Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pewny i do tego darmowy hosting zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Hot Candy Land

Hot Candy Land
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 lutego 2017 - 15:01

 
 
Każdy z Was miał pewnie kiedyś problemy ze zdjęciami zamieszczonymi na darmowych serwerach hostingowych. Niektóre zdjęcia nagle zrobiły się nieosiągalne, albo i cały serwis przestał istnieć. A wraz z nim wiele naszych fotograficznych historii na nim zapisanych. Dlatego wyborowi serwera warto poświęcić trochę czasu i zaufać pewnemu serwisowi.
 
Nasz serwis http://imgupload.pl/ oferuje darmowy hosting zdjęć. Bez potrzeby rejestracji i logowania, ale za to z wszelkimi najnowszymii technologiami, zabezpieczającymi nasz zdjęciowy dobytek przed uszkodzeniem czy zniknięciem. Dajemy gwarancję, że jeżeli samemu nie usuniesz zdjęcia, to będzie przechowywane przez nas w nieskończoność. Serwis umożliwia również tworzenie galerii i albumów oraz podstawowe narzędzia do obróbki zdjęć. Te opcje dostępne są dla zalogowanych użytkowników. Jednak rejestracja nie wymaga podawania wielu danych, jest za to szybka i bezproblemowa.
 
Obsługa serwisu jest łatwa i intuicyjna, jednym kliknięciem wybieramy opcję wysyłki zdjęć, zaznaczamy fotografie, które chcemy udostępnić, klikamy "otwórz" i gotowe. Nie ma osoby, która nie poradzi sobie z obsługą. Zdjęcia możemy udostępniać na naszych stronach www, forach internetowych, czy w postaci linków wysyłać mailem do znajomych. Właśnie prostota interfejsu oraz 100% bezpieczeństwa naszych zdjęć to podstawy, do których przywiązujemy wielką wagę. Dzięki temu serwis posiada wielu aktywnych użytkowników a Wasze zainteresowanie motywuje nas do ciągłych prac i aktualizacji naszej strony.
 
***


#2 jelen

jelen
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 września 2017 - 13:12

Ciekawe jak długo będzie działać, skoro jest darmowy. 


https://wiejskie-zycie-hack.pl/ Wiejskie Życie najlepszy hack na dukaty oraz monety. Zapraszamy do skorzystania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych