Skocz do zawartości


Zdjęcie

LLd dudu pas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 23 lutego 2010 - 17:28

Tworzę takiego w miare taniego druidka na szczelinke.
Eq mniej wiecej:
Wieśniak
Viper
Whitstan
dudu amu 1sk add
magefisty
2 soje

No i pytanko takie jaki pasek przyodziać na takowego druidka? Jakiś craft? Czy coś setowe? Jak craft to jaki blood ? Czy coś innego.
I pytanko czy lvl postaci na jakiej craftuje ten pasek ma znaczenie potem do lvl req w pasku??. Kiedyś ktos tu o to pytał ale troche nie grałem i zapomnialem.

Dzięki za pomoc

#2 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 23 lutego 2010 - 17:37

z craftowaniem na lld ciezko idzie

kupowalem (nie hazardowalem tylko kupowalem) rzeczy u gheeda i charsi na normie (ilvl tam jest chyba 5) a i tak wychodzily ponad 30 lvl

co do paska to 24 fhr/8-9 str/ xx life

#3 olak92

olak92
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • LocationLondon/Kalisz

Napisano 23 lutego 2010 - 21:21

ogolnie to nie lepiej pelta 1 dru 3 szczelina? Albo 1 dru 30 frw? Bo fcr raczej srednio przyda skoro tp nie robisz a toto ma cold downa xD

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • LocationWwa

Napisano 23 lutego 2010 - 21:28

A

fcr raczej srednio przyda skoro tp nie robisz


a kto tu pisze o fcr? kayman napisał o fhr xD

#5 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 24 lutego 2010 - 15:56

zrobiłem takiego ale lipa ci powiem ;/ ciżko się gra i nie ma zabardzo kopa, poza tym na lld jest abs na fire dość duży i nie masz a bradzo polotu do innych postaci ;/

oczywiście jest taki dudo na 30lvl i ludzie wygrywają nm turnirje ale to jakiś pelt  2ele/3szczelina amu 2ele itp ;/

ciężkooooooooooooooooooo kupić co kolwiek :D

#6 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 24 lutego 2010 - 17:16

mnie zastanawia dlaczego robi sie dudu na lld tylko na szczeline a nie na tornado, wychodzi mi jakies 500-700 dmg fizycznego wiece nie malo

chyba ze jest jakies ograniczenie dmg od tornado na pvp

#7 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 24 lutego 2010 - 17:28

z prostej przyczyny do takiego na szczeline zadna mele postac nie podejdzie :D Adam mial takiego druta zajebisty jest ale tylko vs meele  vs jaki kolwiek caster padnie  w 3 sec

#8 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 24 lutego 2010 - 18:03

Właśnie złożyłem takiego wczoraj. Kayman sprezentował mi jeszcze kilka itemkow i zmienilem tylko tarcze na rym w koscianej tarczy .
Tylko wychodzi z wieśniakiem ok. 700 dmg a to troche mało. Np ciezko strasznie się gra z sosami i assami wszelkimi . Najłatwiejsze duele to barbaowie, dudu shapy, chargerzy czasem. Bo w sumie jak wbiegna po dlugosci w szczeline to padaja. No ale ciężki do ogrania . Trochę szukalem takiego pelcika wczoraj też ze 3 do szczeliny itp. ale na jsp nie ma ich lub sporadycznia rzadko. Więc myśle o jakieś innej postaci .

#9 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 24 lutego 2010 - 19:08

Jakbyś chciał to mogę Ci odsprzedać pełny ekwipunek dla nekromanty 29 lvl na nld :)

#10 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 24 lutego 2010 - 22:18

Jakbyś chciał to mogę Ci odsprzedać pełny ekwipunek dla nekromanty 29 lvl na nld :)


o jak wpadnie troche fg to się zastanowie bo coś na nld by się przydało bo nic nie mam nawet na oazowe lld.

A co myślicie o barbie na rzuty? z jakimiś ładnymi dzidkami.

#11 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 25 lutego 2010 - 15:53

btw taki dudo nie nosi rymu! zakładasz jakiegoś sigona pod sk lub wishtan pod block albo coś rare!
jako arm dajesz duchowy strażnik ponieważ 1sk 10rep life cbf w to jeszcze wbijasz perf czache i masz 15rep life + do tego jakiś pasek fajny +5 i gitara :)

rep life i mana to 2 ważne rzeczy dużo osób nie zwraca na to uwagi ale naprawde jest potrzebne :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych