Skocz do zawartości

SunNight.pl <<< ZAPRASZAM

ts3 teamspeak3 serwery teamspeak3

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
AdiQ

AdiQ
  • Użytkownik
  • 1 postów
SunNight.pl - Jest to bezpłatny, profesjonalny oraz licencjonowany serwer. Na naszym serwerze jest wszystko dostępne całkowicie za darmo. Nie są pobierane żadne opłaty związane z rangami oraz kanałami. Serwer tworzymy z ludźmi i dla ludzi. Nasz zespół administracyjny to osoby zgrane i odpowiedzialne, dla których priorytetem jest utrzymanie serwera na najwyższym poziomie.
 
 
 
SunNight.pl - tworzymy z pasją powodując dynamiczny rozwój, dlatego z każdym dniem ilość użytkowników rośnie. Posiadamy silnie rozbudowaną Strefę Pomocy, gdzie żaden z naszych Użytkowników nie pozostaje bez opieki Administracji.
Oferujemy również wiele ciekawych konkursów takich jak: Battle DJ, Rap Freestyle Battle, Idol, Jaka to melodia, Tyralnia oraz inne konkursy , między innymi artystyczne- zwycięzców oraz najbardziej kreatywnych użytkowników nagradzamy ciekawymi nagrodami.
 
 
 
SunNight.pl - oferuje:
 
256 slotów, 
Bezpieczeństwo oraz stabilność serwera,
Dostępność 24/7,
Profesjonalną administrację,
Silnie rozbudowaną stronę,
Samodzielny proces weryfikacyjny składający się z następujących kroków (Akceptacja regulaminu, wybór rangi płci, wybór rangi wiekowej, wybór rangi województwa),
Autorski design wyglądu serwera jak i oprawy graficznej,
 
 
 
Na naszym serwerze posiadamy takie strefy jak:
 
Strefa radiowa - strefa na, której możesz posłuchać aktualnie grającego radia, sprawdzić co było grane ostatnio o określonej godzinie. Utwór grający aktualnie jest wyświetlany w opisie bota, na chacie i na kanale.
Strefa publiczna - jak sama nazwa wskazuje może wejść tam każdy gracz, aby porozmawiać z innymi graczami.
Strefa informacyjna - na której znajdują się informację odnośnie rekrutacji na administratora bądź osiągnięcia naszych użytkowników na serwerze.
Strefa wydarzeń - są tutaj odbywane konkursy oraz eventy, posiadamy nowy system eventów które już wkrótce będą się odbywały automatycznie przez nasze serwerowe boty.
Strefa klanowa - oferujemy silnie rozbudowaną strefę dla twojego klanu, gdy już posiadasz kanał prywatny i na nim 10 graczy to swobodnie możesz odwiedzić nasz na kanale "Centrum Pomocy" i poprosić o owy kanał.
Strefa prywatna - aby otrzymać swój własny prywatny kanał to trzeba wejść na kanał "Darmowy kanał [Wejdź]" jeżeli już wejdziesz na kanał to nasza aplikacja samodzielnie przydzieli Ci kanał.
Strefa tymczasowa - samodzielnie możesz stworzyć tymczasowy kanał klikając PPM na obojętnie jaki kanał i "Create Channel" bądź "Utwórz kanał".
 
Wszelkie prawa zastrzeżone.


Również z tagiem ts3, teamspeak3, serwery teamspeak3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych