Skocz do zawartości


Zdjęcie

noob :) temat do dyskusji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 03 lutego 2011 - 16:35

http://nonsensopedia...a.com/wiki/Noob

a opisie jest wspomniane o diablo 2 z linkiem a tam znajdziemy o noobach tez troche :)

Wchodzi na serwer, po czym zadaje milion pytań w stylu: Someone have Aldur armor?, What lvl?,What damage?. Równie często wchodząc do gry pisze I need free Items,I need free albo zakłada gry o nazwie Offer good need good. Jak dostanie od jakiegoś gosu gracza na duelu, to wyzywa go (najczęściej od noobow), nie zna pojęcia dupowanie, maphack i taxi. Kiedy zobaczy na necie, że istnieje coś takiego jak słowo runiczne enigma chce je zrobić, (dlatego, że zobaczył że dodaje 775 do defa i daje teleport) pyta najczęściej o runę ber lub jah oferując w zamian runkę sol. Wszystko okrasza milionem pytajników. Pół godziny pyta, czy jesteś ze Szwecji tylko po to, by móc odpowiedzieć, że on nie jest.

a tu link

http://nonsensopedia.../wiki/Diablo_II

dla mnie jest jeszcze jeden rodzaj nooba raczej supernooba --> tlucze postacia 7x 8x graczy na normie z lvl 2x 3x robiacych br/cs i krzyczy ze sa noobami :D

taki supernoob moze sie spotkac z postacia pvp zrobiona na lld i byc strasznie zdziwionym co sie stalo --> moj rekord 72 lvl zabity neciem 29 lvl :)

czekam na wasze opowiesci/spostrzezenia :)

#2 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 03 lutego 2011 - 16:47

Nooby znane są ze skłonności do wyzywania (nomen omen od noobów) innych graczy.

  • Masz wyższy poziom od niego – na pewno masz bota, speedhacka, multi-clienta i 300 innych cheatów – jesteś noobem.
  • Masz niższy poziom od niego – nie umiesz grać – jesteś noobem.
  • Masz taki sam level jak on – przedrzeźniasz go – jesteś noobem.
  • Masz za dobre itemy – jesteś noobem (no chyba, że mu wszystkie oddasz, to wtedy będziesz frajerem, ew. naiwniakiem).
  • Nie chcesz mu dać free items – jesteś skurwysynem.


Dołączona grafika


#3 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 03 lutego 2011 - 17:11

kilka razy tez dostalem nooba po tym jak dojechał moja amke na 30lvl jakimś smitem albo hammerem ^^

albo jak sie sprzeczał ktos ze mną że moje eth hoto jest gorsze od jego non eth bo moje sie zepsuje ^^

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#4 leon24_36

leon24_36
  • Użytkownik
  • 95 postów
  • GG 6319669
  • LocationHalinów
  • Konto D2 leon24_36

Napisano 03 lutego 2011 - 17:52

Inny rodzaj gacza w/w to dla mnie ktoś kto podpina sie pod Twoją gre np. "o Bk5 n hrs" i chce Ci sprzedać to Bk mimo ze to Ty oferujesz albo wbija na gre i podbiera Ci Twoich klientów oferując to samo co Ty
Lord of The Rings (]___\=oooo=/___[)

#5 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 03 lutego 2011 - 17:59

jestem na grze sam i wchodzi gosc i pisze:

pp

ppppppp

ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

nie przyjdzie takiemu do glowy ze moge walczyc i byc otoczony tlumem potworkow :) i poprostu nie mam jak wcisnac tego cholernego "zapros" i rownie dobrze on to moze zrobic bo na grze jest nas tylko dwóch :D

na dokladke dodaje to --> http://nonsensopedia...ia.com/wiki/LOL

i to --> http://nonsensopedia...ia.com/wiki/Żal

#6 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 03 lutego 2011 - 23:20

mnie śmieszy bardzo jak robie trade za hrs i ktoś mówi żebym ruszał runą bo wiecie to taki test na sprawdzenie legalości run :blink:

to tez jest dobre xD :

Wszystkie 13 run zdupowanych - sprawdzone MapHackiem, daje neutrala bo udalo mi sie je opylić na bn - NIE POLECAM chyba, ze ktos ma za duzo pieniedzy:)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#7 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 04 lutego 2011 - 17:13

albo to:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

:rolleyes: <_< :unsure: :blink: :D

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#8 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 07 lutego 2011 - 18:36

nic moim zdaniem nie przebije spam botów - mój faworyt to G2BAY.COM
tekst na pół ekranu, minimum trzy razy podczas jednego mf runu.
już nawet pisałem do nich w tym temacie, zadając pytanie - jak chcą osiągnąć jakikolwiek sukces sprzedażowy tak wkurwiając ( przepraszam za dosadne stwierdzenie ) swoich potencjalnych klientów. nie odpowiedzieli - uznałem to za potwierdzenie zasadności ustawienia ich na absolutnym szczycie top noob listy.
oczywiście mógłbym sobie bez problemu poradzić ustawiając level dostępu na wyższym poziom, preferuję jednak gry otwarte - więcej graczy - większy exp, więcej graczy - lepszy drop.
wielu twórców spam botów zdaje się rozumieć o co w tym wszystkim chodzi i wrzucają reklamy na 1/3 ekranu, max w trzech liniach ( i to jeszcze od biedy jestem w stanie zaakceptować )
z żywymi noobami jest zdecydowanie więcej zabawy - nawet zaczynam ich lubić. są zdecydowanie ciekawsi od wszechobecnych botów - największej moim zdaniem zarazy szybko zmieniającej rzeczywistość d2.
przypomniał mi się tekst z jakiejś tam książki ( Robinson Crusoe ) o całowaniu śladów człowieka.

JEDNYM SŁOWEM, NIECH NAM ŻYJĄ ŻYWE NOOBY :)

Dołączona grafika


#9 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 07 lutego 2011 - 21:36

rip co do spambotow to sie zgadzam i jestem tego samego zdania.
jednakze jest jeden sklep na nld ktory puszcza spambota o tyle inteligentnego, ze reklama zajmuje jedna linijke... jesli mialbym kupowac cokolwiek ze sklepow to bylby to na pewno wlasnie ten (co wcale nie znaczy ze zamierzam to robiec^^)

Dołączona grafika


#10 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 07 lutego 2011 - 22:08

sa spam boty na x lol czy jakoś tak się na to mówi takie mniej groźne ale czasami przydatne ;)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#11 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 07 lutego 2011 - 22:23

tak tylko boty na czacie w niczym nie przeszkadzaja a jak grasz sobie spokojnie a tu nagle bot wpada, albo kilka i spam na caly ekran zanim zdazysz wyciszyc...
dlatego tez mysle o przejsciu na classic na stale ;)

Dołączona grafika


#12 Bop

Bop
  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 08 lutego 2011 - 12:28

Elfisher, one i tam są . I w grach otwartych jest to samo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych