Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy Najemnik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 19 listopada 2005 - 20:09

Siema Wszystkim!
Dziś tematem na forum jest, który najemnnik jest najlepszy i jakie przedmioty powinnien nosić. Prosze o wypowiedzenie się na ten temat!

#2 kycior

kycior
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 17 stycznia 2006 - 16:09

Najlepszy najemnik to z kosza z 2 aktu z aura obrona albo z aura moc. Ubrac go mozna roznie dla bardzo bogatych to bym proponowal eterycznego harta eteryczne oblicze andariel z javelkiem 40do obrazen i 15 do zwiekszonej szybkosci ataku a bron to olsnienienie albo eterycznega zaplate zniwiarza. A dla biedniejszych proponuje oblicze andariel z javelkiem do szybkosci ataku zbroje laskoszczyt i bron albo olsnienie albo kosciolama.

#3 raeon

raeon
  • Użytkownik
  • 579 postów

Napisano 17 stycznia 2006 - 17:01

http://www.diablo.we...nne_karios.html

#4 ax78

ax78
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 17 stycznia 2006 - 19:10

najlepszy jest oczywiscie :wink: holy freeze z infinity+stone w zbugowanej zbroi (fhr,def) + cokolwiek z life leech na glowie (gaza,korona zlodziei, maska tal - ja preferuje to ostatnie)

#5 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 17 stycznia 2006 - 19:25

To zależy dla kogo ma być ten merc. Nie ulega wątpliwości że musi to być merc z II aktu. Dla casterów najlepszy jest merc z aurą święty chłód, który jest ubrany w Infinity+eth forti+120/45. Jednak dla melee charów lepsze jest rozwiązanie ubrać go w Pride+eth forti+120/45. Pride da nam ładnego kopa do dmg, a sam merc będzie miał dmg do około 10k, a nawet więcej

#6 cyngiel

cyngiel
  • Użytkownik
  • 620 postów
  • Location3. planeta od slonca
  • Konto D2 nicram

Napisano 17 stycznia 2006 - 19:46

a czy ja wiem czy dla casterow ze swietym chlodem?? dla np. cold sosy lepszy jest z mightem, a np, dla pala hammera czy innego:P lepszy jest z alob might alblo aura od defa:)
na necro summona to tylko might alob smialosc:)

#7 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 18 stycznia 2006 - 09:25

pewnie że każda postać może potrzebować czegoś innego, ale sosowi św chłód bardzo pomoże.. z powolni potworki i mamy czas żeby je z łatwością zabić. a dla melee to już w zależności czy potrzebujesz dużo defa jak np hammer :) albo aury moc jeśli jesteś np barbem i nie brakuje Ci defa...:)

#8 cyngiel

cyngiel
  • Użytkownik
  • 620 postów
  • Location3. planeta od slonca
  • Konto D2 nicram

Napisano 19 stycznia 2006 - 21:38

michal, ale powidz mi ... skoro mamy sosa orb, albo blizz to to spowolnienie nie duzo da:P no, chyba ze pakujemy sie w tlumek:P, ale samobujcy to chyba nieliczni:P wiec ja bym dal z mightem, zeby mercowi dmg jeszcze zwiekszyc:D

#9 Boozy

Boozy
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • LocationRybnik

Napisano 20 stycznia 2006 - 00:22

Dobra a teraz mi napiszcie jakiego merca wybieracie dla barba na szał?? :D Według mnie z Śmiełością odpada bo barb ma juz dość dobrą obrone wiec może cos do dmg??

#10 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 21 stycznia 2006 - 08:12

Ciekawym rozwiazaniem jest tez 3 aktowiec, z zimnem. Jest to jednak rozwiazanie dla bogatych - dajemy mu takie rw na tarcze, zbroje, helm i miecz, zeby mial na sobie 4 aury na raz. I przy okazji zamraza ;]

#11 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 21 stycznia 2006 - 12:17

Przyznaje Marcin Twoja opcja jest lepsza dla sos orb i blizz ale sos fire i light przyda się spowolnienie potworów. Z resztą to zależy od usera - czy czuje się na siłach i czy ma 100% pewność że jego char jest mocny.

#12 cyngiel

cyngiel
  • Użytkownik
  • 620 postów
  • Location3. planeta od slonca
  • Konto D2 nicram

Napisano 21 stycznia 2006 - 15:24

na fire czy light to moze byc z chlodem:P ja tam wspominalem tylko o cold sosach:D

#13 dawido

dawido
  • Użytkownik
  • 24 postów
  • LocationHaway

Napisano 01 lutego 2006 - 18:30

niemal kazda postac potrzebuje innego merca ...
dla czarodziei najlepszy z 2 aktu z aura chlodu >>> eth forti eth infinity eth andariel z 40 15
dla postaci gdzie licza sie ataki fizyczne z aura mocy uzbrojenie niezmienne

polecam tez slowo runiczne jah io pul z aura albo delarium

#14 JoKo

JoKo
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 03 lutego 2006 - 22:13

Dla sorcy to sobie kup do merca invinty !!;]

#15 Brakney

Brakney
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 04 lutego 2006 - 01:07

jaki jest eq dla merca z 2 act taki najlepszy i taki dla postaci troche biedniejszej

#16 pusiek

pusiek
  • Użytkownik
  • 25 postów
  • LocationCieszyn

Napisano 04 lutego 2006 - 08:33

Witam
Brakney sprecyzuj dla jakiej postaci (bo się różni dla np sorki i hammer pala)
Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych