Skocz do zawartości


Zdjęcie

Propozycja nowego działu na Stronie Dalekiej oazy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jesteś za dodaniem tego działu? (15 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za dodaniem tego działu?

  1. Tak (13 głosów [81.25%])

    Procent z głosów: 81.25%

  2. Nie (+ uzasadnienie w temacie) (3 głosów [18.75%])

    Procent z głosów: 18.75%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 17 marca 2009 - 09:56

Moja propozycja to wprowadzenie działu o tzw.''Bugged Items'' .
Wiele osób nie słyszało o takich przedmiotach , lub słyszały o jednym , dwóch przypadkach .

Chodzi mi tu O wymienienie wszystkich nawet tych prawdopodobnie już nie istniejących .
Podzielenie na zbroje / hełmy itd. Zdjęcia , Opisy .


--


#2 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 17 marca 2009 - 11:54

nie bo:
- bo zostalo tego juz niewiele z innych patch'y
- bo sa tylko na nld (oprocz 2 dzialajacych obecnie)
- bo sa tylko na LoD
- bo nie wnosza wiele do tej gry
- bo nie sa dostepne dla ogolu graczy, ich cena przekracza ich mozliwosci

dla mnie ich miejsce jest w trophyroomie a taki dzial juz mamy, tam mozna zalozyc topic, nie ma tego tyle zeby zakladac az nowy dzial

a te 2 dostepne obecnie bugi dotyczace zbroi i tarczy mozna opisac nawet na stronie glownej oazy, dla wiedzy ogolnej

pozdr

#3 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 17 marca 2009 - 12:39

nie bo:
- bo zostalo tego juz niewiele z innych patch'y
- bo sa tylko na nld (oprocz 2 dzialajacych obecnie)
- bo sa tylko na LoD
- bo nie wnosza wiele do tej gry
- bo nie sa dostepne dla ogolu graczy, ich cena przekracza ich mozliwosci

dla mnie ich miejsce jest w trophyroomie a taki dzial juz mamy, tam mozna zalozyc topic, nie ma tego tyle zeby zakladac az nowy dzial

a te 2 dostepne obecnie bugi dotyczace zbroi i tarczy mozna opisac nawet na stronie glownej oazy, dla wiedzy ogolnej

pozdr


Ten dział pomoże np. tobie :) bo jest więcej , o wiele więcej dostępnych bugów niż 2 :)
Bug to nie trofeum definitywnie!
Nie ma tyle tego? Zostało sporo bugów  a było ich naprawdę mnóstwo .
I co z tego że na NLD? Bardzo dobrze że tylko na nld

Ta strona ma pomagać więc? Taki dział to dobra rzecz żeby doinformować graczy na temat takich itemów.

kiedyś na lol-x ktoś ogłaszał
N:''mam dużo itemów na handel! pytać czy mam!''
J: ''masz bug belt?''
N: ''mam oko baala''

właśnie tu widać wiedzę na temat dia na wszystko więdzącym czacie

e:

Na CL też były bugi , m.in. SOJ bez req. lvl


#4 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 17 marca 2009 - 12:50

wyrazilem swoje zdanie, jestem przeciw, na moje bedzie to dzial martwy, ale jak wiekszosc tak zadecyduje to juz co innego, jest ankieta na razie tylko ja jestem przeciw :)

e:/

btw taktyki pvp bardzo kuleja, nikt ich nie pisze bo to wielka tajemnica, szczegolnie jak ma sie bugged przedmioty(i rozumiem to bo to czesto majatek), samo ich pokazanie nie wiele wniesie do ogolnej wiedzy

tropfyroom tam jest ich miejsce

#5 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 17 marca 2009 - 12:55

Szanuje twoją opinie wszystko , ok .

Buged Items nie nadają się na trofeum . Na pewno coś wniesie


wyrazilem swoje zdanie, jestem przeciw, na moje bedzie to dzial martwy, ale jak wiekszosc tak zadecyduje to juz co innego, jest ankieta na razie tylko ja jestem przeciw :)


Przynajmniej gracze będą mieć pojęcie że takie potężne  itemy  istnieją / istniały.

- bo nie sa dostepne dla ogolu graczy, ich cena przekracza ich mozliwosci


Nie przesadzaj bo jak na swoje możliwości nie są drogie.

KONIEC SPAMU!

Zachęcam do Głosowania i przedstawiania swoich Sensownych Opinii na ten temat! Dziękuje :)

#6 Guest_kayman_*

Guest_kayman_*
  • Gość

Napisano 17 marca 2009 - 13:06

wystarczy ze zrobisz topic, bardzo prosze, jak bedzie rozsadny i przydatny kazdy moderator ci go przypnie, bedziesz mial mozliwosc edytowania go etc.

#7 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 17 marca 2009 - 13:11

wystarczy ze zrobisz topic, bardzo prosze, jak bedzie rozsadny i przydatny kazdy moderator ci go przypnie, bedziesz mial mozliwosc edytowania go etc.


Chcesz pogadać pisz na pm . Ogranicz tutaj spam.

#8 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 17 marca 2009 - 16:02

Ostatni raz widze na tym forum, że ktokolwiek wypomina innej osobie spam, nie majac przy tym nic ciekawego do powiedzenia. Nastepne wypomnienie komuś +1 przez wbicie bezsensownego +1 skonczy sie perm banem. Do takich zadan wyznaczona jest Moderka / Admini forum i zostawcie to im.


wystarczy ze zrobisz topic, bardzo prosze, jak bedzie rozsadny i przydatny kazdy moderator ci go przypnie, bedziesz mial mozliwosc edytowania go etc.


Chcesz pogadać pisz na pm


On dyskutuje tutaj na temat wiec nie wiem po co mialby przejsc na pm.


Nie przesadzaj bo jak na swoje możliwości nie są drogie.


Spoko. Znajdz mi nie droga legit valk 08 to pogadamy. Od trusted osoby ofc.

#9 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 17 marca 2009 - 17:20

Ostatni raz widze na tym forum, że ktokolwiek wypomina innej osobie spam, nie majac przy tym nic ciekawego do powiedzenia. Nastepne wypomnienie komuś +1 przez wbicie bezsensownego +1 skonczy sie perm banem. Do takich zadan wyznaczona jest Moderka / Admini forum i zostawcie to im.



wystarczy ze zrobisz topic, bardzo prosze, jak bedzie rozsadny i przydatny kazdy moderator ci go przypnie, bedziesz mial mozliwosc edytowania go etc.


Chcesz pogadać pisz na pm


On dyskutuje tutaj na temat wiec nie wiem po co mialby przejsc na pm.


Nie przesadzaj bo jak na swoje możliwości nie są drogie.


Spoko. Znajdz mi nie droga legit valk 08 to pogadamy. Od trusted osoby ofc.


sry za wypominanie , źle mnie zrozumiałes że jest tanie!

Chodzi mi o stosunek ceny do możliwości bugged itemu

Widze że na temat dyskutuje -.- chyba nie uwierzysz ale nie jestem ślepy .
Wystarczy że przedstawi swoje zdanie i tyle

#10 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 17 marca 2009 - 18:52

UwieRZysz raczej.

#11 michal_2589

michal_2589
  • Użytkownik
  • 529 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 17 marca 2009 - 19:23

Ja zagłosowałem na nie jak dla mnie to nie potrzebne w trofeach można bez różnicy jak dla mnie i tyle .

#12 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 20 marca 2009 - 17:30

ja proponuje zrobić topic w trophy roomie i go przykleić ;) w topie dać zdjęcia i krótki opis jak powstały, do kiedy były etc :)

#13 Sierg

Sierg
  • Użytkownik
  • 1 301 postów
  • LocationSławków
  • d2jsp Siergiej
  • Konto D2 sierg
  • Battle.Tag: sierg#2388

Napisano 20 marca 2009 - 19:13

ja proponuje zrobić topic w trophy roomie i go przykleić ;) w topie dać zdjęcia i krótki opis jak powstały, do kiedy były etc :)


Jestem za.
Imo caly dzial to za duzo. Wystarczy ten jeden, przyklejony topic.

#14 Scyzoryk

Scyzoryk
  • Użytkownik
  • 593 postów

Napisano 20 marca 2009 - 21:45

Ja tez zagłosowałem za! Ale tak jak powiedzieli chłopaki wyżej, wystarczy topic i tyle:D

#15 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 20 marca 2009 - 22:38

ja proponuje zrobić topic w trophy roomie i go przykleić ;) w topie dać zdjęcia i krótki opis jak powstały, do kiedy były etc :)


Temat będzie bardzo bardzo długi ;) jeżeli mowa tu o tych wszystkich cudeńkach ;)

#16 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 20 marca 2009 - 22:44

Te itemki nie muszą znajdować się na forum na stronie w zbrojowni też można je chyba włożyć...
idealnie pasuje miejsce, niekażdy będzie wchodził na forum i szukał tego a tak na stronce będzie większa oglądalność

#17 DarkVaust

DarkVaust
  • Administrator
  • 1 408 postów
  • LocationSławków

Napisano 21 marca 2009 - 20:35

to możemy zrobić to tu i tu, o ile ktoś podejmie się napisania tego (od razu mówię, że skopiowanie tego z innej strony nie wchodzi w rachubę) :)

#18 Kugi

Kugi
  • Użytkownik
  • 602 postów
  • LocationMMz

Napisano 23 marca 2009 - 18:29

to możemy zrobić to tu i tu, o ile ktoś podejmie się napisania tego (od razu mówię, że skopiowanie tego z innej strony nie wchodzi w rachubę) :)

Kto mówił że musimy zerżnąć? yurez się zaoferował że pomoże pisać ten dział jeśli powstanie ;D

#19 Eurynomos_III

Eurynomos_III
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • LocationChełm//Lublin

Napisano 04 kwietnia 2009 - 04:04

wiedzy nigdy nie za wiele :) jezeli komus chcaloby sie tym zajac [ na przyklad autorowi tematu ] i pamietal o odpowiednich autoryzacjach [ nawet na screeny ] :)

nie bo:
- bo zostalo tego juz niewiele z innych patch'y
- bo sa tylko na nld (oprocz 2 dzialajacych obecnie)
- bo sa tylko na LoD
- bo nie wnosza wiele do tej gry
- bo nie sa dostepne dla ogolu graczy, ich cena przekracza ich mozliwosci
dla mnie ich miejsce jest w trophyroomie a taki dzial juz mamy, tam mozna zalozyc topic, nie ma tego tyle zeby zakladac az nowy dzial
a te 2 dostepne obecnie bugi dotyczace zbroi i tarczy mozna opisac nawet na stronie glownej oazy, dla wiedzy ogolnej
pozdr

nawet nie wiem jak to skomentowac. chyba tylko pozostaje napisanie "eZ". nie myl pojec.
do calej reszty. tytul tematu : Propozycja nowego działu na Stronie Dalekiej oazy.

Ostatni raz widze na tym forum, że ktokolwiek wypomina innej osobie spam, nie majac przy tym nic ciekawego do powiedzenia. Nastepne wypomnienie komuś +1 przez wbicie bezsensownego +1 skonczy sie perm banem. Do takich zadan wyznaczona jest Moderka / Admini forum i zostawcie to im.

cos ty sie taki grozny zrobil ? ;) userow poprzestraszasz :<


to możemy zrobić to tu i tu, o ile ktoś podejmie się napisania tego (od razu mówię, że skopiowanie tego z innej strony nie wchodzi w rachubę) :)

tylko ciekawi mnie skad wy screeny tych [rzedmiotow wezmiecie :) przemo na 99,9% wam nie da autoryzacji :)

na stronie glownej to wam sie przyda. sporo osob interesuje sie tym zagadnieniem.
na forum to bedzie kompletna klapa. tak jak za "mojej kadencji" zrobilem diabl o diablo 2 classic. szczerze odradzam. kolejny martwy dzial.

#20 Yurez

Yurez
  • Użytkownik
  • 826 postów

Napisano 04 kwietnia 2009 - 07:08

Zdjęcia itemów takich jak valky 08 idt itd . To nie problem , lipa by była ze zdobyciem Ith , Quarek itd

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych