Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótko o smiterze UT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak ci się podoba?? (9 użytkowników oddało głos)

Jak ci się podoba??

  1. 6 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. 5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. 4 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. 3 (3 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  5. 2 (3 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  6. 1 (3 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 pantobiasz00

pantobiasz00
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LocationLD- 2. master KPS

Napisano 09 marca 2007 - 14:21

Więc jedziemy z koksem...

sila - 0-30 zalezy od itemow i czy je uniwsiemy ( wliczamy anni, torch( jezeli gramy sami to nie, jesli z kumplem to on moze torcha wziazc jesli sam nie ma w ekwipunku,) vilchelm lub andy( jezeli mamy czako to nie), coh, tgv

zrecznosc - 90-120 zalezy jaki musimy miec by miec max blo

vita- zasad im wiecej tym lepiej ( czyli reszta)

mana- 0

staty rozdajemy tak po osiagnieciu 80 lvl. CZyli robimy tak. Znajdujemy caly item setup. Robimy baalruny, taxi i inne sprawy by osiagnac 80 lvl. Mamy 2 sposoby taxi od normala to hell na samym diablo 2 po 60 lvl konwersacja na LoD, starzy i baalruny hell ( szybsza)
albo tradycyjna czyli ( tristy, krowy, starzy , baalrun norm, starzy, baalrun kosz, starzy, baalrun hell)

skile mozemy dawac od razu

pchniecie, swieta tarcza, smialosc, fanatyzm - 20
1 w zbawienie( jeden pal ma fanatyzm 2 zbawienie i wigor( tak na wszelki wypadek jakbyś się nudził i chciał robić nim duele i charge lagi) )
reszta w szarze ( zeby szybciej dobiec )

item setup

helm
andy ral lub vilchelm
( ja polecam vilchelm bo ma CB)

zbroja
coh ( dobre resy)
( kolejna rzecz ktora szukam bo mi droche brakuje to resow, a tele z eni jest zbedne)

pas
tgv ( wigor boga gromow) - pas. ma cool 20abs, max 10 lit res, 20str/vita
( sam szukam, ale testowalem od kolegi i imo na UT lepszy od verdunga)

tarcza
EXila- tylko i tylko. it i ten def. ma tez resy ( polecam w eth bugged zaka bo ma rowne dmg ( nie wach sie bardzo i jest stale czyli ok 1,5k). Dobry jest tez zaka ale polecam na PCL

bron
LW pb ( mam ba ale szukam pb)
lw nie ma w statach iasu, wiec wazne, zeby bron wymagala go jak najmniej. z tego co pamietam, to smit osigal max ias przy 10 dla pb,wiec z lordem nie bedzie problemu. Ma 60 CB i IT ( wysysanie zycia)

rekawice
drakule- sila, IT , imo gz dla smita na UT

butki
Goblinki ( CB rulez) lub sandstormy ( pkt do sily i resy na poison)
sam nosze goblinki

amu
gniew lorda

pierscienie
raven + wisp bylo by dobrym rozwiazaniem. ew. raven + rare ring + light/fire res

ekwipunek
anni, skilery ( bojowe najlepiej ale sa drogie, moga tez byc tez inne)
taliki do zycie ( jakie zalezy od kasy, najlepei male 20 + resy)
pala torch- pisalem o tym wczesniej
i moja zasada. Na ut nalezy miecprawie caly ekwipunek zajety ( oprocz miejsca to torcha), bo po co marnowac miejsca ^^

pare porad to UT
- mamy wylaczone bieganie , chodzimy szarsza
- mamy 2 taktyki
--- odrazu wlazimy w bosow. bijemy i zwiewamy ( 4 sekundy i mef kilniety)
----- albo biegamy na gore i wybawiamy po kolei
----- i mniej osob w grze tym le[piej ( slabsze ubery )
----- najlepiej graz z 3 innymi palami ( hammer zeoalt i smit)

a i merc jest zbędny. Gdzie my sobie nie poradzimy tym bardziej merc i jak mamy 3 aury
to merc żadnej fajnej nie ma ( no może święty chłod ale na UT mają potwory resy)


macie pytania, zwatpeina ^^ ??

piscie na dole i dawajcie oceny. Jak macie lepsze pomysły czy zmiany piszcie też na dole

( mam prośbe to admina, jeżeli startegia otrzyma ocene średnią mniejszą niż 4,5 to prosze żeby na początku kwietnia o skasowanie jej. Po co zaśmiecać forum. Ta strategia jest w celu sprawdzenia moje wiedzy o smiterze i sprawdzeniu czy pomoże ona komuś)

#2 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 09 marca 2007 - 14:42

no to masz mala wiedze o smiterze widac strategia oklepana nic nowego nie wnosisz moze LW ale moim zdaniem po kiego mu to skoro Grief lepszy :twisted: sporo literowek widac ze sie nie starales piszac builda i tak jak mowilem strategia jest juz wiele razy oklepywana moze troszke inny rodzaj sprzetu ale nic nowego nie wnosisz tym moze tylko utrudniasz wg mnie strategia kakasha jest o 100% tansza i uberki bedzie robil tak samo a moze nawet i lepiej niz ty dlatego oceniam strategie na 3

#3 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 09 marca 2007 - 14:46

Przyczepie sie do 3 rzeczy
1. Co to jest vilchelm :razz:
2. Reszta w szarze zeby szybciej podbiec :?: co za bzdura, od kiedy poziom szarzy wplywa na szybkosc podbiegniecia :?:
3. Jak na same ubery to drogii jak .... moj stary popierdulka ut smiter wedlog buildu kakasza zrobil cos kolo 100 uberkow i nie nazekalem, a kosztowal 4 isty.

#4 decybel

decybel
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • Locationcze100chowa

Napisano 09 marca 2007 - 16:06

no i co do expowania to szybszym rozwiazaniem jest ofc uber trist :> mimo ze patch blizza troche przeszkadza to da sie robic

#5 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 09 marca 2007 - 16:29

vilchelm

Co to jest vilchelm :razz:

1 w zbawienie( jeden pal ma fanatyzm 2 zbawienie i wigor( tak na wszelki wypadek jakbyś się nudził i chciał robić nim duele i charge lagi) )


powodzenia ci zycze w na duelach takim palem z takim setupem ( charge laga mozna zrobic bez wigoru :razz: )

reszta w szarze ( zeby szybciej dobiec )

co za bzdura, od kiedy poziom szarzy wplywa na szybkosc poruszania sie na szarzy :?:

andy ral lub vilchelm ( ja polecam vilchelm bo ma CB)

komus tu ias brakuje, wilhelm z ortem wystarcza.

zbroja coh ( dobre resy) ( kolejna rzecz ktora szukam bo mi droche brakuje to resow, a tele z eni jest zbedne)

jak ci resow brakuje to przed ut zaloz trachery i postoj kolo ognia,potworkow poki fade wejdzie

pas
tgv ( wigor boga gromow) - pas. ma cool 20abs, max 10 lit res, 20str/vita
( sam szukam, ale testowalem od kolegi i imo na UT lepszy od verdunga)

Credendum - pas z setu ucznia tez jest dobry resy,str,dex

tarcza
EXila- tylko i tylko. it i ten def. ma tez resy ( polecam w eth bugged zaka bo ma rowne dmg ( nie wach sie bardzo i jest stale czyli ok 1,5k). Dobry jest tez zaka ale polecam na PCL

co to jest it :?: moze ET (pewnie chodzi o lt, skoro). Def jest nam zbedny w ut, 95% obrazen dostajemy od zywiolow. Zaka sprawuje sie rownie dobrze jesli nie lepiej.


butki
Goblinki ( CB rulez) lub sandstormy ( pkt do sily i resy na poison)
sam nosze goblinki

ja tam wolalem nosic morrowalki i lt rzucac z butow (duzo bezpieczniejsze)

ekwipunek
anni, skilery ( bojowe najlepiej ale sa drogie, moga tez byc tez inne)
taliki do zycie ( jakie zalezy od kasy, najlepei male 20 + resy)
pala torch- pisalem o tym wczesniej
i moja zasada. Na ut nalezy miecprawie caly ekwipunek zajety ( oprocz miejsca to torcha), bo po co marnowac miejsca ^^

po co skillery ???? drogie jak h... a roznicy w ut nie robia zadnej, lepiej zapchac talikami lres,fres.

Jak na same ubery to drogii jak .... moj stary po-pier-dulka ut smiter wedlog buildu kakasza zrobil cos kolo 100 uberkow i nie nazekalem, a kosztowal 4 isty.

#6 Angelus

Angelus
  • Użytkownik
  • 365 postów

Napisano 09 marca 2007 - 16:39

zenua...

#7 thao

thao
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LocationChorzów

Napisano 09 marca 2007 - 16:49

ić moze na twoje imperium....

#8 pantobiasz00

pantobiasz00
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LocationLD- 2. master KPS

Napisano 09 marca 2007 - 17:33

butki
Goblinki ( CB rulez) lub sandstormy ( pkt do sily i resy na poison)
sam nosze goblinki
ja tam wolalem nosic morrowalki i lt rzucac z butow (duzo bezpieczniejsze)

jak kto woli. Ja nosze goblinki mam duże CB i jest good

pantobiasz00 napisał/a:

ekwipunek
anni, skilery ( bojowe najlepiej ale sa drogie, moga tez byc tez inne)
taliki do zycie ( jakie zalezy od kasy, najlepei male 20 + resy)
pala torch- pisalem o tym wczesniej
i moja zasada. Na ut nalezy miecprawie caly ekwipunek zajety ( oprocz miejsca to torcha), bo po co marnowac miejsca ^^
po co skillery ???? drogie jak h... a roznicy w ut nie robia zadnej, lepiej zapchac talikami lres,fres.

Jak na same ubery to drogii jak .... moj stary po-pier-dulka ut smiter wedlog buildu kakasza zrobil cos kolo 100 uberkow i nie nazekalem, a kosztowal 4 isty.


każdy ma inne pojęcie. Jak kogoś stać to kupi jak nie to nie. Sam to napisałem że skilery są drogie więc jeśli patrzysz na to aby co jest tobie niewygodne to nie moja wina

i czy ja napisałem tani smitter lub drogi??
Każdy popatrzy i będzie wiedział czy zrobić go czy nie.
Jeśli będzie chciał taniego to napewno znajdzie go w jakimś forum

i widze że nic nie napisałeś o drakach więc jeśli mi znajdziesz dobre draki za 2 isty to będę ci wcieczny. Teraz tak ceny na CBN podskoczyły że imo się wkurzyć idzie. a w tym palu za 3-4 isty pewnie kupicie zake za ista,to mi tez wezcie, hehe :)

Reszta w szarze zeby szybciej podbiec :?: co za bzdura, od kiedy poziom szarzy wplywa na szybkosc podbiegniecia :?:


tak dla jaj. A tak serio to w co pakujesz pkt jak smialosc, smita tarcze i fana bedziesz miał na maxa?? no mozna sie pobawic i wlozyc 1 pkt w sw. chłód

Co to jest vilchelm


http://diablo.phx.pl/?s=sieroty

pomylilem pare literek ^^

ić moze na twoje imperium....


a ty od imperium sie odczep
napisałem że się do niego przyzwyczaiłem i go polubiłem a ten jeszcze nooba z siebie robi

( mam prośbe to admina, jeżeli startegia otrzyma ocene średnią mniejszą niż 4,5 to prosze żeby na początku kwietnia o skasowanie jej. Po co zaśmiecać forum. Ta strategia jest w celu sprawdzenia moje wiedzy o smiterze i sprawdzeniu czy pomoże ona komuś)

napisalem to wiec jesli wam sie nie podoba to bedzie ten temat skasowany

#9 thao

thao
  • Użytkownik
  • 49 postów
  • LocationChorzów

Napisano 09 marca 2007 - 17:41

lol to skoro tak je lubisz to po kiego grzyba tu siedzisz?

#10 stasia

stasia
  • Użytkownik
  • 285 postów
  • Locationfrom heaven

Napisano 09 marca 2007 - 17:48

lol to skoro tak je lubisz to po kiego grzyba tu siedzisz?


jak chce to niech siedzi
każdy może ty być

pozdrawiam serdecznie


#11 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 09 marca 2007 - 17:57

pantobiasz tu nikt nie chce cie obrazac ale fakty sa takie ze ten tanszy smitt jest lepszy niz twoj drozszy wiec powiedz mi widzisz sens robic drozszego gorszego smitta?

#12 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 09 marca 2007 - 19:54

Moj kosztowal 4 isty (ber do swietlika, um do ga i wilhelma), reszte itemow znalazlem sam. I nie mow mi ze zaka droga. Powiedz mi ile sama tarcza pod exile (eth, def bugged - podziwiam dalej ludzi ktorzy robili exile w zwyklych kurastowych) z resami 40+ kosztuje, a ile low zaka (150-160%ed). Chcialbym zobaczyc jak zabijasz mefa w 3 sec skoro ci resa brakuje wiec pewnie na fanie go nie bijesz.

#13 bidon666

bidon666
  • Użytkownik
  • 195 postów
  • LocationPL

Napisano 09 marca 2007 - 22:43

mimo szczerych chęci o tej taktyce nie mogę się za dobrze wypowiedzieć... sry - zerknałem tylko na itemy - poza drakami chyba all trzeba by zmienic - jak mówili przedmówcy - zerknij na builda Kakasha - jest tani i zdecydowanie bardziej nasj...

...aczkolwiek słowa uznania należą się chociażby za chęci :) pozdro

#14 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 10 marca 2007 - 05:13

O to wynik nudy w pracy :
Bicie kazdego ubera w 3-4 sec wedlog ciebie:
Zakladamy ze masz 3k smit dmg (w co watpie), zawsze trafiamy z cb (max to 95% ale co tam) ,mamy 6fps smit (1 sec = 30 fps), ni ma laga ani czynnikow przeszkadajacych. Life Uberka 650000.

1 hit 84250 - 565750 life
2 hit 73718 - 492032 life
3 hit 64504 - 427528 life
4 hit 56441 - 371087 life
5 hit 49385 - 321702 life

6 hit 43212 - 278490 life
7 hit 37811 - 240679 life
8 hit 33084 - 207595 life
9 hit 28949 - 178646 life
10 hit 25330 - 153316 life

11 hit 22164 - 131152 life
12 hit 19334 - 111818 life
13 hit 16977 - 94841 life
14 hit 14855 - 79986 life
15 hit 12998 - 66988 life

16 hit 11373 - 55615 life
17 hit 9951 - 45664 life
18 hit 8078 - 37568 life
19 hit 7698 - 29870 life
20 hit 6733 - 23137 life

21 hit 5892 - 17245 life
22 hit 5155 - 12090 life
23 hit 4511 - 7579 life
24 hit 3947 - 3631 life
25 hit 3453 - 177 life

26 hit - Kill Uber

Calosc zajela nam 6 sec ( nie wliczalismy regeneracji i dmg red uberka odowiednio mef = 20, baal,diablo = 50). Calos wydluza sie do 8 sec dla mefa , 12 sec dla dia,baala.

Teraz
Konkluzja 1 = 6fps da sie ubic na pb lw, na ba lw musisz miec 50 ias ktorego nie masz.
Konkluzja 2 = 3k smit dmg, hmm watpie czy masz taki bez griefa.
Konkluzja 3 = Sprawadz najpierw zanim zaczniesz sie chwalic ze bijesz w 3-4 sec.

Napisz mi jaki masz poziom fana, smite, mocy, w czym exile, ile dokladnie cb ( bo wkoncu nie wiem czy wilhelm czy andy) to ci napisze ile bijesz tego mefa ( bo sobie z nudow skrypt w matlabie napisalem :wink: ).

#15 bidon666

bidon666
  • Użytkownik
  • 195 postów
  • LocationPL

Napisano 10 marca 2007 - 12:01

O to wynik nudy w pracy...niesz sie chwalic ze bijesz w 3-4 sec.

Napisz mi jaki masz poziom fana, smite, mocy, w czym exile, ile dokladnie cb ( bo wkoncu nie wiem czy wilhelm czy andy) to ci napisze ile bijesz tego mefa ( bo sobie z nudow skrypt w matlabie napisalem :wink: ).


jestem pełen podziwu [szczerego] - dla pisarzy skryptów :) najs...

i widać tu też ogram wiedzy na temat D2... ja z nudów w pracy przegladam d2jsp ;)

#16 jaguar

jaguar
  • Użytkownik
  • 642 postów

Napisano 10 marca 2007 - 14:44

Ej pantobiarz chcesz do naszego klanu ?

#17 pantobiasz00

pantobiasz00
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • LocationLD- 2. master KPS

Napisano 10 marca 2007 - 19:28

jestem w swoim. Troche syfnie ( mało UT co ja lubie najbardziej) ale obiecałem masterowi że narazie pomoge mu rozwinąć klan

#18 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 11 marca 2007 - 11:28

jAACOŚ TERAZ TO CZA BEDZIES KUPOFACSC DUSZO KEY SET ALBO CIONKLE NA CHLAPINE LATAC :D

#19 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 24 marca 2007 - 08:09

Hehe dzis w nocy zrobilem 10 uberkow z smitem ubranym tak jak twoj ( jak on to nazywal pro uber build) i musze cie zawiesc bo taki pro to nie jest :D. Moj ubrany tak jak w buildzie kakasza ( bez torcha ani skillerow, z jednym ringiem :D bo go jeszcze calego nie zlozylem :D) tamten full wypas sprzet z ani torchem ble ble ble. Zabijanie uberkow szlo mi duzo sprawniej niz pro smitowi, o czestotliowsci giniecia pro juz nie wspominajac :razz:.
O 3-5 sec na uberka mozesz zapomniec bo pro bil diabelka na 2 osoby w 30-40 sec :razz:

#20 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 24 marca 2007 - 08:30

heh tez mam takiego podobnego jak ma kakash tylko troszeczke inny stuff pod cb bardziej ale mysle ze zaniedlugo zainwestuje sobie powoli w last wish i bedzie wymiatal ze hoho i jeszcze goblinki zmienie wtedy na goreridery co wy na to ?? :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych