Skocz do zawartości


Zdjęcie

czarodziejka pvp blizzard - ( str bug/ full life ) by Dankus


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy podobua Ci Sieę moj gouzu/krap bild xD (15 użytkowników oddało głos)

czy podobua Ci Sieę moj gouzu/krap bild xD

  1. calkiem calkiem xD (2 głosów [13.33%])

    Procent z głosów: 13.33%

  2. gozu rulez xD (3 głosów [20.00%])

    Procent z głosów: 20.00%

  3. szitowska imo :PP (5 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  4. plz dileit tis topik (5 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  5. czegos tu brakuje :O (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Dankus

Dankus
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LocationCZARSI_LAIR

Napisano 14 lutego 2007 - 15:04

sos only pvp

Eq:
- weap shiled : fantom + spirit ..  polecam pobawic sie z doom-em ba -60cold (1hit = 1death ofc w 90%  
- armor : enigma (dusk)
- ring : bk, 15+str fcr mana/life ring za bk mozna dac soj
- belt : arach
- amu : preferuje 2sk 20fcr adds lub 3cold fcr mana etc
- anni 20'xx'x torch 20'xx 9sks 4-5 with str + scs life/mana lub life/res
- swich : cta 4-6 + spirit
- helm  : ( nw )
- boots : sands 15str
- magefist


sks :

chyba nie musze mowic jakie skile dac blizz + synenergie, reszta idzie w master
+ 1 do ciepla, + 3pkt by dojsc do tele

staty:
str nic   ( 20anni + 20 torch + eni ( nie pamietam ile daje nam str ale chyba okolo 65 (85vl) + 15sands + 15+ ring + sks str + podstawowy str (10 chyba?)  ) razem (przynajmniej mi tak wyszlo ) mamy  okolo 160str +-5str
dex nic  
vita all  
mana nic  

natomiast z all vita i z bo(14lvl) mamy okolo 2.7k-3k life na 80 lvl

co do fcr to chyba bedzie okolo 120

i to by bylo na tyle

minusy
- 30-40 all res (hell)
- malo fhr
- malo many
- troche drogie rzeczy ( sks str anni 20 troch 20 )

edit: 19/02/2007 10;38

pozdro dla DŻakobSa xD sAaa
i jedźierz ih zioóm

#2 stasia

stasia
  • Użytkownik
  • 285 postów
  • Locationfrom heaven

Napisano 14 lutego 2007 - 15:08

a gdzie ankieta?

pozdrawiam serdecznie

#3 Dankus

Dankus
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LocationCZARSI_LAIR

Napisano 15 lutego 2007 - 10:28

nwm

#4 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 15 lutego 2007 - 10:47

miales dodac ankiete wejdz na edytuj i na dole bedziesz mial dodawanie ankiety

#5 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 15 lutego 2007 - 11:10

Próg fcr dla soski to 105 więc nn 120 dlatego można sobie dopuścić fcr ring ;)

#6 Dankus

Dankus
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LocationCZARSI_LAIR

Napisano 15 lutego 2007 - 15:29

i juz mamy ankiete

#7 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 15 lutego 2007 - 17:29

moglbys napisac czy na pvm czy pvp ta sosa

#8 Dankus

Dankus
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LocationCZARSI_LAIR

Napisano 16 lutego 2007 - 14:45

omg.. od kiedy to sie robi sos str bug na pvm?

Pozatym..
1. troche droga ta sos jak na pvm..?
2. latwo wydedukowac ze to build na sos pvp..
3. gz.. dzinius

#9 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 16 lutego 2007 - 15:34

jheśli PvP to niezbyt ta czarka. Jak u niej wyglądają resy? Masz w niej crap blok i mało many - jak na moje oko to niezbyt dobra ta taktyka.

#10 decybel

decybel
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • Locationcze100chowa

Napisano 16 lutego 2007 - 17:34

dmg moze i ma ale jw bez bloku vs myslace ( myslace tzn takie , ktore nie biegaja jak opetane za sorca wbijajac sie w co drugi blizz ... ) postacie np. ama smit charger barb nie widze jej zbytnio ... po pierwsze dlatego ze vs takie postacie jedynie whistan eld i 75 blok pod niego ( nie dotyczy smite - mozna dac storma dla dr - ale ktory smit sorke atakuje smitem ^ ) bez bloku te postacie Cie zjedza na sniadanie ( co to jest 3 k life dla barba co ma 10 k dmg z gs oO ... nic )
... po drugie blizz sos nie "stać " na es czyli tymbardziej jest podatna na dmg

... po trzecie ta sorc ma malutko fhr ... dostanie ga to zanim zrobi tele dostanie koleje 2-3 i rip

nastepnym razem nie pisz takty na przerwie w szkole bo wychodzi goowno z tego, taktyka na pvp bez objasnienia metod walki z roznymi charami to juz jest crap ...

ps. masz strasznie buracki( ew buraczany )styl pisania ( XD :D =D itp itd ... ) ~~

#11 Dankus

Dankus
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LocationCZARSI_LAIR

Napisano 16 lutego 2007 - 18:24

to pokaz mi gozu build. o to chodzi by ta sos nie padla na 1hit. pozniej napisze jak nia grac bo widze ze nie czaicie tego builda...

p.s. nwm

pozdr :)

#12 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 17 lutego 2007 - 00:27

Dankus - jeśli masz taką soso z chęcią zagram PvP moją amką i pokaże ci, że ten build to raczej n tego jest....

#13 decybel

decybel
  • Użytkownik
  • 143 postów
  • Locationcze100chowa

Napisano 17 lutego 2007 - 14:44

to pokaz mi gozu build


ja sie nie znam na sorkach a mimo to wiem wiecej od Ciebie ~~ swiadczy to o tym ,że nie wiesz o nich kompletnie nic ...
nie bede Ci szukal buildow bo to strata czasu, po za tym jak zmienisz to co Ci mówilem ( i nie tylko ja ) to ta sorka na pewno bedzie lepsza ...

co do stylu pisania to ktoś wkońcu musiał Ci zwrócić uwage ( jest czas w którym trzeba dorosnąć i ja Ci w tym pomogłem ... jezeli nie chcesz zeby cie traktowano jak nooba to sie tak nie zachowuj a takie lame pisanie to dla mnie 100% noob + twierdzenie ze taktyka jest gosu nie robiac odpowiednio duzo testow z postaciami lepszymi niz amka w secie maviny itp ~~ )

ps. napisac taktyke moze każdy idiota ale napisac taktyke ktora cos wnosi nowego do buildu postaci i odkrywa jakies zalety danej postaci stosujacej odpowiedni sprzet potrafią nieliczni i takich taktyk sie oczekuje a nie zlepek strategii ktore wszyscy znaja okraszony ( XD :D =D itp ) wiesz co, jak czytam taktyki podobne do twojej to mnie żal ogarnia ...
moze ktos na lol-x bylby zachwycony ta taktą ale nie tu ...

#14 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 17 lutego 2007 - 17:05

Ja odpowiem tak : uber smit ubrany za 2-4 isty kasuje luzem twoja czarke. Ubrany w :
guardian angel, pala tarcza klasy elite (dowolna) soketowna 4 x perf szafirami, kira, 2 beznadziejne 15 dex raveny, amu dowolny, low grief za ista lub 2 ( jak nie stac to swietlik z 2 shael lub kolec soketowany shaelem), pas cradeceum lub snowclash, rekawice trangi lub bloodfisty, buty z setu sigona, bez torcha i aniego, bez skillerow. Po zatym napisales ze build jest taki zeby nie byc na 1 hita, z takimi resami to ty jestes na 1-2 hity od postaci typu fb,light, orb sosa, foh, trapka. Jak soska ma es 85+ to cie stankuje luzem i ci dmg, str bug nie ( powodzenia pozniej w podnoszeniu zwlok ).

#15 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 17 lutego 2007 - 21:27

Decybel - wydaje mi się, że nawet bowazonka z ga na 20 ubrana w mavine da rade takiej sosce :<

#16 Fallen Soul

Fallen Soul
  • Użytkownik
  • 256 postów
  • LocationDunno

Napisano 18 lutego 2007 - 00:08

Nie wiem dlaczego przyjelo sie ze najwazniejszy jest dmg. Zawsze na dia,baal runch ludzie sie chwala ile to wyciagaja z mlotka, fb i innych pierdol. W pvp jest duzo wazniejszych rzeczy niz big dmg ( life/blok/resy/fcr). Dla mnie kazda czarka pvp bez bloku i es to crap ( chyba ze sie robi soske pod casterow only).

#17 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 18 lutego 2007 - 01:58

Każda postać posiadająca tarczę na PvP musi mieć 75 bloku :). Inaczje pierwsza lepsza ama zaszlachtuje strzałąmi :).

#18 Dankus

Dankus
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LocationCZARSI_LAIR

Napisano 19 lutego 2007 - 10:52

Dankus - jeśli masz taką soso z chęcią zagram PvP moją amką i pokaże ci, że ten build to raczej n tego jest....


mialem 3miesiace tamu taka sos :) ale na nowo zrobie na tym weekendzie

Ja odpowiem tak : uber smit ubrany za 2-4 isty kasuje luzem twoja czarke. Ubrany w :
guardian angel, pala tarcza klasy elite (dowolna) soketowna 4 x perf szafirami, kira, 2 beznadziejne 15 dex raveny, amu dowolny, low grief za ista lub 2 ( jak nie stac to swietlik z 2 shael lub kolec soketowany shaelem), pas cradeceum lub snowclash, rekawice trangi lub bloodfisty, buty z setu sigona, bez torcha i aniego, bez skillerow. (...)


jasne :) to ciekawe dlaczego kladalem smitow z zaka/grief ba/abs/full res + odkupienie/anni/torch etc i bylem dla niech na 3-4 (jak dojda do mnie) hitow takze .. troche wymyslny jest Twoj uber smit za 2-4 isty, moja sos wystarczy ze uzyje na Twojego smita 1-2 nove mrozu i lezysz :)

#19 Ripmaw

Ripmaw
  • Użytkownik
  • 128 postów
  • LocationJAGA BKS :)

Napisano 19 lutego 2007 - 12:40

szitowska imo :( Pogles cos lepszego kupic...

I chyba to niejest droga siosa zalezy jak dla kogo... Drogie moglbys powiedziec jak mysl mial amu rare za 2000 fg...

#20 Dankus

Dankus
  • Użytkownik
  • 28 postów
  • LocationCZARSI_LAIR

Napisano 19 lutego 2007 - 13:35

watpie by polowa osob na tym forum miala 300< fg ;) wiec .. :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych