Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 12 stycznia 2009 - 17:23

Staram się napisać... ale mam problemy z egzaminami, może to nie będzie strasznie śmieszne ale zapewne orginalne :P
... jak zdąże

#22 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 17:27

Jak coś to mogę to końca tygodnia wam to jeszcze przedłożyć...

#23 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 12 stycznia 2009 - 19:04

Jak coś to mogę to końca tygodnia wam to jeszcze przedłożyć...


Może lepiej nie bo się rozleniwimy...

A tak przy okazji, co z tamtym Ironmanem, którego organizowałeś?

#24 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 19:22

Miałem przeprowadzkę do wawy, gdzie musiałem zamieszkać a nie miałem tam neta...

Teraz mam zamiar wrócić do D2 może coś zorganizuje... :)

Pozdro...

#25 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 19:39

Ogłoszenie wyników



Ja w mojej skromnej osobie, pragnę ogłosić wyniki przeprowadzonego przeze mnie konkursu... Otóż zwycięską taktykę napisał użytkownik o nicku Kayman.
Serdecznie gratulujemy. Wszystko co i jak w sprawie nagrody pod numerem gg 11030186. Sry za post pod postem ;D :D

A to zwycięska taktyka...


Druid for fana PvM by kayman

Druid walczący miśkiem, nie jako misiek tylko skillem przywołanie gryzzli. W każdym ladderze robie takiego dla własnej przyjemności i w zasadzie tylko do tego służy. Lubię druida jako postać.

sille:

przywołanie gryzzli – 20 pkt.
przywołanie ducha wilka – 20 pkt. – synergia go gryzzli
przywołanie upiornego wilka – 20 pkt. - synergia go gryzzli
kruki – 20 pkt
serce rosomaka – 20 pkt
dębowy mędrzec – 1 pkt na dojście
razem 101 pkt.

Misiek gryzzli jest naszą główną bronią, szybko możemy go przerzucać z miejsca na miejsce, ma bardzo dużo życia, duży dmg oraz duży ar podrasowany jeszcze przez serce rosomaka.
Kruki służą głównie do oślepiania i nękania potworków, gra jest zrobiona tak, ze bity nie bije, wiec ja nie mogeliwość kruków jest duża, bardzo zwiększają ogólne bezpieczeństwo. Dałem w nie 20 pkt. żeby nie puszczać ich co chwile.

Z itemów mamy 12 do poziomu plus 1 od bo z cta wiec:
gryzzli ma 7 k życia (dojdzie bo), 3 k dmg,(dojdzie duszek i merc) 850% ar i 370% def (tylko nie wiem od czego jest liczony ar i def)
kruki maja 34-36 dmg i trafiaja 44 razy (średnio mogą zadać 35*44*5 kruków = 7700 obrażeń)
serce rosomaka ma ok. 1.2 k życia (dojdzie bo) i daje miśkowi i nam 244% do dmg oraz 249% do ar

teraz my czyli postac:

Do takiego rozwiązania najlepsza będzie postać walcząca z dystansu. Wszelkie łuki i kusze nie zdały egzaminu, bardzo odczuwalny jest brak bloku, trudno wyciągnąć max resy, nasz ar tez nie będzie kolosalny a znowu łuk odwaniacz jest zbyt manożerny. Pozostały rzutki plus tarcza i tu się robi dużo przyjemniej, jesteśmy bardziej menadżerem tej gry i wspomagamy miśka w walce wiec takie rozwiązanie się sprawdza. Dzięki tarczy i max blokowi można mieć mniej życia, może to trochę kompromis ale się sprawdził.

Nie liczyłem progów ias.

statystyki :

siła – 94 siły potrzebują gore raiders lub up gobliny, to najcięższy item
życie – 100-110
reszta w zręczność
ene – nic

Żeby uzyskać jakiś przyzwoity ar i troszke dmg potrzeba było tak rozdać staty. Duży dex to oczywiście max blok z każdą tarczą i jakiś tam bonus do defa.

itemy:
broń – sprawiamy sobie 2-3 szt. eth rzutek bojowy skowyt i 1 szt. no eth rzutek rozczłonkowiec (i nosimy to przy sobie bo mamy określoną ilość ataków)
- bojowy skowyt na 50 % na zabójcze uderzenie oraz 50 % na przeszywający atak (przebicie wroga), szybka broń, nienajgorszy dmg
-  rozczłonkowiec ma do 1.5 k od żywiołów bardzo przydatne na niewrażliwych na ataki fizyczne, duzo wolniejszy od poprzednika
Istnieje jeszcze laselator który ma 33% na rzucenie zwiększenia obrażeń ale nigdy nim nie grałem wiec nie mogę powiedzieć nic o jego przydatności.
hełm – czako - tu akurat podstawą wyboru było bonus do życia i do all skill by polepszyć bo, w sox jool +dmg/ias
zbroja – okowa grozy – 2 all skill, świetne resy bonus do dmg zadawany demonom i nieumarlym
tarcza – odpłata tiamat, niezły def, troche resów i te kilkaset bonusu  dmg od żywiołów, w sox runka um.
rękawice – craft  20 ias/10 cb, jako zamiennik rękawice  z setu ucznia
pasek – brzytwoogon – 10 do max dmg/15 do dex/ przeszywający atak(33%), w combo z bojowym skowytem mamy 83% na przebicie wroga
buty – roge raiders lub up gobliny
amulet – 3 do przywołań druida plus życie
pierścienie – raven + bk
plecak - torach, anni, skillery do przywołań lub charmy max dmg/ar/life

drugi zestaw – cta/bezoki mur

merc :
aura moc + mój ulubiony tani zestaw czyli posłuszeństwo/ maska tala/anioł stróż
Merc dostaje bonus od duszka a misiek od merca, przyjemne kóleczko różańcowe.

gra:

Puszczamy 1 do all z cta i puszczamy duszka i kruki, miśka puszczamy przeciwnikom prosto pod nogi, sami z dystansu rzucamy i kontrolujemy sytuacje, dbamy żeby było cały czas bo, by się nie skończyły kruki lub nie zginął któryś z naszych towarzyszy. Kruki oślepiają, misiek ogłusza. Jak misiek jest przeklęty lub zatruty albo ma mało życia puszczamy następnego, robi się bardziej gorąco w jakimś miejscu  to misiek pomoże wiec puszczamy go właśnie w takie miejsce puszczamy. W chwilach względnego spokoju trzeba pamiętać by puścić kruki, niedobrze jak się skończą w nieodpowiednim momencie, ich ja nie mogeliwość jest nieoceniona.

Taktyka ta powstała w całości na podstawie własnego pomysłu. Za wszelkie błędy i niedorzeczności sam ponoszę odpowiedzialność. Obecnie nie mam takiego druida wiec nie mogę dokładnie podać jaki dmg ma merc i postać lecz nie były to wartości małe jak na taki w sumie prosty pomysł.

pozdrawiam Kayman


Jeszcze raz gratuluje zwycięzcy i zapraszam do brania udziału w następnych konkurach...

[shadow=red,left]
Pozdrawiam Razor
[/shadow]



#26 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 12 stycznia 2009 - 19:48

Bardzo fajnie napisane. Nawet mnie to rozśmieszyło. Gratki.

#27 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 12 stycznia 2009 - 20:08

Zapraszam do brania udziału w następnym konkursie w którym można już uczestniczyć...

Pozdro...

#28 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 12 stycznia 2009 - 21:21

ooooo konkurs wygralem :)
bardzo dziekuje za uznanie, niech ta taktyka bedzie dowodem na to, ze mozna pograc dla zwyklej przyjemnosci :) po to tylko by uslyszec od jakiegos gracza na bn - boszzzz co ty robisz???? - po czym chowa sie skrupulatnie za spoconym tylkiem mojego walczacego miska :)

za nagrode dziekuje, przekazcie ja na poczet zwyciazcow innych konkursow, to ze wygralem jest dla mnie wystarczajaca nagroda :)
pozdr

#29 Plomiennypan

Plomiennypan
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • LocationMIasto, Kielce :)
  • d2jsp Plomiennypan
  • Konto D2 Pawlow_back

Napisano 13 stycznia 2009 - 16:29

Gratuluje Ci kayman to jest bardzo dobra taktyka, a szaleństwa jest w niej też umiar.

A twoje postępowanie  to przykład jak postępuje prawdziwy zwycięzca :D.

Jeszcze raz gratuluję!

#30 szkopkiller

szkopkiller
  • Użytkownik
  • 650 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 17:15

czym +1;) to sie postawa nazywa ;)

#31 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 16 stycznia 2009 - 02:30

a dlaczego nie zaproponujecie dodania taktyki do dzialu stategie co wy na to? ;)

#32 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 16 stycznia 2009 - 02:36

raczej nie polecam tego bo to crap :P

#33 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 16 stycznia 2009 - 10:44

a widziałeś buildy na konkurencyjnych stronach?

#34 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 16 stycznia 2009 - 11:38

czytalem, jedynie co mnie martwi to ze nie ma nic nowego, tego druida zrobilem dla ze zwyklej ciekawosci i jest strasznie niedopracowany ale mam juz takiego na 75 lvl i kilka nowych pomyslow, zupełnie zmienilem merca, jak ubiore ich do konca to napisze od poczatku
pozdr

#35 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 16 stycznia 2009 - 14:57

moze byc ;)

#36 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 17 stycznia 2009 - 21:16

Ja jestem za!!!  ;D

A tym czasem zachęcam do brania udziału w następnym konkursie...

-------->    http://forum.diablo2...?topic=11944.0    <-------- 


#37 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 17 stycznia 2009 - 23:39

Siemior ja na poczatku wspominalem organizatorowi konukursu ze moge dodac zwycieska taktyke do dzialu strategi, ale sprawa przycichła. Jeśli Kayman sobie tego życzy moge ją ofc dodać przecież to n problem.

#38 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 18 stycznia 2009 - 01:04

jak chcecie to dodajcie te strategie
bardzo mi milo


#39 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 18 stycznia 2009 - 12:22

dodałem

#40 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 18 stycznia 2009 - 16:48

To zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych