Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z uruchomieniem gry pod windows 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zolok

zolok
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 04 lutego 2010 - 17:28

na laptopie zainstalowałem sobie diablo2LOD instalacja przebiegła bez problemów.
Kiedy próbuję uruchomić grę pojawia się komunikat " Ten program ma znane problemy ze zgodnością " i nie chce się uruchomić. Próbowałem już uruchomić w trybie zgodności ze wczesniejszymi wersjami systemu ale to nic nie pomogło.
Grę instaluję na laptopie Acer aspire 7736 z procesorem pentium dual core t4300 2.10 GHz
4 GB ramu
grafika geforce g210m
windows7 64bitowy
Zna ktoś jakieś rozwiązanie mojego problemu ?

#2 Garena_master

Garena_master
  • Użytkownik
  • 89 postów
  • LocationGozulandia

Napisano 04 lutego 2010 - 19:14

tak zainstaluj Xp albo 98 jedyne 2 systemy gdzie nie ma problemów z odpaleniem gry.

#3 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 04 lutego 2010 - 19:18

nie ma problemow ze zgodnoscia tylko trzeba go recznie spaczopwac do 1 .12 bo ma teraz stary path jakis tam 1.07 czy wczesniejszy

znajdz patch 1.12 do diablo 2 w necie i odpal, potem juz powinno chodzic co najwyzej tryb zgodnosci z xp



#4 ryba

ryba
  • Użytkownik
  • 203 postów
  • LocationTychy
  • d2jsp Rybkenstein
  • Konto D2 Rybkenstein

Napisano 04 lutego 2010 - 19:31

tak zainstaluj Xp albo 98 jedyne 2 systemy gdzie nie ma problemów z odpaleniem gry.


Ciezko jest zdowngradowac viste i 7 szczegolnie na lapach wiem bo probowalem ;) na niektorych w ogole sie nie da

na laptopie zainstalowałem sobie diablo2LOD instalacja przebiegła bez problemów.
Kiedy próbuję uruchomić grę pojawia się komunikat " Ten program ma znane problemy ze zgodnością " i nie chce się uruchomić. Próbowałem już uruchomić w trybie zgodności ze wczesniejszymi wersjami systemu ale to nic nie pomogło.
Grę instaluję na laptopie Acer aspire 7736 z procesorem pentium dual core t4300 2.10 GHz
4 GB ramu
grafika geforce g210m
windows7 64bitowy
Zna ktoś jakieś rozwiązanie mojego problemu ?


ja mam win 7 i d2 chodzi mi bez problemu patch tez sie sam sciagnal ale ja odpalam gre w oknie moze to dlatego ?

#5 KAmciooo

KAmciooo
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • LocationBachórz Koło Rzeszowa

Napisano 04 lutego 2010 - 21:57

ja tez tak mialem :)
jak wlaczylem gre musialem czekac okolo 2 minuty i potem pojawial sie logo blizzarda i normalnie sie uruchamialo :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych