Jump to content


Raptoos

Member Since 11 Sep 2004
Offline Last Active 07 Sep 2014 19:52
*****

Wpisy na blogu

Nowości na stronie > Zbliża się beta Diablo 3

Posted 03 February 2011

Wygląda na to, że beta zbliża się wielkimi krokami - Jay Wilson poinformował o podziale kluczy do testowania kolejnej części swojego dzieła

Czytaj więcej

Nowości na stronie > Blizzard ma długi język...

Posted 18 January 2011

... i zaczął wreszcie puszczać parę na Twitterze. Dzięki temu, fani Diablo dowiedzieli się wielu nowych informacji za pośrednictwem oficjalnego Twittera Blizzarda:

Jakieś postępy z męską wersją Demon Huntera? - DonGuillotine

Ma się on całkiem dobrze. Mamy zamiar pokazać go w przyszłym tygodniu. Jednak...


Nowości na stronie > 18-minutowy filmik z rozgrywki pvp w Diablo 3

Posted 10 January 2011

W sieci pojawił się nie prezentowany wcześniej filmik z Blizzconu 2010 przedstawiający rozgrywkę pvp. Wchodząc na stronę główną i klikając w linka możemy go obejrzeć - film jest dostępny również w wysokich rozdzielczościach, więc możemy się dokładnie przyjrzeć, jak mniej więcej ta rozgrywka będzie wyglądała.

Nowości na stronie > Kolejne zmiany w systemach w Diablo

Posted 04 January 2011

Wygląda na to, że to nie koniec innowacji w systemie rozgrywki w Diablo 3 - Blizzard ujawnił już nowe systemy związany z kulami życia, związany z Arenami do pvp, poznaliśmy również Crafting i nowych rodzajów cech. No i dziś, na oficjalnym Twitterze, niejaki Grug16 zadał pytanie:

Czytaj więcej

Nowości na stronie > Najlepszego

Posted 24 December 2010

Z okazji nadchodzących świąt, redakcja Dalekiej Oazy życzy wszystkim czytelnikom wesołych, spokojnych świąt, klucza do bety Diablo 3, świetnych dropów, łatwych zodów, jmoda i powodzenia w pvp!


Dołączona grafika