Skocz do zawartości


Zdjęcie

auradin guide


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 21 sierpnia 2009 - 21:19

1. pod ktory zywiol sie najbardziej oplaca go robic? zrobic na 1 zywiol czy moze 2 (widzialem strategie light+fire) - oplaca sie?
2. chce go zrobic tak, aby po prawej stronie miec caly czas wlaczony convi - da rade?
3. wiem ze sw. chlod/wstrzas/ogien musi byc wtedy w ktoryms z itemow jako dodatek - w ktorym?
4. czy to prawda ze juz nie kumuluja sie lvl aur? tzn helmet+shield dream = 30 lvl aura?
5. bede go robil pod zapal wiec: co do broni - botd ba czy cos innego?


6.aha i najwazniejsze: czy jesli zaloze dajmy na to dream lub dragona i dostane sw wstrzas/ogien jako aure to czy moje wbite pkty w synergie zadzialaja z tym oraz czy jesli bedde mial wlaczone convi nic sie nie popsuje?

pytam sie bo troche nudzi mnie jak widze na br samych hammerow, na pvp wiekszosc smitow itp. chce zrobic jakis "inny" build. mialem singera (i jeszcze mam^^) ale masakra jest ;p na 90 lvl z all eq i dobrze rozdanymi pktami meczylem sie 5 minut zeby orlice na hellu do polowy zbic ;p wiem ze on tylko do pomocy (i do tego jest swietny;p co kilka br wow bo lvl? haha ;p) ale to szybko nudzi i nie samymi br sie zyje ;p tez jakis boss ride by sie czasem przydal

bardzo prosze o konkretne odpowiedzi ;p

#2 Guest_Wilk Chaosu_*

Guest_Wilk Chaosu_*
  • Gość

Napisano 22 sierpnia 2009 - 07:38

1.Możeszz robic na 1 - ale bedzie Cie latwiej zaabsowac- albo kombinowac ogien/blyski-ja sam niedawno mialem auradina pod fire i jak spotkalem barba nastawionego abs fire i nie wieadomo jak wysoki res to mi sie odechcialo ;/
2.da rade
3.nie musi byc sw chlod-jak chcesz to mozesz zrobic only na zywioly -ale wtedy tracisz łatwosc zrobienia bloku bo dajesz 20 odp na ogien/blyski/cold[jesli chcesz zeby te cold cokolwiek robilo wrogowi]/zbawienie/conv=100 zostanie Ci kilka pkt (ktore zreszta musiales dac na dojscie itp)
4. Prawda aury nie kumuluja sie - kazda dziala oddzielnie
5.Co do broni to jesli chcesz moze byc botd ba bo ma dobry zasieg,choc widzialem juz strategie tego typu tyle ze byly podpisane zeal ele wiec ten temat chyba troche pomylony,albo tworza sie juz nowe pojecia ;p
6. aury zadzialaja z tym - zwieksza dmg,conv nie moze nic popsuc

Co do samego auradina - polecam bo przyjemnie sie nim gra jak sie juz z nim zapozna ;p
niestety przygotuj sie na wizwiska typu ,, bugged idiot'' ,,wypier.... bugerze^^''''
W sumie nie wazne czy masz buga czy nie - i tak bedziesz posadzany o to-jesli wygrasz-dlatego ja juz rzadko nim grywam,bo denerwuja mnie noopki ktore nie potrafia grac i przez swoja frustracje wyzywaja od buggerow.


#3 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 22 sierpnia 2009 - 09:25

aha wiec:
jesli zaloze 2xdream i 2xdragon to nie zsumuja sie aury lvlami ale za to beda dzialac 2x sw.wstrzas i ogien na ture?czy sie myle?
i jeszcze jedno: jesli zaloze botd ba, polece na zapal z aurami i dostane na hellu np na csach dziewice to bede sie hital obrazeniami tylko tymi z botd+ed z zapalu czy wlicza sie w to aury?

#4 szkopkiller

szkopkiller
  • Użytkownik
  • 650 postów

Napisano 22 sierpnia 2009 - 09:29

same fizyczne

#5 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 23 sierpnia 2009 - 09:24

na auradyna zaklada sie reke sprawiedliwosci w ba  a nie botd  skoro to ma byc pure auradyn

#6 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 23 sierpnia 2009 - 11:58

@inlustra
ale skoro i tak lvl aur sie nie sumuja to po co mi hoj w lapie (haha xD) skoro moge zmaxowac sw.ogien i miec wiekszy lvl?

@topic plax close.
robie czare light. po kilku rozmowach dowiedzialem sie ze auradin w pvp uwazany jest tylko za nooba, a w pvm nie jest jakos specjalnie najlepszy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych