Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diablo Clone- pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 bunkier

bunkier
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 15 kwietnia 2007 - 12:23

no wiec robie sobie gre O ohm N 5 ist (chcialem troche wiecej ^^) przy tym ide moja soso na mefa itp. nikt oczywiscie nie wchodzi i pojawia sie komunikat : 44xx soji sprzedana pozniej znow i po raz trzeci a za 4 razem ziemia sie trzesie i ide do eldtricha a tam dc ucieszony ze bede mial wlasnego anni proboje go ubic (soso blizz mf) gine 50 razy max il zycia jaka mu zabralem doszla do O w jego zyciu -.- chwile pozniej wparowuja mi 2 postacie 1 smiter drugi hammer jak cyborgi przybiegaja do eldritha zabijaja w 2 min dc i zabieraja mojego anni ktory sie okazal 20 18 8 -.- wielce wkurw.iony poszedlem spac ... teraz moje pytanie wiem ze sa sposoby aby wykryc gre gdzie pojawia sie dc i wlasnie to chcialbym wiedziec/ umiec jak to sie wykrywa badz jesli program uzywa ... z gory bardzo dziekuje :)

#2 Kakash

Kakash

    ~groovy

  • Użytkownik
  • 539 postów
  • GG 7795406
  • LocationKatowice
  • d2jsp lightmafire

Napisano 15 kwietnia 2007 - 13:00

Nie ma.

#3 Eurynomos_III

Eurynomos_III
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • LocationChełm//Lublin

Napisano 15 kwietnia 2007 - 13:40

zabijaja w 2 min dc


cos strasznie dlugo im to zajelo :D

#4 Jurasik

Jurasik
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • LocationSto(L)ica

Napisano 15 kwietnia 2007 - 14:04

Bo jak Ci skacze DC na public game (bez hasła, przeważnie z ofertami gra) to nie idziesz na eldrisia (chyba najczęściej używany mob do DC) tylko do innego stałego-unikatowego-moba. Jeżeli masz problemy z DC to zawołaj kolegów, nie czekaj aż Ci ktoś wparuje na gre i zabierze.
Ja ostatnio wszedłem też na jakąś Offer grę i dogaduję się co do ceny a tu nagle xxx soj's selled i po chwili DC. Szybko do stałego moba pośpieszyłem i go umrzyłem swoim summon necro (dla oszczędzenia czasu nie zmieniałem postaci bo były 4 inne osoby w grze) Nie pamiętam ile czasu mi to zajęło ale mniej niż tym "cyborgom".
Dobry smitter rozwali DC bez większego problemu, ciekawe czy ktoś jakieś rekordy liczy xD

#5 Eurynomos_III

Eurynomos_III
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • LocationChełm//Lublin

Napisano 15 kwietnia 2007 - 15:56

Dobry smitter rozwali DC bez większego problemu, ciekawe czy ktoś jakieś rekordy liczy xD


mam gdzies filmik jak moja java jedzie dc w ok 10 sec.
[ normalnie zajmuje jej jeszcze krocej, ale fraps + laagi na moje wyjebanej w kosmos sieci robia woje ]

#6 Kakash

Kakash

    ~groovy

  • Użytkownik
  • 539 postów
  • GG 7795406
  • LocationKatowice
  • d2jsp lightmafire

Napisano 15 kwietnia 2007 - 16:58

(chyba najczęściej używany mob do DC)

Bo byl kiedys taki bug ktory powodowal ze jak zrobiles eldrichta, zaciagnoles go na shaenka i zabiles shenka to dc i wszytko wookolo padalo ;p

mam gdzies filmik jak moja java jedzie dc w ok 10 sec.


Co tak długo xD? Moja robiła o wiele krócej!
A rekord ubicia dc, no nie wiem, ktoś plackowi zdaje się 200 clonów zabił.

#7 Jurasik

Jurasik
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • LocationSto(L)ica

Napisano 15 kwietnia 2007 - 19:23

A rekord ubicia dc, no nie wiem, ktoś plackowi zdaje się 200 clonów zabił.

Nieźle xD

A jaki jest wasz czasowy rekord ubicia DC ? Mój to około 14sec (robiliśmy to na 2 sorce, wtedy jeszcze low itemy).

mam gdzies filmik jak moja java jedzie dc w ok 10 sec.

Jakbyś znalazł, byłoby ciekawie.
Pozdro all.

#8 Kakash

Kakash

    ~groovy

  • Użytkownik
  • 539 postów
  • GG 7795406
  • LocationKatowice
  • d2jsp lightmafire

Napisano 15 kwietnia 2007 - 20:04

Moj rekord, chyba 3-4 hits kill javą, nie wiem ile to trwało z 2-3 sekundy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych