Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poradnik Hero Editor


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy podoba Ci się Poradnik. (13 użytkowników oddało głos)

Czy podoba Ci się Poradnik.

  1. TAK (9 głosów [60.00%])

    Procent z głosów: 60.00%

  2. NIE (6 głosów [40.00%])

    Procent z głosów: 40.00%

Głosuj

#1 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 31 grudnia 2008 - 21:58

Poradnik Hero Editor



Pragnę wam przedstawić poradnik dotyczący obsługi programu Hero Editor. Są w nim zawarte podstawowe informacje na temat Hero Editor'a. Miłej lektury... :)

1. Co to jest Hero Editor?

Hero Editor - Jest to program do modyfikacji naszych postaci tylko i wyłącznie w grze Singel Player. Dzięki niemu możemy tworzyć swoje postacie, dodawać itemy, dziury na klejnoty etc.

2. Jak używać HE?

a) Jak wczytać nasze save'y
Uruchamiamy HE. Pokazuje się okno w którym wybieramy nasze postacie. Wybieramy postać i klikamy na przycisk "Open". Pokazuje nam sie okno ze statystykami naszego mastera.

B) Jak zobaczyć ekwipunek postaci?

Gdy mamy już okno ze statystykami u dołu okna programu widniej  napis "Inventory" gdzie możemy dodawać i usuwać itemy.

c) Jak dodawać itemy?

Jeśli posiadacie Item Pack to nic trudnego. Wystarczy przycisnąć PPM i wybieramy „Import Item From File”... Pokaże nam się okno. Musimy znaleźć nasz item pack w którym znajduje się duuużo przdmniotów z gry.

d) Jak dodawać/usuwać sockety?

Najeżdżamy kursorem na dany przedmiot, klikamy na niego PPM wybieramy opcję „Specific Editing Functions''. Szukamy „SOCKETING (if possible)” i klikamy „Make Item Socketed” (program tworzy maksymalną ilość socketów we wszystkich itemach, unikatach i setowych)

e) Jak dodawać magiczne właściwości?
Klikamy na item PPM i szukamy opcij „Specific Editing Functions”. Później „MAGIC Attribute Editing” i tutaj wybieramy co nam sie podoba. Pamiętajcie że nie możecie za bardzo tuningować itemu bo save'y wam się nie wczytają.

f) Jak zrobić żeby wszystkie skille miały 99 lvl'l?

Wybieramy zakładkę „Skills” i po prawej stronie okna będzie się znajdował przycisk „Set Skills”, obok wpisujemy 99 i klikamy w ten przycisk.

g) Jak zrobić żeby wszystkie skille miały inne wartości?

Wybieramy zakładkę „Skills” klikamy na ikonę umiejętności która nas interesuje, trochę niżej znajduje się suwak który przesuwamy i zaznaczamy wartość która nas interesuje.

h) Chcę mieć wykonane wszystkie zadania, jak to zrobić?
Klikamy na zakładkę „Quests” i z tabelki „All Modes” wybieramy „Long Finished” i wciskamy przycisk „Batch”.

i) Jak zrobić własny item?
Klikamy PPM na item. Wybieramy 'Specific Editing functions' -> 'Magic ATTRIBUTE editing'. Pojawi nam się okienko. Na dole tego okienka widzimy zakładki i wybieramy Item/ Character create. Później wybieramy np. AXE  wybieramy przedmiot i przyciskamy przycisk "Save new item to pickedup"


To chyba wszystkie podstawowe rzeczy  które powinniśmy wiedzieć na temat obsługi Hero Editor'a. Nie myślcie że skopiowałem ten poradnik z  innej strony to się grubo mylicie. Napisałem go sam. Jeśli coś przeoczyłem to pisać do mnie na gg lub wysłać pm'ke.



Pozdrawiam Razor.






#2 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 01 stycznia 2009 - 13:40

Mam tylko pytanie, czy dałbyś rade jeszcze opisać jak samemu stworzyć itemek bądź rw na ranking, niektórym graczom byś ułatwił gre w ten sposób

#3 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 01 stycznia 2009 - 14:23

Zaraz dodam.. :)

Dodanie. Jak robić itemy na ld nie będę opisywał bo w item packach są raczej all przedmioty.

#4 Plomiennypan

Plomiennypan
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • LocationMIasto, Kielce :)
  • d2jsp Plomiennypan
  • Konto D2 Pawlow_back

Napisano 06 stycznia 2009 - 21:25

Mi się naprawdę podoba tylko szkoda że tak późno, używałem HE nim zacząłem grać na modzie czyli tak go ściągnąłem 5 miesięcy "ago" . Jak rozpocząłem zabawę z nim to zrobiłem sobie nie nerwowo soso 18 lvl podstawą były rękawice z których wyciągnąłem 14 do all skills (ale mniejsza o to). Nie napisałeś jak robić przedmioty niezniszczalne (wchodzimy w other\0,8,16 or 17 Durability, wtedy tam w właściwościach mamy Max Durability wpisujemy wartość powyżej 255 i gotowe) Nie żebym pozjadał wszystkie mądrości, ale to był bardzo dobry pomysł. :)

#5 olak92

olak92
  • Użytkownik
  • 226 postów
  • LocationLondon/Kalisz

Napisano 07 stycznia 2009 - 10:09

Ja mam pytanie jak robic rw? Probowalem i probowalem ale raz mi poofnely i zawsze maja tylko "runiczna" nazwe bez statow :D I czy jest jakas opcja zeby automatycznie podliczylo life/mana/stamina per lvl? Bo na 99 lvl moj barb ma 55 life :P narazie napislalem sobie wzor w excelu i tam podaje se lvl i mi liczy life, mane, stats, stamine ale dosc meczace to przepisywanie tego wszystkiego pozniej do statow  ^^

#6 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 07 stycznia 2009 - 14:15

W wersji 0.95 jak wejdziesz w eq, później naciśniesz "General edit of item" i wchodzisz w zakładke "rune magic" i tam dodajesz właściwości rw

Co do tego podliczania wchodzisz w zakładke "By Level" wybierasz sobie właściwość i wpisujesz liczbę jaka ci odpowiada
tylko że nad miejscem wpisywania pokazane jest równanie. I tu dla ciebie zadanie, aby rw wyglądalo jak autentyk musisz "rozwiązać" to równanie i wpisać pasującą liczbę do słowa które chcesz stworzyć

#7 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 07 stycznia 2009 - 17:29

Mi się naprawdę podoba tylko szkoda że tak późno, używałem HE nim zacząłem grać na modzie czyli tak go ściągnąłem 5 miesięcy "ago" . Jak rozpocząłem zabawę z nim to zrobiłem sobie nie nerwowo soso 18 lvl podstawą były rękawice z których wyciągnąłem 14 do all skills (ale mniejsza o to). Nie napisałeś jak robić przedmioty niezniszczalne (wchodzimy w other\0,8,16 or 17 Durability, wtedy tam w właściwościach mamy Max Durability wpisujemy wartość powyżej 255 i gotowe) Nie żebym pozjadał wszystkie mądrości, ale to był bardzo dobry pomysł. :)



Kiedy użyjesz tej formuły itemy zawsze będą niezniszczalne...

i) Jak zrobić własny item?
Klikamy PPM na item. Wybieramy 'Specific Editing functions' -> 'Magic ATTRIBUTE editing'. Pojawi nam się okienko. Na dole tego okienka widzimy zakładki i wybieramy Item/ Character create. Później wybieramy np. AXE  wybieramy przedmiot i przyciskamy przycisk "Save new item to pickedup"



#8 Plomiennypan

Plomiennypan
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • LocationMIasto, Kielce :)
  • d2jsp Plomiennypan
  • Konto D2 Pawlow_back

Napisano 07 stycznia 2009 - 19:17

to chodzi ci o to ze nie da się później zrobić z nich zniszczalnych???

#9 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 07 stycznia 2009 - 20:35

Poprostu nie wpisujesz ile ma mieć wytrzymałości, a jak ma 0/0 to komp uznaje to za niezniszczalne

#10 Trio

Trio
  • Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 19:19

przepraszam że odkopuje, ale niechciałem robić nowego tematu dla takiej błachej rzeczy... Mianowicie chodzi mi o jakieś linki z Hero Editorem i rzeczami potrzebnymi do niego... szukałem w google ale tylko jakieś niedziałające linki były... :|

#11 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 19:27

Wejdź na www.diablo.phx.pl i tam poszukaj w dziale download...

I tu prośba do modów żeby wstawić na stronę HE...

#12 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 20 stycznia 2009 - 20:42

niestety, ale nasza strona jest ogólnie przeciwna wszystkim modom i cheatom, dlatego takiego programu nie zamieścimy :)

#13 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 20 stycznia 2009 - 21:32

Szkoda...

Da radę przypiąć temat czy nie?? :) :)

#14 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 21 stycznia 2009 - 06:08

przypiąć myślę, ze da radę :)

#15 Bladean113

Bladean113
  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LocationW-wa

Napisano 20 lipca 2009 - 21:59

Spoko. sam się już na tym znam bo kombinowałem

[move]LoL[/move]

#16 Ladros

Ladros
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • LocationWałbrzych

Napisano 20 lipca 2009 - 22:04

Spoko. sam się już na tym znam bo kombinowałem

[move]LoL[/move]


widze ze nowy jesteś więc na wejście powiem ci że jest jedna prosta zasada nie odkopujemy starych tematów.pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych