Skocz do zawartości


Zdjęcie

Grafika w StarCraft2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 13:18

Jak Wam się podoba? Ja jak włączyłem SC2 pierwszy raz, to wrażenia takie jak od dawna - Blizzard jest mistrzem w robieniu filmów, ciekawe może kiedyś się zabiorą za to komercyjnie (dla takiego filmu to nawet telewizor 3D bym kupił ;) ). Ale po odpaleniu kampanii Single Player trochę jestem zawiedziony mówiąc szczerze. Co prawda gram na laptopie Asus'a (w anglojęzycznych portalach nawet nazywany był subnotebookiem), ale gra ma ustawienia Wysokie wszędzie i chodzi płynnie. Wracając do grafiki - grafika ładna, ale zachwycać mogła 2 lata temu jak były przecieki pierwszych gameplayów, teraz już jest tylko dobra moim zdaniem.

Jedyne, na co można liczyć i chyba trzeba, to to że Blizzard nie ma zwyczaju spoczywaniu na Laurach i doczekamy się szybkiego patcha ulepszającego grafikę. Nie oszukujmy się też, że grafika jest tu najważniejsza, to nie Crysis 2. Ona ma być miłym dodatkiem (czyt. nie przeszkadzać). Uważam też, że za rok będzie już kolejny, obszerny dodatek, albo przynajmniej DLC dystrybuowane elektronicznie.

#2 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 30 lipca 2010 - 13:26

reakcja kumpla na intro do starcrafta - "to jest do gry???", nie mógł uwierzyć ;) Filmik z Kerrigan w New Gettysburgh rządzi i dzieli.

Za tu lubię blizza - są cholernymi perfekcjonistami w każdym calu.

Co do grafiki w grze - jestem zadowolony. Gra chodzi bardzo szybko, tylko w jednej misji zaczęła trochę przycinać... ale i w pierwszym starcrafcie przy takiej liczbie jednostek by przycinała.

To, co wyjdzie za rok, ja bym dodatkiem nie nazywał... raczej kolejnym epizodem? Ale do tego czasu jest masa achievmentów do odblokowania. Gram niestety na koncie kumpla, bo mi kasy nie starczyło, ale już mu odblokowałem połowę achievmentów (z tymi na hardzie włącznie).

#3 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 30 lipca 2010 - 13:35

Heh, ja powoli idę, w miarę możliwości czasowych a z tym bywa różnie...

#4 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 30 lipca 2010 - 14:58

Jaki login, to się skrzykniemy w grze? ;)

Poza tym zauważmy, że żadna gra blizza nie była jakoś na wyrost z grafiką. Diablo 2 miało identyczną rozdzielczość, co pierwsza część, StarCraft był na zmodyfikowanym (mocno, ale tym samym) silniku WarCrafta2. Wow również nie powala, a mimo to ludzie grają w te gry milionami ;]

#5 asdfsdtre

asdfsdtre
  • Użytkownik
  • 631 postów

Napisano 03 sierpnia 2010 - 17:21

tak sc 2 oczywiscie widzialem u brata ;D
osobiscie bardzo mi sie podoba
niestety na zlomie nie urochomie nawet chociaz grafika nie byla zbyt swietna
tylko pewnie problem byby z przerywnikami filmowymi

taka mala uwaga po co odrazu do sc 2 robic nowy dzial ?
gra z forum 2 osoby
btw jak czytalem w kolorowych opisach w diablo to prawda ze kiedys tu bylo prawie 2000 uzytkownikow ?

#6 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 03 sierpnia 2010 - 17:59

btw jak czytalem w kolorowych opisach w diablo to prawda ze kiedys tu bylo prawie 2000 uzytkownikow ?

o ile sie nie myle diablo2.pl bylo kiedys oficjalna polska strona o diablo, no i oczywiscie bylo na szczycie list gugla

Dołączona grafika


#7 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 04 sierpnia 2010 - 09:32

taka mala uwaga po co odrazu do sc 2 robic nowy dzial ?

Może nie widać, ale forum nazywa się XGame, bo będzie ono częścią portalu, na które oprócz diablo2.pl wchodzić będzie m.in. darkarchon.pl


o ile sie nie myle diablo2.pl bylo kiedys oficjalna polska strona o diablo

Zawsze oficjalną stroną była Karczma... Ale dzięki, że nam schlebiasz ;)

A teraz koniec offtopa

#8 Siomer

Siomer
  • Administrator
  • 4 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 06 sierpnia 2010 - 08:45

Grafika w Starcraft 2 jest oszałamiająca, jednak na moim biedaczku sprzed prawie 4 lat grafika wygląda jak stare poczciwe gierki typu Return to Castle Wolfenstein. Chodzi mi o wstawki filmowe. Niestety tak przejawia się grafika low :P Co nie zmienia faktu, że gra jest naprawdę oszałamiająca i dopiero w kampanii zacząłem rozumieć, którymi jednostkami lepiej nawalać w inne.

Jednak to w czym Blizzard jest mistrzem to cinematics'y. Retrospekcja Kerrigan gdy była jeszcze człowiekiem, niezapomniane wrażenia.
Redaktor Naczelny serwisu The Dark Archon Project
http://www.darkarchon.pl




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych