Skocz do zawartości


Starozytni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kodzio_*

Guest_Kodzio_*
  • Gość

Napisano 20 sierpnia 2004 - 17:08

WItam wszystkich!!
Gram se na batku i wiem ze mozna zrobic tak aby 1 poziomowej postaci zaliczyli quest ze starymi.Nie wiem natomiast jak to zrobic mozecie mi powiedziec??

#2 Guest_Skate_KRis_*

Guest_Skate_KRis_*
  • Gość

Napisano 30 sierpnia 2004 - 11:01

Z tego co wiem toraczej sie nie da :> ....
chociasz Polak potrafi
ktos musialby ci zrobic TAXI
ale zeby nie lecial ci level musialbys stac daleko od andariel duriela
chociasz jest to praktycznie nie mozliwe bo jedno zadanie wywiazuje sie w jakis sposob z drugiej wiec raczej jest to nie mozliwe by na 1 lvl postaci dojsc do starozytnych nawet za pomoca tAxI
.. :P

#3 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 postów

Napisano 30 sierpnia 2004 - 11:13

robisz postac klasyczna - odznaczasz przy tworzeniu pole "postac z rozszerzenia" i robimy taxi! pozniej konwertujemy postac na rozszerzenie i jestesmy (z 1 lvl to malo prawdopodobne) na hellu

#4 Guest_gallek_*

Guest_gallek_*
  • Gość

Napisano 03 października 2004 - 01:05

mozesz miec 1 lvl i byc nawet na hellu w 5 akcie, a starych ci nie zaliczy na normalu ani na wyzszych bo trzeba miec kolejno 20 40 i 60 level zeby starych zaliczylo
ale baala mozna zabic tzn.
dolaczasz sie do gry gdzie ktos ma nie wykonany jeszcze quest 6 z 5 aktu czyli nie zxabil baala, robisz z nim team i siedzisz w miescie a on idzie zabic baala i tobie tez zaliczy ten quest

#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 02 stycznia 2005 - 08:49

No tez tak robilem i znalazlem 10 ist(jak dochodzilem do kuzni na hellu na 5 lvl) i 7 gul (jak na 3 lvl)

#6 Guest_hasek_*

Guest_hasek_*
  • Gość

Napisano 09 stycznia 2005 - 13:36

A co to tak dokładnie to taxi? :>

sorry leszcz jestem ; P

__
Observation Creates Reality
http://www.links4u.pl

#7 Guest_RaukGorth_*

Guest_RaukGorth_*
  • Gość

Napisano 12 stycznia 2005 - 00:10

zobacz sobie w temacie offer pomoc

tam ci wszystko doklanie wytlumacaa ]:->

#8 Guest_pomier_*

Guest_pomier_*
  • Gość

Napisano 02 kwietnia 2005 - 11:42

da sie ominac ancientow. mianowicie prosimy kogos o taxi potem gdy przyjdzie na nich czas to robimy gre w stylu "i kill ancients" , i ten kto sie dolaczy musi miec lvl od 20 - 60 (zalezy jaki poziom gry, w kazdym razie temu kto sie dolaczy musi zaliczyc qest z ancientami) i my nasza postacia czekamy w miescie az reszta drużyny sie z nimi upora (musimy byc jednak z nimi w drużynie) i jestesmy przykladowo na 7 lvl na hellu.

#9 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 02 kwietnia 2005 - 14:40

Questa nie zaliczy, bo najnormalniej w swiecie musisz miec 20 na starych XD

Wystarczy zrobic postac na classic, zrobic jej taxi na hell i przekonwenterowac.

#10 Guest_najm_*

Guest_najm_*
  • Gość

Napisano 02 kwietnia 2005 - 17:44

Da sie ...robilem tak ..dochodzilem do HF na 1 lvlu .. i i tak slaby runy wypadaly ..to przestalem

#11 Guest_archonus_*

Guest_archonus_*
  • Gość

Napisano 24 kwietnia 2005 - 15:58

dobra opcja jak sie ma kumpla np ja z kumplem obimy tzw muly wlasnie na zmiane sobie i dzieki temu i enigma wpadla i nie tylko z run z kuzni oczywiscie po 5 mulow tak robimy i nieraz zarobi sie na takiej partii w sumie kolo 4 istow ale moze byc i odwrotnie takze coz pewne ryzyko ale duza szansa na zarobek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych