Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pogadajmy o filmach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 26 grudnia 2012 - 22:05

Co ciekawego ostatnio oglądaliście ?

W czasie świąt obejrzeliśmy trzy filmy
Atlas chmur - spodobała mi się konwencja tego filmu plus niejednoznaczne zakończenie ( jedynie ostatnia scena obrzydliwie ckliwa, niezależnie od niej polecam )

Safe House - z moim ulubionym aktorem Dzyndzelem Washingtonem. Strasznie dużo strzelają, ale Denzel jest jak wino, z wiekiem nabiera smaku. Polecam miłośnikom Jasona Bourne'a - dobre kino.

Dwoje do poprawki - świetna obsada - moja ulubiona Maryl Streep i Tomy Lee Jones.
Jedyne atuty tego filmu. Kino geriatryczne ( jak to określiła moja żona ), w mojej opinii straszna kicha - zdecydowanie nie polecam.

Dołączona grafika


#2 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 26 grudnia 2012 - 23:52

Wczoraj wieczorem byłem na hobbicie i to chyba tyle jeśli chodzi o nowości warte wspomnienia.
Generalnie film nie jest zły Peter Jackson się postarał i zrobił naprawdę dobre kino, ale scenariusz za bardzo odbiega od książki Na film czekałem od dobrych 2 lat, pewnie dlatego czuję się rozczarowany. Hobbit będzie podzielony na 3 części, pierwsza trwa 3h. Podejrzewam że całość zamknie się w 8 godzinach. Efekty specjalne niesamowite, kostiumy przerosły moje oczekiwania, muzyka jak zwykle świetna. Problem zaczyna się gdy wrócisz wspomnieniami do książki Nie potrafię sobie przypomnieć żadnej sytuacji która chociaż w większości pokrywałaby się z książka Wszystko jest rozdmuchane i przekoloryzowane. Spodziewałem się tego, bo film na podstawie książki która ma grubość ~2/3 dowolnej części władcy pierścieni nie może być dwa razy dłuższy od filmów LoTR'a. Jakoś ten czas trzeba było wypełnić. Film sam w sobie nie jest zły, ogląda się go bardzo przyjemnie i pomimo 3 godzin spędzonych w kinie, nie nudziłem się. Nie można też narzekać na wersję 3d, zmontowana bardzo dobrze, napisy się nie gubią, jedynie czasem dostrzegałem klatkowania mniejszych elementów. Film polecam w szczególności ludziom, którzy nie czytali książki, wiem że im się podobał najbardziej.

Dołączona grafika


#3 AsaroV

AsaroV
  • Użytkownik
  • 555 postów
  • LocationCzęstochowa
  • d2jsp AsaroV
  • Konto D2 Olo
  • Battle.Tag: AsaroV#2761

Napisano 27 grudnia 2012 - 10:41

Ja ostatni raz w kinie bylem na Niezniszczalnych Dołączona grafika
Film moze nie ma jakiegos glebokiego przeslania ale jak ktos lubi rabanke i duzo wystrzelonych pociskow to polecam.
Pojawialy sie nawet elementy humorystyczne Dołączona grafika

Pokasz mi co nosiżżżrż i stań sie jednym z nas
BES KITÓ !

Dołączona grafika
Dołączona grafika
http://forums.d2jsp....er.php?i=596157 <- JSP


#4 RipVanWinkle

RipVanWinkle
  • Użytkownik
  • 486 postów

Napisano 28 grudnia 2012 - 09:30

Hobbit pewnie dotrze do naszego prowincjonalnego kina nie wcześniej niż w połowie stycznia.
Często bywam w Warszawie, ale tam nie mam czasu na kino.
Bardzo lubię całą sagę Jacksona i często do niej wracam ( mam extended version )
W sieci pojawiły się już wersje Hobbita nakręcone kamerą w kinie.
Nigdy jednak nie oglądam tego typu barbarzyńskich wersji.
Zaczekam na seans

Dołączona grafika


#5 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 28 grudnia 2012 - 18:02

Hobbita też na pewno obejrzę w kinie.Chociaż nie będę się z tym spieszył i zaczekam, aż tłumy fanów Tolkiena przewalą się przez sale. Zastanawiam się, która znana książka fantastyczna będzie sfilmowana jako kolejna. Osobiście chciałbym zobaczyć remake Diuny. Najlepiej znowu zrobiony przez Davida Lyncha
I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#6 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 08 stycznia 2013 - 08:18

Gdyby Hobbit byl mocniej zwiazany z ksiazka, to bylby bajka dla dzieci ;) odbieganie od ksiazki zrobilo mu na dobre, chociaz jest troche chaotyczny. Milo zobaczyc postacie, ktore w ksiazce sie nie pojawily, a jeszcze milej - takie, co w ogole nie byly widoczne w prozie Tolkiena.

Atlas Chmur byl wspanialy i zalpoze sie, ze jeszcze kilka razy go obejrze.

Z filmow, co tu nie sa wymienione, ogladalem niedawno Dredda. Szajs straszny, ale bardzo fajnie pokazali technologie w stylu filmow sf z poczatkow lat 90 - wyszlo mu to na dobre. Ale fabularnie film ssie pauke :P



#7 Monia

Monia
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 01 grudnia 2013 - 17:10

Ja właśnie mam nagrany Atlas chmur i czeka w kolejce do oglądania. :) Jeszcze chętnie Hobbita bym obejrzała. Ja się tam na film nie obrażam, że jest inny niż książka, bo traktuje jednak oba dzieła oddzielnie. Fajnie w książce mieć co innego, a w filmie co innego. Jednak zrobienie filmu, to nie to samo co pisanie. Ziemia ogranicza. :)


Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie  nie jest łatwe, ale z drugiej strony nie potrzeba wielkiej specjalistycznej wiedzy, aby się tego fachu nauczyć. Najważniejsze jednak jest doświadczenie oraz sumienność i wytrwałość.

 


#8 buvez

buvez
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 12:02

Jak jestem po seansie Byzantium i jestem pod ogromnym wrażeniem, bo myślałam, że temat wampirów został już przenicowany zupełnie. Polecam każdemu komu podobał się wywiad z wampirem


Nawet najładniejsza strona internetowa nie będzie skutecznie pełniła swojej roli, jeśli nie może być łatwo znaleziona. Pozycjonowanie stron internetowych eyedesign.com.pl/pozycjonowanie to takie działania, które powodują wzrost pozycji strony w Google.


#9 Guest_darek98_*

Guest_darek98_*
  • Gość

Napisano 28 lutego 2018 - 10:10

Oglada ktoś Lucyfera? Spoko serial!



#10 Guest_tomeksel_*

Guest_tomeksel_*
  • Gość

Napisano 09 maja 2018 - 08:32

Jakie seriale możecie zaproponować? Coś fajnego nowego?



#11 madrala

madrala
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 12 czerwca 2018 - 21:16

Kolekcjoner kości fajny film właśnie puścili w tv :)



#12 gamer99

gamer99
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 19 grudnia 2018 - 21:12

Ostatnio oglądałem fajny polski film "Symetria" .


Już nic nie jest możliwe, ponieważ wszystko jest możliwe.

#13 kamilzajac

kamilzajac
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 21 marca 2020 - 13:23

Może stary temat ale w czasach epidemi proponuje wrócić do tematu.Ja ostatnio oglądałem film Sala samobójców Hejter a wy ?.

 

 

 

 

_______________________________________

http://darmowekino.pl - Filmy online






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych