Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczcie to ;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 17 marca 2010 - 20:51



Zasrane żółtki...

#2 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 17 marca 2010 - 20:59

Niestety już to widziałem. ja nie wiem kto tam pracuje przy tych zwierzętach. Przecież to serca nie ma...

#3 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 17 marca 2010 - 21:30

boze... gotowac czy obdzierac ze skory na zywca to na prawde trzeba nie miec serca. straszny film nie ogladajcie. ja juz widzialem podobne kiedys jak zabijali foki gdzies chyba na antarktydzie dla futer.

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • LocationWwa

Napisano 17 marca 2010 - 21:30

Osobiście jeżeli ktoś by mi powiedział że ten i ten żółtek coś takiego zrobił, postąpił bym z nim tam samo jak on z tymi biednymi zwierzątkami. Widzieliście tego psa obdartego ze skóry? Jak zobaczyłem że on się rusza i oddycha po prostu siedziałem jeszcze ze 2 minuty po filmie wpatrzony w ekran z otwartą gębą. Przecież w jego oczach było widać chęć życia który byle żółtek obiera mu bo potrzebuje jego sierści... niech sobie włosy wyrwie jak mu potrzeba kudłów na jakiś elo elo płaszczyk... Eh... Tak bardzo chciałbym coś zrobić z takim przestępstwem (bo jest to przestępstwo imo).

#5 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 17 marca 2010 - 21:41

Amerykańce mogli dalej w nich te bomby napierniczać.

#6 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 17 marca 2010 - 21:57

no coz ...... wcale lepsi nie jestesmy poszukajcie w necie troche o polskich przetworniach miesa , jak sie "chłopcy" bawią  jak młotkiem spoecjalnie nie trafia sie krowe w  głowe tam gdzie trzeba tylko  tak aby sie meczyla z pol godziny , to samo ze swiniami owcami o koniach nawet z przyzwoitosci nie wspomne ,

nie na darmo mowi sie ze człowiek to najokrutniejsze zwierze na ziemi ........ po prostu zal

#7 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 17 marca 2010 - 22:17

no coz ...... wcale lepsi nie jestesmy poszukajcie w necie troche o polskich przetworniach miesa , jak sie "chłopcy" bawią  jak młotkiem spoecjalnie nie trafia sie krowe w  głowe tam gdzie trzeba tylko  tak aby sie meczyla z pol godziny , to samo ze swiniami owcami o koniach nawet z przyzwoitosci nie wspomne ,

nie na darmo mowi sie ze człowiek to najokrutniejsze zwierze na ziemi ........ po prostu zal

wiadomo, w kazdym kraju mecza sie nad zwierzetami bo sa slabsze i bezbronne, ale w azji szczegolnie bo tam z kotow i psow robia cuda nie widy kulinarne
wiecie co, az taka glupia mysl mnie naszla, ile takie zwierze sie nacierpi zebysmy mogli zjesc cos z miesa na obiad...

#8 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 17 marca 2010 - 22:24

ja pierdole aż mi się cipło zrobiło skurwysyny! hitler powinien ich przez komin przeciągnąć...

#9 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 17 marca 2010 - 22:29

ja pierdole aż mi się cipło zrobiło skurwysyny! hitler powinien ich przez komin przeciągnąć...


i tu cie opes poprę!

#10 Krzysiek

Krzysiek
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • LocationWwa

Napisano 17 marca 2010 - 22:35

Opes, kolego, spokojnie...

#11 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 18 marca 2010 - 09:17

a tak przy okazji tematu i ogólnego wzburzenia  , zwierzeta........  to pomyslcie  ze  ludzie  robia podobne rzeczy  innym ludziom wezmy tu  tutsi i  hutu  ,  kurdow  i irakijczykow , rosjan i wszystkie republiki ktore  wzieli pod buta  siła , wezcie  zydkow co wyczyniaja  w autonomi palestynskiej  , sa rownie okrutni  w stosunku do  ludzi co ten chinczyk do  zwierzat  .........

#12 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 18 marca 2010 - 10:07

Amerykańce mogli dalej w nich te bomby napierniczać.


Ale to chyba o Chinach jest filmik a nie o Japoni.
Btw, doszedlem tylko do fragmetnu jak obdzierali ze skory i juz dalej nie bylem w stanie ogladac.....

#13 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 18 marca 2010 - 12:01

Nagasaki i Hiroshima ich nie nauczyła niczego ? ;P Jebane żółtki... Kilka razy już w wiadomościach było że poćwiartowali konie :<

#14 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 18 marca 2010 - 12:47

a niech mnie ktos  oswieci czemu ni kuta nie moge odpalic tego filmiku , to raczej nie kwestia antywirusa , poprostu odpalam link i mam białe tlo nic sie nie dzieje ??

#15 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 18 marca 2010 - 13:22

a niech mnie ktos  oswieci czemu ni kuta nie moge odpalic tego filmiku , to raczej nie kwestia antywirusa , poprostu odpalam link i mam białe tlo nic sie nie dzieje ??

mi dziala. sprobuj inna przegladarka. masz wtyczki poinstalowane?

#16 Erak

Erak
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • LocationCzęstochowa
  • Konto D2 AndyPandy

Napisano 18 marca 2010 - 14:46

W imie ojca i syna i ducha świetego ....

Boże widiszi nie grzmisz :(

#17 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 18 marca 2010 - 15:07

a niech mnie ktos  oswieci czemu ni kuta nie moge odpalic tego filmiku , to raczej nie kwestia antywirusa , poprostu odpalam link i mam białe tlo nic sie nie dzieje ??


nic nie straciłes...

#18 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 18 marca 2010 - 17:15


a niech mnie ktos  oswieci czemu ni kuta nie moge odpalic tego filmiku , to raczej nie kwestia antywirusa , poprostu odpalam link i mam białe tlo nic sie nie dzieje ??


nic nie straciłes...


No raczej nie ... A tak apropo, może explorer-em ? Albo z kopiuj link.

#19 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 02 kwietnia 2010 - 12:26

japierdole , co za chuje . japierdole w nieskończoność! Aż żałuje że to obejrzałem . Skurwiele jebane . Trudno , będzie warn za przekleństwa .

Jestem rasta , ale trudno . Jak dorwe żółtka kiedyś i dorwe jakiegoś helma to zajebe . Pójde siedzieć dumny do więzienia .

#20 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 02 kwietnia 2010 - 18:20

odpaliło mi sie .............  no kurwa nie wierze w to co widze  , łzy jak  grochy mi leciały  CZŁOWIEK TO BRZMI DUMNIE...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych