Skocz do zawartości


Samowystarczająca organizacja dojrzałych emocjonalnie graczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
205 odpowiedzi w tym temacie

#21 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 października 2004 - 15:41

Ale nie tykaj mi POL-1 :) Tam z Letmebelikeyou i innymi kumplami robmy sobie jazdy z duperow, cheaterow i innego smiecia floodujacego kanal textami typu "KTO DA COS ZA FREE PLSSSSSSSSSSSS"

Mam calkiem swieza asske na trapy (20 poziom) i chetnie sie pobawie w jej rozwijanie, bo jakos ostatnio jej nie tykalem :)

Zrob palasa... wiem, ze obecnie paladyn moze naprawde wymiatac, sam bym go zrobil, gdyby nie moja awersja do tej postaci...

#22 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 15 października 2004 - 19:45

Więc teraz czas na paladynka... :). Ah, zapomniałbym :) Macie zdrówka od mojego barbarzyńcy :) Dzisiaj stuknąłem z pewną amazonką wszystkie questy od 3 do 5 aktu na hellu :). Ik działa super - wszystkie resy 75. Mam tylko jeden dylemat - na szyję gniew lorda, czy sierp ksiezyca? :) No i planuję mu we wszystkie szpary wetknąć jewele >35 ed :)

#23 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 15 października 2004 - 21:49

Ja troche dzisiaj pogralem Shmitem moim...
weszlem na duele a tam na ziemi lezy sprzet marzenie (2xmara, 3x shako monarcha zaki chyba z 4 itp) no i mówie ze chce przezuci zebym zostawil ja se mnówie spox jak prosi to ok...W pewnym moinecie widze jak koles sie wbija na gre i odrazui sie zucilem na sprzet skroilem go do eqipa i trzymalem, on wchodzi i mówi wiedzialem ze ukradniesz wszyscy sa tacy sami...ja mu powiedzialem w8 jak nacisal juz zapis i wysjscie z gry
i gdyby nie ta sekunda to bym sie wzbogadzil o jakąś nstepna postac dobra...
Jestem dobroduszny oddac taki stuff;/
Ale lzej odrazu na serduszku:P

#24 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 15 października 2004 - 22:01

Ja niedawno spotkalem takiego jednego... Najpierw mu tanio oddalem IK maula, potem sie zapytal, czy dobrze rozwija barba... prawie sie zalamalem, kiey wysluchalem, jak opisywal mi, jak rozdzielal skill pointy... Zapytalem sie go, jakiego barba chce miec, powiedzialem, jak go rozwijac... Zrobil nowa postac, przezucil z moja pomoca itemki... Czlowiek czuje sie taki... szczesliwy, jak moze komus pomoc. Jak kogos okradniesz, to sie cieszysz, ze masz itemki za free. A jak kogos nie okradniesz, to tak lzej na sercu sie robi. Mimo iz dostaniesz za to tylko thx to tak sie milo czuje... Make peace, not war!

#25 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 15 października 2004 - 22:07

Holly word's Raptor:D

Życze szczęścia na dalszej drodze gry

#26 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 16 października 2004 - 19:47

Offer 10 x UNID 290 sc :P hehehe ;) Chętni? :D

#27 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 16 października 2004 - 20:33

Ja Offer Skillery do pala i asski
2x Mara
3x Shako
2x SS
152165246234x shitu (typu kolec czarodzieja...)

need...
-ber

albo full enigma:D
wiry teczy do lighting

#28 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 16 października 2004 - 22:50

Dam Ci Unid Enigme za 2 mary ;p
Nie róbmy z tego topicu trade :). Przeczytaj moją ofertę dotyczącą 290 jeszcze raz i głęboko nad nią pomyśl :). Jeżeli zauważysz jakieś nieprawidłowości, to napisz o tym w liście do mikołaja :)
No... Ostatnia noc długiego weekendu, którą mogę zarwać... Zaczynam po północy i gram do ścięcia białka w mięśniach palca wskazującego prawej ręki
DEUCES ARE WILD! :)

#29 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 17 października 2004 - 10:01

Jest niedziela i ja gralem tylko do 11 bo kurde musze sie uczuc ale hamstwo teraz gadam na gg i nie mam weny do grania...
A co tej enigmy moge sie zastanowic:D

#30 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 17 października 2004 - 10:18

Kubcio - mam dwa "Wiry" czy jak tam sie na polskim zwa (bo u mnie Rainbow Facet) i czekam na propozycje :)

#31 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 17 października 2004 - 10:45

hmmmm...
Nie wiem co Ty chcesz za nie weź wpisz co bys chcial

#32 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 17 października 2004 - 12:30

Ogolnie rzecz biorac mam N na miecze Bul Kathosa, zbroje IK, zbroje Tala, 2 Grandfathery i Tyrael's Might. Oczywiscie, cena do uzgodnienia, do Facetow moge cosik dorzucic.

#33 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 22 października 2004 - 20:20

No... widze, że Kuba rządzi na tym forum :). Każdy temat zakończony jest Jego wypowiedzią... Cóż... :).

#34 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 22 października 2004 - 22:06

Cóż cheaster ma sie ten CZAD jak to mówią sk8ty :D:D
Poprostu ja nie lubie nie domówień i zawsze wole konczyc niz zaczynac bo wtedy przynajmniej wszytsko wiem...i tak tego nie skapujecie ale walic:D
Wiesz co ...moooze by mnie interesowal jeden GF i Tal armor ale to tez do uzgodnienia:D

#35 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 22 października 2004 - 23:01

Oj nie mowie, ze mam na trade te przedmioty, tylko ich potrzebuje ;] Zle mnie zrozumiales ;] Nie masz ich moze?

#36 Guest_KUBCIO_*

Guest_KUBCIO_*
  • Gość

Napisano 23 października 2004 - 10:57

mam all prócz tego co wymienilem ze potzrebuje:D

#37 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 października 2004 - 11:48

No to w takim razie, ile chcesz Rainbow Facetow za Grandfathera?

#38 Guest_happyslayer_*

Guest_happyslayer_*
  • Gość

Napisano 23 października 2004 - 17:47

No... dzisiaj z kuźni na piekle wypadł mi IST :D. Złożyłem sobie Delirium... Amazonka jest ubrana najlepiej, jak to można sobie wyobrazić... Szkoda, że zapomniałem o resach :P. Teraz, gdy tylko znajdę heraldyczną z 3 dziurami i sensownym +all res zrobię sanktuarium :).
A...Gdzie się podziała nasza urocza Kleżanka? :)

#39 Kitiara_uth_Matar

Kitiara_uth_Matar
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • LocationAktualnie Łódź

Napisano 23 października 2004 - 18:28

Ja?
Mam kompa popsutego i od czasu do czasu (z łaski brata) gram na jego kompie. Ale ostatnio jestem ciągle na coś/kogoś zła i nie mam wiekszej ochoty na jaką kolwiek grę.

#40 Raptoos

Raptoos
  • Administrator
  • 1 932 postów
  • LocationStolica
  • d2jsp rptr
  • Konto D2 *raptoos
  • Battle.Tag: Raptoos#2170

Napisano 23 października 2004 - 22:32

Ja od przedwczoraj robie nowa wrozke. Przedmiociki juz czekaja, a ja musze sie wziac i zaczac ja rozbudowywac. Docelowe skille - Charged Bolt 20, Lightning 20, Lightning Mastery 20, Firewall 20, Fire Mastery - reszta :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych