Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba o pomoc :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aproxis

Aproxis
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 grudnia 2009 - 17:45

Witam, jestem nowym graczem diablo2 battle.net (gram ok tydzien) i mam pewna prosbe mianowicie nie wiem jaka postac bedzie dobra na farmienie biorac pod uwage ze posiadam enigme, czako oraz 1ist i pul. Myslalem nad necro (bone czy jakos tak) , soso ( nie wiem jaka jest najlepsza na farme) albo hummera. Teraz wlasnie nie wiem co bedzie najlatwiejsze do ogarniecia i czy itemy ktore posiadam beda dobre na ta postac. Prosze o rade doswiadczonych graczy :) Ja osobiscie stawiam na necro ale nie wiem czy za ista i pula dorwe reszte itemow. Z gory dzieki i Pozdro

#2 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 31 grudnia 2009 - 18:47

Najtańszy stuff dla soso to bylby
Zbroja Tala z p  topazem
Helm Czako p  topaz
Amulet  Tala
Okulus/wizzy
Rekawice-Magi/Fortuny
Pasek-Tal
Buty-Podroznik
Tarcza-Lidless/Whistan/Stormshield/Spirit
Jesli wybierzesz soske to polecam sprzedac enigme-mozesz z funduszy za nia kupic Torcha[pochdnie piekielnego ognia dal czarodziejki] a jesli eni ma dobre staty to i na jakiegos anni moze bedzie cie stac.Zakladam mf itemki beda low-czyli ich statystyki beda stosunkowo male-no zalozmy najgorsze. Taki item set up

Z okulusem i low fortunkami wyciagasz okolo 400% mf.
Jesli jednak chcesz biegac tez po helu na dia to radze ci dac  2x raveny do dexa-te 30 mf  zravenow [zakladam ze beda najgorszej jakosci] nie jest ci tak bardzo potrzebne.
Radzilbym Ci tez zamiast soxetowac p Topazami zbroje i czako dac 2 x shael do wyciagniecia jakiegos lepszego progu fhr-to sie tez przydaje.
Masz do wyboru 3 opcje-cold light/fire.
na mf wszystkie daja  rade ;D Zalezy tylko na kogo bieasz bo jesli chcesz mfowac na dia to licz sie z  tym ze tam sa immuny na wszystki3 zywioly.
Jesli grasz cold  to prog fcr pod 105-do tele,fire 105-fb i tele pod 105 a light 117 najlepiej.

Nastepna opcja to jak pisales hammer.
Chyba i najdrozsza-nie starczy Ci funduszy zeby te postac porzadnie wyposazyc,nawet nie wiem jak mam tutaj anpisac ubior dla niego ;/
Najtanszy jaki mi przychodzi do glowy to takie itemsetup
Czako p Topaz
Amu-zeby podnies dmg moze Oko etlisza/Szansa saracena dla podniesienia stato i @ res/ lub hymn serafina-najlepsza byla by low mara-ale to by pochlonelo calego ista :D
Bron-Wizzy[kolec czarodzieja]
Zbroja - Eni^^
Tarcza-Spirit Shield-zakladam ze 25 fcr i 0 dodatkowych @.
ringi-nagel najlepiej chociz 20+/ring 10 fcr
pas-low arach
Rekawiczki-Magefisty
Buty-low Podrozniki

Przy takim ubiorze wyciagasz ponad 200 mf i prog 125 fcr-radze dorzucic kilka scs 5 fhr i i inne do resow . Nie licz na pala torcha bo nie wystarczy przy takim funduszach ze o znnim nie wspomne. Dmg powienien byc jak na koszt przyzwoity.  Powinienes wyciagnac te itemy za isc i pul-jesli bedziesz mial z tym klopoty napisz do mnie. Pare itemow ktore wymienilem mam na zbyciu wiec moge Cie obdarowac :D

3 postac ktora brales pod uwage to necro-itemy wlasciwie nie roznia sie zbytnio przy twoich mozliwosciach finansowych no moze poza tym ze zamisast spirita mozesz dac homu jako tarcze ale wtedy tracisz prog 125% fcr=szybszego rzucania czarow.-Z tym ze na torcha wystarczy-Jesli jest crapny to ludzie oddaja za free bo komu sie chce meczyc ze sprzedaniem takiego crapu-nie dosc ze nic nie wart to jeszcze nikt nie chce kupic :P


Osobiscie polecam czarke,ale sam zdecydujesz
To tyle ode mnie ;D
Mam nadzieje ze pomoglem-za chwile ide na bardzo zasluzonego sylwestra i mam nadzieje ze inni tez beda sie bawic ^^
Szcześliwego Nowego roku 2010 ode mnie :D

#3 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 01 stycznia 2010 - 03:05

Hmm,bardziej pod farmienie*z tym eq będzie lepszy hammer,ale soso też nie odpada!!
Równie dobrze dla soski możesz se kupić set tala i jedziesz :)

#4 Aproxis

Aproxis
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 01 stycznia 2010 - 19:31

Stawialbym na necro bo mam dla niego torcha :) posiadam rowniez: spirit, bezoki, okulus 2x, wodołaz, kroczy perf Dex/172, uderzenie sniegu, wigor boga gromow:) wymienilem tutaj itemki ktore moim zdaniem moga sie przydac albo sa troche wartosciowe i mozna je sprzedac za grosze ale zawsze cos ;P i prosilbym zeby ktos napisal eq dla necro pamietajac o moim budzecie ze sie tak wyraze :D soska i pal stanowczo za droga zabawa :)

#5 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 01 stycznia 2010 - 20:02

Czytałem PM,napisz mi na GG
751055
Nie moge wyslac wiadomosci na PM-tutaj pytanie do Administracji-pisze ze wiadomosc zostala wyslana mniej niz 60 s temu i nie moge wyslac-zadnej wiadomosci nie wysylalem-odczekalem i dalej taka sytajcja...o co chodzi???...

#6 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 01 stycznia 2010 - 20:03

Zrób soso mf. Część przedmiotów już masz, reszta nie jest droga.

#7 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 01 stycznia 2010 - 20:29

No soske daloby rade ubrac ale jak wolisz
Ok postaram sie teraz napisac strategie fm na necro za tego ista i pula.
Najlepiej bedzie jesli bedzie mial 125 fcr i dosc przyzwoity prog fhr. Nie wiem tez czy chcesz go robic pod max blok czy nie-zakladam ze nie.
Helm-czako p Topaz
Amu- Szansa Saracena/Oko etlisza/Albo jakis rare 2+nekro i powiedzmy z 10 mf,
Bron-Wizzy
zbroja-eni^^
Tarcza-Tu chyba najlepszy spirit bedzie-zalozmy ze 25%
Ringi 1 x 10 fcr adds    drugi ring nagel chociaz powyzej 20 mf. powinienes dostac za free.
pas-arach-koniecznie bo progu trzeba szukac
Rekawice-Magefisty-Tylko te jesli ma byc 125 fcr
Butki-tu juz najlepiej podroznikii no zalozmy ze 30%,ewentualnie te WW ktore masz-jesli maja 65 life radze sprzedac -bo nie polecam ich na mf a jak spieniezysz to moze na pare bajerow styknie.

Zakladam ze jako amu wzioles saracena/etlisza wiec osiagasz 215 mf 125 fcr - prog fhr juz ze spiritem najgorszy nie bedzie,styknie ten najblizszy od 55 wzwyz dobic.
W progu cenowym zmiescisz sie ;D
Jak jakies pytania to daj znac na xD


#8 Aproxis

Aproxis
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 03 stycznia 2010 - 12:01

Dzieki wilkie za pomoc :) Jednak robie soso fire i mam wielka prosbe jesli ma ktos jakis soso t (troche lepszy) niech sie odezwie kupie za ista ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych