Skocz do zawartości


Zdjęcie

Plecak/Inventory w D3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dravius

Dravius
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 13 lipca 2008 - 13:53

Gościu gdzie ty widzisz jakieś "wygaszone" mejsca? Tam jest 12 miejsc w ekwipunku!!!

Owszem jest 12 aktywnych miejsc ale jak sie przyjrzysz (radzę na gameplayu bo na zdjeciu z 1 strony mało widać) to pozostaje sporo wolnego miejsca z konturami aktywnego plecaka. Bardzo mozliwe, ze miejsca bedą sie "odblokowywać" wraz ze wzrostem poziomu bohatera.

#22 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 13 lipca 2008 - 14:19

o cholera jaka dyskusja zauważcie że to wersja beta :P widzieliście filmiki z d2 zanim wyszło? jeśli nie to przekonajcie się ile rzeczy pomysłów nie zostało zrealizowanych bądź zmienionych.

#23 Dravius

Dravius
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 13 lipca 2008 - 18:33

ależ wiemy, narazie dyskutujemy o tym co moze być :)

#24 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2008 - 09:44

gameplay , jak zaczyna Witch Doctor kosić , wypada coś co się nazywa "small bag" czyli mała torba , sakiewka , z nazyw small wnioskuję że będzie także large i great wiec i pojemność "plecaka się zwiększ IMO super rozwiązanie , ale każdy patrzy tylko na postać kolory i to że Diablo 3 to nie Diablo 2 , technika poszła do przodu a wy chcecie wierna kopie staryego (chociaż przyznam że super) produktu
pozdrawiam Shinma

#25 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 16 lipca 2008 - 10:20

btw jeśli chodzi o gemy to będzie narysowany jeden gem, a na rysunku malymi cyferkami ilosc (nie wierzę, że będzie inaczej :P ) tak samo jak mamy teraz strzały... nie mamy każdej osobno przecież :)


No to przerzucanie 40 -30 gemów osobno w kratki jest troche uciążliwe fajnym rozwiązaniem by było mała cyferka przy gemie.

A mi się tam podoba ten plecak :P z czasem i tak każdy się przyzwyczai.

#26 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 16 lipca 2008 - 10:35

następne spostrzeżenie dla "wnikliwie" ogladających gameplaya zobaczcie w inwentory że na samym dolnym prawym rogu inv jest rysunek 4 sakiewek/toreb więc to powinno też jakoś rozwiązać problem miejsca :)
bardziej mnie martwi czy będzie odpowiednik stasha/skrzyni tak jak w D2
IMNO te miejsca w prostokątach bedą odpowiadać tylko za broń/potiony i nie będzie można tam wsadzać zbroii czy innych przedmiotów od tego będą właśnie te sakiewki/torby
pozdrawiam Shinma

ps. jak coś oglądacie i analizujecie to spójrzcie dokładnie a nie patrzycie na to co było w D2 i od razu negujecie że to źle czy tamto , moim utrapieniem w D2 jest mułowanie :( dziesiątki mułów coraz bardziej zapchanych i coraz to nowe tworzenie mulekont :( coraz bardziej zapchane servery itd

#27 Balduran

Balduran
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Location100lica podkarpacia

Napisano 17 lipca 2008 - 19:38

o cholera jaka dyskusja zauważcie że to wersja beta :P widzieliście filmiki z d2 zanim wyszło? jeśli nie to przekonajcie się ile rzeczy pomysłów nie zostało zrealizowanych bądź zmienionych.

Możesz zarzucić linka z tego gameplaya D2? Chętnie bym zobaczył, a na YT coś nie mogę się do tego dobrać ;/

#28 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 17 lipca 2008 - 21:25

http://pl.youtube.co...h?v=Ol4HAS9EoaE <- beta D2.

Wg mnie trochę robicie szumu o nic. Oczywiste jest przecież, że to jest bardzo wczesna beta więc zapewne wiele przed finałem się zmieni. Zapominacie chyba, że nad grą nie pracuje banda niemyślących nieumarłych ( ;) ), tylko ludzie, którzy chcą zrobić to jak najlepiej potrafią, aby każdy fan był zaspokojony. Takie narzekanie przypomina teksty typu : w 2d było ok, ale poco robić w 3d(3wymiary ;) ) . Głupota, no nie?

#29 Charlie86

Charlie86
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 18 lipca 2008 - 15:59

Co do sakiewek, to pewnie są one do noszenia złota (jakoś mi się nie widzi żeby można tam było upchnąć zbroję). Jako że ponoć złoto ma coś znaczyć to ilość i wielkość sakiewek pewnie będzie wpływała na to ile go możemy posiadać.

#30 Guest_Bartosz-Diablo_*

Guest_Bartosz-Diablo_*
  • Gość

Napisano 19 grudnia 2008 - 22:18

Imo porpawi to dynamike gry.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych