Skocz do zawartości


Zdjęcie

Paladyn PVM Smit Ut Build by Konmen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak ocenisz strategię: (12 użytkowników oddało głos)

Jak ocenisz strategię:

  1. 1 (2 głosów [14.29%])

    Procent z głosów: 14.29%

  2. 2 (1 głosów [7.14%])

    Procent z głosów: 7.14%

  3. 3 (4 głosów [28.57%])

    Procent z głosów: 28.57%

  4. 4 (5 głosów [35.71%])

    Procent z głosów: 35.71%

  5. 5 (2 głosów [14.29%])

    Procent z głosów: 14.29%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 marcepancox

marcepancox
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 czerwca 2009 - 15:20

nic specjalnego 1/5

#22 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 01 czerwca 2009 - 15:34



hmm napisane nienajgorzej bo początkujący i tak się zbytnio nie znają i nie jedzcie tak po nim bo miał odwage napisać ;]


Hahaha i jeszcze hahaha! . Po prostu śmieszne! ta wypowiedź woła o pomste do nieba !
Jasne ,  początkujący to można mu gówno wcisnąć!?

Co do tej strategii , ta strategia jest już oklepana tam i wszerz i wobec . Ten paladyn ma bardzo słabe resy ! kaplica na ut . Jak by ktoś zrobił takiego na hc to dziękuje , smit jednorazowy .


Kur... śmieszne,ta początkujący...gdybym był początkującym to nie pisał bym żadnej strategi ~~.
Pisał to co nosi Smit według mojego uznania.
Jak już raz napisałeś,że się podoba to po co piszesz tu jeszcze raz.Jak ty niby taki mocny pokaż nam swojego smita ;p.

Eq:
Hełm:Wilhellm + Ort
Zbroja:Coh Dusk
Tarcza:Zaka,Zaka Upg exil
Rękawice:Draki
Buty:Jeździec Rzezi
Amulet:Hl
Pierścienie:2x Raven
Broń:Grief,Cta

+ Anni + sc


zdajesz sobie sprawe ile jest takich @#$%^&*@$ taktyk?

#23 Guest_Wilk Chaosu_*

Guest_Wilk Chaosu_*
  • Gość

Napisano 02 czerwca 2009 - 14:14

zdajesz sobie sprawe ile jest takich @#$%^&*@$ taktyk?

dokładnie,jak pisałem wczescniej jest juz xxx takich taktyk dlatego najpierw tzreba sie wysilic i poszukac czy cos takiego juz istnieje
nie wiem jak inni ale jestem zmeczony czytaniem wkolko tych samych strategi na ut smita bo zazwyczaj zmieniony jest 1 lub 2 itemy.
Tak wiec nie wystarczy miec odwage zeby napisac bo odwage łątwo pomylic z (wiadomo z czym) wynikajaca z nieznajomosci napisanych juz taktyk-i nie mialem zamiaru nikogo a zwlaszcza konmena obrazic tymi slowami.
Konmen tutaj zwrot do Ciebie-nie miej pretensji ze zostajesz tak ostro(brutalnie?)oceniony ale takie taktyki wiekszosc czytala juz wiele razy,a nie rozni sie Twoja od tamtych.
Taktyka powinna byc innowacyjna zaskakiwac a jesli piszesz tak jak wszyscy to jak ocenic cos co juz powstalo xxx dni temu?

#24 Gigant

Gigant
  • Użytkownik
  • 81 postów
  • LocationPoznań

Napisano 05 czerwca 2009 - 13:00

Co do ilości tego popularnego build`a się zgadzam, przez co bardziej biorę pod uwagę włożoną prace niż treść. Odemnie szacun za podzielenie się swoją strategią i opisanie jej na forum. 4-/5
Pozdrawiam

#25 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 07 czerwca 2009 - 21:47

uber smit wielkie mi mecyje dużo cb + draki i jesteś nieśmiertelny i szybko zrobisz uber tak czy tak ^^ zamiast wałkować temat doskonałego chara to zróbcie coś nowego a nie w kółko gadacie o tym samy ^^ grief... jak bym napisał że zrobie uber w 10sec min to pewnie znalazło by się pięciu co by nie mogli spać w nocy żeby osiągnąć tylko 9sec.... GRIEF! udoskonalcie np. aradyna ta postać wymaga jeszcze paru dociągnięć ale pewnie za trudne to jest i pewnie temat tu sie urwie....

#26 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 08 czerwca 2009 - 20:51

komnen  ty jestes poczatkujacy!!!!!!!!!!!!    i sie nie unos  taka taktyka tylka urąga  normalnym taktykom przepisales ja z innego forum ??  czlowieku  eury ci dobrze napisal  to juz chyba  milion pincet dziewiedziesiata taktyka  chcesz  cos ze soba zrobic ??  pokombinuj  nowa postac !!!!!! moze byc totalnie niepraktyczna totalnie dziwna totalnie droga albo tania  ale kor...........wa    uber smiter po raz  100  przestan juz  !!!!!!!!!!

#27 Al666

Al666
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 29 sierpnia 2009 - 22:22

Imo gobliny są dużo lepsze niż gore, bo ow zadają śmieszny dmg, ds nie działa, a gobliny dają więcej cb. Wg mnie nie potrzebne dungo przy mb a max res i abs light od tg się przyda. Jeszcze możnaby założyć czerń zamiast griefa bo tańszy i z nim osiągniemy 100% cb.
Oceniam 3/5 bo tak czy inaczej na ut da radę, jedynie z mef czasami może zaszkodzić.

#28 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 29 sierpnia 2009 - 23:20

przyda się początkującym graczą.

ehhh


Niestety nie jest ona,aż tak tania...ale coś za coś.


nie no sory, skoro zaznaczasz na poczatku ze taktyka nie jest tania, to po co ja dzielisz na tansza i drozsza? rozumiem ze ceny sa rozne ale zalezy to tylko od statow itemow. jednego stac na perf griefa, a inny kupi najtanszego randoma.

Jeśli nie będziesz nosić w eq torcha i aniego to wybierz staty z a)


i to: czy ktos kiedykolwiek widzial build bez anni i torcha? nie rozumiem tego... czy te nawet 10fg to tak strasznie duzo ze nie oplaca sie zainwestowac?

ale... wiem ze chciales dobrze, dalem ci 5pkt. build co prawda oklepany do konca mozliwosci i w tym temacie nie ma co majsterkowac, ale mam nadzieje ze twoja nastepna taktyka (o ile takowa bedzie), bedzie sie tyczyla jakiegos "rzadkiego" buildu. chociazby auradina jak ktos tam mowil =)
pozdro

#29 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 30 sierpnia 2009 - 00:02

ARCHEOLOGIA RULEZ :D
Btw - elfisher widziałeś kiedyś smita na ut z torch'em? ;)

#30 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 10:07

Nie ma to jak stracić grę przez burzę ognia.

#31 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 30 sierpnia 2009 - 10:20

ARCHEOLOGIA RULEZ :D
Btw - elfisher widziałeś kiedyś smita na ut z torch'em? ;)


hah no rzeczywiscie na date nie popatrzylem, ale znalazlem w goracych na forum to napisalem.
widzialem smita z torchem. mam 2 kumpli ktorzy graja i obydwoje maja smitow ut. jak zrobia ut to wpadaja po prostu drugim charem

Nie ma to jak stracić grę przez burzę ognia.


eee?

#32 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 10:22

No przez lagi wynikające z działania torcha. Niejednokrotnie potrafi (a nawet więcej niż potrafi) wypieprzyć. Wtedy jeśli tej gry nie zasiedziałeś to ją tracisz prawda? Chyba o tym wiesz?

#33 Ladros

Ladros
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • LocationWałbrzych

Napisano 30 sierpnia 2009 - 10:29

ja latam z torchem na ut i wszystko dobrze śmiga :)

#34 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 10:38

ja latam z torchem na ut i wszystko dobrze śmiga :)


Ja jak zapominam torcha zdjąć to mnie wywala:) Wracam, chowam torcha i dopiero działa.

#35 Guest_Wilk Chaosu_*

Guest_Wilk Chaosu_*
  • Gość

Napisano 30 sierpnia 2009 - 10:51

No przez lagi wynikające z działania torcha. Niejednokrotnie potrafi (a nawet więcej niż potrafi) wypieprzyć. Wtedy jeśli tej gry nie zasiedziałeś to ją tracisz prawda? Chyba o tym wiesz?

Jaksie robi ute to tzreba wszystko przewidziec-inaczej tracisz wszystko przez wlasna glupote^^




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych