Skocz do zawartości


Zdjęcie

jak to jest z tym mfem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 29 stycznia 2011 - 16:59

czy legalne mfowanie jest jeszcze oplacalne?
wiem ze wszystko zalezy od szczescia ale dzisiaj przykladowo naszla mnie ochota na mf runy, znalazlem soja, bk4, 20l sc i co? zarobilem 10 fg -.-
oczywiscie nie liczylem na 50k fg w pierwszym dniu mfowania ale zawiodlem sie troche. najpierw jak zobaczylem soja to uuu juz podnieta a potem przemyslalem ceny i w sumie to zarobilem tyle co nic...
swietny zarobek jak na 3-4h grania...
jak jest u was? zarabiacie jakies wieksze kwoty na tym? nie wiem czy oplaca mi sie latac dalej...

Dołączona grafika


#2 katani

katani
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • LocationWroclaw
  • d2jsp katani

Napisano 29 stycznia 2011 - 17:10

ja nie chodze na mf. nie oplaca sie, na handl gra --> jsp lub jsp -->gra znacznie lepiej wychodze. jak juz mfuje to dla zabawy a nie dla znalezienia czegokolwiek

#3 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 29 stycznia 2011 - 18:49

miałeś wyjątkowego farta - chyba biegasz na mef jakimś super mf kombajnem ( podasz parametry ? )
gratuluję dropu ( jeszcze nigdy takiego nie miałem, oczywiście lepsze w fg się trafiały - soj i bk i jeszcze sc - super )
warto moim zdaniem dla rare i super unikalnych unik - loteria.
sprawdzałem ceny hr na allegro - już w okolicach 50 gr. patrząc z tej strony - nie warto - KATASTROFA.
JEDYNE ROZSĄDNE ROZWIĄZANIE TO KANAPA I NATIONAL GEOGRAPHIC WILD, ORAZ CICHO MRUCZĄCY W TLE BOT.
żartowałem

Dołączona grafika


#4 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 29 stycznia 2011 - 21:17

miałeś wyjątkowego farta - chyba biegasz na mef jakimś super mf kombajnem ( podasz parametry ? )
gratuluję dropu ( jeszcze nigdy takiego nie miałem, oczywiście lepsze w fg się trafiały - soj i bk i jeszcze sc - super )
warto moim zdaniem dla rare i super unikalnych unik - loteria.
sprawdzałem ceny hr na allegro - już w okolicach 50 gr. patrząc z tej strony - nie warto - KATASTROFA.
JEDYNE ROZSĄDNE ROZWIĄZANIE TO KANAPA I NATIONAL GEOGRAPHIC WILD, ORAZ CICHO MRUCZĄCY W TLE BOT.
żartowałem


Rip, nie wiem jakie itemy sie zbiera na mfrunach i ile fg na dzien sie srednio zarabia ale mnie 10 fg nie zadowala :)
moja soska orb (dzieki kay) ma okolo 350mf (czyli tyle, zeby trafiac rare itemy) i 105fcr. co prawda ma niecale 2k life i resy na piekle bliskie 0 ale ubrana jest najtaniej jak to mozliwe :)
nie wiem wlasnie czy oplaca sie latac skoro w tym samym czasie biega tez 100 botow ktore sprzedaja itemy za grosze i tym samym obnizaja ceny wszystkiego...
gdyby nie w/w pseudo gracze, to nie zastanawialbym sie i nie marudzil :)

Dołączona grafika


#5 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 29 stycznia 2011 - 22:20

po pierwsze imo prog 0-100 mf jest najlepszy na hell bo leci total wszystko -> lepiej miec lepsza postac

po drugie prog 350+ mf jest dobry na norm do poszukiwania rare jools dla lld lub kosz dla poszukiwania rzeczy pod lld z power mercem

dlaczego tak pisze? bo najwiecej znalazlem amka na luk gdzie mf byl najmniej istotna sprawa (czako + random mf wt) ale zrobilem nia od cholery cs i drop mialem lepiej niz dobry

#6 Erak

Erak
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • LocationCzęstochowa
  • Konto D2 AndyPandy

Napisano 29 stycznia 2011 - 23:48

Ja tam na horku mam ~800 mf i mi w ciagu 3 dni 2 hrki droply shako scs 19 l 12 mana i pb sk 37 l :)
Posted Image
MY BATTLE.NET ACC BR[ANDY] OR ANDYPANDY

#7 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 30 stycznia 2011 - 01:18

mialem jeszcze napisac o tych botach bo kolega tam cos o nich wspominal niby zartujac, w zasadzie juz nikt nawet tego nie pilnuje wiec jak wszyscy botuja to tym co graja na lod mowie: rowno i uczciwie jest miec bota --> taka gra, bez bota sie nie dorobisz, z botem tez nie bardzo ale jak ktos posiedzi i dobrze ustawi pickta to moze cos znajdzie, ustawienia "fabryczne" sa do dupy, nawet na wlasne potrzeby lepiej powymieniac unikaty na te blizej perf niz latac w randomach, Elfi szukasz zarobku -> pusc bota bo wszyscy tak robia i nik tego nie kaze, nikt sie z tym juz nie kryje czyli wolno :) ubierz mocna soske czy hammera i hajda, sral pies ile masz mf :)

smutne to ale taka prawda ... na lod juz nic nie zostalo z gry

dlatego nie gram juz na lod bo to bezsens, boty spamoja boty, ceny bez sensu, a botow nie przebije grajac recznie, na poczatku laddera jak wszyscy brali kazdy item to co innego, handel jakis byl, teraz to juz smiech na sali i kupe ludzi juz odeszlo wiec nie mam ochoty dyndac na jsp dla paru fg wystawiajac perf item

tym co lubia d2 polecam classic, troszke jeszcze z gry zostalo i jet chyba rowniej, boty tez pewnie sa ale juz nie sa to cs/br moty tylko mf boty i jest ich chyba duzo mniej

poza tym to co wyzej napisalem to moje subiektywne zdanie, coz moge racji nie miec ale takie wlasnie sa moje odczucia

pozdr

#8 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 30 stycznia 2011 - 09:38

Kay wiem ze postawic bota i czekac by bylo najlatwiej ale nie mam zamiaru tego robic...
zawsze mnie wkurwialy spamboty i ludzie z mfbotami. nie chce zabierac przyjemnosci z gry tej czastce ludzi grajacych uczciwie.
nie wiem, zobacze i pogram jeszcze ze 2-3 dni jak nie bedzie lepiej to sobie odpuszecze, zawsze mozna lsy robic :)

Dołączona grafika


#9 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 30 stycznia 2011 - 10:36

Wlasnie to chcialem napisac :)
Lsy ;)

#10 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 30 stycznia 2011 - 11:50

ze tak delikatnie powiem.. a moze w inna strone:

kayman Twoje myslenie nie jest nawet godne komentarza, ktos ma bota, to i ja musze miec bota, ktos ukradl samochod, to i ja ukradne samochod. Jasne, przenosnia nieadekwatna, ale dlaczego nie dasz dobrego przykladu? Bo trudniej? Bo wiecej ludzi psuje gre niz dobrze sie bawi?

kowal2300 posiada 1,021.00 FG

Zaczynalem od zera, zadnych donate, niecale 2 miesiace gry i handlu, zadnych botow i innego gowna. Wystarczy, czy nadal bedziesz snul swoje teorie?

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#11 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 12:01

przeliczając drop na fg to rzeczywiście nie warto.
dla mnie dobrym wynikiem jest jeżeli po dwóch godzinach mefowania zbiorę ( licząc po wymianach ) 2 isty.
swoją sorc ubierałem w ten sposób ponad dwa pierwsze miesiące nowego sezonu.
po wielu eksperymentach zrezygnowałem z wysokiego mf - teraz jest to też około 350 - light sorc.
czasami jednak trafiają się przedmioty warte dużo więcej. warto też moim zdaniem kupować w hazardzie cirklety.
za spadek cen bardziej bym winił dupowanie, zdecydowana większość botów chodzi dla expa i reklamowego spamu.
jeden bot nie jest w stanie zarobić dużo więcej, chyba że ktoś puszcza równolegle kilkadziesiąt botów - myślę że tak właśnie robią sklepy internetowe.
mam nadzieję że trójka będzie miała wystarczająco dużo zabezpieczeń by zakończyć ten proceder.

Dołączona grafika


#12 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 30 stycznia 2011 - 12:23

przeliczając drop na fg to rzeczywiście nie warto.
dla mnie dobrym wynikiem jest jeżeli po dwóch godzinach mefowania zbiorę ( licząc po wymianach ) 2 isty.
swoją sorc ubierałem w ten sposób ponad dwa pierwsze miesiące nowego sezonu.
po wielu eksperymentach zrezygnowałem z wysokiego mf - teraz jest to też około 350 - light sorc.
czasami jednak trafiają się przedmioty warte dużo więcej. warto też moim zdaniem kupować w hazardzie cirklety.
za spadek cen bardziej bym winił dupowanie, zdecydowana większość botów chodzi dla expa i reklamowego spamu.
jeden bot nie jest w stanie zarobić dużo więcej, chyba że ktoś puszcza równolegle kilkadziesiąt botów - myślę że tak właśnie robią sklepy internetowe.
mam nadzieję że trójka będzie miała wystarczająco dużo zabezpieczeń by zakończyć ten proceder.


ja chce mfowac dla zarobku, nie dla ubierania postaci / szukania brakujacych czesci ekwipunku...
za spadek cen nie mozesz winic duperow bo nie obnizaja oni cen perm itemow...
ja mam nadzieje ze jak wyjdzie d3 to boty i sklepy zajma sie tym, a d2 zostawia w spokoju :)

ze tak delikatnie powiem.. a moze w inna strone:

kayman Twoje myslenie nie jest nawet godne komentarza, ktos ma bota, to i ja musze miec bota, ktos ukradl samochod, to i ja ukradne samochod. Jasne, przenosnia nieadekwatna, ale dlaczego nie dasz dobrego przykladu? Bo trudniej? Bo wiecej ludzi psuje gre niz dobrze sie bawi?

kowal2300 posiada 1,021.00 FG

Zaczynalem od zera, zadnych donate, niecale 2 miesiace gry i handlu, zadnych botow i innego gowna. Wystarczy, czy nadal bedziesz snul swoje teorie?


kowal jestem ciekawy jak dorobiles sie takiej kwoty?

btw. nie ma moze ktos mapek jak szybko dojsc do bossow? chodzi mi o andy / mefa... u hrabiny wiem mniej wiecej ale nie sprawdza sie to zawsze, nihla nie robie

Dołączona grafika


#13 kowal2300

kowal2300
  • Użytkownik
  • 315 postów
  • GG 9913033
  • LocationSkierniewice
  • d2jsp kowal2300
  • Konto D2 kowal2303
  • Battle.Tag: kowal2300#2173

Napisano 30 stycznia 2011 - 12:31

Juz skrinuje, daj mi sekunde..

EDIT:

http://img43.imagesh...pybitowejk.jpg/

EDIT2: @Bop mozesz sobie sprawdzic, o czym mowie

www.siepomaga.pl

Pajacyk, Polskie Serce, Okruszek, Habitat, Spełniaj marzenia, Wyklikaj Żywność

KLIKASZ -> POMAGASZ!


#14 Bop

Bop
  • Użytkownik
  • 409 postów

Napisano 30 stycznia 2011 - 12:48

Kowal2300, mówisz chyba głównie o handlu a nie o samych zyskach ze sprzedaży znalezionych itemów .

Elfisher, hrabina tele "na lewą rękę", mef też na lewą, a o andy mówią, że na prawą. Ja prawie nie latam do niej, nie powiem czy bardzo pomocne. Żeby zobrazować zasadę na prawą rękę tu screeny z tronu: http://d2.xml-fatal....s-for-baalruns/ .

Interesuje mnie czy jest sposób rozpoznanie drogi do nihla na jego poziomie ( nie chodzi mi o sale bólu, w których jest wp tylko już tam u niego ) . Ja żadnych zależności tam nie widzę, ale jakieś głosy słyszałem, że są .

#15 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 30 stycznia 2011 - 13:26

ojojoj

powtorze :)

tym co graja dla fg polecam bota bo to juz legalne!!! od sierpnia nie slyszalem o jakimkolwiek banie za bota czy mh czyli wolno spamowac, botowac, stosowac mh etc.

tym co lubia d2 polecam classic

@kowal2300 ja mam 7 fg podaj swoje acc na jsp to ci przesle bedziesz mial wiecej :) mnie juz jsp nie rajcuje, wole pograc w tym co znajde

pozdr

#16 leon24_36

leon24_36
  • Użytkownik
  • 95 postów
  • GG 6319669
  • LocationHalinów
  • Konto D2 leon24_36

Napisano 30 stycznia 2011 - 13:39

droga do nitha oznaczona jest malunkami na ścianach
tam gdzie sie ukrywa namalowane są oczy ale to sam musisz pocwiczyć
Lord of The Rings (]___\=oooo=/___[)

#17 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 02 lutego 2011 - 11:59

imo jak chcesz się dorobić to biegaj duzo na hrabine po runy i rob bardzo dużo craft ;)
nasycenie też jest kozak ;)
gamble ;)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#18 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 02 lutego 2011 - 14:47

imo jak chcesz się dorobić to biegaj duzo na hrabine po runy i rob bardzo dużo craft ;)
nasycenie też jest kozak ;)
gamble ;)


a wlasnie, co do gamble, co kupowac?
amu i ringi chyba sie nie oplaca bo crafty sa lepsze a ciezko o dobrego rare
circe?

Dołączona grafika


#19 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 02 lutego 2011 - 14:56

ja kupuje amu ringi i circi imo opłaca się ryzykowac z ringami i amu bo też trafiają się bardzo dobre ;)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#20 Erak

Erak
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • LocationCzęstochowa
  • Konto D2 AndyPandy

Napisano 02 lutego 2011 - 15:27

nihl 90% na lewo
10% gorny prawy rog :)
Posted Image
MY BATTLE.NET ACC BR[ANDY] OR ANDYPANDY




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych