16 graczy na jednej grze !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 kcu

kcu
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 21 maja 2011 - 22:11

Administracja Angrenost Realm ma przyjemność poinformować, że 27 maja (piątek) o godzinie 22.00 uruchomiona zostanie nowa kraina PvM na naszym serwerze. Oznacza to oczywiście start pierwszego rankingu.

Patchem obowiązującym będzie stworzona przez nas łatka łącząca w sobie elementy 1.11 i 1.13. Dwie rewolucyjne zmiany to możliwość przebywania 16 osób na raz w jednej grze oraz znacznie zwiększony exp na krowim poziomie.

Aby zagrać na naszej krainie, należy wejść na stronę http://realm.angrenost.org i w dziale ?Rejestracja? wypełnić formularz o przyznanie konta z zaznaczeniem, że jest to konto na serwer PvM. Osoby posiadające konto na AR PvP będą je miały założone automatycznie.

Pozostałe informacje o nowym serwerze są dostępne na naszej stronie i forum, poniżej lista kilku z nich:

1. Po założeniu konta należy ściągnąć patch obowiązujący na naszym serwerze oraz zainstalować odpowiednią nakładkę.
2. Zabronione są wszelkie programy wspomagające rozgrywkę (mh, tppk, boty, pickity, etc.). Na Angrenoście non stop działa stworzony przez nas program anty-cheat, który wyłapuje wszystkie "wspomagacze", o czym przekonali się cheatujący na AR PvP.
3. Patch na AR zawiera prawie wszystkie zmiany wprowadzone w 1.13, ale wyjątkiem jest np. możliwość wystrzelenia pocisku, wejścia do miasta i okazania wrogości, po którym to pociski zadają obrażenia przeciwnikowi (jest to tzw. manual pk). U nas jest to możliwe, bo działa anty-cheat. Na tradycyjnym 1.13 CBN zostało zablokowane w związku z wykorzystywaniem hacków do zabijania innych graczy.
4. W związku z możliwością grania w 16 osób, zmieniliśmy bazowe doświadczenie przyznawane za zabicie potworów. Jest ono mniejsze, ale już 11 osób na grze wystarczy, żeby otrzymywać tyle doświadczenia co w 8 osób na tradycyjnym 1.13. Od 12 osób doświadczenie rośnie szybciej niż w tradycyjnej ośmioosobowej rozgrywce. Zwiększyliśmy także 2-krotnie zasięg w którym drużyna zdobywa expa, teraz wynosi on mniej więcej 3 ekrany.
5. Naszym celem jest aby to krowi poziom był głównym miejscem na zdobywanie doświadczenia, dlatego zwiększyliśmy jego trudność, ale i znacznie wzrosło zdobywane za nie doświadczenie. Jednocześnie nadal możliwe jest lvlowanie na baalrunach.
6. Jak już wcześniej wspomniano, wszystkie wspomagające oprogramowania są zakazane, łącznie z map hackiem. Znając jednak potrzeby i preferencje większości graczy, wprowadziliśmy modyfikację ? wszystkie lokacje we wszystkich aktach mają automatycznie odkrytą mapę, natomiast nie są na niej oznaczone ani potwory, ani way pointy, ani questy (np. Izual). To już musi pozostać w gestii graczy.
7. Przewidziane są rozmaite nagrody i wyróżnienia dla najszybciej bijących kolejne poziomy oraz wspierających działalność serwera, więcej informacji o tym wkrótce.
8. Nasz ranking przetrwa co najmniej do wyjścia Diablo III, które zapewne nie będzie miało oficjalnej premiery do końca tego roku. Beta testy blizzarda trwają z reguły kilka miesięcy.

Po więcej informacji zapraszamy na http://realm.angrenost.org. Załóż konto PvM już teraz!

Dla przypomnienia Angrenost Realm swoją pierwszą odsłonę miał w styczniu 2002 roku. Był odpowiedzią na pierwszą falę duped items i hacków na CBN. Był wówczas serwerem PvM. Jako serwer PvP działa od listopada 2003 roku. Tworzą go ludzie z wielkim doświadczeniem, którzy przez lata kształtowali polską scenę Diablo. Zespół zawodowych programistów i administratorów zapewnia najwyższy poziom rozgrywki na polskiej i zagranicznej scenie Diablo II.

Do zobaczenia 27 maja! To najprawdopodobniej ostatnia okazja na pogranie w świetnej atmosferze w tą kultową grę, ubijając mefa, znajdując czaka i wbijając 99 poziom na krowach albo u dziadka baala ;) Zagraj na krainie PvM jakiej nie ma nigdzie indziej na świecie!

Administracja Angrenost Realm
Dołączona grafika

#2 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 22 maja 2011 - 10:40

co wy na to? ja chyba sprobuje :)
mam juz dosyc unperm shitu, spambotow i rollbackow...

Dołączona grafika


#3 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 22 maja 2011 - 19:40

Od siebie polecam, do tej pory najlepiej obslugiwana kraina PvP, i zaraz obsadzona.
Pewnie od teraz bedzie najlepsza kraina PvM z racji ogarniecia sztabu technicznego, jak i ludzi grajacych.
Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#4 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 22 maja 2011 - 21:11

formularz rejestracyjny odstrasza takich jak ja zwyklych graczy pvm :)

pozdr

#5 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 22 maja 2011 - 21:52

Rejestracja zajmuje minutę. Jeśli uda mi się znaleźć jutro czas to pogram i napiszę, czy mi się podobało
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#6 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 23 maja 2011 - 06:44

Nie przesadzajcie, nie taki straszny ten formularz ;)
Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#7 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 23 maja 2011 - 11:45

szczerze to ci powiem ze jak zakladalem tam konto jakos ponad rok temu to tez nie bardzo wiedzialem o co chodzi bo w pvp, podobnie jak kayman, nie gralem za dlugo.
btw zeby tam pograc wystarczy mi ta paczka plikow "Pliki AR PvM 16 graczy" czy cos jeszcze? bo wczoraj probowalem odpalic gre zeby na 27 tylko wlaczyc i grac ale cos nie chcialo sie wlaczyc :(

Dołączona grafika


#8 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 23 maja 2011 - 14:29

http://bnpl.angrenos...ad.php?tid=5837

Tutaj macie dokladna rozpiske RoGha co z tym zrobic. Jak beda jakies konkretne problemy to piszcie na bnpl forum. Na pewno Mag bądź właśnie RoGh bedzie kazdemu odpowiadac.

Instrukcja - Jak uruchomić Angrenost PvM



1. Do sciągniętego folderu z plikami AR ( http://realm.angreno..._D2_PvM16pl.zip ) należy skopiować kilka plików z folderu gdzie mamy zainstalowane Diablo 2.
Są to pliki z końcówką .mpq, ale tylko te, które są większe niż 50 MB ( 50 000 KB ).
Konkretnie chodzi: d2char.mpq, d2data.mpq, d2exp.mpq, d2music.mpq, d2sfx.mpq, d2speech.mpq, d2video.mpq, d2xtalk.mpq.


2. Po przekopiowaniu ich należy uruchomić plik AR-PVM-23-04-11-patch ( ten z ikonką "AR" ) i kliknąć "Instaluj".

3. Folder jest gotowy, Angrenost Realm uruchamiamy z naszego folderu TYLKO przez plik "d2loader", nie przez "game" ani "Diablo II".

4. Aby zmienić IP serwera na IP Angrenostu wystarczy wejść w dział "Pliki" na naszej stronie i pobrać, rozpakować oraz uruchomić plik o nazwie "Plik rejestru".
Bezpośredni link do niego to:
http://realm.angreno...likrejestru.rar

IP AR PvP i PvM są takie same, różnią sie jedynie portem.


CO W PRZYPADKU, GDY NADAL DIABLO ALBO ANGRENOST PVM NIE DZIALA

1. Jeszcze raz przegladamy instrukcje i upewniamy sie, ze wszystko zrobilsmy nalezycie.
2. Jezeli nadal nie dziala, to do folderu z plikami z Angrenostu dodatkowo wrzucamy pliki D2XMUSIC.MPQ I D2XVIDEO.MPQ. Powinny byc one w folderze Diablo. Jezeli ich tam nie ma, to wsadzamy plyte z diablo do napedu CD, wchodzimy w Moj Komputer, klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonke z napedem CD, wybieramy "eksploruj" i tam mamy nasze dwa zaginione pliki, ktore rowniez kopiujemy do folderu z plikami Angrenost Pvm.
3. Jezeli gra dziala, ale nie mozemy wejsc na Angrenost, to zakladamy temat na forum w dziale "spraway techniczne - kraina pvm", opisujemy stan faktyczny i dostajemy odpowiedzi na wszystkie frapujace nas pytania.


Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#9 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 23 maja 2011 - 15:06

ok dziala elegancko, udalo mi sie zrobic postac nawet ale na serwerze pvm 1.11
jak wyjdzie ten nowy pvm 1.13 to jak sprawdzic czy zrobilem postac tam gdzie trzeba? :)
zeby nie bylo tak jak z resetem laddera, ze resetowali 2 czy 3 razy a my potem gralismy od nowa na nld...

/e
ok, juz wyjasnione, dzieki Kage :)

Dołączona grafika


#10 Kage

Kage
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 maja 2011 - 17:41

Serwer nazywa sie 1.11 aktualnie, ale to dlatego, ze baza do modyfikacji byl patch 1.11, na pewno zrobiles postac na dobrym realmie, ale i tak w piatek najprawdopodobniej bedziesz musial zrobic nowa, bo Twoja obecna przejdzie na non ladder.

#11 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 01 czerwca 2011 - 19:16

gra/gral ktos od nas?

Dołączona grafika


#12 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 01 czerwca 2011 - 22:36

jak wam idzie?

duzo ludzi gra na ar pvm? :)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#13 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 01 czerwca 2011 - 23:14

powiem ci ze "gralem" w pierwszy dzien ale co chwile wywalalo wszystkich, cofalo mnie do 1 lvla, non stop jb i dalem sobie spokoj. na drugi dzien rano wszedlem zabic andy, pogralem moze 5 minut i mnie wywalilo to dalem sobie spokoj. teraz nie wiem jak jest ale na razie dam sobie spokoj. poza tym jak wszedlem na chwile na czat to malo osob tam gra i nie wiem czy przesiade sie z cbn...

Dołączona grafika


#14 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 08 czerwca 2011 - 21:30

A wiec wypowiem sie i ja w temacie. Sam obecnie nie gram, ale jesli ktos ma watpliwosci to mysle ze moge je rozwiac. Na dzien dzisiejszy sytuacja na AR jest juz unormowana. Nie ma wiekszych problemow z rollbackami, jb, crashami itd.
Wiec jesli ktos ma ochote pograc z starymi wygami, na innych warunkahch to znowu polecam.
Przypomnij sobie jak się tu wychowałeś, jak z nauczycielami w chuja grałeś.

#15 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 08 czerwca 2011 - 22:05

rollback:rolleyes:
można kręcić perf rw :D

chyba większość zakapiorów siedzi na cbn tak mi się wydaje ;)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#16 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 09 czerwca 2011 - 19:26

rollback:rolleyes:
można kręcić perf rw :D

chyba większość zakapiorów siedzi na cbn tak mi się wydaje ;)


raczej nie na ar'ze sa ~4-5 klanow grajacych ludzi + ludzie bez klanow (aka zakapiorzy), a na cbn juz malutko ludzi gra (tym bardziej ze starej gwardii)

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#17 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 09 czerwca 2011 - 20:33

raczej nie na ar'ze sa ~4-5 klanow grajacych ludzi + ludzie bez klanow (aka zakapiorzy), a na cbn juz malutko ludzi gra (tym bardziej ze starej gwardii)


haha chyba sobie zartujesz :)
na ar gra srenio 50 osob wg tabeli na stronce, a tyle to uzbiera sie na jednym kanale olybaala na nld, nie liczac kilkunastu na ld gdzie wszyscy graja legit + setki ludzi na pol-x i innych tego typu.
zaden realm nie doscignie cbn

Dołączona grafika


#18 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 11 czerwca 2011 - 09:15

haha chyba sobie zartujesz :)
na ar gra srenio 50 osob wg tabeli na stronce, a tyle to uzbiera sie na jednym kanale olybaala na nld, nie liczac kilkunastu na ld gdzie wszyscy graja legit + setki ludzi na pol-x i innych tego typu.
zaden realm nie doscignie cbn


Chodzilo mi raczej o ludzi z pcla mowiac o AR. Oczywiscie ze na bn bedzie zawsze wiecej ludzi gralo, ale ~70+ % graczy pcl siedzi na AR :) (na pvm sa oczywiscie tez ludzie niezwiazani z pclem)

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#19 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 17 czerwca 2011 - 09:20

dzisiaj startuję z palem na hc

Dołączona grafika


#20 Sprinter

Sprinter
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 czerwca 2011 - 20:30

Witam, mam mały problem z tym modem ponieważ jak chce przejść do 5 aktu to wywala mnie z gry, próbowałem wiele różnych sposobów i różnych trybów gry i cały czas to samo.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Sprinter




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych