Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsze wrażenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 mydelko

mydelko
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LocationBiałystok

Napisano 30 czerwca 2008 - 14:04

Co sądzicie o nowym Diablo ;D chodzi mi oczywiscie o wrazenia z filmików ;)

Moim zdaniem to bedzie kolejny sukces Blizzarda, oni zadnej ze swoich gier nie zepsuli :)

#2 Ladros

Ladros
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • LocationWałbrzych

Napisano 30 czerwca 2008 - 14:19

zgadzam sie. a wrażenia sa super juz nie moge sie doczekac :)

#3 WojteQ

WojteQ
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 30 czerwca 2008 - 15:33

czy diablo 3 bedzie bardzo podobne do 2 tylko grafika lepsza itp ? czy ja zle filmiki ogladam ?:D

#4 Ge0rg

Ge0rg
  • Użytkownik
  • 120 postów
  • LocationFar Away...

Napisano 30 czerwca 2008 - 20:06

Ciekawe ile będzie postaci. Wiemy narazie że jest Barbarzyńca i coś w stylu nekromanty. Jak nie będzie soso to będzie trochę dziko xD :D , ale barb tez jest dobry.Moje pierwsze warzenia są dobre.Grafika coś jak Warcraft 3 ale lepsza <lol>. To co mnie zaskoczyło to był dźwięk w grze, porostu extra.Diablo stało sie bardziej straszne i mroczne.I to chyba na tyle pozdro all :P ;P =D

#5 asfwafw

asfwafw
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 30 czerwca 2008 - 20:11

bedzie 5 postaci, plus dodaza jakies z czasem (dodatek lub cos) a wrazenia cuper ciesze sie ze nie zrobili tego w stylu wow'a bo stracilo by to dla mnie swoj urok

#6 Bertie

Bertie
  • Użytkownik
  • 84 postów
  • LocationWrocław

Napisano 30 czerwca 2008 - 20:37

Ja bardzo pozytywnie - cieszę się że nie jest jak WoW to jednak to nie to. Mam nadzieję, że Blizz sprosta dość dużemu wyzwaniu i te zapowiedzi dotrzymają poziomem całej grze ;)

#7 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 01 lipca 2008 - 11:14

Jest mrocznie, jak w D1. Jest ciężko. Silnik wyglada bardzo obiecujaco - nie ma w nim zadnych niepotrzebnych fajerwerkow, wiec mozemy liczyc na niskie wymagania sprzetowe. Bedzie ok, ale jesli nie wprowadza jakiejs lepszej ochrony przed cheaterami, to umrze szybko.

#8 listonorz

listonorz
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • LocationGorzów Wlkp.

Napisano 01 lipca 2008 - 12:56

A ja sie wyłamię. Mnie osobiście nie podoba się to co widziałem na filmie. Przypomina to troszkę Lokiego i Legend, a te gry strasznie mnie rozczarowały. Oby nie było tak tym razem.

#9 saszaZamosc

saszaZamosc
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • LocationZamość/Lublin

Napisano 01 lipca 2008 - 16:49

IMO Diablo istnieje tylko w 2D 3 moze i bedize warta grania, sam z checia zagram ale jednak to co jest w 2 jest jedyne i niepowtarzalne i jak dla mnie nie bedize juz nic lepszego

#10 Charlie86

Charlie86
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 01 lipca 2008 - 18:20

Moje pierwsze wrażenia jest raczej pozytywne, nie wiem tylko czy dzwięki z warcrafta zaliczyć do + czy - (głos ghuli, koboldów, zikkuratów).
Co do postaci to wygląda na to że szaman zastąpi nekromante, ale to może być ciekawe.
Maćko Kwasiżur pisał o braku fajerwerków, ale po obejrzeniu filmu gdzie szman rzuca fire bombami gdzie stoły i krzesła fruwają w powietrzu, oraz widok całej tej mgły i efektów specjalnych robi wrażenie jakoby wymagania były niemałe. Napewno będzie to lagowało bardziej niż meteor sosy, lub bw necra.

Ja się zastanawiam jak to będzie z abonamentem, bo w końcu będą chcieli na nas zarobić.

#11 saszaZamosc

saszaZamosc
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • LocationZamość/Lublin

Napisano 01 lipca 2008 - 20:24

ktos juz pisal ze raczej nie bedzie to gra na abonament

#12 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 02 lipca 2008 - 09:02

Maćko Kwasiżur pisał o braku fajerwerków, ale po obejrzeniu filmu gdzie szman rzuca fire bombami gdzie stoły i krzesła fruwają w powietrzu, oraz widok całej tej mgły i efektów specjalnych robi wrażenie jakoby wymagania były niemałe.

Moze wyjasnie...

Efekt przewracanych stolow i krzesel pod wplywem eksplozji jest obecny w grach komputerowych od dawna. Half Life2 na przyklad, albo Far Cry sa tego przykladem, a wymagania sprzetowe maja niewielkie. Mgla to jeszcze prostszy efekt, po prostu wprowadza blura i rozjasnienie w promieniu paru metrow od gracza, to po prostu zmodyfikowaniy efekt Light Radius, stosowany juz w Diablo1. Jest to efektowne, ale pamieci nie zre (o ile nie dorwali sie do tego programisci, ktorzy dostali w lape od Intela...)


ktos juz pisal ze raczej nie bedzie to gra na abonament

Dokladnie, pisal ze "raczej", czyli jego wypowiedzi nie miala podstaw w zrodlach.

#13 kacperj

kacperj
  • Użytkownik
  • 14 postów
  • LocationPOLSKA

Napisano 04 lipca 2008 - 19:48

To będzie coś w rodzaju gry duegon seig i star wars empier of earth

#14 lukasz1988

lukasz1988
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 30 sierpnia 2008 - 23:10

Jak dla mnie gra wygląda imponująco, ładna grafika chociaż mogła by być bardziej mroczna (jak w diablo 2), gra pewnie będzie kolejnym sukcesem Blizzarda :]

#15 Ziemniak

Ziemniak
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 22 września 2008 - 11:23

Popieram Bartosza-Diablo. Grałem w KAŻDĄ część (z wyjątkiem III :) ) Jednak uważam, że III to nie będzie to samo co reszta Diablo. Upodobni się do Gothica, Wiedźmina, Lineage'a, itp itd... Blizzard chciał dobrze, i mam wrażenie, że przesadził. Obym się mylił...

#16 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 22 września 2008 - 11:47

Jak na gre na ktora ludzie czekali tyle lat to klapa :(

Grafika srednia (ww barba to kpina), klimat jakis taki bajkowy (gdzie ten mrok :( )
AI mobow tragiczne, dynamika walk tez kuleje.

Pozyjemy zobaczymy

#17 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 22 września 2008 - 12:43

i chyba nie będzie tych bugów, kombinacji, możliwości co w d2 mi się już nie podoba d3!!!

#18 Miglanc

Miglanc
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 19 października 2008 - 20:30

ja tam sie napalilem ;) fabuła jakaś taka podejrzana mi sie wydaje trochę, ale zobaczymy co z tego wyjdzie ;)


#19 DamianB

DamianB
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • LocationKatowice

Napisano 08 listopada 2008 - 18:58

Dla mnie to będzie hit i z pewnością przejdzie do klasyki. Blizzard zna się na wymaganiach graczy.

#20 Guest_D2_fan_*

Guest_D2_fan_*
  • Gość

Napisano 08 listopada 2008 - 21:09

do klasyki można śmiało zaliczać juz w wowa.
dziwny jest fakt,że d3 ma być bez abonamentu aczkolwiek jest jeszcze kawał czasu do premiery i wszystko moze sie zmienic.
To są wstępne screeny,demka testerów itd tak samo było w przypadku fallouta 3 widziałem dużo screenów,demek a dopiero teraz w trakcie grania w ową gre wiem,że tak naprawe to te screeny wogole nie przypominają fallouta.Zatem nie mówmy hop blizz wypuścił pare screenów by ukazać graczom z całego świata iż diablo 3 naprawde powstaje a zarazem zdemontował wszystkie plotki które krążyły od dobrych paru lat.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych