Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oficjalny Oazowy Classic Softcore Rusher


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 06 września 2010 - 19:28

postac praktycznie wyexpiona

jesli moge sie udzialic to zaraz dopisze jakie itemy by sie przydaly :>




hehe
oficialne oglaszam ze postac skonczona :>

udal mi sie 1 testowy rush mojego jak mysle przyszlego barba ;>

bylo 2 zgony :> 1 czy demolongu bo mnie " cofneło" a 2 w tombach bo za malo fhr jest :>

wiecej ripów nie pamietam :>

warto ja doexpic chociaz do 80 lvla :<
mozliwe ze to zrobie jak znajde jeszcze troche czasu

wartało by tez dokupic
soja -.-
jakis ladny paseczek z fhr life ress :<
mozliwe ze amu z fcr jesli bedzie soj :> nie musi posiadac + do skills wazniejszy ress

takze postac oddaje :<

btw na tych 2 postaciach sa jakies moje crapki :D

na diablo ofc zakladamy nokozan + hot spursy
+ pare innych zmian ale nie pamietam :>

aaa na duriela i innych bosów polecam chodzic :D te 40 % bloku uratowaly mi tylek na durielu


blizza sprawdza sie bardzo dobrze mozliwe problemy moga byc w swiatyni zmijomagow ale mi sie udalo ze dalem tp pod ołtarz a zaden nie wszedl tak :>


dobranoc ide zjesc (wreszcie) xD
i spac



bede ja sie jeszcze zajmowal jesli pozwolicie ;>

Regards Kacperq

#22 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 07 września 2010 - 12:47

Oczywiście, że pozwolimy.

Link do tematu z jsp o itemki: http://forums.d2jsp....&o=0#p318643843

Jak tylko ktoś będzie potrzebował classic rush - niech wali w tym temacie :)

#23 kuziu100

kuziu100
  • Użytkownik
  • 71 postów
  • Locationżyrardów

Napisano 08 września 2010 - 19:09

grałem przez chwile i ciagle brakuje jej many wiec soj by sie przydał :)
zastanawiam się co jeszcze można by jej dać ;)

Zmień rękawice na OGNISTY MRÓZ i zniknie problem z maną ....Sama blizka nie da rady na piekle ,tak jak Idid napisał orb / fw soska daje radę ąz do rady na piekle

#24 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 26 września 2010 - 20:24

80 wbity
potrzebuje chetnych :D zeby zrobic kilka rushy aby sprawdzic czy taka jak jest wystarczy czy przerobic np na http://diablo2.pl/in...skolumns&id=126

#25 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 26 września 2010 - 20:35

ja moge byc krolikiem doswiadczalnym bo i tak planowalem robic necia a mam obiecany u rapa rush :)

Dołączona grafika


#26 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 02 listopada 2010 - 21:37

jestem w trakcie tworzenia calkiem nowej sorc rusherki 34lvl atm. Wszelka pomoc mile widziana bedzie to kolejny update moich poradnikow. Pozdrawiam.

zapomnialem dopisac ladder
Dołączona grafika

#27 chalaxd

chalaxd
  • Użytkownik
  • 70 postów
  • GG 524045
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp chala
  • Konto D2 chalaxd

Napisano 03 listopada 2010 - 06:51

Moge pomoc w lvlowaniu :D

#28 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 03 listopada 2010 - 09:27

najlepiej bedzie jak znajda sie osoby ktore maja badz chca sobie stowrzyc postac na classicu niekoniecznie sorc. Wtedy znow mnie wezmie natchnienie i porobie jakies buildy pod te postacie.
Dołączona grafika

#29 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 14 stycznia 2011 - 18:26

rozmawialem przed chwila z Siemiorem i soske trzeba nieco przerobic.
mamy 2 soje, jednego sprzedamy i kupimy za to set irathy, tarcze 3 soc z p brylantami i dwa fcr/ress ringi
do tego na nowo rozdajemy pkt, zamiast blizz/lighting bedzie orb/firewall
sa jakies sprzeciwy? jesli nie, w najblizszym czasie sie tym zajme :)

Dołączona grafika


#30 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 14 stycznia 2011 - 18:51

rozmawialem przed chwila z Siemiorem i soske trzeba nieco przerobic.
mamy 2 soje, jednego sprzedamy i kupimy za to set irathy, tarcze 3 soc z p brylantami i dwa fcr/ress ringi
do tego na nowo rozdajemy pkt, zamiast blizz/lighting bedzie orb/firewall
sa jakies sprzeciwy? jesli nie, w najblizszym czasie sie tym zajme :)


Mozna by tez zrobic barba zeby pomagał przy wiekszej ilosci osób :)
Jak ktos mi zrobi taxi to moge polevelowac bo teraz ferie mam :D

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#31 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 14 stycznia 2011 - 20:54

imo zrobcie orbke only :) do tego na cold immune zrobcie jakies miecz/topor 6 sox 6 x szmaragd --> bo static nawet na hell na classic dziala do 99%!!! i starczy potworka dobic takim czyms :D

pozdr

#32 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 14 stycznia 2011 - 20:55

czemu nie moge znalezc jakis ciekawy build pod jakiegos barba na cl co nie tylko bo by dal ale szlo by nim pograc

@kayman fw wymiata powiedz mi jak chcesz static ubic np zmijoszpony xD tak to kilka fw 5k dmg zadaje w tym momencie i po problemie mozna dokladnie czyscic oltarz jak i miejsce na laske bez problemu na immuny. Aha i andy hell pada szybciej (bo to jakies 5sek) od fw niz mialbys jej zjezdzac hp conajmniej do polowy static a pozniej orb. To samo duriel polowa do static tym razem bo pozniej to juz mozolnie idzie a nastepnie fw 15 sek okolo
Dołączona grafika

#33 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 14 stycznia 2011 - 21:09

czemu nie moge znalezc jakis ciekawy build pod jakiegos barba na cl co nie tylko bo by dal ale szlo by nim pograc


Siem tu masz kilka strategii na barba
http://forums.d2jsp....t=14788461&f=57

Dołączona grafika


#34 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 postów
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Napisano 14 stycznia 2011 - 22:24

czemu nie moge znalezc jakis ciekawy build pod jakiegos barba na cl co nie tylko bo by dal ale szlo by nim pograc

@kayman fw wymiata powiedz mi jak chcesz static ubic np zmijoszpony xD tak to kilka fw 5k dmg zadaje w tym momencie i po problemie mozna dokladnie czyscic oltarz jak i miejsce na laske bez problemu na immuny. Aha i andy hell pada szybciej (bo to jakies 5sek) od fw niz mialbys jej zjezdzac hp conajmniej do polowy static a pozniej orb. To samo duriel polowa do static tym razem bo pozniej to juz mozolnie idzie a nastepnie fw 15 sek okolo


nie ubilem zadnego zmijoszpona a jestem na po ubiciu diablo, sam zrobilem sobie cs ==> dlugo trwal ale satysfakcja jest moja :)

duriel do polowy stacic???? --> sprawdz sam ile :) to jest classic a myslisz o nim jak o lod

tele stary tele i kradniesz co potrzeba, btw rusher ma zrobic rusch a nie qests, od qests jest hammer/soso na lod

pozdr

#35 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 15 stycznia 2011 - 10:09

nie ubilem zadnego zmijoszpona a jestem na po ubiciu diablo, sam zrobilem sobie cs ==> dlugo trwal ale satysfakcja jest moja :)

duriel do polowy stacic???? --> sprawdz sam ile :) to jest classic a myslisz o nim jak o lod

tele stary tele i kradniesz co potrzeba, btw rusher ma zrobic rusch a nie qests, od qests jest hammer/soso na lod

pozdr

Mówię do połowy static (wiem że można aż do jednego hp na classic), ale static zmniejsza hp przeciwnika bądź osłabia tak jak to jest w opisie o 25% do połowy hp leci szybko a później to takie skraweczki lecą że szybciej dmg mu zabieram smażąc go FW. I kto tu mówi o questach Żmijoszpony są potrzebne do wykonania rusha tzn amu z laski tala. I taki przykład robisz dla 2-3 postaci rush na hell co graniczy z cudem jak mam odciągać moby od osób która chociaż jedna musi podnieść amu i rozbić ołtarz. A na HC jeśli już by ktoś taką miał to już kompletnie bez szans. I nie miałem zamiaru robić żadnych Questów nią.

Kilka słów o rushowaniu: Pomijam normal -> koszmar bo tam nie znajdę żadnych kłopotów no seis na dwa immuny fire/res wtedy przyda się static do skrawka hp i ubić do końca nożem albo telekinezą :P Piekło Akt I tele do andy -> andy orbem czyścimy jeśli jest zajebany spot tymi co te kulki ciepią i upadli padną po drodze. Sama Andy ma 68 cold resa natomiast fire res ma UWAGA -55 więc nie trzeba używać static tylko dwa FW na niej i to jest kilka sekund Andy pada. Nie trzeba się bawić w berka i inne jakieś poronione pomysły :) -> Akt II daleka oaza -> robacze gniazdo -> skrzynia z laską spot można sobie lajtowo oczyścić FW bodajże robale mają immuna na cold no i wiadomo duży robal :P -> Zaginione Miasto -> Świątynia Żmijoszponów tutaj od cholery cold immune ale na pierwszym lvl robimy tele ostrożniej niż zwykle żeby się nie wpieprzyć w bossa tych gadów z fanatyzmem albo bóg wie czym jeszcze. Drugi poziom stoimy koło wyjścia kilka FW na oślep a zmaxowany FW jest naprawdę duży bo chwili ich nie ma niedobitki dobijamy FW resztę czyli szkielety z tymi radamentami orbem. Trwa to kilka sekund i po chwili można dać safe TP -> Zanim polecisz na Demonologa upewnij się że po wzięciu amu przez jednego z graczy pogadał z Drognanem, bo później jest "WTF?! nie moge pogadać z Jerhynem po zabiciu Duriela ng plz!" -> Demonolog tutaj nie szalałbym z orbem żeby czasem odłamki go nie ubiły wcześniej niż postawisz TP Lodowy pocisk (synenergia orba więc zmaxowane) poradzi sobie z kilkoma mobkami, upiory mają cold immune więc je możemy podobijać FW. -> No i teraz Komnaty Talrasha, właściwe na hellu ogromne więc długo się krąży po komnatach no i znów w cholerę cold immunów, i teraz bez FW znów zabawa w berka żeby sobie poszły z miejsca na wstawienie laski :P A tak to bez problemu szybko i sprawnie. No i wreszcie Duriel czyli finał jego resy fr 75 / cr 95 / lr 75. Mam jeden pkt w cold mastery bo wiadomo mam max fire mastery i fw. Jak to wygląda? Banał Static w kilka sekund dojdzie do połowy hp później to już masakra. (Testowałem szybciej tym FW go później dobije) no i jeszcze jedna ważna rzecz nie wiem czy on ma odrzut czy coś w tym stylu ale odpycha Cie i za każdym razem musisz podbiec i robić static -_-' Więc jak już tak się dzieje to wole go smażyć z FW a orba nawet nie mam co używać bo go to co najwyżej łaskocze. Pewnie ktoś zapyta to po cholerę mi orb odpowiedź: łatwo zmaxować tylko jedna synenergia po czym orba używam przez cały normal / koszmar fajna obszarówka łatwo się czyści. Gdy już z Elfim i resztą dojdziemy do porozumienia zrobię ten nieszczęsny update taktyki na rush sorce.

Edit: Nie wątpię kay że sobie nie dasz rady ale będzie to dłużej trwało ja już testowałem tyle buildów pod rush sorc że masakra (enchant sorc, blizz/meteor, only orb/kilka skill pts w static) i najszybciej i przy największej ilości graczy do rusha to orb/fw, rekord full game 6 postaci do rusha i jeden barb z bo.

@Elfi ten build http://forums.d2jsp....t=35406093&f=57 tani ładnie opisany i mamy już kilka itemów z tego gear setupu reszte można dokupić ze sprzedaży soja bo na gear sorc to wydamy z 10fg :P A taki barb co travi na hell machnie to już widzę te łupy (sporo fioletowego spirolu 100% hp heal panic dla sorc, gold na gambling i drop z tego mf no i ofc bo)

Ale się rozpisałem...
Dołączona grafika

#36 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 14 lutego 2011 - 23:29

ciężko moim zdaniem zrobić rush na helu tylko jedną postacią.
zdecydowanie prosi się o pomoc pala ( chociażby takiego całkiem skromnego )
sorc z wysokim fcr, plus pala do Duriela i Rady, ewentualnie Diablo.

Dołączona grafika


#37 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 16 lutego 2011 - 09:21

Na hellu wystarczy zrobić andy i duriela, później się konwertuje postać na LOD i jedziesz dalej hell już hammerem :)

#38 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 16 lutego 2011 - 17:23

zgadza się, pod lod wystarczy ( odpadają ball q )
myślałem o pełnym rushu na classicu

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych