Skocz do zawartości

ourFarm.PL Innowacyjny Serwer RolePlay SAMP 0.3z


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Sentin

Sentin
  • Użytkownik
  • 1 postów
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RxEaaeM.jpg
 
Witam. Na wstępie chciałbym Was serdecznie zaprosić na nowo powstały projekt Role Play, który jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki unikalnym klimacie, który narzuca zarówno skrypt, jak i inni gracze. Chcesz doznać niezapomnianych wrażeń z rozgrywki, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić? Jeśli na to pytanie brzmi odpowiedź tak, to dobrze trafiłeś. W takim razie zapnij pasy i przygotuj się na niesamowitą podróż. Ostatnio wiele się działo na polskiej scenie Role Play'ingu, były te dobre chwile i te złe – wielu graczy zawiodło się projektami, które dużo obiecywały, a mimo to i tak padły, lecz my to wszystko śledziliśmy i między innymi wyciągneliśmy z tego wnioski, dzięki czemu nie popełnimy tych samych błędów i będziemy długotrwałym serwerem – miejmy nadzieję, że żadne siły wyższe nie pokrzyżują naszych planów, gdyż to właśnie dla Was tworzymy ten serwer! Wasza obecność nas tylko mobilizuje do dalszych celów, dzięki czemu zawieszamy co róż to wyżej poprzeczkę i realizujemy plany, które wymagają od nas sporego nakładu pracy.
 
Miejsce rozgrywki
 
Naszym miejscem rozgrywki jest małe i nietypowe miasteczko, za to bardzo lubiane przez naszych graczy Palomino Creek. W całym mieście, jak i na jego obrzeżach są poustawiana obiekty, które razem z podstawowymi obiektami GTA tworzą piękną kompozycję, która znacznie zachęca do grania. Tylko na naszym serwerze spotkasz się z nietypowymi interiorami, które zostały wybudowane w world'zie podstawowym, gdzie toczy się cała rozgrywka. Zdziwiony? Jest to jedno z wielu zastosowań, skryptów, które są tylko i wyłącznie naszym wymysłem.
 
eJtQqoS.jpg
 
ZHcwDqg.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grupy
 
Na naszym serwerze można spotkać ciekawe zastosowanie skryptu grup, który jest bezpośrednio połączony z panelami internetowymi, dzięki bazie MySQL. To za sprawą tego skryptu funkcjonują wszelakie biznesy, organizacje porządkowe oraz przestępcze. Oferujemy 3 sloty dla każdego gracza, które możesz wykorzystać według swoich upodobań. Tylko pamiętaj o pewnej granicy, jaką jest nijaczenie postaci! Dzięki zastosowaniom takiemu panelowi masz pełen wachlarz możliwości, które zostały sprowadzone do jednego skryptu, przez co ten o to skrypt staje się jeszcze bardziej prostszy w obsłudze i znacznie milszy dla oka. Podpisywanie drzwi, pojazdów, zamawianie przedmiotów, zatrudnianie pracowników i wiele wiele więcej!
 
 
 
Przedmioty
 
Za czasów GF'a nikt nie był w stanie przewidzieć, że gospodarka serwerów Role Play pójdzie o tyle do przodu,  że powstanie tak wspaniały skrypt przedmiotów, który urozmaici rozgrywkę do tego stopnia, w którym obecnie się znajduje. Nieprawdaż jeszcze wtedy nie było owego skryptu, a mimo to i tak się dobrze grało, teraz jest możliwość posiadania przedmiotów i gra się jeszcze lepiej, cóż to pomyśleć co będzie się działo za parę lat? Jak to wszystko będzie wyglądać, jak będą się prezentowały przedmioty? Jednakże przechodząc do obecnego skryptu i sedna sprawy mogę powiedzieć, że jest on przygotowany i dostosowany, aby zaspokoić potrzeby każdego gracza! Ten oto skrypt umożliwia nam podnoszenie, odkładanie na ziemię, używanie oraz niszczenie przedmiotów. Oczywiście jest parę innych funkcji, o których dowiesz się bezpośrednio w grze, używając go. Tylko pamiętaj, za posiadanie narkotyków oraz nielegalnej broni i innych rzeczy tego typu możesz zostać surowo ukarany przez funkcjonariuszy policji. Także obywatelu strzeż się i nie daj się zapuszkować, gdyż za swoje czyny możesz ponieść surowe konsekwencje! Na koniec dopowiem, iż nasz skrypt jest przejrzysty i banalny w obsłudze dzięki graficznemu interfejsowi  GUI.
 
twOzmHn.jpg
 
Pojazdy
 
W naszym skrypcie pojazdów nie ma zupełnie żadnych limitów, a wręcz przeciwnie! Możesz posiadać nielimitowaną ilość pojazdów, lecz możliwość zespawnowania pojazdów będzie się ograniczała do danej liczy, która niebawem zostanie określona, lecz nie będzie to nielimitowania liczba, gdyż nie chcemy bałaganu na serwerze. Oczywiście wymiana części może zostać wykonana tylko w warsztatach, na stacji nie będzie takiej możliwość. Wyjątkiem jest naprawa silników, gdyż całkowicie uszkodzone silniki mogą zostać naprawione zupełnie wszędzie, także nie ograniczamy się do jednego miejsca, czyli tak zwanej stacji, lecz wiemy co się z tym tyczy, znajdą się i tacy gracze, którzy będą biegać po mieście i oferować naprawę, lecz z góry zakładam, iż tacy gracze gorzko tego pożałują, ponieważ nie o to chodzi, musimy trzymać poziom i nie pozwolić na takie wybryki. To taka przestroga przed odwalaniem. Wszelkie ulepszenia pojazdów są dostępne dla mechaników warsztatu! Do dyspozycji mamy podstawowe funkcje typu zapalanie/gaszenie silnika jak i świateł, otwieranie/zmykanie maski/bagażnika, sprawdzanie numeru seryjnego ramy oraz silnika i wiele wiele więcej. To wszystko znajdziemy pod jedna komendą /pojazd, bądź /v. Lakierownie pojazdów odbywa się za pomocą komendy, której mogą używać tylko pracownicy warsztatów. Podczas tego procesu, nad pojazdem widnieje napis oznajmujący nas o postępie nałożenia lakieru na dany pojazd.
 
hPKsOPr.jpg
 
Nieruchomości
 
Chcesz zostać posiadaczem własnych czterech kątów, bądź biznesu? Nic nie stoi na przeszkodzie, gdyż teraz wystarczy mieć odpowiednią apikacje i problem z głowy. Pochwal się innym graczom swoim interiorem, dodaj unikalny akcent do Twojego budynku - im więcej obiektów, tym większe pole manewru. Nie masz pieniędzy na opłacenie mieszkania, a nie chcesz go sprzedawać? Teraz to nie problem możesz go wynająć innym graczom i pobierać za to opłaty. Skrypt budynków ma także dodatkowe funkcje, takie jak sprawdzanie informacji o nieruchomości, drzwiach, zmiana nazwy budynku, zmiana spawnu i wiele wiele więcej. Skrypt nieruchomości, który u nas zagościł jest bardzo przejrzysty i miły dla oka, dzięki graficznemu interfejsowi GUI.
 
AcDdZyx.jpg
 
Siła
 
Skrypt siły odgrywa bardzo dużą rolę na naszym serwerze i znacznie umili oraz ułatwi rozgrywkę potencjalnym farmerom. Dzięki temu skryptowi, możemy określić ile będziemy zadawać obrażeń, im bardziej nasza postać jest muskularna, tym zadajemy większą ilość obrażeń. To na pewno zachęci graczy do ćwiczenia, gdyż zapewne każdy z Was chce powalić swojego rywala paroma ciosami. Pewnie się zastanawiasz, jak ową siłę możesz nabyć? Nic trudniejszego, wystarczy, ze przyjdziesz do siłownie zakupisz karnet i zaczniesz ćwiczyć. Na chwilę obecną mamy jeden sposób ćwiczenia, jest to podnoszenie ciężarków, wraz z kolejnymi aktualizacjami zagoszczą nowe sposoby zdobywania siły. Będzie także możliwość szybszego zdobywania siły za pomocą używek, które dodają dodatkowe punkty. Owe używki są nielegalne i do zakupu jedynie u dilerów.
 
1zns3vq.jpg
 
Strefy
 
Strefy to zarówno dodatek, jak i wspomagacz, który ma pełen szereg możliwości i zastosowań. Strefy odgrywają u nas bardzo dużą rolę, szczególnie dla organizacji porządkowych i prywatnych, które funkcjonują w world 0. Dzięki temu gracz pracujący w jakiejkolwiek organizacji nie będzie mógł oferować swoich usługi na całej mapie, lecz na strefie, która jest podpisana bezpośrednio pod grupę. To samo tyczy się służby, jeśli wyjdziesz za dany teren, strefę automatycznie skrypt wyrzuca z /duty, przez co gracze nie będą oszukiwać usługodawców, którzy oferują pracę. Strefy można podpisywać pod grupy oraz drzwi, dzięki czemu strefy będą mogli posiadać wszyscy!
 
GiXpr73.jpg
 
Obiekty
 
Gracze od niepamiętnych czasów chcieli mieć możliwość stawiania obiektów w grze, dzięki funkcją które oferuje platforma SAMP jest to możliwe. Także kierując się w kierunku rozwoju wprowadzamy Wam taką możliwość. Macie mnóstwo możliwość na zrobienie własnego interioru, jedynie co was ogranicza to ilość przypisanych obiektów, która określa liczbę możliwych do postawienia obiektów.
 
gTPItS5.jpg
 
Rybactwo
 
Kolejny skrypt, który jest godny uwagi to łowienie oraz grillowanie ryb. Na serwerze, gdzie rozgrywka toczy się w Palomino Creek, czyli na tak zwanej wsi nie może zabraknąć tak wspaniałych zastosować - takie rzeczy to konieczność, w przeciwnym razie nie moglibyśmy nazwać się serwerem z wiejskim klimatem. Przechodząc do sedna sprawy mogę oznajmić, że ten skrypt został stworzony na chłopski rozum, także nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów z jego zastosowanie. Wystarczy, że użyjesz wędki i od razu możesz przejść do łowienia ryb. Żaden kłopot, nieprawdaż? Podobnie jest z grillowaniem, tylko tym razem musisz użyć grill'a oraz węgla, a dopiero potem ryby, żeby usmażyć ją i na końcu z konsumować. Jest także możliwość sprzedania ryb u bota, który znajduje się niedaleko łowiska. Także ostateczny wybór należy do Ciebie.
 
HsDAu7W.jpg
 
Prace dorywcze
 
Zagościł u nas także wspaniały skrypt prac dorywczych, który jest jedyny w swoim rodzaju i jedyny taki na polskiej scenie Role Play'ingu. To nie wszystko, doszła jeszcze możliwość wykonywania zadań, które oferują nam boty NPC. Została przygotowana spora ilość takich zadań, a niebawem pojawią się kolejne!
 
Tartak, zawód drwal, jak sama nazwa wskazuje praca polega na wycinaniu drzew i zanoszeniu ich do określonego miejsca, gdzie jest składane drewno. Do pracy niczego nie potrzebujesz, jedynie chęci do pracy i odgrywania. Piłę oraz inne przyrządy drwala dostajesz od usługodawcy.
 
EWVsBrq.jpg
 
fEiHgIA.jpg
 
Hurtownia, jest to praca, którą wykonujemy na magazynie jako magazynier, otóż naszym zadaniem jest składanie wszystkich paczek, przesyłek w jedno miejsce, aby to następie porozwozić po biznesach, domach oraz organizacjach.
 
zS53AT9.jpg
 
bhH7713.jpg
 
SnjF6Hg.jpg
 
gIGGIrh.jpg
 
 
Zakończenie
 
Na koniec chciałbym Was gorąco zaprosić na nasz projekt, gdyż to dzięki Wam możemy istnieć i funkcjonować. Mam nadzieję, że każdy z Was się u nas odnajdzie i znajdzie coś dla siebie, mamy bardzo dużo możliwości do odegrania postaci, także wykorzystajcie to i widzimy się InGame.[/align]
 
 
Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do gry,
ekipa projektu ourFarm!


#2
ShootyY_

ShootyY_
  • Użytkownik
  • 1 postów

Jakie jest IP do serwera?


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych