Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cain's Bastards

Klan Cain\s Bastards

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Qla

Qla
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 czerwca 2013 - 01:50

Klan Cain's Bastards zaprasza wszystkich graczy Diablo 3.

KLAN
Bękarty Caina to wyjątkowa ekipa graczy Diablo III, złożona z najlepszych w swoim fachu obrońców Sanktuarium, grających zarówno w trybie Softcore, jak i Hardcore.

To co nas wyróżnia, to olbrzymie doświadczenie w mordowaniu piekielnego pomiotu, oraz nacisk na wzajemne, silne relacje, które staramy się rozwijać za pośrednictwem TeamSpeaka, gdzie zawsze można znaleźć chętnych i zaufanych kompanów do gry.

Sanktuarium nie jest przyjaznym miejscem, to nie Whimsyshire, gdzie wszystko jest takie słodkie. Dlatego też, Bękart jest zawsze gotowy wesprzeć drugiego radą, sprzętem, czy pomocną dłonią podczas masowej eksterminacji minionów Diablo, co jest niezmiernie ważne, zwłaszcza grając w trybie Hardcore.

Każdy z nas jest ekspertem w swojej klasie, ale nie obce są nam tajniki pozostałych. Ba, w naszych szeregach jest gracz, który wymasterował wszystkie pięć!
To nie wszystko, mamy też przyjemność dzielić wspólną dolę, z mistrzami w trybie HC dla których setny paragon to nie problem!
Można trafić lepiej? Szczerze wątpię.

Być Bękartem to zaszczyt i przywilej.
Uważasz, że się nadajesz i chcesz do nas dołączyć? Sprawdź zakładkę Dołącz do CB na naszej stronie oraz wbij na TSa!

HISTORIA
Jako zorganizowana grupa gramy od premiery Diablo 3, początkowo jako D3team które przeistoczyło się z czasem w społeczność Multigamingową znaną jako HealthPotion, niedawno (około miesiąc temu) wyszliśmy całym Klanem z HPMu aby pod nową nazwą i bez ograniczeń multigamingu bawić się we wspólnym gronie grając w Diablo 3.

Posiadamy własny serwer TeamSpeaka (adres: cb.gg pass: d3)
stronę internetową: www.cb.gg
oraz forum: Book of Cain

Zapraszamy każdego kto lubi grać w Diablo3 a podczas gry rozmawiać z innymi.

REKRUTACJA
Zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak ( adres: cb.gg hasło: d3 ) - jako nowy gracz automatycznie otrzymujesz rangę "Gość" i możesz poruszać się po strefie publicznej naszego serwera TS.
Jeśli chcesz do nas dołączyć wejdź na kanał "Diablo 3 - friend me in" i poczekaj chwilę na któregoś z Klanowiczów - otrzymasz rangę "Przyjaciela Klanu".
„Przyjaciel Klanu” nie jest okresem próbnym, nie ma określonego czasu trwania – jednocześnie nie ogranicza w żaden sposób możliwości osób które tą rangę posiadają – osoba taka może swobodnie poruszać się po większości kanałów TSa, zapraszać swoich znajomych, a nawet zabierać głos w części decyzji mających wpływ na kierunki rozwoju Klanu.
Członkostwo w klanie niesie z sobą również odpowiedzialność – gracz który jest członkiem Klanu posiada jednocześnie uprawnienia moderatora więc swoimi decyzjami i sposobem traktowania graczy spoza Klanu bezpośrednio kreuje nasz wizerunek na scenie Diablo 3 jak i atmosferę panującą na serwerze TS, jednocześnie ma bezpośredni wpływ na podejmowane decyzje dotyczące Klanu jako całości.
Aby gracz mógł awansować z przyjaciela Klanu na członka, wniosek o głosowanie nad taką osobą musi wyjść od jednego z członków Klanu a nie od samego zainteresowanego – kandydatura jest głosowana przez wszystkich Klanowiczów i nawet jeden dobrze uzasadniony sprzeciw może spowodować jej odrzucenie.
Choć ze względów technicznych konieczne jest, aby pełne uprawnienia administratorskie na TS i stronie www były ograniczone do kilku osób – Klan nie ma wyłonionego Lidera czy zarządu – kiedy podejmujemy jakieś decyzje w formie ankiety lub organizujemy spotkanie Klanowe na TS, wszyscy siadamy przy „okrągłym stole”.#2 Guest_alexxa_*

Guest_alexxa_*
  • Gość

Napisano 02 października 2018 - 09:40

chetny!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych