Skocz do zawartości


prosta dexbowka by kayman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 24 kwietnia 2010 - 13:36

od razu mowie ze zrobilem nia kilkadziesiat diarunow otwartych, robie krowy, chodze na shenka i eldriha i w wiele innych miejsc

postac dla tych co lubia pograc i lubia amke, bedzie bardzo tanio a skutecznie

wiec zaczynamy

staty:
- sila 108 pkt z rzeczami pod matroni luk
- zycie tak by miec go ok 900-1k
- reszta zrecznosc dla dmg co oznacza ze bedzie miala ok 500
- energia ofc nic

skille:

drzewko luku i kuszy
- wymiatanie max - dlaczego wymiatanie? bo potrzeba duzo siac strzalami, duzo i w miare szybko i do wszystkich, dlaczego nie strzal seryjny? nie wiem, moze dlatego ze wymiatanie jest bardziej widowiskowe dla mnie, ma jeszcze jedna zalete - informuje gdzie sa przeciwnicy jak nawet sa poza ekranem :) amazonka zaczyna sama poprostu do nich strzelac

drzewko um. pasywnych i magii
- uderzenie krytyczne max dla podwojnych fizycznych obrazen
- penetracja max dla ar
- przebijanie 1 (ok 70% z rzeczami do poziomu)
- unik 1 pkt na dojscie
- omijanie i odskok mniej wiecej po rowno punktow co zostalo (mam 69% na omijanie i 59% na oskok) najbardziej zagrazaja nam ataki z dystansu wiec tak bedzie najlepiej ale o tym za chwile

nie ma sensu stosowac jakis tam walkirii i innych glupot

itemki:

luk - cel lysandra - przerobiony na matroni luk - w dziurke runka shael lub jak ktos ma ed/ias oprawiony klejnot (jak komus nie szkoda xD)

helm - czako, w dziurke doskonaly szmaragd lub jakis ed/dex klejnot

amulet - skarabeusz atmy - dla klatwy zwiekszenie obrazen - tak siejemy strzalami ze amp jest co chwile i bardzo latwo zabic wszystkie potworki, nie ma tez problemu z tymi niewrazliwymi na ataki fizyczne a takie sie zdarzaja na diarunach

zbroja - rw lwie serce - a to dlatego ze to jest stat rw - oszczedzamy 25 str, dostajemy 15 dex 20 vita, 50 life 30@res i 20 ed :) czego chciec wiecej - runy hel lum fal

rekawice - obowizkowo craft z odrzutem, zbierajmy poprostu doskolane szafiry i runki ort i powoli zcraftujemy sobie cos fajnego - ja mam 2 passive+20ias+kb - dzieki nim nic do nas nie jest w stanie dojsc

piersciwenie : raven dla dex + ar + cbf a drugi to craft z ll+life

pasek - brzytwoogon - dla 15 dex + 10 max dmg + przebijanie (33% co razem ze skillem da nam 100 % na przebicie wroga)  

buty - zarowno gobliny ja i gore sie rownie dobrze sprawdzaja

plecak - torch (sami robimy gry wiec sral pies ze walimy ciagle sztorma, jak sie komu nie podoba to niech spada xD - na obcych grach jestem grzeczny i nie bije poprostu), talizmany max/ar (nie mam ani jednego perf typu 10/7x lub 3/20/20) talizmany do res, tralizmany do life, jak kogos stac anni, napewno wyprowadzamy resy na plus

swith - ja nosze strzaly bo zapominam o nich ciagle xD ale cta + tarcza 1 do all by sie napewno przydalo

merc

aura moc - ubrany w rzeczy zeby przezywal, merc najczesciej smiesznie biega za potworkami bo ciagle odsuwamy je przez kb wiec nie musi miec extra wyposazenia, wystarczy nam jego aura

osiagi

600-2.5 k dmg
900+ life
13 k ar
400 mana
100 % na przebicia wroga (wiec jeszcze wiecej ampow)

gra

co tu duzo pisac, dzieki rekawicom roztawiamy potworki po kontach i wyzynamy, dzieki amuletowi i uderzeniu krytycznemu nie trwa to wieki zeby ich wyrznac, bicie diablo trwa ok 15-30 sec tu wlasnie przydaje sie sie cb z butow - sprawdzalem jest roznica z cb i bez niego

bez krytyki (zbytniej) prosze xD

Dołączona grafika

napisalem w zlym dziale ofc, prosze o przeniesienie do strategii

#2 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 24 kwietnia 2010 - 14:11

mi sie podoba, postac tania i dosc rzadko spotykana na pvm, choc musze cos dodac od siebie: na robienei csow nie jest idealna, i chociaz nie ma juz im, to i tak jest wiele postaci ktore moga to robic bezpieczniej, szybciej, np hammer
ale jako ze chyba kazdemu znudzilo sie ogladanie hammera w akcji daje 8/10
moglbys jeszcze dodac progi ias :)

#3 Erak

Erak
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • LocationCzęstochowa
  • Konto D2 AndyPandy

Napisano 24 kwietnia 2010 - 14:43

Kayman ,jak zwykle robi tanie postacie i praktyczne ,ktore warte sa mniejwiencej ista, a mozna sie nimi dorobic wiecej niz ist jezeli mamy ochote do grania w d2.
Podoba mi sie ta strategia, ale wole twojego horkera.
dexbowka by kayman 9/10
Horker by Kayman 10/10

#4 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 24 kwietnia 2010 - 15:58

ias


dla gmb - strafe (wymiatanie) dla serii stral

0 - 6.2 aps - 4 frames
11 - 8.3 aps - 3 frames
120 12.5 aps - 2 frames - max

dla fana 15(rw wiara) ten sam luk i skill

max ias

jest jeszcze drugi "ias" - przerwa miedzy poszczegolnymi seriami ale nie wiem jak go znalezc :)

#5 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 24 kwietnia 2010 - 17:42

kay załacz screena statystyk postaci na helu żeby widać było czego można sie spodziewać ;)


#6 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 24 kwietnia 2010 - 18:10

screen dodany

#7 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 24 kwietnia 2010 - 19:11

939 życia! Toż to balansowanie na krawędzi! :D Kręci Cię taki dreszczyk emocji? :)

Tak poza tym, to wysoki level, jak na byle postać "do grania". U mnie tylko horker ma 93lvl (bo musi), reszta postaci koło osiemdziesiątego :)

#8 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 24 kwietnia 2010 - 19:35

939 życia! Toż to balansowanie na krawędzi! :D Kręci Cię taki dreszczyk emocji? :)

Tak poza tym, to wysoki level, jak na byle postać "do grania". U mnie tylko horker ma 93lvl (bo musi), reszta postaci koło osiemdziesiątego :)


ide o zaklad taki

wez 2 leechow i zrob cs hammerem ja zrobie nia i zobaczymy ile razy oni zgina u hammera a ile u mnie

nie ma tu zadnego dreszczyka emocji xD

u hammera potworki laza jak chca i robia co chca u mnie stoja po sciana i czekaja na dobicie xD

e:/ jest ok 160 poz w rankingu amazonek a przeciez o ranking chyba chodzi, grac dla samego fg to dla mnie strata czasu

#9 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 postów
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Napisano 24 kwietnia 2010 - 19:36

939 życia! Toż to balansowanie na krawędzi! :D Kręci Cię taki dreszczyk emocji? :)

Tak poza tym, to wysoki level, jak na byle postać "do grania". U mnie tylko horker ma 93lvl (bo musi), reszta postaci koło osiemdziesiątego :)

Na poprzednim ladderze miałem glasscannon i grało się nią rewelacyjnie :) Nie dałem ani jednego punktu w vita, a dzięki ll amka była właściwie nieśmiertelna. Csy robiła błyskawicznie.

#10 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 24 kwietnia 2010 - 19:56

ładna postać jak dla mnie 9/10 za nia ,  tanioszka a na pewno gra sie przyjemnie :)
Za niedlugo pewnie wroce do diabełka i chyba sobie zrobie taka :)

#11 konmen

konmen
  • Użytkownik
  • 825 postów
  • GG 10077769
  • LocationCompton
  • d2jsp konmen
  • Konto D2 doggy52

Napisano 24 kwietnia 2010 - 20:22

fajna amka się wydaję może jak wrócę do d2 to zrobię se taką na ld
za strategię +8/10

#12 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 25 kwietnia 2010 - 10:47

Moim zdaniem to dzieki kb ona tak dobrze sobie radzi. Fajnie i tanio... 9/10

#13 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 25 kwietnia 2010 - 13:17

Ogólnie fajna strategia ładnie to wygląda, tania
9/10

Moim zdaniem to dzieki kb ona tak dobrze sobie radzi. Fajnie i tanio... 9/10


wiadomo ;]

#14 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 29 kwietnia 2010 - 10:24

troszke ja dopakowalem bo znalazla trap sk+35 life jakies tam isty male pule itd wiec bylo sie czym rzadzic

Dołączona grafika

dobilem lvl

dokupilem anniego 13/13/8

wymienilem buty na prodrozniki bo tam jest 15-25 dmg co w rezultacie daje jakies 100-250 dmg wiecej

udalo mi sie wykrecic ring craft 6x ar/ 5 str/19 life/10ll - niby nic ale piekna rzecz taki ll

ma 2 sily za duzo bo ma sc 1 max/11 ar/ 2 str wiec do wymiany

e:/

kilka uwag praktycznych

wezyr chaosu - trzeba uwazac by go nie wypchac przez kb poza ten czarny bruk bo nici z dropu z niego

lord dies - zawsze ma fana i czesto jego slugi maja szybsze poruszanie sie - trzeba zaczac strzelac odpowiednio wczesniej by ich odsunac bo moze byc nieciekawie szczegolnie jak dostaniemy ampa

zatruwacz dusz - najmniejszy problem, nawet niewrazliwego na ataki fizyczne postawimy pod sciane i wykonczymy

rada zakarum/rada u mefa - najbardziej przeszkadzja hydry - guzik robia ale te ciagle uniki wkurzaja, uciekac tylko w momencie jak maja convi

mef - smieszny potworek, nawet jak dostaniemy z kulki niewiele zrobi

andariel - drugi smieszny potworek

krowy - chodza stadami wiec po 1-2 serii strzal wszystkie maja ampa i padaja jak muchy

#15 NuterX

NuterX
  • Użytkownik
  • 341 postów
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp NuterX

Napisano 19 maja 2010 - 15:47

przeniesione :)

#16 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 19 maja 2010 - 16:30

przeniesione :)


bardzo dziekuje

pozdr

#17 Attyla

Attyla
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 20 maja 2010 - 16:02

To lubie, fajnie i nie drogo, dla ludzi co lubia grać w D2 a nie wlazic do gier i piasc "plz free" i myslec jak tu zrobic żeby ktoś kupil ich młodaszą siostrę za ista...

jak bym miał coś zaproponowac to jesli amka na prawdę nie ma problemów z hp i ogólnie z defensywą to można by zamiast czako dać wilhelma 35 cb 15 krytyka nie chodzi piechotą... no i ma to ten plus że to nie czako (jakos tak ostatnio nie lubie czako i eni chioc to dobre itemy)

jeśli chodzi o wybór wymiatania a nie multi to powiem tak: zasadniczo wole multi...ale tylko w opcji WF/faith + forti bo jak uzywa się wyzejwymienionych ed pochodzące ze wymiatania jest zmaginalizowane, natomiast przy uped lysandze to rzeczywiści wymiatanie ma sens. 

#18 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 20 maja 2010 - 17:36

faktycznie amka przy takich unikach nie ma problemu z hp, jest w stanie przezyc 2 bezposrednie inferna diablo przy resach rzedu 30%, to samo dotyczy czarow baala, zrowno inferno jak i tej fali co odpycha, tej ostatnia poprostu unika, widac to na grach z innymi jak inni sa odepchnieci a amka stoi i strzela dalej

jezeli chodzi o sprawe multi a wymiatanie to to dugie ma ta zalete ze bijac bossa strzela serie strzal w niego, z multi by byl z tym problem, multi jest dobre na wiele potworkow, na bossow jednak lepsze jest wymiatanie, a z bicia bossow nie chce zrezygnowac

testowalem ja wszedzie juz w grze poza uberami, mam zero cb obecnie a problemow zbytnich nie ma, trzeba tylko sie z nia chwile ograc i pamietac o ostroznosci

#19 Starh

Starh
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 sierpnia 2010 - 14:34

Jak wycraftować te łapki z odrzutem. Znalazłem łapy magiczne dają 2+ do skili pasywnych, wysysanie many 20%ias. Kiedy wsadzam je do kostka i dodaje Klejnot
Runa Ort, doskonały szafir to niestety ale nie wychodzi;/ Co do samej amki to bardzo fajnie się taką gra;) tylko nie mam odrzutu w tym momencie i moby podchodzą często..;/

#20 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 02 sierpnia 2010 - 14:57

http://diablo2.pl/in...tskolumns&id=88




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych