Skocz do zawartości


Zdjęcie

mod do Lod sprzed kilku lat

mod lod stary szukam

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Romi0

Romi0
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 16 października 2018 - 07:27

Witam

 

jakies 14-15 lat temu na starym Pentium4 z 512 ram grywałem w D2 lod z modem... no i właśnie tego moda szukam. Od dwoch dni przeglądam, czytam, szukam, ściągam i instaluję różne mody i nie mogę znaleźć tego który cieszył mnie tyle lat temu. Większość które instalowałem przez ostatnie dni zbytnio zmieniają wygląd npc, lokacji no i fabułę co mi się nie podoba. Niestety nie pamiętam nazwy tego moda... pamiętam że była większa skrzynka i kostka (to akurat standard w modach) ale najważniejsze to duża (Albo raczej ogromna) ilość potworków. tak naprawdę nie biło się wszystkiego tylko wskakiwało się żeby ubić tych ważniejszych (nazwy chyba na żółto, zielono i złoto jeśli dobrze pamiętam), szybko pozbierać co wypadła i uciekało żeby nie otoczył nas hordy potworków które się wokół kręciły. Pamiętam że drop też był lepszy bo nawet po zabiciu głównego zombie w siedlisku zła wyskakiwał z niego cały fajny set. 

co do umiejętności, to nie jestem pewny czy coś było zmienione. napewno wygląd npc, bosów i lokacji pozostał bez zmian no i język polski też był. niektore potworki tez były zmienione np zamiast tych małych czerwonych w pierwszym akcie były jakies szaro-zielone (?) jeśli dobrze pamiętam

wydaje mi się też, że grałem na wersji 1.09 ale nie dam sobie ręki za to uciąć.

może ktoś kojarzy co to mogło być? albo zna coś zbliżonego do mojego opisu?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych