Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wiem co wybrac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 05 stycznia 2010 - 17:12

szukuje sie do zrobienie nowej postaci tylko nie moge wybrac jaka. mam do dyspozycji okolo 700-800 fg wiec moge poszalec ze tak powiem :)
ma to byc postac pvm for fun. nie do mf, uberow czy br itp. po prostu zeby sie latwo i przyjemnie gralo. dajcie jakies propozycje. myslalem nad trapka/windru ale wlasnie nie wiem. dodam ze zawsze lubilem barba tylko mialem frenzy/bvc/ik/cs/ww/wc i jakos nie bardzo mi sie nimi gralo...

#2 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 05 stycznia 2010 - 17:22

Mnie sie zawsze najprzyjemniej gralo soskami 200fcr ;)
Jezeli ma sie latwo, przyjemnie grac to proponuje light, jednak fb jest szybsza ;)

#3 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2 422 postów
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Napisano 05 stycznia 2010 - 17:24

java jest fajna :) tylko javke z wizzi + lidles (spirit za duzy str req ;/ a lidles +wizz+grifon masz próg fcr) będzie bardziej mobilna :)

#4 Erak

Erak
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • LocationCzęstochowa
  • Konto D2 AndyPandy

Napisano 05 stycznia 2010 - 17:32

Jeżeli może być to postać na travi do proponowałbym zrobić barba gf bulid kaymana.
A jeśli nie to soso fire :]

#5 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 05 stycznia 2010 - 17:54

Co do soski 200 fcr slyszalem ze kijowa bo klatki nie wyrabiaja? Osobiscie nie gralem taka bo nie wiedzialem czy robic-w sumie mam neta 2 mega,ale troszke mnie to odstraszylo,bo troszke fg by poszlo w ...

Co do postaci proponuje dru ele^^ 163/99
Bardzo przyjemnie sie nim gra ;d

#6 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 05 stycznia 2010 - 17:57

Co do soski 200 fcr slyszalem ze kijowa bo klatki nie wyrabiaja? Osobiscie nie gralem taka bo nie wiedzialem czy robic-w sumie mam neta 2 mega,ale troszke mnie to odstraszylo,bo troszke fg by poszlo w ...

Co do postaci proponuje dru ele^^ 163/99
Bardzo przyjemnie sie nim gra ;d



hmmm....jak sa lagi to nawet na 105 bedzie Cie 'cofalo'. Przy przyzwoitym pingu nie ma mowy o zadnym 'nie wyrabianu' klatek.
Taka soske mozna na dobra sprawe tanio ubrac ;)

#7 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 05 stycznia 2010 - 18:03

Na przyklad tak?
Circ 2 sk 20 fcr 2 sox
Amu 2 sk 20 fcr
wizzy
viper
spirit 30+
arach
magefisty
ring 10 fcr/soj

Kiedys chcialem sobie zrobic taka tania soske ale jakos zaniechałem.


#8 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 05 stycznia 2010 - 18:17

Jeszcze taniej da rade ;)
2x 10 fcr ring i juz nie musisz miec 20 fcr w amulecie, dosc duza oszczednosc :)

Mozna wtedy nawet wsadzic w lape hoto/eschu [pod warunkiem ze mamy 35fcr spir.

Gloves 20 + Rings 20 + Belt 20 + Arm 30 + Wep 40 + Shield 35 + Amu 15 + Circ 20 = 200fcr

#9 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 05 stycznia 2010 - 18:19

A posiadasz taka soske? Bylbym wdzieczny jesli pokazalbys mi ja w akcji.
Nie ma znaczenia czy LD czy NLD bo postacie mam wszedzie,tyle ze na nld zadnych pod pvp.

#10 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 05 stycznia 2010 - 18:20

A posiadasz taka soske? Bylbym wdzieczny jesli pokazalbys mi ja w akcji.
Nie ma znaczenia czy LD czy NLD bo postacie mam wszedzie,tyle ze na nld zadnych pod pvp.


Oj juz nie mam. Wszystko juz gole stoi :(

#11 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 05 stycznia 2010 - 18:27

A tak poza tematem-bo nie chce zakladac nowego topa-mam pytanie-robie sobie soske mana tank 95% es tylko nie wiem dokladnie jaka chce. Zastanawiam sie pomiedzy fire[fb] a cold [orb]
W przypadku fire trzeba zrezygnowac z max dmg na rzecz es i telekinezy...
Orb i tak zostawia mi te 40 pkt skilow bo wymaxyje cold mastety orb + lodowe uderzenie[oplaca sie to ostatnie maxowac?] wiec spokojnie sie na skilach zmieszcze-tyle ze wiadomo ze orb mniejszy dmg ma... moze cos podpowiesz??

#12 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 05 stycznia 2010 - 19:51

A tak poza tematem-bo nie chce zakladac nowego topa-mam pytanie-robie sobie soske mana tank 95% es tylko nie wiem dokladnie jaka chce. Zastanawiam sie pomiedzy fire[fb] a cold [orb]
W przypadku fire trzeba zrezygnowac z max dmg na rzecz es i telekinezy...
Orb i tak zostawia mi te 40 pkt skilow bo wymaxyje cold mastety orb + lodowe uderzenie[oplaca sie to ostatnie maxowac?] wiec spokojnie sie na skilach zmieszcze-tyle ze wiadomo ze orb mniejszy dmg ma... moze cos podpowiesz??

z tego co wiem nie oplaca sie robic orb 200fcr. a jesli ma to byc pvp to fire tez sie nie oplaca 200 bo wychodzi mniej life/mana/dmg

moje pytanko:
co polecicie:
light 117/200
fire 105/200
ktora z nich? pvm tak dla bani i nie chodzi o jak najtanszy build tylko o fun i zeby nie byla to jakas katorga na hellu

@edit
aha i life/mana tank?

#13 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 05 stycznia 2010 - 19:52

w obu przypadkach, używasz Memory i precast stuff i nie tracisz pktów ;) imo fb jest dużo ciekawsza ;)

light soso na 200 fcr i fb na 200fcr na hellu bardzo sobie dobrze radzą ;)
es soso na pvm ssie, bo głupie mana burn i jesteś w dupie ;)

#14 ResTInPeace

ResTInPeace
  • Użytkownik
  • 243 postów
  • LocationRacibórz

Napisano 05 stycznia 2010 - 20:21

w obu przypadkach, używasz Memory i precast stuff i nie tracisz pktów ;) imo fb jest dużo ciekawsza ;)

heh z itemow wychodzi mi 22 -czyli bedzie zmudne zmienianie eq przed kazdym es? tzn-circ 3 light/amu 3 light/ormus 3 es/ 9 light sks? to chyba z nerwow krew mnie zaleje :<
Właśnie nie chcialem za bardzo w ten sposob,bo wiecej bedzie bawienia sie w te przekladanie niz gry :<
Co do Twojej opini na temat fb-ona jest bardzo pospolita na bn,dlatego sie  zastanawiam tez nad orb

#15 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 05 stycznia 2010 - 20:29

w obu przypadkach, używasz Memory i precast stuff i nie tracisz pktów ;) imo fb jest dużo ciekawsza ;)

light soso na 200 fcr i fb na 200fcr na hellu bardzo sobie dobrze radzą ;)
es soso na pvm ssie, bo głupie mana burn i jesteś w dupie ;)

no dobra to es odpada. teraz light/fire....
lightki juz 2 mialem i calkiem fajnie sie gralo a fire nigdy nie dokonczylem

#16 inlustra

inlustra
  • Użytkownik
  • 768 postów
  • Locationpiaseczno kolo wawy

Napisano 05 stycznia 2010 - 20:40

zaczołes temat assa  zrob trapke  jesli ogarniesz te postac  bedziesz naprawde zadowolony zapytaj kilku forumowiczow  ja tylko nia  gram  a mam 3 konta postaci nie liczac lld  multifunkcyjna  za te fg co masz kozacka nie bedzie  ale i tak wystarczajaco  zajebista  napisz na priv  dam ci item setup  a i fajna koronetke  znajde :D

#17 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 08 stycznia 2010 - 18:51

no i jestem na 90% przekonany do life tank fire sorc :D tylko nie wiem bo raczej bede robil pod 105fcr bez max blocku. i tu pierwsze pytanie: czy tak bedzie lepiej? czy moze robic normalnie z mb? szczerze mowiac nigdy nie gralem 200 fcr soska i nie wiem czy nie lepiej by bylo takowa zrobic...

@edit
jesli zrobie 105fcr no-mb to jak ze skillami?
fb + synergie + mistrzostwo i zostaje 1 skill do wymaksowania... cieplo?
eq:
hoto
eni bp lub coh dusk tu wlasnie nie wiem ;/
mage
arach
spirit
mara
shako czy rare 3/20/2?
2 x bk
wyjdzie 105 fcr i ladny dmg ale czy bedzie max res?? liczylem i moze byc problem przy eni. zaoszczedze ~100 punktow ktore moge na life przeznaczyc ale czy sie oplaci? kurde, pomozcie mi :D  moze cos inaczej? nie wiem co kupowac a juz bym ubral :)


@edit2
aha i co to jest ten Armageddon Fletch?
do zdobycia tanio czy to jakis bugged 08/09?

#18 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 09 stycznia 2010 - 10:48

Bump

#19 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 09 stycznia 2010 - 11:16

zaczołes temat assa  zrob trapke  jesli ogarniesz te postac  bedziesz naprawde zadowolony zapytaj kilku forumowiczow  ja tylko nia  gram  a mam 3 konta postaci nie liczac lld  multifunkcyjna  za te fg co masz kozacka nie bedzie  ale i tak wystarczajaco  zajebista  napisz na priv  dam ci item setup  a i fajna koronetke  znajde :D


Popieram. Może ktoś mnie w tym miejscu opluje, ale jak robiłem rozmaitych dru ele na HE to nigdy nie mogłem się do nich przekonać. Fire sorc z kolei na pvm ma duże problemy z immunami. Trapkę mam, ubrana ubogo, a miecie aż miło! Jeśli ją zrobisz to będziesz z niej zadowolony, jestem prawie pewien.

#20 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 09 stycznia 2010 - 12:47


nie moge sie doczekac na item setup od inlustry :)
a do tego armageddon fletch to co to jest? wie ktos?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych